Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dávkování

Příspěvek od mekac »

Merlin píše: Používejte 50% kyselinu citronovou, je to jednodušší, kapka kyseliny na kapku MMS.

Udělal sem pokus a zjistil sem, že 50% kys. citronové se v rychlosti aktivace téměř vyrovná 2% HCl. Já aktivuji chloritan sodný pomocí 1,5-2% HCl v poměru 1/1. Vyzkoušel jsem již pár kyselin v různých koncentracích a 1.5-2% HCl se mi zdá nejlepší. (Naopak doporučovaná(tady na foru) 3,5% HCl k aktivaci v poměru 1/1 mě vůbec nevyhovuje - je moc silná a příliš rychle vyprchá chlordioxid a tím se sníží účinky takto připraveného "MMS". Naopak u 1,5-2% HCl není reakce tak bouřlivá a účinnost je hned jiná a navíc oproti 50% kys.citr. je to pro mě víc přijatelný, ale to už se musí rozhodnout každý sám. O HCl aktivaci a HCl samotné tady již proběhlo mnoho informací..


puncocha
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03 bře 2011 14:42

mms a vitamín B17

Příspěvek od puncocha »

Zdravím,

Máte někdo zkušenost se střídavým protokolem mms a vitamín B17? Nebo víte o stránkách, kde je to probrané (i AJ). Zatím jsem našla jen že je to nejrychlejší způsob zbavení se raka. Maminka má nádor na vaječníku (veliký), plno vody v sobě (už je to lepší, dokonce se už nedělá voda v pohrudnici) a zatím má za sebou 1x 21 dní na B17 IV. Začali se jí však dělat boule po kanyle a z psychických důvodů další kolečko odmítá, proto bere prášky (6x 500mg B17/den, B15, enzymy, Bkomplex) a k večeru začala s jednou kapkou mms. Nutno říci, že po vypití jí zle není, ale za pár hodin na to většinou zvracení a kakání (teď bylo jen zvracení). Vitamín C nebere, nedělá jí to dobře, motá se jí moc hlava a musí si okamžitě lehnout- asi po 250mg. Minerály do ní také málokdy dostanu.
Díky.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

MMS a koloidní stříbro

Příspěvek od jani »

Ráda bych se zeptala, jak kombinovat nebo jak velké přestávky dělat mezi používáním MMS a KS ?
Pokud se užívá vnitřně jeden z přípravků, je možné tím druhým kloktat či inhalovat ?
Nikde jsem zde nenašla vyjádření k této kombinaci. Děkuji za cenné informace.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: mms a vitamín B17

Příspěvek od Mo »

puncocha píše:Máte někdo zkušenost se střídavým protokolem mms a vitamín B17? ...
mms+HCl a hrebíčková kúra - vlastná skúsenosť ;) všetko veeeeeľmi opatrne, keď takto reaguje na vitamín C, pomaly ďalej zájdeš ;) predtým možno ešte enterosgel alebo sanogel na očistenie, tiež pomaly ;) viac by možno vedel poradiť Palo na sz, a diagnostika na parazitov ;) držím palec ;) psychika je dôležitá, skús kuknúť vlákno Hanky v zdraví, teraz tam veľa a pekne píše o psychických príčinách nemocí a ako na to ;) treba pozitívne myslieť, všetko sa dá, keď sa chce!!! a musí chcieť maminka, to je ti dúfam jasné, keď nechce, nemá to zmysel :? tomu ver


puncocha
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03 bře 2011 14:42

Re: mms a vitamín B17

Příspěvek od puncocha »

Díky za povzbuzení, je to už pátý měsíc, co se maminka a celá rodina snaží, aby se dostala zpátky do života. Přes velmi prudký detox, operace, deprese, až po chvilky známek nějakého zlepšení (spíš pocitově) je ve fázi, že se už nemůže dočkat až bude zdravá (teda až si zajde ven na procházku). Proto souhlasila s mms. Nakonec ho vnitřně nedává, dělá jí "nemocnou" a jen maže v okolí nádoru aktivovaný roztok 15 nebo 20 kapek mms1 + deci vody a navíc se podařilo rozjet další kolo B17 IV. Nádor z toho nejspíš otéká - v literatuře okolo B17 jsou takovéto příznaky popsány, ale zase to tolik nebolí a celkově je více při chuti do života, proto zkouší kdejaké mazání, aby otok co nejdřív povolil, zatím tedy mms1 a teď ještě měsíčkový olej od Dědka Kořenáře. MMS na otok vliv mělo, trošililinku splasknul (1 tyden mms1 1 kapka vecer + mazani asi 2x denne).
Na Hanky vlákno jsem jukla, pěkně to píše. První co maminka udělala, že hledala kde je původ nemoci. Jak ho najít ji nasměroval léčitel na kterého se obrátila. Na příčinu se přišlo (soudě podle první vlny úlevy od nemoci), ovšem tělo je teď nutné zbavit jedu a opravit napáchané škody. MMS + HCl bude možná stravitelnější, uvidím až co maminka. Hřebíčkovou kůru asi nedá, jak je to v břiše a navíc na pohlavním orgánu, tak je dost citlivá na pachy, chutě, nevolnosti ... a při vyslovení "hřebíček" se křivila pusinka odporem :)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: mms a vitamín B17

Příspěvek od poota »

puncocha píše:.. Hřebíčkovou kůru asi nedá, jak je to v břiše a navíc na pohlavním orgánu, tak je dost citlivá na pachy, chutě, nevolnosti ... a při vyslovení "hřebíček" se křivila pusinka odporem :)
Všechno, co nám nechutná a potřebujeme to do žaludku dostat "bez ztráty kytičky", nacpeme jednoduše do tobolky.
Žaludek už většinou tak "cimprlich" není. :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: mms a vitamín B17

Příspěvek od Mo »

aj ja mám hrebíček pomletý a natobolkovaný ;) jediné čo cítiť je po to grg ;) držím palce ;)


puncocha
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03 bře 2011 14:42

Re: mms a vitamín B17

Příspěvek od puncocha »

Díky za tipy, mám trošku vymleto, taky mě to mohlo napadnout :oops:
Maminka si šla dnes lehnout do nemocnice kvůli trombóze :| . Až se vrátí, zkusím jí to znovu navrhnout.


marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

aktivovane MMS priamo na pokozku

Příspěvek od marmik »

Dobry den,
ma niekto skusenost s prikladanim priamo na pokozku (na bradavicu, ktoru vyvolava virus verruca vulgaris) aktivovane MMS bez riedenia s vodou?
Dakujem.


marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

Nova kniha - novy cas aktivacie MMS???

Příspěvek od marmik »

Dobry den,

kupila som si novu knihu MMS a dost ma prekvapil novy cas aktivacie kys. citronovou. Viete to aj nejak zdovodnit, preco sa skratil cas z 3 minut na 20sekund? Dakujem za vysvetlenie.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nova kniha - novy cas aktivacie MMS???

Příspěvek od chiq »

marmik píše:Dobry den,

kupila som si novu knihu MMS a dost ma prekvapil novy cas aktivacie kys. citronovou. Viete to aj nejak zdovodnit, preco sa skratil cas z 3 minut na 20sekund? Dakujem za vysvetlenie.
cit.:
"Dejte 10 kapek MMS do sklenice a pridejte k nim 50 kapek limonové citronové štávy nebo 10% roztoku kyseliny citronové (anebo 10 kapek 50% kyseliny
citronové). Smes jako obycejne zlehka protreste, pockejte 3 minuty (20 sekund pri 50%), a pak pridejte asi 1/2 dl vody."
...myslím, že je to jasné.


marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

cas aktivacie MMS

Příspěvek od marmik »

Dakujem CHIQ, teraz to chapem.
Ja som sa taku informaciu nikde nedocitala. Mozem sa opytat odkial je to citovane?
Dakujem


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: cas aktivacie MMS

Příspěvek od chiq »

marmik píše: Mozem sa opytat odkial je to citovane?
Dakujem
Z knihy: Jim V. Humble - Zásady používání mistrovského minerálního roztoku MMS, str. 26


Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: aktivovane MMS priamo na pokozku

Příspěvek od mekac »

Mám takový pocit, že už to tady na fóru nebo na zdravi-az.cz někdo někde psal, ale už nevím kde.. Že se zbavil pomocí mms bradavic úplně. Dvěmi aktivovanými kapkami potíral bradavice tak často, jak to jen šlo. Mms musí být řádně aktivováno, jinak může dojít k poleptání pokožky.


Cobra
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 26 čer 2010 17:05
Bydliště: Bratislava

Zrazeniny v roztoku kyseliny citrónovej

Příspěvek od Cobra »

spravil som si 10% roztok kyseliny citrónovej a po pár týždňoch sa mi tam vytvorili zrazeniny pripomínajúce sople, ktoré v ňom plávajú. Takže podľa mňa už roztok nie je 10% ale 9,niečo%.
Roztok mám v hnedej sklenenej fľaši v kuchynskej poličke. Slnko na ňu nesvieti.
Máte s tým skúsenosti? Môžem takýto roztok ďalej používať?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“