Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Re: Leonardo...

Příspěvek od pepo.bn »

Slavek Krepelka píše:
pepo.bn píše:
Slavek Krepelka píše:...Jseš vážně nebezpečnej ze všech stran...
Preco ? Zeby preto ze mi vadi ten uz doslova ,,kokotizmus" ktory sa tu v poslednom case lidrami tohto fora tvrde razi ? PePo
Pes ze předu, Kůň ze zadu a blbec ze všech stran :roll:
Slavku ano , dla tvojej reakcie to plati do bodky . PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Leonardo...

Příspěvek od lajos »

pepo.bn píše:
Slavek Krepelka píše:
pepo.bn píše:Preco ? Zeby preto ze mi vadi ten uz doslova ,,kokotizmus" ktory sa tu v poslednom case lidrami tohto fora tvrde razi ? PePo
Pes ze předu, Kůň ze zadu a blbec ze všech stran :roll:
Slavku ano , dla tvojej reakcie to plati do bodky . PePo
Marně přemýšlím proč sem lezete, když se vám to vlastně nehodí. Ve třech-čtyřech lidech chcete přesvědčit ostatní desítky aby jsme přestali, nebo co? Tomu fakt nerozumím. Asi jsem už také víc z čech než ze slovenska, tam to vše musejí umět? A pořádně, ne takového sraní s tím vším


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

V principu

Příspěvek od adam.benda »

lajos píše:Marně přemýšlím proč sem lezete, když se vám to vlastně nehodí. Ve třech-čtyřech lidech chcete přesvědčit ostatní desítky aby jsme přestali, nebo co? ...
To je právě ono. Ať už by měl "pravdu" kdokoliv, jejich intervence mají snahu přinést pouze negaci - demotivaci - otrávení - ztrátu odhodnání - vzdání se vytyčeného cíle - kazení nálady a radosti z práce. Opravdu už mi hodně dlouho nejde o to, nakolik je naše snaha utopická, ale o to, co se tito lidé v samotném principu snaží přinést. I hnůj je přínosnější a hlavně přátelštější.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Rozvraceči a jim podobní

Příspěvek od rival »

lajos píše:Marně přemýšlím proč sem lezete, když se vám to vlastně nehodí. Ve třech-čtyřech lidech chcete přesvědčit ostatní desítky aby jsme přestali, nebo co? ...
Rád bych zde v této souvislosti citoval Pavla Karpetku ( http://www.ragauian.cz ). Níže uvedenou myšlenku zveřejnil ve svém seriálu "Existují dvě cesty vedoucí k pochopení dění v naší pozemské realitě". Celý seriál je k dispozici na webu http://www.matrix-2001.cz
...Dovolte mi ještě poznámečku k modernímu typu vampýra, který se do svých obětí naváží například na internetu. Tito lidé si vyberou nějakou skupinu lidí na dostupném serveru a úmyslně vchází do diskuse s názory, které mají ostatní tam zúčastněné šokovat, urazit či jinak rozhodit. Jejich jediným cílem je radostně shromaždovat energie rozhořčení, smutku a zklamání z rušení sváteční pohody podobně smýšlejících lidí v této skupině.

Vy, kdož tomu věnujete pozornost, víte, že těchto lidí napadajících podobným způsobem ostatní je stále více a více. Jediná šance, jak o energii v tomto případě nepřijít a vampýra nesytit, je nenechat se tím v daném kolektivu rozhodit a nijak na tyto vstupy nereagovat. Pachatel, nezíská-li vaši pozornost a tím vaši energii, toho zanechá v souladu s působením jedinečného fenoménu uplatňujícího se v lidské psychice, o kterém níže hovořím jako o „zákonu magického odrazu“...
Jelikož jsem byl marod, nemohl jsem se dění na fóru plně věnovat. Zpětně tedy pročítám jednotlivá vlákna a docházím k závěru, že je nutné skoncovat s opětovně probuzeným nešvarem osobního napadání a urážení. Situaci již nyní řeším...


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zpráva-ke dni jeho svátku

Příspěvek od Iv »

Vážený Rivale,

navazuji na Tvùj příspěvek o vztazích zde na foru.

Sice plně souhlasím, ale nejvíce mně vadí přístup i ostatních, kteří aby provokatéra sjeli hromadně, zùstává to většinou jen na jednotlivcích, i to je chyba.

Rozhodl jsem se, že nebudu nyní psát do tohoto fora od doby, kdy jsem byl sprostě (ne poprvé) očerněn veřejně od jednoho člena. Jediný Adam Benda věděl, v rámci společenského taktu, že by se osoba měla veřejně omluvit. Pokud se omluví, není co řešit a jedeme dál, to není o tom, kdo vyhrál, nebo prohrál ....

Nebudu zde sdílet stůl s hulvátem, který jeden den napadne člověka a druhý den bez studu a skurpulí klidně píše dál své příspěvky.

Jsou to základy slušnosti společenství, mùžeme si nadat, nesouhlasit, ale tímto způsobem dávat nálepku ne, každý máme nějaký pohled na určitou problematiku věcí zde řešených a své zkušenosti, jež se odvíjejí z individuálních poznání a díky fandovství místních členů se i oni dostávají svým studiem někdy k poznání a to mnohdy úplně na jiná témata a to je také účel těchto fandovských stránek.

Takže, moje rozhodnutí je jednoznačné, nemíním zde s nikým soutěžit, ani přesvědčovat lidi s opačným náhledem, byla by to stejně jen ztráta času a zbytečná polemika.
Je mně to jedno, nikoho se o nic neprosím, jen jsem zareagoval na Tvůj příspěvek, věci půjdou dál stejně takovým směrem, jakým mají jít, ale provokace a očerňování trpět nebudu, hlavně ne
cílené zdroje nenávisti.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Iv dne stř 23 úno 2011 0:00, celkem upraveno 2 x.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Moudřejší ustoupí?

Příspěvek od Jim68 »

Tos nás tedy zklamal. To, že se do toho například já nemíchám, je známka pohrdání takovými kojoty. Ať si štěkají. Když budu štěkat proti němu - štěkám s ním.... :shock:
Co si máme myslet o tom ČLOVĚKU (nemyslím o nicku) a o jeho povaze je zřejmé. Proto s ním nemluvím.

Takže Tě neprosím, abys tu s náma zůstal . Ale upozorňuji Tě, že ten, kdo v tomhle případě vyhrál, nejsi Ty. Pokud tedy skutečně odejdeš.


Jim68
Be happy!
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

běží špatná tatva - bacha na události

Příspěvek od 1220 »

Tatva je něco jako sklon, něco jako špatné dny Mayů v jejich kalendáři.
Tatva může být i dobrá, momentálně je špatná.
Nemyslím tatvu podle minut. :shock:
Uměle vyvolávané nadšení může být positivní, ale i naopak.
Neschopnost odpouštět je vlastností běžných lidí na sestupu.
Běžný člověk má současně radost když se něco pokazí , zejména to co nevytvořil.
Celkem škoda, protože se to šíří jako lavina.
Stá opice ........to jsem i já kritický na magnetáře M 11 dnes.... :oops:
Rozum dovede člověka posléze ke křižovatce se srdcem, které se ozve pokud je prozatím na svém místě.

Moc věcí se dalo již do pohybu, špatné věci se dějí rychle.

Takže vzhůru do mrazivého jara, které mám ještě dá zabrat.
zde je - 9 st C
teplota klesá

K.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Já do těch sporů a válek nevidím.
Jsem jednodušší sedlák a sůra mého koránu číslo jedna je: přej a bude ti přáno, pomoz a bude ti pomoženo,nesuď a nebudeš souzen, miluj a budeš milován.
faktem zůstává, že když se zjeví arciblb, občas soudím.... :oops: Stejně to boží mlejny pošmelcujou podle svýho.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Je to tak....mluvíme o CESTĚ.
Ovšem, bermež i arciblby jako dar, páč nás někam posunou, poskytnou nám impuls, šťouchnou nám loktem do bůčku a řeknou, tak jak, johny??? Poskytnou výzvu či výstrahu.
Je třeba i je brát jako dar z nebes, jako požehnání, jako ověřovací mustr naší rozlišovací schopnosti.
Jak můžeme chápat světlo bez tmy, jak se můžeme radovat z tepla, když nepoznáme krutost zimy........


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pročištění

Příspěvek od rival »

Postupně pročišťuji vlákna, takže některé "vampýrovské" příspěvky zmizí. Navíc Pepo.bn již nemá možnost reagovat....


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zpráva-ke dni jeho svátku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Iv píše:Vážený Rivale,
Nazdar Ivane, Jim má recht, přesně o to Peterovi šlo a jde, aby se to tu rozpadlo, nebo alespoň zvrhlo na sisifárnu. To bude den, až se někdo takový jako je Peter omluví.

S laskavýn pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: Zpráva-ke dni jeho svátku

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne čtv 25 srp 2011 20:37, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Změna

Příspěvek od adam.benda »

To je těžké. Na jednu stranu odstoupení dává větší prostor tomu naproti, na druhou stranu Iva docela chápu.

Jako "přihlížející" si z této situace beru poučení (sleduji, kam až to může vést, když někteří ustavičně prudí).
Dle mého začíná už pohár přetékat.
Někteří zdejší členové, kteří patří mezi ty s největším srdcem, už začínají být posmutnělí a otrávení. Jejich dobrosrdečnost je jim oplácena negativními energiemi už jen při otevření fóra.

Soucítím také s Rivalem, že není v jednoduché pozici, když se musí rozhodnout pro nějaký zákrok. Děkuji mu, že se snaží situaci řešit i když pro něj ne asi moc příjemnými prostředky, ale jinak to zkrátka nejde.

Snad vždycky jsem razíval cestu, že je lepší případného odpůrce nějak ignorovat, nedávat mu energii a vítr do plachet pro jeho další výpady, ale zdá se, že situace a okolnosti se začínají už trochu měnit. Jako kdyby díky tomuhle našemu způsobu (ne)reagování "ustoupit, ignorovat" ten naproti akorát získává další sílu. To ale dost mění situaci a možná i náš postoj, který bychom měli zaujímat, aby nás někteří úplně neotrávili, neznechutili, nevysáli.


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Změna

Příspěvek od Pego »

adam.benda píše: ... Snad vždycky jsem razíval cestu, že je lepší případného odpůrce nějak ignorovat, nedávat mu energii a vítr do plachet pro jeho další výpady, ale zdá se, že situace a okolnosti se začínají už trochu měnit. Jako kdyby díky tomuhle našemu způsobu (ne)reagování "ustoupit, ignorovat" ten naproti akorát získává další sílu. To ale dost mění situaci a možná i náš postoj, který bychom měli zaujímat, aby nás někteří úplně neotrávili, neznechutili, nevysáli.
Rikali jsme si ve stare parte "Kdo nechcije s nama, chcije proti vetru!"
(pro ty mene chapave - neni treba se Nima zapodivat, postara se o ne vitr...) :oops: :lol:


eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

re ip a pod

Příspěvek od eXiT »

Jedno ip je problém u sdílených ip - lehce může být napadán nevinný
vypínání uživatelů - to si ani nechci domýšlet co by se dělo potom, pokud
by se na tomto základě měly rušit účty, předpokládám katastofu.
Záměrné vypínání kohokoliv kýmkoliv.


Věř, však komu věříš, měř.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“