Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS (i jiné) a chřipka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
habana

letošní chřipka a MMS

Příspěvek od habana »

Tak sem jí koupil.
Zcela úmyslně nepoužívám termín "prasečí", protože opravdu nevím, o kterou chřipku že šlo.
čtvrtek 4.2.2010 : zcela jasně na sobě po poledni začínám cítit chřipkové příznaky. Nebudu to popisovat, každej je moc dobře zná. Po několikahodinovém zaváhání si dávám 6kapek. Pak sem se na to nějak vykácel, po několika hodinách se mi vskutku velice ulevilo.
pátek 5.2.2010 odpoledne : se opět hlásí příznaky, asi tak ve stejné intenzitě jako předchozí den. Teď sem opravdu zbystřil, katastrofa byla pravděpodobně na spadnutí. Jinak se ale cítím dobře, teplota do této chvíle max. něco hodně málo přes 37st., a to jen v odpoledních hodinách. Akorát, že bolí celej člověk.
Dal jsem si 6 kapek a za dvě hodiny dalších 6 kapek. Po hodině jasně cítím, že mám ten den dost, Nicméně jsem si ještě dvě "šlehnul" navečer.
sobota 6.2.2010 : snažím se toho do sebe dostat co to jde. moc to ale nejde, cítím, že jsem MMS plný. Cítím ho intenzivně v dechu. Je to jako po vydatnym flámu, když jeden oxiduje... Teplůtka bezpečně pod 37 st. Večer se cítím téměř ve fitu. Až teda na maličký průjmíček po MMS (který trvá dodnes, ale to už je holt moje slabina...)
neděle 7.2.2010 : rozhoduji se ještě zůstat na lůžku, i když se cítím o.k. Je to rána jistoty. Celý den trávím na klozetu se svými potížemi, jsem zcela bez přísunu MMS.
pondělí 8.2.02010 : 7,00 odcházím do práce, abych konal své povinnosti. Bez jakýchkoli potíží.
HODNOCENÍ: průběh je provázen max. příznaky chřipky, průběh nesrovnatelně mírnější, než u obvyklé, klasické chřipky, prodělávané s léky. Rýma =0. Další neobvyklé potíže: průjmíček spojený beze vší pochyby s velkými dávkami MMS. :P :P :P


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

+1 :good: tak som zistila, že bodík nebude, ale gratulácia ostáva ;)
gratulujem k úpešnému zvládnutiu :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: letošní chřipka a MMS

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
habana píše:Tak sem jí koupil. ..
Zatracenej chlape, to musíš dostat chřipku, abys dal o sobě vědět?
To snad chceš, abychom Ti jí přáli co nejčastěji :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

jaj

Příspěvek od Mo »

Ahojte všetci ;)
prosím o radu, akosi ani neviem, čo mi je, ale viem z čoho, teda začalo to mandľou, ľavou, z psychického hľadiska je to, že som dlho po niečom túžila, a buď to prišlo, alebo nie, no tak už v pondelok som to cítila, tak som si večer čuchla mms nos aj hrdlo už pálili, to isté ráno a išla som do práce, tam ma však už rozbolela aj mandľa, aj zuby a ucho, teda, ale bolesť riadna, to nie som žiadna padavka, sadlo mi to aj na dýchanie, tak som prišla domov a dala si kláru - ale s pms, vyššie dávky, no a aspoň to dýchanie poľavilo, ale tá bolesť vôbec, pred spaním ešte jedna klára s pms, a šla som spať, o jednej v noci budíček, zuby ma boleli ako hovado aj ucho, tak som si nahriala ucho, dala ocot s vodou na vatičku a troška poľavilo, ráno o piatej budíček, zahlienená som bola ma z toho napínalo, a brucho som cítila od pms, mám navarené bylinkové čaje, a idem sa nahrievať, asi to mám v dutinách alebo čo, lebo hlavu mám jak bambus, horúčku nemám, včera som si nedavala vaňu, nebola som schopná, ale aspoň som sa naparila, na chvíľu bolo fajn, ale v noci som úľavu necítila, tak veľmi rada prijmem nejaké dobré rady, žalúdok mám ako na vode, tak si dávam len ovocie, poobede keď tak by som bola ešte ochotná skúsiť pms, prosím skôr o rady ohľadne tých dutín, uší, zubov, sopel mi tečie nekontrolovanie, hlavne včera, a dnes tiež iné nerobím len smrkám, všetko by bolo ok, keby to tak nebolí, tak toto som ešte nemala, tuším ;)


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Liečba chrípky MMS

Příspěvek od sano »

28 ročná mladá žena.
štvrtok večer, bolesti v celom tele, najväčšie bolesti v kĺboch. Horúčka, nevedela o sebe.
Rýchlo do postele, paralen, Ibalgin proti veľkým bolestiam. MMS -10 aktivovaných kvapiek.
Piatok - prtrvávajú bolesti, mierne zlepšenie. 3 x denne 10 kvapiek MMS.
Sobota- lepšie, vyžaduje Ibalgin- tak ho dostáva 2 X denne, plus paralen a 3 x denne 10 kvapiek MMS. Výrazné zlepšenie stavu.
Nedeľa- z choroby ostala veľká únava. Berie MMS 2 x denne po 10 kvapiek. Dostáva slepačiu polievku.
To isté aj pondelok.
V utorok zdravá. Ostáva v posteli, pre istotu. Naberá sily.
V stredu plne práceschopná.


dado
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19 pro 2010 10:08
Bydliště: Rimavska Sobota

chripka

Příspěvek od dado »

U mna to za zacalo v piatok vecer bolestou hrdla. Vykloktal som peroxidom vodika, hrdlo preslo ale zacalo mi priserne tiect z nosa.
Sobota rano, zase som vykloktal (cajova lizicka peroxidu vodika na 0,5 l vody) na 2 hodiny som mal pokoj a pekne sa mi dychalo. Na obed som si pre istotu z toho klkoktadla 1 dcl aj hrkol. Nijaku zmeńu som nezaznamenal akurat som celu noc nespal.
V nedelu som proceduri opakoval prisla zimnica, ale teplota len 37,5 hrdlo nebolelo, zato z nosa mi tieklo a boleli ma oci.
V pondelok som to uz nevydrzal... paracetamol 3 x denne 1000 mg. Vecer ma uz nic nebolelo akurat tieklo z nosa.
Dnes je streda a v podstate mi uz nic nie je, zajtra do prace.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Liečba chrípky MMS

Příspěvek od jvj56 »

sano píše:28 ročná mladá žena.
štvrtok večer, bolesti v celom tele, najväčšie bolesti v kĺboch. Horúčka, nevedela o sebe.
Rýchlo do postele, paralen, Ibalgin proti veľkým bolestiam. MMS -10 aktivovaných kvapiek.
Piatok - prtrvávajú bolesti, mierne zlepšenie. 3 x denne 10 kvapiek MMS.
Sobota- lepšie, vyžaduje Ibalgin- tak ho dostáva 2 X denne, plus paralen a 3 x denne 10 kvapiek MMS. Výrazné zlepšenie stavu.
Nedeľa- z choroby ostala veľká únava. Berie MMS 2 x denne po 10 kvapiek. Dostáva slepačiu polievku.
To isté aj pondelok.
V utorok zdravá. Ostáva v posteli, pre istotu. Naberá sily.
V stredu plne práceschopná.
Já bych paralen na snížení teploty nebral tak do 41 st. C (děti 40).
Podle mě se to pře s MMS. Samotná horečka je reakce imunitní.
Hlavně, že je vše OK. :D


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: jaj

Příspěvek od hanka »

Taky řeším od pátku podobný problém. Vím, že při ataku chřipky je nejdůležitější urychleně jednat, a nedovolit, aby se chřipka rozvinula!
Pátek odpoledně - při nástupu chřipky(bolest v krku, hlavy, "celý člověk", náznaky začínající zimnice) jsem se musela rychle rozhodnout: buď osvědčenou metodu, nebo MMS. Osvědčená metoda: ihned dodávat vysoké dávky vit. C. Pokusy s MMS jsem si při rychlém nástupu chřipky nemohla dovolit, tak jsem nasadila 4g dlouhodobě uvolňující vit. C + asi 1-2g kys. ascorbové do čaje. Za dvě hodiny další 3g dlouhodobého + B-komplex, zinek, vit. D a E, . Mezitím jsem dala vyrábět Ž + M vodu. Do večera průběžně do čaje kys. ascorbovou(vit C). Večer 4g dlouhodobého vit.C + asi za 1/2 hod. kloktání mrtvou vodou, 1 dcl M vody beru i vnitřně. V noci kloktání M vodou. Úleva od příznaků chřipky nastala už v průběhu dne. Ráno druhého dne jsem byla fit!
V sobotu k večeru začal "chřipkovat" manžel a večer jsem odolávala nákaze současně s ním. V neděli večer jsme oba fit.
Pondělí: venku je krásně - radostně na zahradě stříháme stromy a sbíráme krtince do skleníku. Je mi horko, svlékám bundu i šálu, obouvám lehčí boty, vítr si pohrává s vlasy a fouká do uší.... Začíná pobolívat 7 krční obratel - u mně neomylná známka začínajícího nachlazení - nedbám toho, myslím, že to je neobvyklým pohybem po zimě. Zasít semena salátu a ředkvičky jsem už nestačila - nevadí, udělám to zítra....
"Zítra" bolí v krku, hlava atd. Naštěstí počasí nic moc, takže zůstávám doma. V noci zase kloktám. Vit. C beru průběžně, ale udržování dobrého stavu je obtížnější. Stále častěji mě napadá MMS, ale s dlouhodobým vit. C nepřipadá v úvahu.
Dneska (středa) je nádherné počasí, chtělo by to zasít ta semínka ve skleníku....ale nějak pořád nejsem ve své kůži, sedím raději doma, čtu příspěvky a přitom si pohrávám s myšlenkou na MMS2... při jeho braní vitamín C nevadí, ne? :lol:
Nojo, když se člověk neukázní a nedá tělu klid v posteli, tak se nemůže divit, že.... :oops:

Nevíte někdo, jak se postupuje při nachlazení s Ž + M vodou? Na kloktání je M voda perfektní, jenom nevím, jak Ž a M vodu užívat vnitřně... :?:

P.S. Habana: na lehčí průjem je výborná mrtvá voda - účinek je takřka okamžitý... :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jaj

Příspěvek od Cina »

Tak kloktej MMS a klidně použij MMS2.A můžeš inhalovat nad hrncem a koupel tomu, C nevadí.MMS2 jedna lžíce do vody nebo kloktat lze taky. :D


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Chrípka-zimnica

Příspěvek od sano »

Doplnok ku správe o liečbe mladej ženy.
Na zimnicu dostala do čaju trochu rozomletej škorice. O niekoľko hodín, nebolo po zimnici ani stopy.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

"Slnečná" teória chrípky

Příspěvek od sano »



Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: jaj

Příspěvek od hanka »

hanka píše:....Nevíte někdo, jak se postupuje při nachlazení s Ž + M vodou? Na kloktání je M voda perfektní, jenom nevím, jak Ž a M vodu užívat vnitřně... :?:
Tak jsem to našla :) :
"Angina - po dobu 3 dnů 5x denně po jídle propláchnout krk „M“ vodou a po každém propláchnutí vypít ¼ sklenice „Ž“ vody"
cina píše:Tak kloktej MMS a klidně použij MMS2.A můžeš inhalovat nad hrncem a koupel tomu, C nevadí.MMS2 jedna lžíce do vody nebo kloktat lze taky.
Zatím se to zase zklidnilo, ale koupel s MMS1 si dám. MMS2 do koupele neznám, jenom s MMS1 - kde se píše o koupelech a kloktání s MMS2? U J. Humbleho jsem to nečetla, nebo jsem to přehlédla... :ethink: ? Dík.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jaj

Příspěvek od Cina »

MMS2 používám 3 týdny 1kapsly denně.Do koupele jednu lžičku.A v mechanickém rozstřikovači asi čtvrt lžičky (chce to přecedit) a lze přímo stříkat do pusy i na obličej.
Někde jsem to četl v jeho knize.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: doba užívání MMS

Příspěvek od Palo »

Agáta píše:"MMS... mám pocit, že není dobré brát ho déle, než dva týdny. Může totiž dojít k opaku - náš imunitní systém začne lajdačit, a pak ho něco chytí na hruškách."
Už víte proč? Já v tom mám jasno... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Katka.basenji
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 20 pro 2010 14:56
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Chřipka

Příspěvek od Katka.basenji »

Ahojky, tak jsem včera něco chytla... Asi nachlazení v kombinaci s něčím. Ráno jsem se vzbudila s bolestí v kloubech, únavou, nesnášenlivostí k dotyku. Prostě takové ty pro mne typické příznaky. Tak jsem si naordinovala Kláru (6 + 6). První dávku jsem vzládla, ale bylo mi na zvracení. Na 2 hodiny jsem usnula. Pak jsem si vzala homeopatika a chvíli chodila po bytě, ale málem jsem omdlela, tak jsem zalehla do postele. No a pak jsem se rozhodla pro druhou dávku MMS, ale po vypití se mi udělalo tak zle, že jsem se pozvracela a teď je mi fajn.
Strašně mne to štve, protože bych chtěla MMS používat při léčení zvířat. Ale jak mohu používat a doporučovat něco, z čehož se mi již při pouhém zápachu dělá špatně??? :roll:
No ale co - z tohohle se snad brzy dostanu... :lol:
Mějte se hezky! Katka


"Podobné léčí podobné..."
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“