Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
alhajda
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 lis 2010 8:09
Dostal: 1 poděkování

rosacea

Příspěvek od alhajda »

Jsem spokojen, vypadá to, že je to pryč.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: rosacea

Příspěvek od jvj56 »

Ahoj, nebylo by od věci se podělit s tvojí zkušeností. :D


alhajda
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 lis 2010 8:09
Dostal: 1 poděkování

rosacea

Příspěvek od alhajda »

Dostal jsem se do stadia, kdy má pravá část obličeje kromě červené barvy byla značně zduřená se spoustou pupínků ze kterých při pokusu o vymáčknutí nic nevycházelo. Ještě před tím, asi před rokem jsem šel ke kožní, ta mě předepsala nějakou vodičku na potírání-tím jsem si to strašně podráždil a rozlezlo se mi to na daleko větší plochu. Šel jsem k ní znovu a dostal jsem prro změnu mastičku-výsledek byl stejný.
Protože jsem tomu nevěřil, že je to růžovka a myslel si, že jeto akné, kterému dělá dobře sluníčko a po pobytu u moře se mě to skoro ztratilo(alespoň na 3 týdny), začal jsem se opalovat na starém horském sluníčku( Sírius). Vždy tak na 30s asi ze vzdálenosti 1m. Po tom se to vždy viditelně zlepšilo, ale bohužel jen dočasně. Vědom si rizik UVC záření jsem toho nechal a tím se dostal do stavu, který uvádím na začátku.
V tuto dobu jsem věděl, že s tím něco musím dělat a objednal se k jedné kožní lékařce do Přerova, která rovněž dělá kosmetiku a jiné derma. věci. Současně jsem si pořídil MMS a psal tu první dotaz. Kožní mě tedy hned potvrdila diagnozu-rosacea a pro začátek mě předepsala antibiotika(byly to pouze 3 tablety) a na umývání jarisch vodu a imazol krém. K mému překvapení mě vůbec nedoporučovala pobyt na slunci, když tak krém se silným uv filtrem větším než 60. Přitom jsem snědý typ, černé vlasy.
Aby jsem řekl pravdu, tak ty prášky jsem snědl a současně jsem si začal umývat obličej naředěným MMS, vždy večer vatovým polštářkem asi 20min. Po 2 dnech, bylo vidět, jak kůže sesychá a po 4 dnech se to začalo loupat asi jsem to potíral dlouho a bylo takové jako spálené. Vydržel jsem v potírání ikdyž kratší dobu asi týden a pak jen obden. Při kontrole u kožní převládla u ní velká spokojenost s tím, že není třeba k ní dále chodit.
Moje teorie vyléčení je taková: Někde jsem se dočetl, že u této nemoci je většinou v těch hnisajících pupíncích přítomen roztoč, myslím že se jmenuje trudník mazovitý a jeho přemnožení způsobuje ty hnisavé boláky. Myslím, že tím potíráním jsem to zničil, potože v současnosti nemám žádný pupínek, žádné zduřemí, možná občas, když jsem venku tak pravá tvář malinko víc zrůžoví. Vůbec nemusím používat makeup.


cvajnigastefan
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 24 led 2011 20:08

MMS a cirhoza pečene

Příspěvek od cvajnigastefan »

chcem sa opytať na MMS a cirhozu pečene. ma niekto nejake skusenosti?


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MMS a cirhoza pečene

Příspěvek od la »



Katka.basenji
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 20 pro 2010 14:56
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

MMS a Plíseň na noze

Příspěvek od Katka.basenji »

Ahojky, máte někdo zkušenosti s MMS a plísněmi na nohách? Jaké byste doporučili dávkování?
Zkoušel jste někdo tu hlínu, co popisule Jim Humble? Nevíte, kde by se dala sehnat?
Děkuji


"Podobné léčí podobné..."
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Plíseň na noze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Najdeš to ve některém z vláken MMS, nejspíš zkušenosti uživatelů. Pracuje to a výborně.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Plíseň na noze

Příspěvek od Elektro »

Katka.basenji píše:Ahojky, máte někdo zkušenosti s MMS a plísněmi na nohách? Jaké byste doporučili dávkování?
Zkoušel jste někdo tu hlínu, co popisule Jim Humble? Nevíte, kde by se dala sehnat?
Děkuji
Zdravím Katka.basenji,
Asi pred 12. rokmi som mal veľký problém s plesňou na nohách (medzi prstami na nohách). Skúšal som púdre, mastičky, olejčeky a tekuté prípravky. Nepomáhalo nič. Vtedy bolo dostať v lekárni roztok niečoho v alkohole pod názvom Mykodecidin. Aplikovalo sa to po umytí nôh. Nepomohlo ani to. Pleseň sa stále vrátila. Nakoniec som v lekárni kúpil Peroxid vodíka a po umytí čistou vodou bez mydla a osušení nôh som to polial peroxidom a nechal volne uschnúť. Potom som to potrel Mykodecidinom. Prvé dni to štípalo po Mykodecidine ako 100 čertov, ale potom už nie. Do týždňa som mal od plesne pokoj a mám ho až do teraz. Ak sa sprchuješ tam, kde sprchu používa veľa ľudí, pleseň sa určite vráti. Ak sa sprchuješ doma, MMS1 použi na dezinfekciu sprchy (vane) a podložky pod nohy. V súčasnosti budú v lekárni iné prípravky proti plesni na nohách, ale základ je v umývaní čistou vodou bez mydla a použití Peroxydu vodíka. Prípravky proti plesni to doliečia.
Želám príjemný večer.


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
bernolak
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pon 07 úno 2011 17:02

hlina

Příspěvek od bernolak »

Ahoj Katka.basenji,
ja ti odporúčam tú aztécku hlinu, moje 2,5 ročná dcéra mala na nohe velký červený fľak, keď som jej to potrel mms kvapkami, tak ju to pálilo, čiže to bola pleseň. Skúšali sme 3mesiace všetko možné, ale nič nepomáhalo. Nakoniec sa mi podarilo zohnať túto hlinu a za 3dni pleseň zmizla. V knihe J.Humbla sa spomínajú 2 miesta v ČR, kde sa táto hlina ťaží,ale nepamätám sa, ako sa volali.


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

hena

Příspěvek od huhu »

Nevim , jestli to někomu bude k čemu ....

Před lety jsem koupil na trhu v Tunisku prášek z Henny . Měli to na váhu mezi kořením a jiným " sajrajtem"
Doma jsem ho rozmíchal v teplé vodě , udělal kaši a tu namatlal na nohy , zabalil do igelitu a nechal přes noc.
Ráno jsem se bál , jestli nebudu mít spálená chodidla. Ne , jen chytla hnědou barvu a trvalo asi dva měsíce , než ta barva slezla.
Od té doby jsem měl několik roků pokoj , nepotily se mi nohy, nechytl jsem plíseň ve sprše na bazénu.

Vloni jsem sháněl hennu v CZ . Bohužel , čistá hena je obrovský problém , všechno co jsem sehnal je nějak upravené pro použití na vlasy. Jediné co trochu zabírá je regenerační gel od firmy henna.
Ale těm účinkům čisté henny za pár korun z tržnice se nic nevyrovná.
Tak kdyby měl někdo tip na Hennu , dejte mi prosím vědět.


cvajnigastefan
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 24 led 2011 20:08

katka.basenji

Příspěvek od cvajnigastefan »

po troch tyždňoch uživania MMS2 vnutorne aj kupele, som už zabudol že som ju mal.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

ruzne

Příspěvek od muflon »

Plísně a rady dědka kořenáře:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... hou#p15075

Dobre vysledky jsou s:
-PROPOLIS sprej(na krabičce Vcelpo(co už nekupuju) i anglicky...a fungicide effects=angl. protiplísňový efekt...(má propolis!)...tak mne napadá třeba postřik nohou po návštěvě bazénu... ), nebo tinktura propolisu v lihu
-mms1 mozna i mms2


JZ:
"...Na to konkrétně boty nemají zase tak velký vliv, jak se lidé domnívají, to je pouze spouštěč a problém vychází z krve, kde ho je potřeba také řešit. Jednoznačně je potřeba tělo odkyselit, upravit vyprazdňování a srovnat střevní mikroflóru. Na to je možné začít aplikovat peroxid hořčíku, který pomocí uvolněného kyslíku vnitřní plísně celkem spolehlivě řeší a tím by se měl i vnější projev utlumit. Jinak je možné používat koupele nohou v nějakých fungicidních bylinách, nebo můžete vyzkoušet MMS, což je velice spolehlivé a funguje to opravdu dobře."
"...já to vidím na šílenou acidózu, tedy překyselení, totální rozhození zásaditých minerálů a ta kvasinka je také možná, ale tu si snadno vytestujete plivacím testem, který je zde popsaný. Také si otestujte krkacím testem stav kyseliny chlorovodíkové v žaludku, které bude asi málo, nebo žádná a je otázkou, jak si stojí štítná žláza a nadledvinky, na což vám odpoví test teploty pod jazykem. Základ je ovšem vyhnat hodnotu pH moče na 7,5-7,8 pH a tam to držet, což již samo o sobě v kombinaci s dodáváním hořčíku, bude pro vás znamenat zásadní kvalitativní změnu v součastných zdravotních problémech."

Tomaso:
"...Výsledky z irisdiagnostiky mluvily jasně- výrazné překyselení, slabá tvorba trávicích šťáv, plísně ve střevech...Obstaral jsem si kefírovou houbičku a každý večer vypiju půl litru kefíru z kravského mléka z automatu. Dále jsem začal při každém močení sledovat pH, abych si udělal vlastní obrázek, jak co působí. "


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Alternativa ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

MMS a roztroušená skleroza

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj lidičky.Neví náhodou někdo jak dávkovat mms při RS?Ještě s MMS nemám žádné zkušenosti, chystám se přečíst knihu.Moc děkuji za případnou odpoved.Mirko


elada21
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12 dub 2011 12:27

MMS a akútna myleoblastická leukémia

Příspěvek od elada21 »

Dobrý deň
vedel by mi niekto na základe vlastných skúseností popr. poznatkov poradiť , či je možné užívať MMS pri akútnej myleoblastickej leukémii.
Môj otec ja po transplantácii kostnej dreni( jeho vlastnej vzhľadom k tomu, že sa nenašiel vhodný darca). Choroba sa po troch mesiacoch vrátila tak mu bola nasadená najsilnejšia chemoterapia, no rakovinové bunky prežili a teraz mu už nebudú nič robiť. Má zlý krvný obraz a zniženú imunitu... a aby to ešte nestačilo urobil sa mu abces, ktorý sa strašne ťažko hojí resp. nehojí a z toho mu vznikajú horúčky. viete niekto poradiť


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“