SMOT

Rôzne informácie o kluboch, ich aktivitách, aktuálne správy z domova i zo sveta ako i rôzne návody, inzeráty a podobne. Ale viac ako v minulosti sa budeme zameriavať na voľnú energiu.

Moderátor: Waldes

Nikola Tesla
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 19 bře 2008 12:04

SMOT

Příspěvek od Nikola Tesla »

Waldesi, Na tych tvojich strankach ten SMOT to si robil ty sam ? Fungovala ti aj ta kaskada ?


Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SMOT

Příspěvek od Waldes »

Nikola Tesla píše:Waldesi, Na tych tvojich strankach ten SMOT to si robil ty sam ? Fungovala ti aj ta kaskada ?
Ahoj Nikola Tesla,
Mohol by som ti krátko odpovedať áno, áno alebo veď všetko je to napísané tam na stránkach. Ale poďme po poriadku, celkovo koncepcia našich stránok je taká, že neuverejňujeme prevzaté – preložené články, ale len naše pôvodné !!! Rovnako píšeme len o veciach ktoré si sami vyskúšame – overíme. Teda všetko čo tam nájdeš môžem prakticky dokázať kedykoľvek. Konkrétne so SMOTmi som absolvoval sériu verejných prednášok od roku 2000. Preto mi prídu smiešne výroky ľudí typu Akord, ktorí si nedajú ani námahu to prakticky skúsiť ale cítia sa kompetentní k tomu vyjadrovať.
Waldes.


Nieje nič nové, len zabudnuté ...
Nikola Tesla
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 19 bře 2008 12:04

Příspěvek od Nikola Tesla »

A co rotacny SMOT ? Neskusal si ?


vlk08
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19 srp 2008 7:11
Bydliště: SK

Rotačný SMOT

Příspěvek od vlk08 »

Nikola Tesla píše:A co rotacny SMOT ? Neskusal si ?
Rotačný SMOT Waldes skúšal. Viac pozri druhú založku na stránke http://www.aufob.org . No pozornosť upriamil na MEG. Žial ako ukázal Ludek:
Luděk píše:Mám jen drobný dotaz. Na vašich stránkách nefunguje odkaz na MEG. Je možno nějak získat jeho obsah? Děkuji

Waldwsova odpoveď:
Ďakujem za upozornenie, zistil som, že tam jednoducho chýba súbor. Čo horšie, ani v zálohách nieje a to som našiel aj ročnú. Viem asi o čo ide, cca pred rokom nás niekto nabúral alebo aspoň sa o to pokúsil, totiž našiel som v roote nejaký exe súbor a okamžite som ho vymazal. Pri zbežnej kontrole som si však nič nevšimol. Predpokladal som, že ak by bolo niečo vadné, tak určite si to niekto všimne a dá vedieť, ale ako vidieť všetkým to bolo jedno. Nevadí behom pár dní to obnovím.
Waldes.
Waldes iste si to všimli viacerí, no bežne sú veci v rekonštrukcii a žiaľ tie najzaujimavejšie - najsľubnejšie z netu miznú. Tvoje stránky ma ozaj zaujali SMOT som už overil - funguje pekne. Nasledovať bude rotačný SMOT - alebo MEG - čakám na chýbajúci súbor. Podarilo sa Ti nadchnúť ma. Ďakujem


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

MEG

Příspěvek od lajos »

Nevím co vám chybí, co takhle gewovy stránky? v českém překladu anebo reaguji na blbém hrobě? http://www.gewo.info/ve/ve-main.html -vynálezy Molina????


Nikola Tesla
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 19 bře 2008 12:04

Re: MEG

Příspěvek od Nikola Tesla »

lajos píše:Nevím co vám chybí, co takhle gewovy stránky? v českém překladu anebo reaguji na blbém hrobě? http://www.gewo.info/ve/ve-main.html -vynálezy Molina????
Napriklad to, ze su to len prevzate veci (dik mu za ne) a Waldes tam ma ich vlastny vyskum. N.T.


lelek
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: ned 01 črc 2007 12:17
Bydliště: Ústecký kraj

smot test

Příspěvek od lelek »

Mohu se zeptat:
Waldesa a ostatních co zkoušeli kaskádu. Funguje to takto?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

SMOT po rokoch

Příspěvek od Waldes »

Ako som v inom vlákne sľúbil, vyhrabal som smot no je v omnoho horšom stave ako som si myslel ... škoda, myslel som že by som ho vzal na zraz. Nuž zatiaľ aspoň fotografia ...
Waldes.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nieje nič nové, len zabudnuté ...
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

můj první SMOT

Příspěvek od huhu »

Pěkně jste mě nakazili . Na tohle fórum jsem narazil náhodou , při hledání něčeho uplně jiného ( schema zdroje pro laser diodu ). Komické . Od té doby to pročítám jako super sci-fi seriál. Co mě zaujalo je SMOT.
Jelikož jsem neměl k dispozici nic jiného , vyndal jsem ze spáleného bldc motoru 14 magnetů 4x4x1,4mm.
Tedy na každou stranu 7 , což mi dalo magnetickou dráhu dlouhou 33mm. Nalepil jsem je vteřiňákem na balzové hranolky 5x5mm ( děsná práce ) . Ze stejných hranolků jsem slepil i dráhu pro kuličku. Ta má průměr 6mm a rozřezal jsem kvůli tomu náhradní ložisko do motoru Comer - damned , nenašel jsem žádnou vysypanou. Rozteč mezi hranolky které vedou kuličku jsem stanovil od oka na 3,7mm.
celé jsem to nalepil oboustranou páskou na plastovou destičku dlouhou 100mm a po chvíli laborování trefil úhel rozevření a přesah posledního magnetu tak , aby kulička nastoupala a opustila dráhu. Jelikož měla tendenci se na konci dráhy nalepit na poslední magnet , zkosil jsem podložky magnetů tak , aby byl poslední trochu potopený pod osu dráhy. Dráhu jsem na konci pro potřebu natočení videa podložil hranolkem 5mm , takže úhel rampy je 3°. Vznikl mikroSMOT.

Výsledek je tu :

Podle mne je práce vykonaná.
Otázka je , jestli síla potřebná k opuštění dráhy, kterou uděluje gravitační zrychlení nesežere všechnu získanou energii. to lze podle mě dokázat tak , že kuličce vyrobím dráhu ze dvou nerezových , nebo měděných drátů a kuličku po oválné dráze přivedu zpět do magnetické rampy. Pokud začne obíhat , máme overunity. Dvšem na to si musím sehnat větší magnety. V tomhle pidiprovedení to nevyrobím dostatečně přesně. A i pokud obíhat začne, je otázka jak dlouho to kuličku bude bavit , než se zmagnetuje a někde přilepí. Ale jinak fajn zábava :-)

A proč to sem píšu - jestli někdo , kdo má víc zkušeností našel chybu, kopněte mě správným směrem . ;-)


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: můj první SMOT

Příspěvek od aNONym »

huhu píše:Pokud začne obíhat , máme overunity. Ovšem na to si musím sehnat větší magnety. V tomhle pidiprovedení to nevyrobím dostatečně přesně. A i pokud obíhat začne, je otázka jak dlouho to kuličku bude bavit , než se zmagnetuje a někde přilepí.
Pokud by se Ti to povedlo, tak bys byl historicky první člověk na světě, kterému se podařilo "zacyklit" SMOT. ;) Non

Nechci Tě ale odrazovat, třeba budeš první. :)


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: SMOT

Příspěvek od poota »

StepanPepan píše:..Nic lepšího, než si trochu oprášit základy fyziky, pro sebe nemůžeš udělat.
Milý huhu, jsi dítě štěstěny, protože náš Věrozvěst se Tě rozhodl spasit!

Ušetří Ti spoustu práce, peněz i energie, protože podle učebnic nemůže fungovat nic, co už dávno nefunguje!
Nic nezkoušej, protože je to stejně marné, na nic nového se totiž přijít nedá. Všechno, co je známé, je už dávno v učebnicích. Co tam není, to neexistuje. Kdybys náhodou objevil něco, co tam není, tak to by bylo na Nobelovku, ale to se Ti nestane, protože kdyby něco nového existovalo, tak by se na to přece už dávno přišlo, to je přece logické. A kdyby Ti náhodou něco nového opravdu fungovalo, tak je to natuty jenom podvod a bylo by vhodné Tě rovnou zavřít, a to nejlépe do kriminálu, pokud možno ihned a nebo nanejvýš okamžitě a bez prodlení.

Předchozí odstavec je ve zkratce většina toho, co Ti může StepanPepan nabídnout pro Tvou cestu k převratným objevům. Nic lepšího už od něj nečekej.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: můj první SMOT

Příspěvek od Slavek Krepelka »

aNONym píše:
huhu píše:Pokud začne obíhat , máme overunity. Ovšem na to si musím sehnat větší magnety. V tomhle pidiprovedení to nevyrobím dostatečně přesně. A i pokud obíhat začne, je otázka jak dlouho to kuličku bude bavit , než se zmagnetuje a někde přilepí.
Pokud by se Ti to povedlo, tak bys byl historicky první člověk na světě, kterému se podařilo "zacyklit" SMOT. ;) Non

Nechci Tě ale odrazovat, třeba budeš první. :)
:D Nebude.

Video od jakéhosi Švéda bylo na netu už kolem roku 2002, jestli ne dříve. Takže Huhu, je mi líto, první nebudeš. Ale napovím Ti. Žeň kouli magnetama trochu z kopce, ono Ti to na něj zase vyleze a trochu vejš. Pak to teprve otoč a vrať. Ta gravitace pomůže. 8)

Sakra, teprve teď jsem se podíval na ten tvuj? "Smot". To tedy jaksi ne. To je jako říkat guláši svíčková. Nastuduj si to.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: můj první SMOT

Příspěvek od aNONym »

Slavek Krepelka píše:
aNONym píše:
huhu píše:Pokud začne obíhat , máme overunity. Ovšem na to si musím sehnat větší magnety. V tomhle pidiprovedení to nevyrobím dostatečně přesně. A i pokud obíhat začne, je otázka jak dlouho to kuličku bude bavit , než se zmagnetuje a někde přilepí.
Pokud by se Ti to povedlo, tak bys byl historicky první člověk na světě, kterému se podařilo "zacyklit" SMOT. ;) Non

Nechci Tě ale odrazovat, třeba budeš první. :)
:D Nebude.

Video od jakéhosi Švéda bylo na netu už kolem roku 2002, jestli ne dříve.
Slávo! Ty už jsi snad viděl zacyklenej SMOT? :D Non

Tak to jsi asi také první. Hele, Švédsko sice dalo světu spoustu zajímavejch věcí (např.: švédský stůl, švédské masové kuličky, švédské kapky, švédskou trojku, potom ještě Volvo, IKEU, ABBU, švédskou čtyřku, :lol: atd. ), ale pokud vím, na poli magnetismu se zatím nijak významně neprojevilo (teda nebudeme-li počítat Wilckeho fluidní teorie + poměrně rozsáhlá ložiska magnetitu nacházející se na severu této severské země, díky čemuž tam mají zajímavou magnetickou anomálii). ;)
Naposledy upravil(a) aNONym dne pon 31 led 2011 13:59, celkem upraveno 1 x.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
hatlík
Starší člen
Příspěvky: 189
Registrován: pon 01 bře 2010 9:52

Re: můj první SMOT

Příspěvek od hatlík »

huhu píše:Pěkně jste mě nakazili . Na tohle fórum jsem narazil náhodou , při hledání něčeho uplně jiného ( schema zdroje pro laser diodu ). Komické . Od té doby to pročítám jako super sci-fi seriál. Co mě zaujalo je SMOT.
Jelikož jsem neměl k dispozici nic jiného , vyndal jsem ze spáleného bldc motoru 14 magnetů 4x4x1,4mm.
Tedy na každou stranu 7 , což mi dalo magnetickou dráhu dlouhou 33mm. Nalepil jsem je vteřiňákem na balzové hranolky 5x5mm ( děsná práce ) . Ze stejných hranolků jsem slepil i dráhu pro kuličku. Ta má průměr 6mm a rozřezal jsem kvůli tomu náhradní ložisko do motoru Comer - damned , nenašel jsem žádnou vysypanou. Rozteč mezi hranolky které vedou kuličku jsem stanovil od oka na 3,7mm.
celé jsem to nalepil oboustranou páskou na plastovou destičku dlouhou 100mm a po chvíli laborování trefil úhel rozevření a přesah posledního magnetu tak , aby kulička nastoupala a opustila dráhu. Jelikož měla tendenci se na konci dráhy nalepit na poslední magnet , zkosil jsem podložky magnetů tak , aby byl poslední trochu potopený pod osu dráhy. Dráhu jsem na konci pro potřebu natočení videa podložil hranolkem 5mm , takže úhel rampy je 3°. Vznikl mikroSMOT.

Výsledek je tu :

Podle mne je práce vykonaná.
Otázka je , jestli síla potřebná k opuštění dráhy, kterou uděluje gravitační zrychlení nesežere všechnu získanou energii. to lze podle mě dokázat tak , že kuličce vyrobím dráhu ze dvou nerezových , nebo měděných drátů a kuličku po oválné dráze přivedu zpět do magnetické rampy. Pokud začne obíhat , máme overunity. Dvšem na to si musím sehnat větší magnety. V tomhle pidiprovedení to nevyrobím dostatečně přesně. A i pokud obíhat začne, je otázka jak dlouho to kuličku bude bavit , než se zmagnetuje a někde přilepí. Ale jinak fajn zábava :-)

A proč to sem píšu - jestli někdo , kdo má víc zkušeností našel chybu, kopněte mě správným směrem . ;-)
Práce je vykonaná rukou.
Zkus si kuličku pustit z ruky tam, kde začínají magnety a při jiném pokusu ji uvolni ještě před začátkem magnetické dráhy tak, aby do ní vstupovala již s určitou rychlostí.
Ve druhém případě kulička díky vyšší rychlosti proletí koncem dráhy.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: můj první SMOT

Příspěvek od Slavek Krepelka »

aNONym píše: Video od jakéhosi Švéda bylo na netu už kolem roku 2002, jestli ne dříve.
Slávo! Ty už jsi snad viděl zacyklenej SMOT? :D Non

Tak to jsi asi také první. [/quote]

Nazdar None,

Viděl jsem video, Možná to byl Fin, je to pár let a Smot mi nikdy neimponoval. Není tam zrovna moc praktické využití. Takže jsem viděl video zacyklovaného Smotu. První rozhodně nejsem.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Asociacie UFO Badatelov - http://www.aufob.org“