Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: streptokok

Příspěvek od poota »

kamelotka píše:... v podstatě začínající akutní angínka. tak teďka nevím, zda to souvisí s tím, že jsem mms brát začala, nebo dnes vynechala, nebo nesouvisí vůbec? ..
Není to úplně "moje parketa", třeba se Ti ozve někdo chytřejší.
Zdá se mi nepravděpodobné, že bys "dostala angínu", když bereš MMS. Spíš to vypadá na to, že se opravdu něco děje, tedy že dáváš těm potvorám na frak, a to, co vypadá jako angína je tzv. Herxheimerova reakce. Můžeš si to představit třeba tak, že se ty mrchy rozpadají a tím pádem je tělo najednou zaplavené daleko větším množstvím odpadu, který musí vyčistit. Takže takhle je to správně, můžeš trochu zvolnit, ale měla bys pokračovat dál, i když třeba pomaleji, prostě nakolik se sama cítíš.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno..

Příspěvek od jarda ovčák »

Na angínu se mi mms neosvědčilo. páč od mala trpím na angíny , beru je jako nutné zlo. Avšak poslední dva roky netrpím. Když mne začne škrábat v krku, tak okamžitě 20 kapek peroxidu vodíku 3,%
do 2 neb 3 deci a sotva vlažnou vodou naředit doplna sklenice. Dvě třetiny vykloktám, nespichám a tu třetinu, co zbyde v hrnku doliju vodou a kopnu to tam.... na ex.
A mám klid. Dělá to i klouček a taky má klid. Kdosi to tady psal, já to jen obšlehnul a použil.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: streptokok

Příspěvek od A(&F) »

... aneb jak se zbavit angíny do dvaceti minut ...
kamelotka píše:... dnes jsem mms vynechala, protože mi po něm nebylo nejlíp od žaludku a stav se zhoršil rapidně - v podstatě začínající akutní angínka. tak teďka nevím, zda to souvisí s tím, že jsem mms brát začala, nebo dnes vynechala, nebo nesouvisí vůbec? ...
... nevím jak MMS, ale tohle by mohlo pomoci (vyzkoušeno 8) ): http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=8820#8820 ... lžíci kompotu si "rozblemcat" v puse se slinama po sliznicích ... a žužlat a žužlat ... vydržet tak alespoň 3 minuty (čím déle, tím více se dostane účinných látek napřímo do krevního oběhu) ... teprve potom polknout ... opakovat několikrát denně ... v případě akutní potřeby sníst takovýmto způsobem celou sklenici kompotu na posezení ... ;)


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jamajka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16 pro 2010 14:04

Re: Kojení a MMS

Příspěvek od jamajka »

Lúthien píše:Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s užíváním MMS během kojení? Může to mít na mě nebo na dítě nějaký negativní dopad?
Nasla som nieco v anglictine...davam len otazku a poslednu odpoved(od admina), medzitym bolo par uvah, ktorym
neprikladam velmu vahu...

Danielle says:
June 9, 2009 at 7:58 pm

What about taking it for breastfeeding women? I have allot of candida yeast in my body and am considering taking mms for this purpose.

.....
.....
.....

admin Reply:
December 5th, 2009 at 3:35 pm

I have spoke with many practitioners who say it is more than safe… even beneficial.. However, wait about 1 hour after using MMS before breast feeding..


Takze by to malo byt ok, pre tych co nerozumeju, je to bezpecne, dokonca prospesne ... ale mms uzit najmenej hodinu pre kojenim

Inak ak niekto mate osobne skusenosti, nebolo by zle napisat, velmi by ste potesili...tiez som na fore nic ohladom kojenia a mms nenasla, a
dakomu taketo jedno vyjadrenie, co som nasla asi stacit nebude.... sama by som citila lepsie:)


kamelotka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19 pro 2010 20:24

Re: streptokok

Příspěvek od kamelotka »

moc vám díky za odpověďi. pooto: o herx reakci vím, ale toto opravdu jevilo známky akut angíny - naskákaly čepy, bílý povlak na jazyku..v panice jsem se vyprdla na nevolnost a rychle do sebe loupla dávku mms a ty čepy začly hnedka mizet, až jsem tomu nemohla uvěřit :) . tak to skoro vypadá, že se to zhoršilo kvůli tomu vysazení. ale to ne snad :?: pokračovat určitě budu, to by byla úplná ostuda, takhle rychle to vzdát :) . jardo ovčáku: to provádíš jednorázově, či je možno opakovaně? a zabírá to i na rozjetou angínku? a na chronickou? :) kloktat by mi nevadilo, ale pít to se bojím trošku, ale tak kdyžs to přežil ty, přežiju taky :) A(&F): pochopila jsem správně, že se jedná o brusinkovou marmošku?

pokud máte lidičky tady někdo s léčbou streptokoka již zkušenosti, písněte mi prosím. já určitě průběžně poreferuji co a jak..


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

jogínský průplach nosu néti MMSkem

Příspěvek od jani »

Dal by se dělat MMSkem jogínský průplach nosu NÉTI ( 2 aktivované kapky do 2 dcl vody), jelikož se dělá néti slanou vodou, bylo by možné k MMS do té vody přidat i himalájskou sůl nebo by mohlo dojít k nějaké reakci? Při koupelích v MMS mám pak poměrně suchou pokožku, což by asi pro průplach nosu nebylo ideální ....


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MUDrci

Příspěvek od milda »

Palo píše:Možná Vás potěší, že někteří doktoři dokonce MMS doporučují... Doslechl jsem se to nedávno od jednoho z členů fóra...
Pochopitelně jde pouze o doktory, kteří stojí o zdraví svých pacientů a nekoukaj jen na prachy...

Bude jich víc? Uvidíme ;)
Jj, poznal jsem taky jeden "případ". Je to soukromý zvěrolékař a kupodivu umí dobře zvířátka i lidi. ;) :lol:
A hlavně se o svůj obor zajímá a nejde si pracovní dobu odsedět do ordinace a předepisovat jenom to, co doporučí pojišťovna, event. dealeři Big Farem.... :smoke:


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

MUDrci a MMS

Příspěvek od jvj56 »

Možná jsem to tu už psal, že jsem přesvědčil jednu doktorku (MUDr.) k užívání MMS. Na antibiotika už byla rezistentní. Trpěla častými anginami a měla zlatýho stafylokoka. Po MMS se vyléčila a už od té doby neměla anginu.

O co jde: minulý týden si přišla pro další deci MMS (teda jest-li nemám?). Tak ji říkám co se děje. Že prej to potřebuje pro známé ........
Údajně si od té doby pomocí MMS vyléčila hemeroidy. Prostě samá plus.

Říkám ji, ať aspoň svou zkušenost šíří dál, když je ta MUDr. "No to nejde, snad jenom známým. ......."
Asi doba ještě neuzrála :D


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: jogínský průplach nosu néti MMSkem

Příspěvek od jvj56 »

jani píše:Dal by se dělat MMSkem jogínský průplach nosu NÉTI ( 2 aktivované kapky do 2 dcl vody), jelikož se dělá néti slanou vodou, bylo by možné k MMS do té vody přidat i himalájskou sůl nebo by mohlo dojít k nějaké reakci? Při koupelích v MMS mám pak poměrně suchou pokožku, což by asi pro průplach nosu nebylo ideální ....
Určitě ano, jen se domnívám, že snížíš účinnost MMS.
Tu sůl tam dávat nemusíš, to se dělá u začátečníků spíše kvůli pocitu. Stačí vlažná voda bez soli.

Udivuje mě, že ti koupel s MMS způsobuje suchou pokožku. U mě je to naopak a to zas tak velkou tukovou vrstvu nemám. Používám teplejší koupel.

Měj se H. :D


Katka.basenji
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 20 pro 2010 14:56
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

vet

Příspěvek od Katka.basenji »

Ahojky, za chvilku ze mne snad bude veterinářka a zatím pro léčení sebe a všech okolo včetně zvířat používám výhradně homeopatika, bachovky, MMS a další kde se lze vyhnout konvenčním lékům.
Ale jaká je v současnosti politika okolo MMS? Trochu mne to na jednu stranu straší, protože budu léčit neznámé lidi a to není to samé jako léčit známé :lol:


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: vet

Příspěvek od milda »

Politika kolem MMS je taková, že s tím můžeš léčit jen lidi, kterým doopravdy věříš... :? ;)
Nicméně MMS se hodí na něco perfektně, na něco zas už tak moc nee... určitě není samospasitelné...
Stejně tak jako homeopatika, kterým velmi fandim.
Léčil jsem se normálními homeopatiky, stejně tak jako doma vyrobenými z bylinek, ale i kvantovou homeopatií. I tady byly pokroky i zklamání.

Konvenční chemické léky mají své opodstatnění, ale chce to víc přemýšlení při předepisování, než bývá zvykem v našich zeměpisných šířkách... ;)
Bachovy esnce jednoznačně :good: :D

Přeju hodně úspěchů a trpělivosti při léčbě a žádné problémy s inkvizicí! :D


Katka.basenji
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 20 pro 2010 14:56
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: vet

Příspěvek od Katka.basenji »

milda píše:
Přeju hodně úspěchů a trpělivosti při léčbě a žádné problémy s inkvizicí! :D
Ahojky, díky. Podle mne je ideální kombinovat MMS s homeopatiky a bachovkami (protože například psychiku MMS nezměníš).

Ale poslední dobou mám problém s tím, že jem si MMS namíchám už je mi z něj zle (ten pach), zkoušela jsem i kapsle, ale to mi přijde ještě horší (protože pak mi je špatně od žaludku a to dost dlouho). MMS2 jsem proto zatím nezkoušela, kvůli tomu, že se dává do kapslí. Teď zkouším MM3.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: vet

Příspěvek od milda »

Katka.basenji píše:
Ale poslední dobou mám problém s tím, že jem si MMS namíchám už je mi z něj zle (ten pach), zkoušela jsem i kapsle
Dohodli jsme se tady s více uživateli, že po čase žaludek MMS-ko prostě nechce... :?
Měl jsem dost silný zářitek s MMS2, který mí dřív vůbec nevadilo a po přestávce cca 3 měsících jsem si ho vzal a byla to tedy docela síla. :roll:

No, ale teď zas znovu užívám MMS1 s jablečným džusem v rozumným množství a je to OK. :D

Takže ono bude asi podstatné rozvrhnout optimální režim s přestávkami, pro každého zřejmě jiný.
Přitom dát pozor na ledviny a nezapomenout na vitamín C.


Leonaisis
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: stř 19 led 2011 18:23
Dostal: 1 poděkování

kapsle a MMS 1

Příspěvek od Leonaisis »

..zacala som uzivat MMS 1 s kys.citronovou v kapsliach....neviem ci som uz odolnejsia alebo to je takto menej ucinne, no nemam ani zdaleka take burlive prejavy detoxikacie ako ked som to brala klasicky- vypitim...
....ked sa tak zamyslam, "nevybucha " sa to mms po otvoreni kapsule v zaludku v styku s potravou?...a tym padom uz neucinkuje inde v tele?...je mi totiz podozrive aj to, ze som velmi rychlo prekrocila hranicu 9kvapiek, pri ktorej som uz zvykla vracat, teraz som na 14 kvapkach a nic...akurat mierne nechutenstvo...

Můžete prosím sdělit důvod, proč berete dávky pro slona? M


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dávkování

Příspěvek od Merlin »

ZAPOMEŇTE na předešlá dávkováni!

Poslední a nejosvědčenější postup:

1 až MAXIMÁLNĚ 3 aktivované kapky MMS-1 co hodinu po 8 hodin denně. Začínejte VŽDY s jednou kapkou.

Nejde o množství, ale o permanentní tlak. Takto působí průběžně 9 hodin.

Používejte 50% kyselinu citronovou, je to jednodušší, kapka kyseliny na kapku MMS.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“