Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Finanční krize 2008 až ....

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: mno...

Příspěvek od Animal »

Jardo , tieto "sladké rečičky" začnú dávať zmysel až vtedy , keď začne človek riešiť problém najsamprv od seba... . Ver tomu že kým ten začiatok nezačne u neho samotného , sú tieto tvoje myšlienky a slová len "mlátením prázdnej slami...". Animal
Naposledy upravil(a) Animal dne pát 14 led 2011 19:22, celkem upraveno 2 x.


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pro Animala

Příspěvek od rival »

Přestaň spamovat toto fórum... Míra mé trpělivosti byla dovršena...


Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Pro Animala

Příspěvek od Animal »

Rival píše:Přestaň spamovat toto fórum... Míra mé trpělivosti byla dovršena...
Očúvaj ma admin . V prvom rade prestaň trepať piate cez deviate a nájdi si na "wiki..." rozdiel medzi spamom a "pivními rečami" . A za druhé , s tvojím prístupom k objektivite na tomto fóre i s týmto forom viež kde ťa mám ? Ano tam... . Je fakt že ten "vietor" ktorí Vám tu robím odíde so mnoú ale na druhú stranu ten smiech ktorí si sem chodím takmer dene "dávať" mi nik z Vás nevezme... A tadydlenc včuleky už enem vo tem to je "Karle". Animal.


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: Pro Animala

Příspěvek od tbest »

Animal píše:... s tvojím prístupom k objektivite na tomto fóre i s týmto forom viež kde ťa mám ? Ano tam... . . Animal.
Koukám pepo, že jinak jsi ale úplně vyrovnanej člověk...
Ani si nechci představit fórum pod tvým vedením.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Když já netuším, o čem to vlastně píšeš, takže nemůžu reagovat konkrétně na cosi obecného. Pokud by jsi mne znal, věděl by jsi, že vždy začínám u sebe. Na rozdíl od ostatních vč tebe jsem fakt v pohodě.
Co tě človíčku hryže??? Něco tam budeš mít.... Jsi nevyrovnaná osobnost.... To neznamená, že jsi hlupák.... to určitě ne, ale měl bys vyhodit ty kostlivce ze skříně,jináč jednou vyděsí i tebe.
Nebudu tě soudit za ty sinusouidy v náladách.... od toho je zde dost jiných. Já tě mám animále upřímě rád, protože dáváš nahlédnout do lidského nitra.
A toho si na tobě vážím.
Moc bych ti přál, abys byl uvolněný a ochotný podpořit kohokoli svým věděním.... Třebas by tě to naplnilo nějakým konkrétním DOBRÝM pocitem.
Příště budeš muset konkretizovat, jináč budu vidět prázdnou slámu pod tvýma nohama.


Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Pro Animala

Příspěvek od Animal »

tbest píše:
Animal píše:... s tvojím prístupom k objektivite na tomto fóre i s týmto forom viež kde ťa mám ? Ano tam... . . Animal.
Koukám pepo, že jinak jsi ale úplně vyrovnanej člověk...
Ani si nechci představit fórum pod tvým vedením.
Moderujem a spravujem dve fora , jedno je o bezpečnosti prevádzky serverov a ich operačných systémov (je to z večéj časti o Linuxe) a druhé je z večéj časti (je tam pár vlákjen o mimozmyslovóm vnímaní) o alternatývnéj medicíne . Keď že obe sú "privátne" (tj.len pre členov...), všetci prispievatelia do nich sú si rovný . Prezradím ti , hádky a MuDr.lanstvá som tam nevydel už pekných pár rokov... . Iný lidi taky lidi . Animal
Naposledy upravil(a) Animal dne sob 15 led 2011 5:52, celkem upraveno 1 x.


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: mno...

Příspěvek od Animal »

jarda ovčák píše:...Pokud by jsi mne znal...
Jardo minimálne v tvojom prípade si dám tú možnosť... . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Pro Animala

Příspěvek od lajos »

Animal píše:
tbest píše:
Animal píše:... s tvojím prístupom k objektivite na tomto fóre i s týmto forom viež kde ťa mám ? Ano tam... . . Animal.
Koukám pepo, že jinak jsi ale úplně vyrovnanej člověk...
Ani si nechci představit fórum pod tvým vedením.
Moderujem a spravujem dve fora , jedno je o bezpečnosti prevádzky serverov a ich operačných systémov (je to z večéj časti o Linuxe) a druhé je z večéj časti (je tam pár vlákjen o mimozmyslovóm vnímaní) o alternatývnéj medicíne . Keď že obe sú "privátne" (tj.len pre členov...), všetci prispievatelia do nich sú si rovný . Prezradím ti , hádky a MuDr.lanstvá som tam nevydel už pekných pár rokov... . Iný lidi taky lidi . Animal
Tak že ošklivej seš jen na nás?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Animala

Příspěvek od Ilem »

Animal píše: druhé je z večéj časti (je tam pár vlákjen o mimozmyslovóm vnímaní) o alternatývnéj medicíne ... . Iný lidi taky lidi . Animal
Animale, možná bys ty měl začít od sebe. Kážeš vodu a piješ víno. Máš server o alternativní medicíně, ale přitom nejsi schopen brát bližního svého takového, jaký je, se všemi klady a zápory. Když nejsi dostatečně opěvován, nebo snad, nedej bůh, s tebou někdo nesouhlasí, zapškneš a začneš kolem sebe kopat jak zraněné zvíře. Jak se to shoduje s názory, o kterých tu rád píšeš? A přitom jsi kdysi začal tak hezky a dokonce jsem si tě velmi vážil. Mám na mysli dobu, kdy jsi ještě vystupoval pod nickem Pepo.bn. Respektive začátek této doby. Pak ti někdo ukřivdil, a od té doby jen rozséváš nicneříkající uštěpačné poznámky. Máš to zapotřebí? Co dobrého to přináší tobě, tvé duši, nebo někomu jinému? Proč tady vyvoláváš hádky, proč sem píšeč MUDRlantsva, když to nemáš rád? Fak to nechápu.
Omlouvám se, asi to potří do boxovárny, ale ztratilo by to kontext.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: pro Animala

Příspěvek od Animal »

Ilem nevedel som že mi dvaja sa poznáme ale v pohode - uži si to... . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Pro Animala

Příspěvek od Animal »

lajos píše:Tak že ošklivej seš jen na nás?
Lajoši "nééé..." , no šak uznaj - ako Animal (v preklade to znamená zviera) si to néé že nemóóžem ale mosím dovoliť - šak bi ma tam vonku v dnešnéj dobe v téj džungly ti iné "zveri" hneď "rostrhali..." . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jan Keller - efekt úpadku společnosti

Příspěvek od Palo »

Devítidílný záznam přednášky prof. Jana Kellera, který popisuje efekt úpadku soudobé společnosti (bordel).
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jan Keller - efekt úpadku společnosti

Příspěvek od chiq »

Palo píše:Devítidílný záznam přednášky prof. Jana Kellera, který popisuje efekt úpadku soudobé společnosti (bordel).
Palo :good:


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Animala

Příspěvek od rival »

Animal píše:
Rival píše:Přestaň spamovat toto fórum... Míra mé trpělivosti byla dovršena...
Očúvaj ma admin . V prvom rade prestaň trepať piate cez deviate a nájdi si na "wiki..." rozdiel medzi spamom a "pivními rečami" . A za druhé , s tvojím prístupom k objektivite na tomto fóre i s týmto forom viež kde ťa mám ? Ano tam... .
Uživatel Animal byl nyní zabanován. Pevně věřím, že mé rozhodnutí většina uživatelů fóra chápe....


Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: Pro Animala

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne pát 26 srp 2011 17:51, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“