Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

Pastičky na zloděje.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Souhlasíte s umísťováním pastí za účelem ochrany svého majetku?

Ano - můj dům, můj hrad. A to je nedotknutelný.
59
92%
Ne - vždyť to může být člověk, který si tím "jenom" řeší svoji těžkou životní situaci nebo to může být i dítě (např. ze sociálně slabší vrstvy).
5
8%
 
Celkem hlasů: 64

aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Nejlacinější autoalarm.

Příspěvek od aNONym »

papax píše:Nevím jak vy, ale myslím, že na ochranu aut jsou i výrobci krátcí, jak dokazuje několik přiložených videí:
http://www.youtube.com/results?search_q ... +auta&aq=f
Ale v tomto případě jde přece o něco zcela jiného. ;) Non

Každé zabezpečení, které kdy člověk vymyslel, bylo vždy někým jiným dříve nebo později zase obejito. Takže pokud se nebudeš snažit uchránit si svůj majetek dalšími způsoby, tak potom můžeš už jen fňukat, v jakéto divné době žiješ. :P


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Alarm

Příspěvek od A(&F) »

Marty píše:
A(&F) píše:... můžeš se nějak vyjádřit k tvrzení, že MT nejsou konstruovány pro stálý provoz na nabíječce ??? ...
Vychazim ze zkusenosti, kterou jsem po dobu cca 10 let udelal s mnoha ruznymi pagery typu Flajzar a s konstrukcemi pouzivajicimi z mobilu ruzne vyvedenych dratu u znamych, kamaradu a ruzne po chatach a chalupach kde jsem pak montoval "seriozni" zabezpecovacku. To co odeslo temer na kazdem telefonu provozovanem v tomhle rezimu nejpozdeji do roka byla baterka. Jen maloktery ze "starych" telefonu, ktere se jako ruzne pagery pouzivaji nejcasteji ma skutecne kvalitni battery management, ktery necha baterii pracovat v "slusnem" rezimu i navzdory pripojene nabijecce.
... a což takhle tu baterii v MT vůbec nepoužívat ... a mobil napájet "na přímo" z velkýho akumulátoru přes stabilizátor ... 8) ... símáci jedou v pohodě na 4 až 5 V (doporučení je 4,5V) ... ;) ... flajzar, vědom si tohoto problému, nabízí i stavebnici "modulu náhradní baterie pro řadu Siemens", který zároveň řeší "vytápění" prostoru mobilu ... výkonovým odporem ... :D
Marty píše:
A(&F) píše:... http://www.selax.cz/product/sep150-gsm- ... stupy-712/ ... může rovnou nahradit i zabezpecovačku ...
Diky za tip. Tohle jsem neznal. Vypada to hezky...
... viď ... není zač ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Kyselinová bariéra.

Příspěvek od aNONym »

Tak si ta chátra zlodějská našla novou cestu, kudy mne "naštěvují", a jelikož zrovna tohle místo by šlo poměrně špatně zabezpečit, chci jim to alespoň "nepatrně zpestřit". :D Non

Pokud se vloupávají touto cestou, musí se vysadit do výšky pomalu 3 metry, kde se potom následně protáhnou "otvorem, jímž se původně vhazovala sláma na půdu". Žebřík nepoužívají.

Napadá vás nějaká hodně silná kyselina (co by tam nějakou chvíli vydržela) + vhodné pojivo, do kterého by nasákla? Popř. také nějaký bezva žíravý gel, který by šel napatlat i jinam? Na spodku průlezu je dřevěné prkno, ale nebyl by žádný problém ho odstranit. Předem díky za nápady. ;)


Zajímavost pro pobavení, na kterou jsem narazil při hledání na netu: "Za druhé světové války během německé invaze do Dánska použil lučavku královskou nebývalým způsobem maďarský chemik George de Hevesy. Rozpustil v ní dvě zlaté Nobelovy ceny pro Maxe von Laue a Jamese Francka, aby je nacisté neukradli. Roztok položil na polici ve své laboratoři v Institutu Nielse Bohra. Po válce se vrátil, našel roztok neporušený a vysrážel z něj zlato zpět. Nobelova společnost pak znovu odlila medaile z původního zlata." :)


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

vynikající bezpečnostní dveře....

Příspěvek od martin11 »




....a takhle je to z Číny skoro :idea: se vším.... "no nekupte to, když je to tak levný..." i certifikát k tomu dostanete.... :shock: m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Kyselinová bariéra.

Příspěvek od NAVAR »

aNONym píše:Tak si ta chátra zlodějská našla novou cestu, kudy mne "naštěvují", a jelikož zrovna tohle místo by šlo poměrně špatně zabezpečit, chci jim to alespoň "nepatrně zpestřit". :D Non

Pokud se vloupávají touto cestou, musí se vysadit do výšky pomalu 3 metry, kde se potom následně protáhnou "otvorem, jímž se původně vhazovala sláma na půdu". Žebřík nepoužívají.

Napadá vás nějaká hodně silná kyselina (co by tam nějakou chvíli vydržela) + vhodné pojivo, do kterého by nasákla? Popř. také nějaký bezva žíravý gel, který by šel napatlat i jinam? Na spodku průlezu je dřevěné prkno, ale nebyl by žádný problém ho odstranit. Předem díky za nápady. ;)


Zajímavost pro pobavení, na kterou jsem narazil při hledání na netu: "Za druhé světové války během německé invaze do Dánska použil lučavku královskou nebývalým způsobem maďarský chemik George de Hevesy. Rozpustil v ní dvě zlaté Nobelovy ceny pro Maxe von Laue a Jamese Francka, aby je nacisté neukradli. Roztok položil na polici ve své laboratoři v Institutu Nielse Bohra. Po válce se vrátil, našel roztok neporušený a vysrážel z něj zlato zpět. Nobelova společnost pak znovu odlila medaile z původního zlata." :)
Možná by šlo použít mazlavé mýdlo s přebytkem louhu.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Kyselinová bariéra.

Příspěvek od la »

aNONym píše:Tak si ta chátra zlodějská našla novou cestu, kudy mne "naštěvují", a jelikož zrovna tohle místo by šlo poměrně špatně zabezpečit, chci jim to alespoň "nepatrně zpestřit". :D Non

Pokud se vloupávají touto cestou, musí se vysadit do výšky pomalu 3 metry, kde se potom následně protáhnou "otvorem, jímž se původně vhazovala sláma na půdu". Žebřík nepoužívají.

Napadá vás nějaká hodně silná kyselina (co by tam nějakou chvíli vydržela) + vhodné pojivo, do kterého by nasákla? Popř. také nějaký bezva žíravý gel, který by šel napatlat i jinam? Na spodku průlezu je dřevěné prkno, ale nebyl by žádný problém ho odstranit. Předem díky za nápady. ........

Dost o držďku i pro majitele jinak epoxy bez tužidla netuhne a kyselina stím nic moc nedělá ,mrazem to zrosolovatí a umýt to jde jen acetonem nebo nitrem,nebo speci ředidlem,Epoxy tuhne po smíchání se zásadou. :oops: schválně opomíjím některý vojenský věci ,asi bych tam dal špagát a pepřák sprey,nebo další hlásič.Nebo oboje.U nás v česku je spousta zakázanejch věcí i otevřený speci dvířka se silným pérem třeba s auta.Mříže vyjíždějící nahoru se západkou,elektrika vn jen proti kunám a jiný zajímavý velmi účinný vyfikundace třeba pasti na krysy a železa to je jen na škodnou.U nás v česku se zlodějům posílá děkovný dopis za to, že nám něco zanechali.Až se trochu rozšíří islám bude to zajímavější.Tam dovolený je i třeba vysoko umístěný vhodně otapetovaný trezor s klíčem v zámku a vhodně umístěnými železy ve dvířkách takže pachatele to drží za ručičku dokud si pro něj nepřijedou a mužu říct že moc nespěchají.Asi šetří pohonné hmoty a jdou pěšky.
:D


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Kyselinová rozprašo - dýmovnice.

Příspěvek od aNONym »

Jeden kamarád mne inspiroval a výsledek je na obrázku. ;) Non

Pámbůh s nimi, až tu "naditou nádobu", umístěnou nad vlezem, povalí na bok. Např. pomocí nástražné desky a provázku. Ten, kdo někdy leptal tišťáky a předem si nezředil směs kyseliny s peroxidem dostatečně vodou, tak ví, co to dokáže (var. 2). :D

A když bude převažovat víc peroxidu, tak by ti "hnědočeši" potom mohli být i snadno identifikovatelní. :evil: Miluju bouřlivý reakce. 8)


PS: Díky všem za podnětné nápady, ať už zde nebo za ty doručené pomocí SZ.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

To je fakt k posrání.

Příspěvek od aNONym »

To si tak chytíte zloděje, jak řádí ve vašich prostorách, zrovna když vykuchává kabely a vinutí transformátorů z hodně drahých uskladněných zařízení, předáte ho policii a ona vám dá mimo jiné podepsat "Poučení..." (viz příloha). :? Non

Potom vám sdělí i jméno pachatele, na to máte přece nárok, ale stejně je vám to úplně "k hovnu", jelikož nemůžete ani ostatní spoluobčany varovat, aby si dali na toho kterýho hajzla pozor.

No velebnosti, to bych blil. Zase další, našima svělejma poslancema vykurvenej zákon, kterej nahrává především tý vychcaný svoloči, co se odjakživa štítí práce a raději dál okrádá ty ostatní poctivý, co si zajišťují obživu legální cestou. (schází mi tu teď smajlík vyjadřující maximální míru nasrání)


PS: Pokračování bude, až se prospím a doženu včerejší noc, jenž jsem z větší části strávil až do rána s policajtama při sepisování protokolů. :|

Mimochodem, toho šmejdskýho hajzlo-zmrda už hned odpoledne po výslechu propustili, jelikož prohlásil, "že když tam přišel, tak už to tak bylo". Schází jim prý důkazy, protože používal rukavice, když "pracoval" s mým vercajkem, který si přinesl z předminulých vloupání. Dokonce mu ani neudělali domovní prohlídku, přestože jsem včas předal PČR jeho doznání natočený na videu, kde se do objektivu "dobrovolně" přiznal, co všechno mi už ukradl a má to ještě doma. Při výslechu totiž prohlásil, "že všechno si to raději vymyslel, aby si uchránil holý život".

Kurva, kde to probůh žijeme! To je fakt k posrááánnnnííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!! (Slávku Křepelko, jak já Ti závidím, že už nežiješ v týhle divný republice. :cry: )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) aNONym dne úte 25 led 2011 8:40, celkem upraveno 1 x.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: To je fakt k posrání.

Příspěvek od Tuco »

aNONym píše:To si tak chytíte zloděje, jak řádí ve vašich prostorách, zrovna když vykuchává kabely a vinutí transformátorů z hodně drahých uskladněných zařízení, předáte ho policii a ona vám dá mimo jiné podepsat "Poučení..." (viz příloha). :? Non
Tak to je fakt k posrání. A určitě z něj neuvidíš ani korunu.

Je to vlastně nevýhoda, že člověk musí policajty zavolat kvůli pojišťovně. Kdybys mu jen nabančil a vyhodil, moh bys ho dát klidně do novin..Nebo (čistá spekulace) nešlo by nenechat si totožnost sdělit orgánem ale zjistit si ji sám? Pak by se dalo třeba poučení vyhnout...


Gusto
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: stř 29 srp 2007 6:11
Bydliště: VS

Re: To je fakt k posrání.

Příspěvek od Gusto »

aNONym píše: (Slávku Křepelko, jak já Ti závidím, že už nežiješ v týhle divný republice. :cry: )
nezáviď, podľa info z prvej ruky aj tam je to podobné. Domorodci, ktorí nikdy nerobili a berú obrovské dávky, ako naši, zložia kopu peňazí a v luxusnej štvrti cez agenta kúpia vilu. Do vily sa nasťahuje najprv 20 domorodcov, potom 100 až je tam v záhradách tábor, vyplienia okolie, znehodnotia investície, atd. Takmer nikoho nemôžu potrestať. Peňažné dávky však tečú neustále cyklus sa opakuje v inej štvrti, zakladajú nové hniezda , bezproblému oputia spustošené staré hniezdo, nemajú k nemu žiadny vzťah. Len sa o tom nepíše, tak ako tu.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: To je fakt k posrání.

Příspěvek od chiq »

Vo filme "Krídielko alebo stehienko" s vynikajúcim Luis de Funésom je inšpirujúci nápad - využitie linky na plnenie konzerv aj iným spôsobom :D Hop! ...zas ma niekto zle pochopí... ;) Ale ja sa k potkanom, krysám, myšiam, hrabošom, škrečkom a iným domácim škodcom nezvyknem správať ustráchane, zvlášť keď ich prichytím, ako sa ládujú na plodoch mojej práce...
NONe, ak ho pustia bez obvinenia, nie je už zúčastnený, a tak jeho identitu môžeš zverejniť, prípadne aj sem zavesiť :)


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

trestní oznámení

Příspěvek od martin11 »

Já bych na toho chycenýho ihned podal trestní oznámení s návrhem domovní prohlídky / bezodkladné/ a ještě bych si stěžoval u nadřízených těch co to vyšetřovali, že nekonali a že ještě nadržovali zadrženému, protože škoda je vyšší nežli 5000.- což už není legrace.../ přestupek/.../ prohlídku/ stěžovat si můžeš, je to zadarmo....m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 836
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Tak to je ozaj na šľak trafenie

Příspěvek od buky »

Opravdu pohnutá doba a převracené hodnoty. Jinak by mne štatisticky zajímalo o kolik stouplo loupeží oproti době v socializmu.

Mám taky skušenost s dobropřejným sousedem. Pohádal jsem se jedneho času s jeho semetrikou ženou a on se mi pomstil tak, že mi objel klíčem auto.
Ovšem bil nadrbanej a nevšim si že mám nad oknem kameru.
Měl jsem štestí, že se na policii přiznal pod tlakem kamerového záznamu a pak nakolik je "profesionální" voják to putovalo na vojenskou policii.
Pak to mělo neuvěřitelnej rýchlej průběh. Do dvou měsíců mi poslal na účet 1 700 eur.

Ale více méně jsem mněl štestí, neboť jak by se nepřiznal že je na záznamu jeho osoba, pak by to bylo v prdeli, anebo daleko komplikovanejší s vymáhaním škody.
Ješte že se odstěhoval 200km daleko, je to neskutečnej křivák - zmrd.


Marty
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03 bře 2008 22:13
Dostal: 2 poděkování

reseni ??

Příspěvek od Marty »

Ja uz se ani nenamaham s policii. To je jen ztrata casu a iluzii. Mam tak trochu temnou minulost a obcas davam pruchod svymu horsimu ja. A pratele od vnitra prinejhorsim podrzi zada. Pistole na sipky, v sipkach neco od kamosky magistry co sejme dospelyho chlapa do 5 vterin a spi pak asi hodinku-dve. Az se probere, tak se pak se hodne divi. Ten posledne se vzbudil u kamaradky - profi dominy v jejim sklepeni a po par hodinach byl hoodne rad, ze mu Pani dovolila prasknout sebe a svy kamose (vcetne jmen a adres) na kameru... Ten predtim se vzbudil v lese, 10 km od nejblizsi vesnice. Byl zcela nahy a ruce mel sepnute za zady pouty ze zipsovaci pasky, jake pouziva policejni zasahovka. Domu se pry vracel dva dny...

Cikana co jsem chytil jak mi z auta krade radio jsem vyvezl za mesto do lesa, vymeril jsem jamu 2m x 80cm, dal mu do ruky ryc a rekl jsem KOPEJ. Kdyz vykopal svuj hrob, na Panenku Marii a vsechny svate mi prisahal, ze uz nikdy v zivote neukradne ani sirky. Tak jsem ho nechal jit. Ono se to tak nejak rozkriklo, par lidi se mi zacalo radsi vyhybat a kdyz ted necham uprostred namesti autak s klici v zapalovani, tak mi za dve hodiny cikan uctive prinese klice ze pry "pane, zapomel jste zamknout auto, tak jsem vam zamknul a donesl klice, at vam to nikdo neukradne...


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Marty

Příspěvek od Iv »

V pořádku, žádný nastav druhou tvář, emerický pseudohumanismus se musí likvidovat, výborný článek zde: http://kodet.blog.idnes.cz/c/137307/Bab ... ethal.html
http://childfree.bloguje.cz/0906archiv.php
Mohu být duchovní, ale po určité hranice, a právě oni s tím počítají, že budeme ustupovat, Ne, řezat jak hady a chytře !!!!


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“