Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Obecné choroby

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno

Příspěvek od jarda ovčák »

Mě to připadá veselé.
Jedno je jasný..... musíš pracovat, budovat, milovat a začít žít.
Nepřežívej a nelituj se.
Všechny nemoci vznikají v hlavě. Pokud ji budeš mít čistou, budeš v pohodě. Mms je mocná zbraň, avšak ta neléčí příčiny, ale důsledky.
Neexistuje žádnej zázrak.Teda existuje.... síla myšlenky, vědomí, poznání.
Začni tím, že budeš pít 4 litry čisté vody z vodovodu. Jestli je hnusná, použij uhlíkový filtr. Pak si přečti Norbekova..... Až to uděláš, ozvi se a můžem pokračovat.


Leonard88
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20 pro 2010 11:56

Re: mno

Příspěvek od Leonard88 »

jarda ovčák píše: Nepřežívej a nelituj se.
.
Zdravím v žiadnom pripade sa nelutujem to určite nie až taka slaba povaha niesom.

No a mat čistu hlavu?To je dost tažke v mojej momentalnej situacii ale rozhodol som sa že po novom rokou idem do anglicka síce mam s toho obavy kvoli mojmu zdraviu ale zas na druhu stranu to bude celkova zmena kedže na Slovensku je to celkovo dost tažke.....

A pit 4 litre vody? No skusim to sice teraz pijem cca 3 litre denne ale nie čistej vačšinou čaje....Vodu mame s pramena tak skusim rovno 5litrov denne snad to pomože na aku taku očistu

Určite sa ešte ozvem a opat dakujem za cenne rady


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: mno

Příspěvek od poota »

Leonard88 píše:...Vodu mame s pramena tak skusim rovno 5litrov denne ...
Pramenitá voda je pravý poklad, neexistuje nic lepšího!
Ale zase to nepřeháněj - pozoruj organizmus, kdy Ti řekne, že je to akorát.
Pamatuj: "Ničeho příliš!"

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ničeho příliš

Příspěvek od 1220 »

fakt , ale čihnul jsem jak to píšeš....................Leonarde 88- Pepo
Diagnóza je stejná , nebo podobná jako jsem kdysi prožil i já , tělo se dlouho i po tom stresu brání vypuzováním " hlenů" - vytlačováním nečistot, které chcá- nechcá přijmul, když si k sobě volil to co je mu podobné - rodiče a okolnosti jejich i svého života. :shock:
Tělo je propletenec několika složek, k té nejpotřebnější - mysli a srdci je třeba se dopracovat přes lepší tělesnou funkčnost.
Mně pomohlo, mimo jiné, běhání do kopce s činkama, jejichž váha se postupně zvyšovala, dobrá je chůze zpočátku, do cca 6 km/ den.

Pokud se žije ve městě je to horší, tam bych volil :
Plavání obden v bazénu.
Když není bazén :

http://www.cakry.cz/cviceni-zdravotni/c ... 5-tibetanu
Účinky téměř zázračné, pokud se vytrvá.
Neboj, přestaň se bát, že nemoc na Tebe má.
Máš jenom krásný úkol jí ukázat kdo je u Tebe pánem.


:good:

K.


alexa123
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 07 pro 2010 15:43

Re: mno

Příspěvek od alexa123 »

poota píše:
Leonard88 píše:...Vodu mame s pramena tak skusim rovno 5litrov denne ...
Pramenitá voda je pravý poklad, neexistuje nic lepšího!
Ale zase to nepřeháněj - pozoruj organizmus, kdy Ti řekne, že je to akorát.
Pamatuj: "Ničeho příliš!"

Zdravím - poota
Tiež si myslím že 4l vody je priveľa a hlavne teraz cez zimu. Nepoviem v lete ale nie v zime, podľa mňa to je extrém, ľadviny sa určite nepotešia. Pri tvojej váhe by som to teraz určite nerobil. Keďže máš ploblémy aj s hrdlom a prieduškami tak toto by som riešil poctivým inhalovaním niekoľkokrát denne antiseptických olejčekov zmiešaných s horúcou vodou (borovicový, eukalyptový a pod. - je ich viac druhov)


Si.Pavel
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: sob 03 říj 2009 12:21

Re: ...

Příspěvek od Si.Pavel »

Leonard88 píše:Mne ako sirote to moc smiešne nepride....

Inač dakujem všetkym za odpovede....
Vážený pane!
Z toho co popisujete jasně tady signalizuje překyselení (acidoza) těla. Zkuste si pořídit Ph papírky a začít měřit moč, dále udělat test (krkací test) na kys.chlorovodíkou v žaludku.
Jinak jednoznačně začít pucovat střevo - hleny, rýma, kašel, nos úzce souvisí ze špatným střevem. Uvidíte jak se uleví.....


gembe
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 07 led 2011 16:23
Bydliště: Žilina

Dna, pakostnice

Příspěvek od gembe »

Pozdravujem Všetkých. Neviem či to píšem správne do fóra.

Má niekto skúsenosti z užívania MMS, mám DNU(kyselinu močovú) a nedarí sa mi ju znížiť a nekonečné užívanie tabletiek MILURIT ma desí.
Ďakujem.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Trpěl jsem dnou asi 8 let. Hlavně nohy. Pajdal jsem jak blb.
Milurit sice pomůže, ale nevyléčí.Bez diety si ani necvrkneš.
Musíš se rozhodnout... Ešli to chceš změnit, nebo pohodlně žrat prášky. Milurit a analgetika. Mě do diety natlačila mnohem vážnější choroba, resp 3 současně...
Jedl jsem pohanku každý den, masou pouze z ryb a zeleninu dle libosti. Pohanku jsem zasněžil chili kořením , abych měl žízeň a vypil alespoň 4 až 6 litrů vody. Nu a zmizelo to. Pohanku můžeš obměnit celým obilím...
Myslel jsem si, že až ukončím tu dietu, tak že se to vrátí. Již 4 roky tu dietu nedržím a.... nic. Jsem bez dny.Tedy bez pakostnice či podagry omagry či co.
Mám svoji theorii, a potvrdil mi ji můj duševní guru.. Záleží pouze na tom, jestli jsi v pohodě duševně. Né jako že jsi, ale i tam uvnitř musíš cítit pohodu a štěstí. Pak ten organismus unese ledasco. a to už je do chlívka s hankou... Duševní příčiny nemocí.
Zbav se tedy strachu, obav, stresu, přestaň se bát.....Pak ty žlázy s vnitřní sekrecí začnou fungovat jak mají a nastartuje se ten dokonalý orchestrion v novém světle.
Vím, že jsem ti nepomohl, ale mám tuhle osobní zkušenost.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Taky pytlák ??? ... :D

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DNA (kyselina močová)

Příspěvek od Palo »

gembe píše:Pozdravujem Všetkých. Neviem či to píšem správne do fóra.

Má niekto skúsenosti z užívania MMS, mám DNU(kyselinu močovú) a nedarí sa mi ju znížiť a nekonečné užívanie tabletiek MILURIT ma desí.
Ďakujem.
Stačí doplňovat trávicí kyselinu - orálně ;) Ať už v podobě naředěné kyseliny chlorovodíkové, nebo za pomocí tablet Betainu HCL.
Dieta není nutná, jen při náročnějších jídlech je potřeba té kyseliny dát jednoduše více.

DNA je nedostatek samočištění organizmu - tedy oslabená imunita. Pokud by to šáhlo na orgány s pár viry (s oslabenou imunitou není problém něco chytit), může z toho být rakovina.

Takové jsou mé poznatky...

Na tohle MMS nutně nepotřebuješ (navíc aktivované kyselinou citronovou se DNA může i zhoršit), ale později by stálo za to s tím pročistit tělo (MMS aktivované kyslinou chlorovodíkovou).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DNA (kyselina močová)

Příspěvek od Palo »

A ještě drobnost... Jestli chceš při "léčbě" spíš ušetřit a nechceš doplňovat HCl, pak si udělej párkrát několikadenní půst ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
gembe
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 07 led 2011 16:23
Bydliště: Žilina

Re: DNA (kyselina močová)

Příspěvek od gembe »

Díky.
Neviem či si moju správu dosta, neviem ešte dobre písať na tomto fóre.
Ak som to pochopil, čo si písal, tak MMS neužívať keď mám DNU?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DNA (kyselina močová)

Příspěvek od Palo »

gembe píše:Díky.
Neviem či si moju správu dosta, neviem ešte dobre písať na tomto fóre.
Ak som to pochopil, čo si písal, tak MMS neužívať keď mám DNU?
Zprávu jsem nedostal, ale nevadí...

DNA je překyselení zejména konců končetin (v kombinaci s breberkami), kde je slabé samočištění organizmu. Těm breberkám se tam daří a obranyschopnost je neřeší. Prvně musíš nakopnout obranyschopnost, aby propucovala překyselení nežádoucími kyselinami (doplnit HCl). Breberky pak zlikviduješ za pomocí MMS, ale kyselina citronová (která se doporučuje na aktivaci MMS v originále) oslabuje obranyschopnost. Kyselina chlorovodíková podporuje obranyschopnost (v kombinaci s MMS rozhodně obranyschopnost nezatěžuje). Ta samotná HCl by možná stačila doplňovat, ale bylo by to na delší dobu. MMS tuto dobu několikrát zkrátí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
gembe
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 07 led 2011 16:23
Bydliště: Žilina

Re: DNA (kyselina močová)

Příspěvek od gembe »

Niečo na tom HCL bude, lebo od kedy mám DNU t.j. asi 14 rokov som nemal pálenie žáhy,
predtým som mával dosť často.
To by mohlo nasvedčovať, že HCL mám nedostatok.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: DNA (kyselina močová)

Příspěvek od jvj56 »

gembe píše:Pozdravujem Všetkých. Neviem či to píšem správne do fóra.

Má niekto skúsenosti z užívania MMS, mám DNU(kyselinu močovú) a nedarí sa mi ju znížiť a nekonečné užívanie tabletiek MILURIT ma desí.
Ďakujem.
Já osobně bych preferoval odkyselení organismu, taky to tady najdeš na fóru.
Známý používá při "záchvatech" DNY šťávu z okurek (surových) a cibule. A druhý den je fit.
Je to však jen krátkodobé. Chce to určitej čas a sebeovládání. S MMS si určitě neublížíš. :D


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“