Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: info - MMS - liecba cukrovka

Příspěvek od Mo »

martuskam píše:Velmi pekne DAKUJEM milda, som vdacna za kazdu odpoved. S tym plne suhlasim, ze pacienti - rodinny prislusnici sa nechcu liecit.
Ak budem mat chvilku vas, tak hned si tie odkazy preklikam.
Este raz vdaka.
Zelam pekny vecer. :zzz: :zzz: :zzz:
ahoj ;) presne ako bolo napísané, človek musí chcieť a veriť, a potom začať niečo pre seba robiť, nanešťastie by som si dovolila tvrdiť, že 90% ľudí pre seba nikdy nič neurobí, a už vôbec nikto si neprizná, že si zdravotné problémy spôsobil sám (pravdepodobne), nikto za seba nepreberie zodpovednosť, je to nepohodlné, a keď niekto nechce, môžeš sa aj rozkrájať ;) ja som teda nestretla osobne nikoho (alebo o ňom neviem) kto na sebe a svojom zdraví maká, kto si uvedomil, že medicína mu nepomôže, teda aby som neklamala, poznám jednu osobu, o ktorej si myslím, že na sebe a zdraví maká, ale nie je mi až tak blízka, aby som si bola istá ;) výnimkou sú len ľudia tu na fóre, a som rada, že sú tu, keď si chcem pomôcť ja a vedia poradiť ;) pekný dník prajem :D


marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

Re: info - MMS - liecba cukrovka

Příspěvek od marmik »

Dakujem a plne s Tebou suhlasim :good: mas pravdu, aj ja mam take skusenosti.
Zelam aj Tebe peknu nedelu :bye:


alhajda
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 lis 2010 8:09
Dostal: 1 poděkování

MMS a růžovka

Příspěvek od alhajda »

Má prosím někdo zkušenosti? Zevně, či vnitřně? Zatím jsem jen jednou potíral obličej a do rána se nic nezměnilo. Děkuji.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a růžovka

Příspěvek od jvj56 »

Nemožné ihned, zázraky do tří dnů :D :D :D
Očisti svoje tělo, hlavně střeva, ledviny a játra, přitom třeba koupele MMS.
Je to běh na dlouhou trať, ale skoro určitě pomůže.


alhajda
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 lis 2010 8:09
Dostal: 1 poděkování

růžovka

Příspěvek od alhajda »

Také mě to napadlo, jak ale postupovat? Podrobněji by to nešlo? Chodil jsem na hydrocolon-výplach střev, piju bylinkové čaje na játra i ledviny.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: růžovka

Příspěvek od jvj56 »

Pak je ještě dost důležité pH těla, většinou je překyselené, někde to tady je ve vlákně "odkyselení", nebo se koukni na web http://www.zdravi-az.cz/

Můj známý takto léčil pomocí MMS časté záněty a mimochodem se zbavil růžovky. Ono jde také o to v jakém stádiu je nemoc?
Pokud je to zbytnělé, tam asi pomůže jen laser. Léčba v salonech je strašně předražená, to je lepší si koupit třeba 200 mW laser domů a nechat si to dělat. Pozor laser je hodně nebezpečný!!!!
Hodně úspěchů :D :D


Martina46
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 27 lis 2010 14:24

Re:psychika

Příspěvek od Martina46 »

Palo píše: Tak jsem se něco málo dozvěděl, ale nechtěl bych to tu moc rozvádět, mohla bys z toho mít šok :)
...
Jinak ještě doplním - zapomeň na to, že je to pouze psychického původu ;)
Tak toto by ma zaujimalo, cisto z dovodu, ze manzel ma panicku poruchu a nejako nevieme, co s tym, ja len tusim, ze by to mohlo mat do cinenia cosi aj mimo psychiky, Palo, ak mozem poprosit zverejnit tieto info, pripadne ak to nie je zverejnitene, aj do sukromnej spravy. Dakujem.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re:psychika

Příspěvek od Palo »

Co se týče panické poruchy, dostal jsem tehdy zajímavý mail:

Viděla jsem ataku zblízka při akci. Měla to dcera. Brala kvůli tomu rok antidepresiva, detoxu nevěřila, až teď to chce zkusit. Tehdy i teď bylo byla na Salvii nalezena na jejím hlavním mozku Taenia solium (klasická tasemnice), Acanthamoebu, na srdci Dirofillária, svalovce a jiné. Tyto tři čtyři se přesně opakovali i po roce, protože neodčervovala a nezapperovala, jen mimimálně. Má za sebou také pobyt v nemocnici kvůli vaskulitidě (autoimunitní choroba cév. - filária nebo svalovci - odhaduji). Problém je v tom, že mám ještě jednu dceru-lékařku, holky jsou si velmi blízké. Mladší poslouchá sestru doktorku, ne mne. Starší sestra rezolutně řekla, že je to nesmysl a tím to haslo. Potěšilo mne, že i po takové době na Salvii vyšly stejné výsledky. Už naštěstí brala Cesol (účinná látka Praziquantel) i Entizol. Rozhodně jsou také zátěže na srdci, ti lidé mají pocit, že se o ně pokouší infarkt, nemohou dýchat, mají křeče a omdlévají. Moje dcera není žádná hysterka, je to optimistický smíšek, nevěřím, že by její potíže byly jen psychického rázu. Vždycky přijela nasupená squadra se záchrankou a dali jí dýchat do pytlíku - násilné zpomalené dýchání - pak se to zastavilo, ale dočasně. Je dobré přidat do stravy hořčík, ale ani ten není samospásný - ty pocity nebyly pak tak často, ale byly. V autobuse, v obchodě... nečekaně. Má to určitě konkrétní příčinu, nejen psychickou.

Jen dodám, že od té doby se upravilo užívání hřebíčku, teď už ho doporučuji 1x denně postupně do 10 tobolek (pak ještě dva dny po 10 ks), cca hodinu po užití dozásobovat žaludek trávicí kyselinou, aby nebyla oslabována imunita.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tekutá HCl

Příspěvek od Palo »

Ještě dodám k té tekuté HCl - dříve jsem doporučoval 10-15 kapek 10% HCl na půl litru vody, následně jsem doporučoval 10 kapek 10% HCl na půl litru vody.

Dle zkušeností uživatelů musím konstatovat, že čím je vyšší poměr HCl ve vodě, výsledky jsou mnohem lepší. Sám nyní zkouším 20 kapek 10% HCl do půl litru vody a zdá se mi to mnohem účinnější. Každý by si měl vyzkoušet, jaký poměr je pro něj nejlepší... Samozřejmě je potřeba dávat pozor na zuby.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

MMS a zeleny zakal

Příspěvek od marmik »

Dobrý deň,
prosím o radu.
Má niekto skúsenosti s liečbou zeleného zákalu s MMS? Pomôže?
Známa má 30r, na jedno oko už nevidí. Čo sa da s tym ešte urobit?
Veľmi pekne ďakujem za každú radu.
Želám krásny vianočný čas.
Ďakujem.
Naposledy upravil(a) marmik dne sob 01 led 2011 23:43, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zeleny zakal liecba MMS ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar,

Vlákno "Psychické příčiny nemocí" Odkaz Merlina, Norbekov.

Jedinný odkaz o kterém vím, který se o zeleném a v podstatě vyléčeném zeleném zákalu zmiňuje. MMS asi má šanci taky. Přečíst všechna vlákna o MMS je předpokladem.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Zeleny zakal liecba MMS ???

Příspěvek od jani »

marmik píše:Dobrý deň,
prosím o rada. Má niekto skúsenosti s liečbou zeleného zákalu s MMS? Pomôže?
Známa má 30r, na jedno oko už nevidí. Veľmi pekne ďakujem za každú rada.
Želám krásny vianočný čas.
Ďakujem.
Já osobně mám velmi dobré zkušenosti na různé onemocnění s magnetoterapií, používám ji denně a dobré výsledky mají i moji známí. Zda je pravda, jestli dovede působit i na zelený zákal ověřeno nemám, posílám odkaz, který na to poukazuje, jde jen o snahu pomoci, nikoliv o propagaci přístroje, nové stojí opravdu spoustu peněz, ale dají se sehnat např. přes inzerát mnohem levněji.
http://www.profimedical.cz/odko2.htm#Lecba_ ( léčba glaukomu )


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

klíče

Příspěvek od 1220 »

Klíče k srdcím jsou nepřeberné.
V tom vláknu Psychické příčiny nemocí velmi správně cituje Hanka :

" Zákal (zelený ) ……………………...... vnitřní tlak vyvolaný citovou blokádou, hluboce zakořeněná deprese, neřešený a potlačovaný úkol, nedostatek uvolnění ."

Vypadá to jako přesný zásah.

Jenže dobrá rada bude drahá, protože jen sám ten kdo to má, uvidí dohnán okolnostmi ke zdi, o co konkrétně jde, a jenom ona sama postižená může udělat rozhodný krok - rozeznat ve svojí historii chybný vzorec chování. Pokud se jí toto dá přečíst nic positivního v tom asi vidět nebude.
Ledaže by přítel dokázal udělat takové okolnosti , že uvidí na ten vzorec jakoby sama od sebe, pak může přijít osvobozující smích, který by mohl být začátkem uzdravování.
Asi moc všeobecné :oops:

k.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zeleny zakal liecba MMS ???

Příspěvek od hanka »

marmik píše:Dobrý deň,
prosím o radu.
Má niekto skúsenosti s liečbou zeleného zákalu s MMS? Pomôže?
Známa má 30r, na jedno oko už nevidí. Čo sa da s tym ešte urobit?
Veľmi pekne ďakujem za každú radu.
Želám krásny vianočný čas.
Ďakujem.
Jestli MMS dokáže pomoci při léčbě zeleného zákalu nevím, ale přidávám se k těm, kteří radí jít na to přes psychiku. Více informací o zeleném zákalu si přečti tady:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 8341#78341
:lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zeleny zakal liecba MMS ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

marmik píše:Dobrý deň,
prosím o radu.
Má niekto skúsenosti s liečbou zeleného zákalu s MMS? Pomôže?
Známa má 30r, na jedno oko už nevidí. Čo sa da s tym ešte urobit?
Veľmi pekne ďakujem za každú radu.
Želám krásny vianočný čas.
Ďakujem.
Pocem Marmik,

Hanka se na psychických zmiňuje o glaucoma, což je přetlak v oku, ve spojitosti s tím zákalem. Jestli je to tak, Fénixov´slzy by to měly zvládnout.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“