Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS a léky

Příspěvek od Vinc »

Musím vzpomenout na připomínku Slávka. Včera večer, nebo dnes ráno jsem narazil v novinky.cz na článek "nejdražší léky, které neléčí". Možná ten název zněl trochu podobně, ale bylo tam řečeno, že 5 nejdražších léků "nefunguje". A doslova i zdůvodnění, že nemají funguvat, protože by nebylo brzy koho léčit. Bohužel jsem to zase nezkopíroval a pak už nenašel. Asi to někdo rychle stáhl, aby se to nerozšířilo. Já problém vidím tak, že tzv. Lékařská věda a mudrci už nejsou "lékaři", ale poslušní přisluhovači fermaceutických firem a tím pádem se ani neřídí Hipokratovým "hlavně neškodit". Tento proces evidentně nastal již procesem mezi lékárníky a Dr. Hahnemannem v Lipsku koncem 18. stol. Hahnemamann tvrdil, že si léky má připravovat lékař sám. Císařský soud ale rozhodl ve prospěch lékárníků. Od tohoto procesu se moc farmaceutických loby stále zvětšuje. Pochybuji, že se např. Dr. Rohsmannovi podaří spor o MMS vyhrát. Byl by to precedens pro pharma industry. Kolik fungujících metod už bylo zatraceno. Nebo že by se něco stalo ve prospěch rozumu, slušnosti s lidskosti. Roku 2012 by mělo dojít k větším změnám k lepšímu, nebo nééééééé?


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS a léky

Příspěvek od cimirek »

Vinc píše:...že 5 nejdražších léků "nefunguje". ... Bohužel jsem to zase nezkopíroval a pak už nenašel. ...?
Jestli myslíš tento, tak ten jsem si uložil.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

5 nejvýdělečnějších...

Příspěvek od Palo »

http://www.novinky.cz/ekonomika/217256- ... yleci.html

Je to stále k dispozici, nebo již ne? ;)

Ale je pravda, že to zmizlo ze Seznamu, ze seznamu odkazů na zprávy, jestli jsem si správně všimnul...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Vypil som chloritan!

Příspěvek od chiq »

...môže sa to stať, netvrdím, že nie - čo teda robiť, ak sa náhodou niekto zmýli a zamení chloritan za kyselinu? Teda napríklad zmieša a vypije 10 kvapiek kyseliny citrónovej a 50 kvapiek chloritanu sodného? Ako to zneutralizovať?


lena

chloritan sodny

Příspěvek od lena »

ja bych si dala hodne vitaminu c v prasku, ale take ovoce je dobre, citrony, pomerance.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vypil som chloritan!

Příspěvek od lajos »

chiq píše:...môže sa to stať, netvrdím, že nie - čo teda robiť, ak sa náhodou niekto zmýli a zamení chloritan za kyselinu? Teda napríklad zmieša a vypije 10 kvapiek kyseliny citrónovej a 50 kvapiek chloritanu sodného? Ako to zneutralizovať?
Prst hluboko v krku, nad mísou


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Vypil som chloritan!

Příspěvek od hanka »

chiq píše:...môže sa to stať, netvrdím, že nie - čo teda robiť, ak sa náhodou niekto zmýli a zamení chloritan za kyselinu? Teda napríklad zmieša a vypije 10 kvapiek kyseliny citrónovej a 50 kvapiek chloritanu sodného? Ako to zneutralizovať?
Jednou jsem si myslela, že se mi to skutečně stalo - při pití jsem si uvědomila, že to není kyselé, ale už to nešlo zastavit, tekutina padala do žaludku...
Zkoprněla jsem úlekem. Prst do krku - jak logické - mě vůbec nenapadl. Rychle jsem se snažila neutralizovat - hodně vit. C v prášku a pak sodu bicarbonu...
Později se ukázalo, že kyselou chuť jsem necítila, protože jsem na 2 dny ztratila chuť (byla to jedna z reakcí na MMS) ;) .
Od té doby mám lahvičku s chloritanem dobře odlišenou, aby nemohlo dojít k omylu - nalakovala jsem ji od poloviny nahoru včetně uzávěru jasně červeným lakem na nehty. :D


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

možno

Příspěvek od chiq »

by bolo jednoduché riešenie - pripravovať roztok kyseliny citrónovej v 50%-nej koncentrácii, potom je pomer kvapiek pri aktivácii MMS 1:1 a teda nemôže dôjsť k zámene fľašiek :)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: možno

Příspěvek od hanka »

To je nejlepší řešení pro předejití omylu.... Otázka ale zněla jinak ;) .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypil som chloritan!

Příspěvek od chiq »

jasan.. ono ten prst nie je taký zlý nápad, ale čo keď nastane taký prípad, ako včera, keď mi volal kolega, že jeho známy pred 2 hodinami vypil zarobené MMS v pomere 15:75 ale v obrátenom poradí? Doma žiaden C-vitamín, ani pomaranč alebo nejaký citrus, iba jediné jablko...?


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Vypil som chloritan!

Příspěvek od hanka »

chiq píše:....keď mi volal kolega, že jeho známy pred 2 hodinami vypil zarobené MMS v pomere 15:75 ale v obrátenom poradí? Doma žiaden C-vitamín, ani pomaranč alebo nejaký citrus, iba jediné jablko...?
No, to je blbé - ale tam už k nějaké reakci došlo, ne? Dvě hodiny po užití, účinek MMS byl už na konci - proč přišel na omyl tak pozdě? Jak se to projevilo? A co teda udělal? (Snědl to jablko a zapil ho sodou bicarbonou? :))


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Dotaz pro chiqa.

Příspěvek od hanka »

Zapomněla jsem, že příspěvky mohou číst i lidé bez smyslu pro humor ;) .

My, kteří MMS používáme, víme, že MMS v těle běžně reaguje dvě hodiny - proto se ptám, proč na omyl přišel tak pozdě? Že něco není v pořádku, musel pocítit brzo po užití. (Že snědl jablko a zapil ho sodou bicarbonou - to byl samozřejmě vtip ;) ). Chiqu, co je s tím člověkem teď?
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 30 lis 2010 15:22, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotaz pro chiqa.

Příspěvek od chiq »

hanka píše:...proč na omyl přišel tak pozdě? Že něco není v pořádku, musel pocítit brzo po užití. (Že snědl jablko a zapil ho sodou bicarbonou - to byl samozřejmě vtip ;) ). Chiqu, co je s tím člověkem teď?
Prečo tak neskoro? to neviem, ale keď som sa o tom dozvedel, tak mu už bolo dosť blbo. Samo, že zjedol to jablko, potom sa mu trocha uľavilo. Keďže sa mi kamarát neozval, predpokladám, že dotyčný už je na tom lepšie.

Takže vždy je asi dobré mať poruke zopár citrusov... A prípadne iný postup?


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

Re: Dotaz pro chiqa.

Příspěvek od shine »

Uhlí. Spíše aktivní, než živočišné. Mělo by stačit 10-15 tablet. Nebo enterosgel, sanogel.


kamelotka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19 pro 2010 20:24

streptokok

Příspěvek od kamelotka »

ahoj všem, moc prosím ty zkušenější o radu. mms beru asi 9 dní, 2 kapky 3x denně. důvodem je streptokok A, s kterým bojuju už od července, prozatím marně :( . stále bolest v krku, zduřelé uzliny, teploty, bolest kloubů - stav vesměs chronický, žít se s tím dá, ale je to dost omezující. vždy se to trochu zlepší, pak zase zhorší a takto stále dokola. zkoušela jsem co se dalo, až došlo i na mms :) . v prvních dnech mi bylo lépe, měla jsem víc energie a celkově jsem se cítila prostě víc fit. pak se to však zhoršilo - včera a předevčírem větší bolest v krku i kloubů a únava. dnes jsem mms vynechala, protože mi po něm nebylo nejlíp od žaludku a stav se zhoršil rapidně - v podstatě začínající akutní angínka. tak teďka nevím, zda to souvisí s tím, že jsem mms brát začala, nebo dnes vynechala, nebo nesouvisí vůbec? máte někdo obdobnou zkušenost či radu? doufala jsem ve zlepšení, se zhoršením jsem jaksi nepočítala a jsem z toho dost nervózní. předem děkuju za radu či názor..


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“