Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

Pastičky na zloděje.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Souhlasíte s umísťováním pastí za účelem ochrany svého majetku?

Ano - můj dům, můj hrad. A to je nedotknutelný.
59
92%
Ne - vždyť to může být člověk, který si tím "jenom" řeší svoji těžkou životní situaci nebo to může být i dítě (např. ze sociálně slabší vrstvy).
5
8%
 
Celkem hlasů: 64

aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: opravdu dobré 2

Příspěvek od aNONym »

felda píše:a až si tu nášlapnou kravinu bude z nohy sundavat někdo z rodiny ,kdo se v té tvé zahrádce či co to je pro něco zastaví a zapomene na to - nedej bože ty....
Neboj, je to odlehlém nijak nepoužívaném koutu pozemku, kam chodím pouze já. ;) Non

Od zbytku zahrady jsem to celé navíc preventivně oddělil masou z posekanejch šípkovejch keřů. Zevnitř by do toho fakt nikdo dobrovolně nešel. :D A v těch končinách, hned vedle zdi, roste i "žiletkový strom", po kterém pak slézali dolů. 8)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

co mám dělat...

Příspěvek od felda »

jde o to co si obhájíš před svým svědomím , jestli ti to stojí za tu dlouhou dobu co si to čerpadlo s velkou pravděpodobností neužiješ...

není přece překvapení v jakém státě žiješ...
jinak ten Flajzar má pár much , největší spolehlivost vykazuje karta Ó-tů,ale na SMS zapomeň , odesílají to jak se jim hodí, používám prozvánění, ale když je silný provoz je problém...
musím mít v garáži trvale zaplý zdroj ,zdroj by měl mít zálohu s automatikou na dobíjení baterie...
občas se ten PIC skousne , dostane se do nedefin. stavu a ...prostě se musíš projet, vyresetit a pak to zase třeba půlroku chodí...
poslední problém -hlídáš platnost kreditu- bez varování alarm nejde
no a pak výpadky signálu dtto
já bych tam natáhnul ohradník a dal bych tam kartu od huttermana s kamerou - máš to s obrázkama , kdo tam vlez do předpolí a dovnitř Flajzara, až tam poletíš ,tak s půlmetrovou gumovou hadici a zásadně na hlavu kuklu aby tě ten šmejd nepoznal...,až bude říkat že se šel podívat proč je to tam otevřený , tak ty ho budeš tou hadicí, když si šel čistě náhodou okolo vyprošťovat z el. obvodu , kterej si tam ten šmírák sám zapnul....

jinak po všem půjde kriminálka , zvláště když někde něco bouchne a nevěřím ,že bys s tím neměl problémy....


felda
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Z osobní zkušenosti žádné násilí....
Hlavně bití či kopance ne.. Okamžitě vás odsoudí. Tenhle zhovadilej pokroucenej systém je pro gaunery ráj. Je třeba použít tekutou střelu při fyzickém kontaktu s vyvrhelem. Ta je jasně povolená a schválená. Nezanechá trvalých následků a věřte, je to horší než obuškem do kulí. Hlavně si to neplést s pepřákem či cs plynem s rozprašovačem. Tekutá střela je soustředěný paprsek kapaliny s dosahem 4 až 6 metrů. Při ulpění na oděvu se dál odpařuje a poutá majitelovu pozornost.....Je dobré mít dva v kapse a po upadnutí celý druhý obsah vystříkat útočníkovi do nosních a ústních dutin.....bude dlouuuuuho zpytovat svědomí.
Prkna s hroty jsou výborné, stejně jako cokoli, co zloděje poškodí či znehybní.. Ideální jsou pitbulové, ve smečce vychovaní k potřebným úkonům.Ve smečce fungují naprosto efektivně a navíc se špičkují a předvádí v touze zaujmout vůdčí postavení. Efektivita je mnohem větší, než dobrý jedinec.
Kamarád má nad dveřmi cedulku klub přátel žehu.
U dveří má jakýsi piezo zapalovač a propan bombu. Útočník je sežehnut.
Nevidím jediný důvod, proč být vůči odpadům společnosti laskavý či velkorysý. Je to boj jako každý jiný.
Sháněl jsem barvu, co nelze z kůže odstranit....maličké pyropatronky , barva v plastelině.... Přijde ato, bum a celej gezycht fialovej.... Na půl roku.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: co mám dělat...

Příspěvek od aNONym »

felda píše:jde o to co si obhájíš před svým svědomím , jestli ti to stojí za tu dlouhou dobu co si to čerpadlo s velkou pravděpodobností neužiješ...

není přece překvapení v jakém státě žiješ...
Nejsem materialista, ale stejně mne to neskutečně sere. Už jenom z principu. :| Non

V životě jsem přišel o víc, než o to těžce vydřený kilo, o který jsem přišel během těch vloupaček za poslední měsíc. Jsou zkrátka věci, se kterými se nikdy nesmířím a budu proti nim vždy bojovat. Mé okolí si ze mne už mnoho let dělá srandu, protože plním svou zákonnou občanskou povinnost a volám policajty i když jsem přesvědčenej/vím, že stejně nic nevypátrají (dle osobních zkušeností za posledních 15 let).

To víš, že si při úvahách o pastích říkám, "co když je to třeba dítě, kterýmu se dostalo jen špatný výchovy". Bohužel však platí, že "jakej to byl zmetek za mlada, o to víc horší bude jako dospělej". Už jsem měl možnost se s těma parchantama párkrát setkat face2face a je to tak. A ty mladý jsou mnohdy ještě víc drzejší, vědomi si své zákonné beztrestnosti do 15 let. Takže jsem zatím naprosto bez výčitek.
felda píše:já bych tam natáhnul ohradník a dal bych tam kartu od huttermana s kamerou - máš to i s obrázkama , kdo tam vlez do předpolí a dovnitř Flajzara, až tam poletíš ,tak s půlmetrovou gumovou hadici a zásadně na hlavu kuklu aby tě ten šmejd nepoznal...
Z kamerových systémů mám velmi mnoho záběrů osob v mikinách s kapucemi tak staženými, že jim nikdy nebylo vidět do obličeje. :D A co se týče otisků, tak ty se za posledních mnoho let zpátky také žádné nenašly. Jo, to je vynikající výhoda systému, kdy feťáci fasují krom čistých jehel zároveň i jednorázové rukavice. Grrrr.
Naposledy upravil(a) aNONym dne pon 08 lis 2010 9:31, celkem upraveno 1 x.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

gesicht na půl roku

Příspěvek od felda »

a na ostatní to nepůsobí ? -tedy bude červenej jen ten šmejd? :lol:
nebyl bych si tak jistej....
sousedovi se zaklaply vrata u garáže s druhejma klíčema , měl otevříno dozadu na zahrádku ... lezl si tedy přes plot a vrátka - ten byl opatřen navrchu pláty pil, když mu došly ,tak zbytek plotu má navařenou kari síť ,pekně přibroušenou do trnů; natírat jí nebude , ať si ty šmejdi uženou tetánus od tý rezi, natrh si prdel , na injekci proti tetanu šel třikrát (měl jí propadlou) , ověřil si že to funguje , na podzim mu zmizely giganty jako ,každý rok.... :evil:


felda
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: gesicht na půl roku

Příspěvek od aNONym »

felda píše:a na ostatní to nepůsobí ? -tedy bude červenej jen ten šmejd? :lol: nebyl bych si tak jistej....
Feldo, Feldo. Mám na tebe dotaz. Už tě někdy vykradli? :P Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

už tě někdy vykradli?

Příspěvek od felda »

asi tak 5-6x,proč?

posledně jsem strávil 2a půl hodiny čekáním na policajty , ti mě zasvinili auto grafitem na otisky , předchozí kriminálka v Plzni -mi řekla , že neumí brát otisky z umělé hmoty , tyhle už to uměli , stejně nic nevyšmátrali jako obvykle ztráta času ... takže co ti na to mám říct....


felda
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

vykradení

Příspěvek od felda »

spíš se mi vyplatilo nepřtahovat pozornost , takže se snažím aby mi do garáže nechodili návštěvy,zejm. mladších ročníků, a snažím se aby když už tam někdo vleze , tak aby na první pohled tam nebylo nic zajímavého...
v autě jsem vyměnil radia za 10-15 let staré modely na tatranky -ty už nikdo nechce noa v garáži ten Flajzar --- a modlím se , to je vše :roll:


felda
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: vykradení

Příspěvek od chiq »

felda píše:... a modlím se , to je vše :roll:
...u nás vykradli minulý rok 3x po sebe kostol... tento rok zatiaľ nič... aj keď do vianoc času dosť...


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Past jinak

Příspěvek od NAVAR »

Dříve jsem uvažoval o systému opožděného spínače, nábojů s nervovým plynem a systému Jablotron, který zavolá v případě narušení.
Takže popíšu:
Systém je nenápadný aby nebyl vidět. Po vniknutí se aktivuje a zavolá "narušení zóny...." Po delší časové prodlevě než se zloděj rozkouká dochází k aktivaci elektomagnetu s jádrem které naráží do nábojů s nervovým plynem umístěných ve stropě. Po paralyzovaného zloděje si pak stačí dojet a osobně mu to "rozmluvit"


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Je libo jehelníček? Práce na nevlídná deštivá odpoledne.

Příspěvek od NAVAR »

aNONym píše:Materiál a nářadí: několik drátů na výplet kola, dřevěná deska, štípačky, rotační bruska, vrtačka a vrtáček. ;) Non

Dráty "do kola" nejdříve nastříháme na cca 4 až 5 cm dlouhé kousky. Ty potom jednotlivě upnuté do sklíčidla vrtačky nabrousíme pomocí brusky v dlouhé špičky (doporučuji protisměrné otáčení). Do budoucí "nášlapné desky" vyvrtáme troujúhelníkovou síť otvorů o vzdálenosti cca 7 cm, do kterých vložíme připravené jehly (samože špičkou nahoru :lol: ). Desku umístíme na místo, kudy se nám špacírují nezvaní hosté. Pod vrstvičkou listí nebo sena není vůbec vidět. A to je celé.

Pozn: Desku neprovrtáváme skrz a vrtáček volíme dostatečně větší tak, aby jehla byla v dírce pouze lehce nastrčena cca 1 až 1,5 cm hluboko. Po došlápnutí pak projede podrážkou jako nic, ale zůstane v botě velmi pevně uvězněna (tím pádem zároveň i v propíchlé noze) . Bez kombinaček či jiných kleští se následně vyndavá dost těžko. A poměrně blbě se s tím bude chodit. :D
Vrut je lepší, nejde skoro vytáhnout (soudě dle osobní zkušenosti se silně orezlou stovkou hřebíkem)
Vrut samozřejmě tenký tak 2,5x 40, pokud ho těsně u desky napiluješ tak se zlomí, to už je pak skoro na chirurga.
Zpětné háčky jsou taktéž dobré.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Je libo jehelníček? Práce na nevlídná deštivá odpoledne.

Příspěvek od aNONym »

NAVAR píše:Vrut je lepší, nejde skoro vytáhnout (soudě dle osobní zkušenosti se silně orezlou stovkou hřebíkem)
Vrut samozřejmě tenký tak 2,5x 40, pokud ho těsně u desky napiluješ tak se zlomí, to už je pak skoro na chirurga.
Zpětné háčky jsou taktéž dobré.
Díky. :good: Inspiroval jsi mne, další verze bude kombinace mého a Tvého principu. ;) Non

Deska s dlouhými tenkými vruty bez hlaviček, volně zasunutých v otvorů. :D

Jinak včera tam byli opět "na návštěvě". Nášlapnou desku jsem našel odhozenou stranou, scházely v ní 3 jehly. :lol: A tentokráte si odnesli i "připravenou láhev". :evil:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

pastičky

Příspěvek od felda »

aby ti to pak ze vzteku nepodpálili.... tys my to snad přivolal , byl jsem včera na zahradě - rozflákaný dveře od skleníku....


felda
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

video

Příspěvek od martin11 »

http://www.stream.cz/video/530210-zlode ... nu-v-praze
...docela dobrá cikanka....napakovaný tepláky ....

...objekt mám střeženej kamerovým systemem...."jako" kamera s blikající ledkou, někde hodně vysoko ale dosažitelná. Skutečná kamera schovaná. Zlodějíček likviduje tu falešnou.pokud si je vědom, že ji do minuty nezlikviduje, tak ji nechá na pokoji. Skutečná kamera má zony a ty se aktivují pohybem. Pak dále je na nás , co se spustí za alarm. nejlepší jsou ale štěkající psy - / živí/. martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: video

Příspěvek od chiq »

martin11 píše:... :lol:
...aj keď to nie je "pastička", ale... chcel som napísať, že niečo pre nás, ale osobne som proti takýmto zákrokom, mám radšej "motýlikov" :lol:
http://www.stream.cz/video/312668-sex-a ... -mit-hezci


Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“