Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lena

Re: HUBNUTÍ S MMS

Příspěvek od lena »

tak to bych hned brala MMS dle navodu, nebot zravost zapricinuje nejaky parazit v tele, toto nas nuti dost casto jist bez kontroly.

Nevahejte a berte to, potom se velmi osvedcilo brat k tomu HCl, to udela poradek, nebot se zde jedna o kyselinu solnou nebo take zaludecni. Tato nam zlepsi zazivani a procisti dobre streva. HCl najdete ve vlastnim vlaknu, chce si to zde trochu procist.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

prodej MMS

Příspěvek od martin11 »

....tak a jsme v ilegalitě....MMS se nesmí prodávat./ já ho tedy "jen" vždy koupil.../
..ještě že mi nikdo nezakazuje pít bazenovou chemii...
...myslím , že lekarnická lobby nasadial všechny páky k zákazu... :idea:

...tak nějak podvědomě přeju všem, co to zakázali, aby až na ně jednou dojde bylo MMS jejich poslední nadějí.....s pozdravem hezkého podzimu a s heslem , za bazenovou chemii chutnější m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Divné náhody

Příspěvek od rival »

Ze dne na den byl zrušen náš zahraniční účet a vlastně celé paypay.com Naštěstí ztráty nejsou až tak hrozivé, přišlo se o několik tisíc korun. Takže neposílejte od teď až do odvolání žádné peníze na účet fóra, tedy i Blešáku. Protože se mi z boje utíkat nechce, chtěl bych požádat některého z našich krajanů žijícího mimo území EU o následující laskavost. Velmi by mi pomohlo zřízení nějakého účtu, který bych mohl spravovat přes Internet a který by byl lehce dosažitelný pro platby z ČR a SR.

Určitě by stálo za úvahu spojit své síly (jednotlivců i spřízněných webů) a pokusit se o protiakci. Uživatelů MMS je v ČR i SR opravdu hodně a výsledek tohoto střetu by nemusel vyznít do ztracena. Ona i negativní reklama může za určitých podmínek udělat hodně pro dobro věci. Osobně bych (a jistě nejen já ) takovou aktivitu maximálně podpořil.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Divné náhody

Příspěvek od kutil »

Ahojky,
se zájmem sleduji dění kolem MMS a ve fóru padnul názor který mě zaujal.
Co takhle podat žalobu na tu autorku článku, případně i Čs inspekci za šíření poplašné zprávy?
Vždyť oni nemají šanci prokázat to co píší !!!!!
H.v.
PS- Já už mám od MMS tak rozežrané trávící trakt až su z teho zdravé :lol: :shock: :lol:


Valhalla
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 16 úno 2010 20:42
Dostal: 1 poděkování

Re: Co takhle podat žalobu na tu autorku článku...

Příspěvek od Valhalla »

uplne jsem se nechala.. tou myslenkou unest..
Dovedete si to predstavit.. ?
Soudci v talarech.., prizvani lide, co jim mms pomohlo, Jim v hledisti.. s tyrkysem na klobouku..
Pani co ten clanek sesmolila.. O prestavce smejdici mezi nama .. ptajic se, kde a kde muze sehnat lahvicku.. neb se ji udelala.. podezrela piha na ruce.. treba..
Ja to vidim v barvach..
Bysme si dali zalezet aby se o zalobe svet dozvedel.. Twitter a tak..
No to bysme byli mozna prvni.. zazalovat je za poplasne info..
Spousta nemocnejch by se tak o mms dozvedela..


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Divné náhody

Příspěvek od milda »

Rival píše:Ze dne na den byl zrušen náš zahraniční účet a vlastně celé paypay.com Naštěstí ztráty nejsou až tak hrozivé, přišlo se o několik tisíc korun. Takže neposílejte od teď až do odvolání žádné peníze na účet fóra, tedy i Blešáku. Protože se mi z boje utíkat nechce, chtěl bych požádat některého z našich krajanů žijícího mimo území EU o následující laskavost. Velmi by mi pomohlo zřízení nějakého účtu, který bych mohl spravovat přes Internet a který by byl lehce dosažitelný pro platby z ČR a SR.

.
určitě by šel zřídit účet na spolehlivém paypalu. (USA)...
https://www.paypal.com/cz/


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Co takhle podat žalobu na tu autorku článku...

Příspěvek od martin11 »

Valhalla píše:uplne jsem se nechala.. tou myslenkou unest..

zdravím a protože mám s MMS jen kladné zkušenosti...tak se připojuju....MMS by se dala prodávat jako bazenová chemie....s vedlejšími
/ kladnými / účinky....MMS zkusí jen člověk, který je odhodlaný ke všemu....bohožel velká část populace !" babským " radám nevěří....byly doby, že se kořenářky i upalovaly.... :idea:
bylo by zajímavé se zeptat / těch kteří to zakázali /byť jen na jeden jediný případ, kdy MMS někomu uškodilo, když se podávalo prodle profesionální rady....je jasné, že se nedá konzumovat koncentrované....nebo ve velké dávce...ale je to jako se vším......do zástrčky také nikdo nestrká hřebíky... nebo si nevezme dávku penicilínu ...t.j celé balení naráz....
...přestože je MMS deklarováno jako doplněk stravy, tak podléhá potravinovým předpisům...a protože velmi pomáhá..../ mě pomohlo..tak vím , že pomáhá.../ tak farmaceuti toto nechtějí...kampak by přišli, kdyby se lidé léčili sami.....nějakým chloritanem....
...takže jak dál...??.... za prodej hrozí nepříjemné sankce....takže ...zbývá jen osvěta, v prodejně s chemikáliemi koupit chloritan a kys. citron.../ ta je v každé prodejně... :idea: / a těm co budou mít zájem ..."jen " poradit.....jinou cestu nevidím.....za několik let , až se objeví někdo, kdo to bude s lidstvem myslet dobře to dá opět ve známost....tak...jsem z toho smutnej....jak se "velký bratr" stará o naše dobro....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Co takhle podat žalobu na tu autorku článku...

Příspěvek od kutil »

Ten tvůj nápad se mě taky tuze líbí :idea:
Páč se chloritan prodává jen ve větším balení, tak ukecat pár drogistů ve větších městech aby rozšířili sortiment o chloritan a prodávali jej jako bělící prostředek např. ve dvoudecovém a 1/2 litrovém balení. Na netu uveřejnit adresy prodejen a měli by i odbyt ;)
No a my znalí :roll: bysme už věděli co s ním :lol: :lol: :lol:
Páč palo přišel na to, že se chloritan dá aktivovat i HCl kem, tak mít v sortimentu i čisté HCl a pomohlo by to spoustě lidí se žáhou jako HCl terapie :idea:

Enem vydržať
H.


ŠREK
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 09 říj 2010 14:17

HUBNUTÍ

Příspěvek od ŠREK »

MĚL JSEM JEŠTĚ V ÚNORU 2010 130KG!!!VYSOKÝ TLAK A SRDCE RYCHLOST 110 ÚDERŮ.
DÍK MMS A ATKINSOVĚ DIETĚ MÁM DNES 97KG A MEBERU ŽÁDNÉ LEKY,KROMNĚ MMS2 3KRÁT ZA DEN.LÉKY MI ODEBRAL LÉKAŘ.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Divné náhody

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Rival píše:Ze dne na den byl zrušen náš zahraniční účet a vlastně celé paypay.com Naštěstí ztráty nejsou až tak hrozivé, přišlo se o několik tisíc korun. Takže neposílejte od teď až do odvolání žádné peníze na účet fóra, tedy i Blešáku. Protože se mi z boje utíkat nechce, chtěl bych požádat některého z našich krajanů žijícího mimo území EU o následující laskavost. Velmi by mi pomohlo zřízení nějakého účtu, který bych mohl spravovat přes Internet a který by byl lehce dosažitelný pro platby z ČR a SR.

Určitě by stálo za úvahu spojit své síly (jednotlivců i spřízněných webů) a pokusit se o protiakci. Uživatelů MMS je v ČR i SR opravdu hodně a výsledek tohoto střetu by nemusel vyznít do ztracena. Ona i negativní reklama může za určitých podmínek udělat hodně pro dobro věci. Osobně bych (a jistě nejen já ) takovou aktivitu maximálně podpořil.
Nazdar Rivale,

Vidím to černě.

Celé bankovnictví je propojenou záležitostí s okamžitým mezinárodním přístupem vyvoleným. Nejsem si jistý, že by to bylo méně napadnutelné než lokální účet. Navíc, komerční účet ssebou alespoň v Kanadě nese relativně drsné manipulační poplatky, něco mezi 10 a 15 dolary měsíčně za nic a 1.5 dolaru za každou transakci. Osobní účty jsou na tom trochu líp, ale ne o moc. Jinak to samozřejmě jde zařídít.

Je jedna věc alespoň tady v Severní Americe, o které je dobře vědět. Jednorázovymi vklady přes 5000 dolarů se zabývájí vládní bezpečnostní organizace pod záminkou zajištění, že nejde o "praní" peněz z ilegálního prodeje drog. To by se Tě sice asi netýkalo, ale je to tam.

Moje zkušenost je, že právníci mají jakýsi poněkud specielní status. Když jsem kdysi kupoval domeček, dal jsem právníkovi 50000 v hotovosti a nikdo se na zdroj peněz neptal, i když to nešlo z žádného mého účto. Šlo o soukromou půjčku. Je tedy šance se podívat na otevření "trust fund" u nějakého právníka a dělat účetnictví přes tento účet. Možná by to fungovalo.

Pokud se totiž otevře účet zde, jeho oficiální majitel se vystavuje riziku, že pokud na účet někdo skočí, má se Ti z čeho zodpovídat. Ty se pak samozřejmě vystavuješ riziku, že dotyčný si pomůže s tím, že na to skočila vláda, a absolutně se nemáš jak bránit. To není dobré řešení.

Taky se to dá držet doma s tím, že peníze se posílají "money orderem" (kdysi to byla v Česku poštovní složenka) a žádný účet v žádné peněžní instituci se nedrží. Se soukromýn účtem je to riziko, že pokud se mocipáni rozhodnou na dotyčného skočit, asi skočí na všechny jeho účty, tedy i vyloženě soukromé, které s obchodováním nemají co dělat. Tak to chodí tady. Mně jednou idioti z berňáku skočili na komerční účet dva dny poté, co jsem jim poslal daňe z příjmu a vyúčtování. Sice příkaz další den zrušili, ale to už byl účet bez centu, tím pádem se můj šek s platbou vrátil jako nekrytý, tím pádem mi dali flastra a trvalo to 4 měsíce, než to kreténi rozuzlovali a než mi připsali zpátky na účet to, co mi sebrali. Že jsem byl ty čtyři měsíce bez použitelného firemního účtu snad ani nemusím podotýkat, protože jsem se neodvážil přes něj jít.

Paypal vypadá jako slušné řešení, ale zase bych si dal pozor a držel na účtu co nejmenší částku.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: HUBNUTÍ

Příspěvek od lena »

ŠREK píše:MĚL JSEM JEŠTĚ V ÚNORU 2010 130KG!!!VYSOKÝ TLAK A SRDCE RYCHLOST 110 ÚDERŮ.
DÍK MMS A ATKINSOVĚ DIETĚ MÁM DNES 97KG A MEBERU ŽÁDNÉ LEKY,KROMNĚ MMS2 3KRÁT ZA DEN.LÉKY MI ODEBRAL LÉKAŘ.
no a vidite, hned tu mame potvrzeni, ze mms funguje. Mate ode mne bodik + 1


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Fakta

Příspěvek od Merlin »

Co kdyby nám citovali nějakou vědecky relevantní práci, která podle všech pravidel vyvrací zevrubnou a pozitivní studii WHO (k stažení ve vlákně Zkušenosti uživatelů) a potvrzuje nebezpečnost MMS V TÉ FORMĚ, V JAKÉ SE UŽÍVÁ?
Dokud něco takového neexistuje, je jakékoli takové tvrzení o nebezpečnosti postupu nevědecké a irelevantní. To, co proběhlo v médiích byla klasická poplašná zpráva.

Zkuste si najít na webu bezpečnostní list od obyčejné kuchyňské soli (NaCl) a zjistíte, že je to smrtelně jedovatá substance na bázi chlóru. Při práci s ní je třeba používat stejných ochranných pomůcek, jako při práci s louhy. Máte v kuchyni gumové rukavice a lebku se zkříženými hnáty na solničce? Wink
Víte, že když vypijete osm litrů docela obyčejné vody z vodovodu, může Vás to spolehlivě zabít? Když do sebe nasypete tubu nějakého léku, může se stát totéž.

Bezpečné nebo nebezpečné užívání ČEHOKOLI vždy spočívá na míře a dávkování.

Cirkus v médiích ale nakonec byl pro hnutí okolo MMS velice produktivní.. stránka o MMS včera a dnes zaregistrovala na 80 000 kliknutí, a více než 300% nárůst objednávek! O celé věci se díky médiím dozvěděla spousta lidí, kteří o tom, že něco takového existuje, dosud neměli ani tušení. Diskuse pod články pak byly rychle znemožněny nebo přísně cenzurovány poté, když se kromě běžných výlevů několika bezmozků a placených provokatérů začaly objevovat pouze pozitivní zprávy uživatelů Po zkušenostech s lživými kampaněmi kolem ptačí, prasečí a jiné chřipky, a zvlášť po poslední "pandemii" dnes už každý soudný člověk ví, že pravdou je pravý opak.

Když někdo hraje na závist a ohání se "prodejem" za účelem výdělku, je to pitomost, protože povinností každé firmy je vytvářet zisk! A co "druhá strana"? Na běžném acylpyrinu je zisk několik TISÍC procent, což platí i pro vitamíny... výrobní náklady na 1 kg vitamínu C jsou asi 10 Kč. a pak, jen poslední podvodná "pandemie" nás všechny stála těžké miliony za naprosto zbytečná séra (a jejich následnou likvidaci), které nenávratně odpluly do kapes těch, kteří bezostyšně podvádějí celý svět a vesele kradou krytí děravými zákony.

Jako žurnalista jsem měl možnost se přesvědčit o daných skutečnostech na místě, což kolegové, kteří převzali zprávu ČTK a neopomněli ji způsobem sobě vlastním "vyšperkovat", jako obvykle neudělali...
Plnění a distribuce NENÍ POKOUTNÍ a podléhá kontrole ČOI, přičemž plnírna musí odpovídat všem předpisům spojeným se zacházením s chemikáliemi. JE to ten případ a kontrolují to inspektoři. Zkuste si něco takového zařídit zcela oficiálně a uvidíte, na jakou se dostanete cenu za jedno plnění. Ostatní "distributoři" by si měli dát hromský pozor, protože půjde o kůži zejména jim! Taková pokuta opravdu zabolí...

Nehovořím samozřejmě o "privátní trychtýřové distribuci do flašky", ale o oficiálním prodeji, který mimochodem nezakázali kontroloři SUKL, ani ČOI, i když se to neobešlo bez pokuty, jelikož pracoviště plnírny zpočátku vykazovalo jisté nedostatky. Nejedná se totiž o lék ani o doplněk stravy, jak tady někdo mylně uvedl, ale o přípravek na čištění vody a všechno kolem distribuce podléhá přísným podmínkám. Takže teď to farmaceuti zkoušejí přes potravináře, nicméně, není to ani potravina... a zpráva pro WHO hovoří naprosto jasnou řečí.
Naposledy upravil(a) Merlin dne sob 09 říj 2010 18:11, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Paypal

Příspěvek od milda »

Paypal umožňuje několik způsobů platby:
1) můžeš mít peníze na paypalu a platit normálně z těchto peněz
2) nebo mít peníze třeba v bance za rohem (normálně v korunách) a platit pomocí karty třeba v dolarech na
druhém konci světa. Je to zcela bez poplatků. Aspoň jestli se v poslední době něco nezměnilo.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

ale aj tak by mohla tá žaloba proti šíreniu poplašnej správy pomôcť ;) a tam by boli ľudia, ktorým mms pomohlo a žijú, a všetci by vypovedali :D to by bola paráda :) my vieme, o čo ide, ale ľudia nie, i keď niekedy sa zamýšľam, že nemá zmysel ich presviedčať, keď stále veria doktorom, teda, že druhí ich vyliečia, nie oni sami, ale to je o inom, v každom prípade, čo a týka mms by bol taký súdny proces dobrá reklama, akokoľvek by skončil, keď by tam boli výpovede ľudí, ktorým mms pomohlo :) a možno by si potom aj ostatné štáty zobrali príklad ;)

U těchto fémových soudů se nepřijímají žádné výpovědi vyléčených, i kdyby jich tam přišly tisíce. "Zákon" zajímá jen jedno, a to, jestli šlo o schválenou léčbu ("lege artis") či prostředky, nebo ne. V USA takto musela zavřít praxi spousta doktorů, k tomu tučné pokuty a dost jich skončilo ve vězení nebo v exilu.. někteří pak už rychle nežili.. U všech těch soudů byly stovky vyléčených. Nikdy nesměli svědčit. Tak se to má.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

myslím, že aj HCl a hrebíček by mohol mms pomôcť ;)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“