Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Jednoduchá liečba rakoviny ???

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: RAKOVINA

Příspěvek od Slavek Krepelka »

habana píše: poslyš, zaslechl jsem ale někde, že oleandry sou jedovatý (nic ve zlymmm)
Zaslechl jsi velmi správně. Syrové to je na chcípnutí. Jenže řádně povařené a použité všechno mění.

Tady se dá začít. http://www.drozel.org/eng/historical_background.htm

Zde se dá pokračovat. http://cancertutor.com/Cancer02/Oleander.html

Podle Tony Isaacka, který se v tom velmi št'ourá, se to dá uklohnit i doma, dal v plen přesný postup.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Vitamin B6

Příspěvek od aNONym »



The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

To mi poslal kámoš

Příspěvek od Ilem »

Je to delší a le stojí to za shlédnutí.
http://www.blip.tv/file/3723873/


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: To mi poslal kámoš

Příspěvek od la »

Ilem píše:Je to delší a le stojí to za shlédnutí.
http://www.blip.tv/file/3723873/

Dík :good:


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

náhoda...

Příspěvek od jarda ovčák »

Dnes mne navštívil po ráno děda se synem. dědovi bylo 90 a synek byl 75 letej junák....šli mrknout na ovečky. Přistěhovali se společně s rodinou na koupenej rodovej statek a tak jsme u cigára klábosili....
Oba doktoři a oba jsou z rokycan. Mluvili jsme o nemocech a rakovině.
Oba tvrdili, že veselá mysl dělá zázraky, jaký se doktorům ještě nepodařili....
Ale, oba mluvili o bezovém sádle. Nikdy jsem to neslyšel. Pochází to z dob bídy třicetileté války...
Vaří se červený bez v hrnci s vodou a vaří se drcený bobule celý den.
Pak se to nechá vystydnout a sebere se ten tuk, co povstal na povrchu. Z něj se vyloučí varem případná voda a ....lidi to používali jako sádlo a mazání na chleba či do zásmažek....Hlavně si to mazali na všelijaké boláky.
výsledek byl ten, že tam, kde to používali, doktoři zdechali hlady.Úžasně to stimuluje imunitní systém vč léčby rakovinných bujení. Jak jsem koupil, tak jsem prodal.
Jen jestli jste něco podobnýho neslyšeli či nečetli.... To jsem si myslel, že mne z tuzemských fytoléků nic nepřekvapí.... :oops:
Jináč film je hodně zajímavý. :good:


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

náhoda

Příspěvek od felda »

jojo, tatík doctor byl určitě junák a určitě z něj měli doma radost ,vždyť synka splodil už ve čtrnácti :lol:


felda
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

No vidíš.... kdo mne zná, tak ví, jakou mám paměť na nedůležitý fakta...zde důkaz, jak mi sračkovatí mozek.....
A nebo si nějak přiřazuje pořadí důležitosti a dopadlo to takhle....


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Zločiny onkiologické medicíny

Příspěvek od NAVAR »

Jeden odkaz. Doporučuji přečíst.
http://chromik.wz.cz/67onkologie.htm
Že by "baterky" do "Matrixu" mohly fungovat i přes rakovinu by mne nenapadlo.

Co lékaře připraví o jeho živobytí? Zemře-li pacient, či když zdravím kypí.
Proto z nás musí dělat dojné krávy, nechat nás levitovat mezi oběma stavy. Eugen Roth


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: náhoda...

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše: Ale, oba mluvili o bezovém sádle. Nikdy jsem to neslyšel. Pochází to z dob bídy třicetileté války...
S černým bezem mám zkušenosti ale bez červený, to by mohlo být zajímavé.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

řeřicha / zastavení růstu nádorů

Příspěvek od Pego »



jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Řeřicha určitě obsahuje kopec zajímavých dobrot.
Vlastně v tom mám dodnes trochu hokej, páč nevím jak řeřicha vypadá v přírodě... Sám tedy používám lichořeřišnici větší... Čerstvé mladé listy sekám do salátů, poupata nakládám jako kaprlata do octa a do bramborovýho salátu dle magdaleny dobromily.... Je to výlet mimo konvence, páč ten salátek pak chutná jináč, než je zvykem. Rozhodně jsem ten salát jedl v jižní evropě a tam mají řeřišnic, licho a sudořeřišnic kopce.Salát zelenej, listovej... Vím, že deriváty lichořeřišnice používá s velikým úspěchem madam Podhorná v gemoterapii.. Když se spojí příjemné s užitečným, je z toho vítězství...Podíval jsem se právě na komerční produkty a .... Jdu blejt velebnosti... Je to ten nejhorší plevel, co máme na zahrádce a VONI na tom rejžujou jak na klondike.......


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Co jedí lidé, kteří nedostanou rakovinu.

Příspěvek od aNONym »

http://zdrava-vyziva.doktorka.cz/jedi-l ... edostanou/ . :? Non

+ příslušná diskuze pod článkem :|


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Co jedí lidé, kteří nedostanou rakovinu.

Příspěvek od Mo »

podľa psychického stavu sa dá aspoň trochu možno posúdiť, či má človek nábeh na rakovinu, ale isto nie, či ju dostane, na to sú iní odborníci a nie nejaká doktorka :) si teda myslím ja :)
ja mám stravu upravenú, ale nie je to o tom, 90% je psychika a čo si sami privodíme :) strava je len doplnok ;)
ale to je len môj názor :) takéto články mi prídu ako šírenie poplašnej správy :lol: a to tuším všetci radi robia ;)
príjemný dník všetkým :D


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Co jedí lidé, kteří nedostanou rakovinu.

Příspěvek od jani »

Dnes jsem objevila tento odkaz, o léčbě rakoviny nanočásticemi - docela zajímavé:
http://www.vtp.utb.cz/doc/95/ - nutno rozkliknout odkaz Nanozázrak_článek ke shlédnutí (.pdf, 1014.37 KB)


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno,

Příspěvek od jarda ovčák »

Já jsem přesvědčen o tom, že rakovina není nemoc.
rakovina je vlastní autonomní destrukční program. tělo si přeje po dohodě s mozkem ukončit bytí. Má k tomu důvod.....
V té chvíli je třeba reagovat. někdo reaguje sebelítostí, někdo to rovnou zabalí a někdo se rozhodne bojovat.
Bohužel, nelze bojovat na některé frontě, ale na všech, naplno a zvesela.8 let jsem čistej jak lilije a....)
Bez změny přístupu k samotnému sobě nečekejte nic. Stejně k druhým. I těm třetím....
Jsme tady jen na návštěvě a kdo se chce trápit, zemře.
Pokud nejsme ochotni připustit, že jsme se chovali celej život blbě, máme smůlu. Stejně tak s žebříčkem hodnot a s přístupem ke svému nitru.
Upřímě, mnoho lidí raději volí smrt, než si šáhnou na ego.Ooo, jak nedotknutelná je naše iluze o vlastní neomylnosti......
Jináč, rakovina se dá hodit do popelnice pouze změnou myšlení a stravování. Tak to prostě je.
Jeden musí všem říčt na plnou hubu: Promiň , ale musím se zabývat sám sebou, než abych se zabýval tebou nebo kormidloval celou zeměkouli. Jednoduchá myšlenka se většinou nesetká s pochopením. Já to řešil tak, že jsem všem řekl, že se ozvu za dva roky.... možná....
Vyšlo to.... Nebo jsem klikař a kde nic není, ani čert nebere, a neb, kdo roste pro šibenici, ten se neutopí.....


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“