Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Trochu jiná zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a ledviny

Příspěvek od poota »

Batles píše:Mám známého který má rakovinu ledvin, bohužel je na tom tak, že mu už nedávají ani chemo, protože by to nevydržel a tak dělá často dialýzu. ..
V tomhle případě bych raději než MMS zkusil protirakovinovou kůru pátera Ferdy.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a ledviny

Příspěvek od Mo »

ja teraz čítam toho Norbekova, tiež mal problémy s ľadvinami, len ho nemám dočítaného, ale je to zaujímavé, zatiaľ, jeho kniha je tu - v zdraví vo fyzioterapii, dá sa stiahnuť a vytlačiť, v podstate mal nevyliečiteľnú chorobu a čakal na smrť a žije, ale tam je to založené na psychike a pevnej vôli, ale vravím, nemám to dočítané, ale pozdáva sa mi to,
alebo stráku noe.sk, ale to nemám vyskúšané, len čo som čítala na nej, čo sa týka diagnostiky a postupu neviem povedať - je to na zvážení každého, iné mi nenapadá, ešte možno Frolov dýchací trenažér, treba najprv obnoviť imunitu, čo je v takýchto kritických stavoch veľmi ťažko, a človek nevie, čo pomôže, čo ublíži, preto sa ťažko radí, v každom prípade, páter Ferda v kombinácii s Norbekovom alebo Frolovým dýchacím trenažérom asi neuškodí, čo sa týka stránky noe, to je na zvážení každého človeka, ale čo som čítala, je to veľmi zaujímavé, hlavne sa netreba vzdávať, psychika dokáže divy, naozaj ;) nepočúvať doktorov, to je základ, to oni robia ľudí chorými :roll:
čo sa týka mms tam by som bola veľmi opatrná, Humble v knihe píše, že ľudia s ľadvinami to nesmú, asi vie prečo, keby mám problém s ľadvinami neskúšam to, asi, neviem, ťažko sa radí :(
ozaj a čo HCl a terapia injekciami ako tu písal Slávek?? ešte možno to by neublížilo,
no dúfam, že sa vyjadria aj ostatní, lebo som asi písala zmätočne,čo?? :|


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS a ledviny

Příspěvek od hanka »

Batles píše:Mám známého který má rakovinu ledvin, bohužel je na tom tak, že mu už nedávají ani chemo, protože by to nevydržel a tak dělá často dialýzu.
Prosím všechny znalé, co si o tom myslíte?
Beatlesi, pokoušeli se mu tu rakovinu už dřív léčit, a až teď mu nemohou dávat chemo? Nebo je v tomhle stavu bez zásahů lékařů? Jak se léčil předtím, než se do tohohle stavu dostal, nevíš?
Naposledy upravil(a) hanka dne čtv 09 zář 2010 14:39, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS jinak

Příspěvek od Batles »

Pooto a Mo, děkuji za názory a rady. Beru na vědomí, MMS teď radši ne a předám dál.
Ten známý měl i rakovinu plic a má metastázu někde v bederní páteři. Teď je ještě v nemocnici na antibiotikách, protože nemohl dýchat.
Zítra-v pátek se má vrátit domů.
Jeho paní jsem poradil, aby popíjel přes den 20 kapek HCl 3,5% v litru vody, bral každé 2 hodiny vitamín C se šípky, každé ráno ať si dá vrchovatou lžičku jedlé sody do dvou deci vody a přimíchá vrchovatou lžičku Dologranu - to vše proto, aby se obnovily bílé krvinky a aby probíhalo aspoň nějaké odkyselování a dodávání vápníku a hořčíku.
Toto paní zvládla a ode dneška to manžel užívá.
Chci jí ještě navrhnout draslík (chloritany), jód (Lugolův roztok) a selen v tabletách. Je to vše rychle dostupné a on se cítí velice špatně. Paní se opravdu bojí, že jí odejde......
Neudělal jsem nějakou zásadní chybu v radách?


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS jinak

Příspěvek od hanka »

Já si myslím, že by měl zvolit jeden hlavní způsob léčení a k tomu přidat podpůrný, který by ale nerušil a nezasahoval do hlavní léčby, ale ji podpořil ještě z jiné strany.

Zvolila bych způsob, který se už zaručeně osvědčil, nevymýšlela bych v této situaci nic nového (střílení naslepo jestli to vyjde-to si nemůže v jeho stavu dovolit). Takže bych se přiklonila k pootově návrhu - protirakovinovou kúru pátera Ferdy. Dodržovat ji přesně, bez doplňování HCl, vitamíny a pod.-podle mě to ledvinu ještě více zatíží.

Jako podpůrnou léčbu, která nebude zasahovat do této kúry (tzn. nepodávat vnitřně nic jiného!) bych se podívala na nemoc i z hlediska G.Nové medicíny a snažila se vyřešit příčinu, proč k nemoci došlo. A 2-3x denně Norbekova, aby se koukal na svět radostněji.

MMS ne, je tam kontraindikace.

Ahoj, Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne čtv 09 zář 2010 15:27, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS jinak

Příspěvek od Batles »

Díky za další odpověď. Asi jsem se dost jasně nevyjádřil, že ten pacient je více v nemocnici jak doma a potřebuje nějakou rychlou záchrannou brzdu......než dá paní dohromady ingredience pátera Ferdy, může být pozdě.
Ten pán je profesionální kamioňák, z toho mi bylo jasné, jak se mohl dostat na nejvyšší stupeň překyselení.......
Takže MMS ne!
Teď hned jí napíšu vaše názory a moc vám za ně děkuji.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS jinak

Příspěvek od hanka »

Asi by ještě stálo za popřemýšlení injekční podávání HCl -tady bych si ale netroufla radit ani sama sobě - na to je odborník Slávek. Možná i Ty bys dokázal vypočítat kolik čeho smíchat na injekce, taky Ti to dobře pálí. Synovi jsi poradil dobře :lol: .

Jo, a jeho paní by měla ty podpůrné léčby praktikovat také - kvůli sobě, je teď určitě ve velkém stresu - aspoň jak to půjde.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a ledviny

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše:Mám známého který má rakovinu ledvin, bohužel je na tom tak, že mu už nedávají ani chemo, protože by to nevydržel a tak dělá často dialýzu.
Jedna ledvina už je nefunkční.
Dozvěděl se o MMS a nemá už co ztratit a chce se tím začít léčit. Náhodně mne zkontaktovala jeho manželka. Jsou ze slovenska.
Prosím všechny znalé, co si o tom myslíte?
Nazdar,

Hele, pokud se chce rychle dodělat, MMS1 je fajn. O těch ledvinách se Humble zmiňuje v jednom, nebo dvou svých videích a možná i na jeho site. Víc nemůžu přispět, mám změny s internetem. Nemám čas to lovit.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

no ja by som sa asi priklonila tiež k tomu HCl, nejako inú šancu asi nemajú, momentálne, keď je v nemocnici a je mu naozaj ťažko, ako tu písal Slávek aj ten pán, jeho známy, mal ženu a už s ňou skoro bolo zle, nakoniec sa skoro polepšilo ;) radiť neviem, čo sa týka injekčnej liečby, ale Slávek to tu pekne rozpísal, ako a čo jej podával ten pán, takisto, ako to skúša on sám - Slávka myslím, takže možno by sa dalo injekčne to HCl, pokiaľ by si pani na to trúfla, myslím, že nemajú čo stratiť ;)
a Norbekova pre pani aj uja, na povzbudenie ;)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Batles

Příspěvek od sisa »

Ahoj, tvému známému bych poradila inj. terapii s HCL. Kúra podle pátera Ferdy se nesmí začínat dříve než půl roku po poslední chemoterapii a na to už není čas, jak jsem pochopila.

P.S. Mohu se zeptat, jak se má syn a jakou udržovací kúru jsi mu naordinoval včetně přípravků? Moc tě za to, co jsi pro něho udělal, obdivuji. Tvůj rozpis mám uložený a jedu podle něj. Možná jsi objevil něco nového...


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Batles

Příspěvek od Batles »

Ahoj Siso, mám opravdu radost, že ta moje akce proti rakovině může být někomu inspirací jak na to.
Už jsem navrhnul známému terapii HCl a poslal uloženou dokumentaci. Myslím, že injekční podávání by mohlo uspět.....
Děkuji za pochvalu o synovi, těší mne to. Je ve velmi dobrém stavu, při poslení kontrole mu řekli " co tady vůbec dělá tak zdravý chlap?" Měl jsem z toho obrovskou radost.
Jedna věc ho ale trápila moc. Psychika. On je ve své podstatě veselý a pozitivní člověk, který velmi miluje svou rodinu a život. Jenže ještě v červenci byl hodně na dně.
Stále jsem přemýšlel a studoval na internetu a díky tomu mne to koplo.
Začal jsem mu dodávat draslík a stal se téměř zázrak - asi za dva dny mi volal, že se cítí tak dobře, že nepamatuje! Mezi tím jsem vyrobil Formuli č2 Dr.Guye, objednal Lugolův roztok a samozřejmě HCl. Dologran bere ob den trvale a trošičku jedlé sody. Udělal jsem mu testy podle Jardy Zajíčka a samozřejmě vše chybělo. Jo a taky byl u Bláhové na Salvii a dělal protiparazitální kůru a já ho občas posadím na Ravo Zapper. Rakovinové svinstvo mu v těle nenašla.
Takže už tři týdny bere HCl do vody na pití, Jód, Formuli, Selén v tabletách, občas se otestuje 15ti kapkami MMS no a vesele si žijem!!!!!! :D
A to více méně takovým lidem, jako je PALO, SLÁVEK KŘEPELKA, JARDA ZAJÍČEK a další......
Hezké dny přeji všem.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Batles

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše:Mezi tím jsem vyrobil Formuli č2 Dr.Guye, objednal Lugolův roztok a samozřejmě HCl. Dologran bere ob den trvale a trošičku jedlé sody.
+1 :good: Nazdar Battlesi.

Podíval jsem se na ten Dologran. Máš recht, že jsi objednal Lugol. V tom Dologranu je 60 mcg a že prý je to polovina denní doporučené dávky. Něco Ti povím. Byl jsem na 70- 100 mg jódu tedˇka nějaké už dva týdny a před tím dobře 3 týdny na 70 mg. Se selénem. Předevčírem jsem byl podle testovací skvrny ještě pořád nedostatečný. Včera jsem to zvedl na 130 mg jódu a 400 mcg selénu. K večeru mi trošinku spuchl krk, ale nepatrně. Dnes už v sobě mám 65 mg jódu a 200 mcg selénu a za chvíli si dám nášup úplně to stejné. Zatím se krk neozývá. Denní doporučená dávka jódu je směšná. Něco jako jezdit autem na deci oleje v karteru, jenom tak, aby se to hned nezadřelo.

Jinak k té rakovině ledvin.

Co bych udělal já s tím co vím je: buďto bych schrastil někoho, kdo by mi píchal ob den 10 ccm 1/1500 HCl do žíly, nebo píchal 3.5 ccm 1/500 do zadku sám, jak to dělám stejně. K tomu 3 neděle jenom na melounech a možná i déle. Dá se na nich žít, zvedají zásádovost těla a ledvinám dělají dobře. Pokud možno melouny se semeny a ne ty impotentní. Navíc alespoň jód, draslík a selén. Dále chodit, chodit a chodit. Alespoň 2-3 hodiny denně. Žádné honění, pěkně polehoučku. Jako poslední, Norbekův korzet a to velice důsledně.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Batles

Příspěvek od Batles »

Slavek Krepelka píše:
Batles píše:Mezi tím jsem vyrobil Formuli č2 Dr.Guye, objednal Lugolův roztok a samozřejmě HCl. Dologran bere ob den trvale a trošičku jedlé sody.
+1 :good: Nazdar Battlesi.

Podíval jsem se na ten Dologran. Máš recht, že jsi objednal Lugol. V tom Dologranu je 60 mcg a že prý je to polovina denní doporučené dávky. Něco Ti povím. Byl jsem na 70- 100 mg jódu tedˇka nějaké už dva týdny a před tím dobře 3 týdny na 70 mg. Se selénem. Předevčírem jsem byl podle testovací skvrny ještě pořád nedostatečný. Včera jsem to zvedl na 130 mg jódu a 400 mcg selénu. K večeru mi trošinku spuchl krk, ale nepatrně. Dnes už v sobě mám 65 mg jódu a 200 mcg selénu a za chvíli si dám nášup úplně to stejné. Zatím se krk neozývá. Denní doporučená dávka jódu je směšná. Něco jako jezdit autem na deci oleje v karteru, jenom tak, aby se to hned nezadřelo.

Ahoj, Slávek.
Hezký den Slávku,
To je síla ten jód co bereš. Já snesu tak tak vypít v deci vody 16 mg (12 kapek Lugolu) a od pondělka začnu navyšovat Jak to prosím tě do sebe dostáváš?
Poraď mi prosím jakým způsobem do sebe dostat selén. V těch tabletách je toho velmi málo. Někde jsem na to narazil, ale neuložil.
Budu ti moc vděčný.

Návrh na injekce HCl a další tvoje doporučení přepošlu dotyčnému.
Měj se hezky.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Batles

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Batlesi,

Kápnu dvě kapky 12% Lugolu do skleničky, k tomu 10 kapek nasycené kyseliny bórové, 10 kapek formule, a dorazím z kohoutku vodou. Tabletu 200mcg selénu pokoušu s trochou lektvaru na prach a hrknu to do sebe. Takhle dvakrát denně na lačno. Mezi tím taky dvakrát formuli jenom s 10 kapkami 2.5% hořčíkového oleje, zase na lačno, nebo 1/2 hodiny před jídlem.

Lugol 11.89% mám z rybičkářských potřeb "Kent Marine Supplies" což je cca 30 mg na kapku. Něco mám taky ve formuli a to vychází na cca 10-20 mg denně.

Kolik selénu jsem tak nějak odhadl vyzkoušením jak mým, tak s pomocí J. Zajíčka.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Dávky

Příspěvek od Batles »

Slávku, velmi ti děkuji. :good: Určitě něco vylepším.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“