Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Keď som chcel kúpiť ja v lekárni tak sa ma spýtala že koľko toho chcem, ukázala mi asi 2dcl. fľašku a v nej mala asi slabšiu polovicu, že to je všetko čo má. Povedal som jej že to chcem na aktivovanie MMS, že potrebujem vždy 1 kvapku. Tak mi odliala do tej malej fľašky, že je 11%-ná. Nevedel som nič o tom, že sa udávajú dva druhy koncentrácie. MMS beriem len občas, dám si 10 kvapiek a aktivujem 2 kvapkami tej kyseliny. Smrdí to riadne, no chuť je ok. Keď tu píšete o potrebe dopĺňat telu HCl tak nemyslím že by som to nejak prehnal, beriem opravdu sporadicky.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Hm.

Příspěvek od Batles »

Keď to smrdí riadně, tak je to určitě v pořádku. Je to jako kdybych si dával asi 6 kapek té 3,5%, takže to nepřeháníš.
Pro jistotu si udělej test na HCl jedlou sodou. Já si dal do deci a půl vody jednu plnou lžičku jedlé sody, vypil a čekal. Do třech minut nic. Až tak za dvacet minut nesmělé říhnutí.
Od té doby pilně aktivuji MMS kyselinou HCl.


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

Kde sehnat HCl

Příspěvek od shine »

Jestli to pomůže Pražákům a okolí, já HCl beru v lékárně na Praze 3, křižovatka ul. Chlumova x Prokopova na Žižkově. Jsou tam v poho, namíchají do druhého dne. Nejdřív jsem vzala půl litru 3,5% (někdy v červnu) a v srpnu jsem si vzala litr. Jen tam vypíšou nějaký recept, ale to je fuk a ničím to nezatěžuje. Takže doporučuji tuto.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ucinek MMS

Příspěvek od děda Slavík »

Jim na to doporučuje jednu fintu ve stylu "velké kouzlo bílého muže" - aktivuj si celou denní dávku, nalej do velké láhve, řekněme litrové, a dolej vodou (nebo džusem). Každou hodinu pak můžeš upít jedno deci a máš to na celý den v klidu a pohodě :D

Zdravím - poota
Před delší dobou jsem zde četl několik úvah o prospěšnosti plynu, který se při aktivaci MMS vyvíjí. Aby neunikal volně a neúčinně do vzduchu, byla doporučena aktivace (kyselinou citronovou) 3 minuty a potom vypít. (naředit vodou.
U MMS aktivované HCl aktivace probíhá ihned po slití a vypít tedy (naředěné vodou, čajem atd) co nejdříve. Plyn, který se vyvíjí v žaludku jde do krve a udělá svou práci.
Navíc, aktivace HCl je pro tělo přijatelnější a prospěšnější. Stačí zadržet při pití dech a je to bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů a chuti.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: ucinek MMS

Příspěvek od arabela777 »

Dnes jsem poslala muže do lékárny pro HCI.Nepochodil,protože nedokázal říci na co to chce.Zítra se chystám já.
Nevím proč u nás musí být vše tak komplikované.Nedávno jsem chtěla koupit vlaštovičníkovou tinkturu a v bylinářství už jí neměli.tak jsem se domnívala,že jí pořídím v lékárně. No to jsem si dala,Paní na mě začala ječet cože to chci,že je to prý jedovaté. No comments


lena

koupe HCl + vlastovicnik

Příspěvek od lena »

nejlepe je si udelat tinkturu sam, dat natrhanou bylinu do zaviraci sklenicky od marmelady,

nastrihat ci nakrajet na kousky, aby so toho vlezlo co nejvice a zalit cistou vodkou a nechat louhovat, ca. 3-5 tydnu,
nechat stat nekde na teplem miste a sem tam s tim denne zatrepat a mas tinkturu bez potizi, ktera je jeste vyrobena tvoji
energii a take vis co v ni je.

pokud chces alkohol z toho dostat po vyluhovani ven, tak je nutne polozit ji do vodni horke lazne a alkohol se pomalu odpari.

jinak lekarny jsou v pohode pokud neco chces co maji normalne skladovano, ale jak je to na objednavku ci to neprodavaji
tak se casto dost divi a musis hodne vysvetlovat. Proto to radeji objednam pres internet, pokud je to nekde k dostani a zde
se me nikdo nepta.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ucinek MMS

Příspěvek od děda Slavík »

Dnes jsem poslala muže do lékárny pro HCI.Nepochodil,protože nedokázal říci na co to chce.
Pro tyto případy zde máme náš BLEŠÁK.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: ucinek MMS

Příspěvek od arabela777 »

No zaplaťpanbůh,od pátku bylo fórum nepřístupné.Myslela jsem,že to zrušili.


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: ucinek MMS

Příspěvek od arabela777 »

děda Slavík píše:Pro tyto případy zde máme náš BLEŠÁK.


Neviděla jsem v Blešáku,že by nabízeli HCL.Nebo jo.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ucinek MMS

Příspěvek od Batles »

Ahoj, tady máš nabídku, levnější snad ani nenajdeš. Je to od perfektního člověka (Palo). :D
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... sc&start=0


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS trochu jinak

Příspěvek od Palo »

Jé díky ;)

Měl bych celkem zajímavý trik pro všechny, co je jim pití MMS protivné a vlastní tekutou HCl. Delší dobu poslouchám finty a triky, ale tento zřejmě všichni vlastníci tekuté HCl jakožto aktivátoru ocení. Jeden uživatel mě již o tom informoval, ale nepovažoval jsem to za vhodné to doporučovat až do doby, kdy jsem s tím měl "omylem" vlastní zkušenost.

Mimochodem se občas v některých případech stalo, že někdo pil pouze samotný naředěný chloritan. To samozřejmě není podle návodu a při nedostatku přirozené HCl je to špatně. Ale v každém případě se mu nic významějšího nestalo.

To by nebyl Palo, aby si jednou nespletl skleničku a místo svého HCl pitíčka si omylem nenachystal chloritanové pitíčko. Mám totiž dvě skleničky a jen jednu popsanou HCl (ale to není důležité). Pochopitelně jsem to zjistil až jsem to vypil později a napravil to tak, že jsem do sebe nalil správný HCl-kový nápoj. Co se stalo - naředěný chloritan byl velmi rychle zaktivovaný i s tím, že obě tekutiny byly již naředěné. Tedy finta tkví v tom, že se do žaludku nalijou již naředěné tekutiny po sobě. Možná bych zvolil jen trochu jinou variantu než prvně chloritan, pak HCl - tedy prvně bych vypil půlku naředěné HCl, pak všechen naředěný chloritan a následně hned zbytek HCl.

Je celkem možné, že se při tomto mém návodu budou jistí jedinci chytat za hlavu. Zkuste si sami udělat tento pokus ve skleničce jen tak. Uvidíte, že dojde ke zaktivování téměř bleskurychle. Bohužel uživatele MMS s klasickým aktivátorem - kyselinou citronovou musím zklamat, s ní to zřejmě tak jednoduché nebude - nezkoušel jsem to, ale neřekl bych, že to bude fungovat stejně...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS trochu jinak

Příspěvek od Batles »

Jéžiši, to zní strašně :D
No já to hned jak mi odpovíš, udělám.
Chci si dát 6 kapek MMS.
Takže nakapu 4 kapky HCl 3,5%, doliji asi tak 1,5 dcl vody a vypiji půl sklenice.
Teď nakapu 6 kapek MMS, doliji také asi 1 dcl vody a vypiji celé.
A dopiji sklenku s HCl. - je to tak správně?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS trochu jinak

Příspěvek od Palo »

Jojo, je to tak ;) Možná by se hodila vlažná nebo teplá voda - pro jistotu.

Však si to zkus nanečisto, ať to vidíš na vlastní oka ;) Pak naostro a poreferuj ;) Jen nevím, jestli by se nehodilo trochu víc kapek tý HCl...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS trochu jinak

Příspěvek od Palo »

Palo píše:Však si to zkus nanečisto, ať to vidíš na vlastní oka ;) Pak naostro a poreferuj ;) Jen nevím, jestli by se nehodilo trochu víc kapek tý HCl...
Ještě poznámka - zkus si udělat tentýž "nápoj" podle klasické "receptury" a vedle něho udělej podle této receptury. Pak přičmuchni a zhodnoť intenzitu typického smrádku ze sklenic, o kolik se liší, podle barvy to těžko poznáš...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS trochu jinak

Příspěvek od Batles »

Nějak jsem byl moc zvědavý, tak jsem to vypil před hodinou.
Musím říct, že čichově i chuťově je to naprostá paráda. Jako kdybych pil čistou vodu.
Avšak během hodiny jsem ani jednou neucítil ze žaludku ten pach chlordioxidu, který cítím během pár desítek minut po pozření žel. tobolky už se třemi kapkami.
Když aktivuji pár kapek MMS a pár kapek HCl, počkám minutu - až směs pěkně ztmavne, tak také vždycky po vypití za chvíli ucítím ten zápach chlordioxidu.
Palo, není možné, že ta aktivace (každá směs zvlášť) v žaludku nevyvíjí dostatek plynu?


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“