Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Zkopírování debaty o zapperu ze Zkušeností ...

Příspěvek od hanka »

Craft píše:
hanka píše: Opravuji svoje doporučení: Zapper do střev pronikne až po delším zaprování - aspoň týden 3x denně. :lol:
Můžeš mi Hani prozradit, kde jsi tuto informaci vyčetla? Věc se má jednoduše tak, frekvence, které stanovila Clarková a které mnozí stále používají opravdu do střev a i jiných orgánů neproniknou ani za 3 týdny, ani za 3 měsíce, ani za 3 roky a je za tím především jev zvaný skin efekt, viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Skin_efekt
Takže výsledkem jsou mnohdy akorát popáleniny a výsledek nic moc, ale CAFL je už jiná liga ;)
milda píše:ahoj Crafte, nemůžu Ti jako zapper-bažant moc odporovat :D nicméně v caflu jsou frekvence na střeva:

Kód: Vybrat vše

Střevní problémy, tlusté střevo (viz také Kolitida) - 10, 440, 880, 787, 
727 
Střevní tonikum - 8, 440, 880
a já občas po zaprování cítím docela rozruch ve střevech. Konkrétně to byly naposled frekvence 453 a 1550Hz.
NAVAR píše:
Craft píše:
hanka píše: Opravuji svoje doporučení: Zapper do střev pronikne až po delším zaprování - aspoň týden 3x denně. :lol:
Můžeš mi Hani prozradit, kde jsi tuto informaci vyčetla? Věc se má jednoduše tak, frekvence, které stanovila Clarková a které mnozí stále používají opravdu do střev a i jiných orgánů neproniknou ani za 3 týdny, ani za 3 měsíce, ani za 3 roky a je za tím především jev zvaný skin efekt, viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Skin_efekt
Takže výsledkem jsou mnohdy akorát popáleniny a výsledek nic moc, ale CAFL je už jiná liga ;)
Sice nevím kolik má zapper tuším stovky KHz? A skin efekt je závislý na permeabilitě vodiče, specifické měrné vodivosti a samozřejmě kmitočtu. Takže nepopírat hloubku vniku frekvencí ale spočítat :)
Pro příklad skin efekt u měděného vodiče startuje asi na 10MHz a hustota proudu je uvnitř vodiče rozložena dle hyperbolické funkce. Tak že směrem do vnitř vodiče proudová hustota ubývá.
A taky pozor na vodivost, tuším že čím méně je materiál vodivější (lidské tělo) tím je hloubka vniku proudu vyšší.
Vzal jsem to přes palec a asi 60% proudu na 500kHz by mělo téci tělem řádově do 4cm hluboko.
Pokud mi někdo výpočet zkontroluje budu rád.
Palo píše:
NAVAR píše:Sice nevím kolik má zapper tuším stovky KHz? A skin efekt je závislý na permeabilitě vodiče, specifické měrné vodivosti a samozřejmě kmitočtu. Takže nepopírat hloubku vniku frekvencí ale spočítat :)
Kdyby se tu objevil alespoň orientační graf frekvencí v závislosti na prostupností "jedincem", tak by to bylo fajn ;) Jinak Zappery mívají rozptyl frekvencí od pár HZ až tuším do 900 kHz (to se uvádí na SRZapperu).
hanka píše:
Craft píše:
hanka píše: Opravuji svoje doporučení: Zapper do střev pronikne až po delším zaprování - aspoň týden 3x denně. :lol:
Můžeš mi Hani prozradit, kde jsi tuto informaci vyčetla? Věc se má jednoduše tak, frekvence, které stanovila Clarková a které mnozí stále používají opravdu do střev a i jiných orgánů neproniknou ani za 3 týdny, ani za 3 měsíce, ani za 3 roky a je za tím především jev zvaný skin efekt, viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Skin_efekt
Takže výsledkem jsou mnohdy akorát popáleniny a výsledek nic moc, ale CAFL je už jiná liga ;)
No přece u Clarkové - Revoluce v léčení nemocí, str. 25, odstavec pod rámečkem :) ! Vůbec Ti nechci odporovat, elektřině rozumím jako koza petrželi, právě proto nedovedu posoudit, kdo má pravdu - jestli Ty, nebo Clarková.
Vím, že máš na některé věci od Clarkové námitky, hlavně na její frekvence. Že jsou rozpory takové, že jdeš proti tomu, co píše, mě uvádí do rozpaků, na jedné straně světem uznávaná Clarková, na druhé straně Tvoje zkušenosti, kterým také věřím.
Víš, kdyby všichni odborníci, kteří používají a doporučují zapper nedoporučovali její frekvence, byla by volba frekvencí i doporučení snadná. Ing. Bláhová, Jelisejevová a další proměřují pacienty před i po zaprování a mají s jejími frekvencemi dobré zkušenosti a doporučují je..... :?

Úmyslně jsem v mém doporučení neuváděla žádné frekvene, jenom dobu zaprování, je věcí každého, jaké frekvence si zvolí.

Navrhuji, aby se debata o zapperu přesunula do vlákna Zapper, aby jsme tady neplevelili a všechny informace na toto téma budou aspoň na tom správném místě.
NAVAR píše:
Palo píše:
NAVAR píše:Sice nevím kolik má zapper tuším stovky KHz? A skin efekt je závislý na permeabilitě vodiče, specifické měrné vodivosti a samozřejmě kmitočtu. Takže nepopírat hloubku vniku frekvencí ale spočítat :)
Kdyby se tu objevil alespoň orientační graf frekvencí v závislosti na prostupností "jedincem", tak by to bylo fajn ;) Jinak Zappery mívají rozptyl frekvencí od pár HZ až tuším do 900 kHz (to se uvádí na SRZapperu).
Jde to spočítat. Ale kdybych se měl vrhat po všem co mi kdo předhodí tak nedělám nic jiného. Vzorečky na výpočet klidně pošlu. Jenom mne rozrušilo že to někdo vezme šmahem: skin efekt - nefunguje to - a basta.
Přemýšlet, přemýšlet, přemýšlet..... a ne brát vše jako kráva bojínek.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zapping

Příspěvek od Craft »

ahoj Crafte, nemůžu Ti jako zapper-bažant moc odporovat nicméně v caflu jsou frekvence na střeva:
kód:
Střevní problémy, tlusté střevo (viz také Kolitida) - 10, 440, 880, 787,
727
Střevní tonikum - 8, 440, 880
a já občas po zaprování cítím docela rozruch ve střevech. Konkrétně to byly naposled frekvence 453 a 1550Hz.
Ale vždyť to přece píšu, že CAFL je jiná liga, protože je založen na nízkých frekvencích a ty i při klasickém zapingu pronikají do střev hned a ne až za nějakou dobu. Rovněž projíždění frekvencí, které má Ravo jako svou vychytávku je sice hezké, ale skokové frekvence jsou mnohem účinnější a za tím si stojím. Až budou konečné výsledky nové techniky, která se testuje, tzv. křížový zapping, dám nějaké info, ale už teď je jasné, že firma zapper je se svojim frekvenčním posunem, co se údajné maximální účinnosti týče, poněkud vedle. Takže zapruješ správně, akorát je to ještě o tom správném používání elektrod. Ty univerzální frekvence v CAFLu sice moc nemusím, ale pokud člověk neví přesně co zaprovat, tak je to stále lepší než tam něco dávat úplně na slepo.

Jinak teorie a počítání je sice hezká věc, ale doporučuji si vše především prakticky vyzkoušet, protože tady nepracujeme s konstantníma hodnotama a odpor kůže může být tady velmi proměnlivý, co se přechodu mezi elektrodami a místem dotyku týče.

Hanka:
Proč si např. ing. Bláhová oblíbila na Ravo volbu na střeva, schválně se podívejte na ten frekvenční rozsah. A také nejen mé praktické zkušenosti, ale i lidí z mého okolí, co zaping běžně používají jsou takové, že frekvence dle Clarkové způsobují jako vedlejší efekt taky hezké popáleniny kůže i v případě co nejlepší vodivosti, což dle frekvencí u CAFLu není až tak obvyklé.

Ale třeba to teoreticky spočítáte lépe ;)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: zapping

Příspěvek od hanka »

Craft píše: Hanka:
Proč si např. ing. Bláhová oblíbila na Ravo volbu na střeva, schválně se podívejte na ten frekvenční rozsah. A také nejen mé praktické zkušenosti, ale i lidí z mého okolí, co zaping běžně používají jsou takové, že frekvence dle Clarkové způsobují jako vedlejší efekt taky hezké popáleniny kůže i v případě co nejlepší vodivosti, což dle frekvencí u CAFLu není až tak obvyklé.
Já, jakožto úplný laik, ty frekvence řeším tak, že při zaprování projíždím frekvence Caflu a pro jistotu občas přidám i Clarkovou... :oops: :) Už ale delší dobu nezapruju vůbec, než se k tomu zase odhodlám, uplyne delší čas, nechci míchat zapper s jinými způsoby léčení. Pak člověk nemusí vědět, cože to zrovna účinkuje ;) .

Možná, že do té doby přiměju někoho z mužské části mého nejbližšího okolí, aby sestrojil Godzilu - zdá se mi taky hodně zajímavý. A nemůže to být tak, že nejen stejné frekvence ze zapperu hubí cizopasníky, ale že je zapper ničí tím stejnosměrným proudem a napětím? Clarková o tom píše na str. 20-21 v knížce Revoluce v léčení nemocí. Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to pravděpodobné, zvláště teď, když vím o Godzilovi...Prosím, nebijte mě za to, jestli tady míchám jablka s hruškami, nevím o tom.... :bhead: :D . Jaký má vliv na ničení cizopasníků hodnota napětí a stejnosměrného proudu?


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: zapping

Příspěvek od Mo »

hanka píše: Jaký má vliv na ničení cizopasníků hodnota napětí a stejnosměrného proudu?
Ahojte :) teda čítam a čítam, a mám otázku teda, som bola rozhodnutá si kúpiť zapper, ten super ravo zapper, okolo 10 000 stojí, no a tu čítam, že je to zbytočne drahé, a dokonca, že tie doma vyrobené sú lepšie účinné?? prepáčte, len či som správne potvrdila, ono, len by som chcela radu, že teda, či je tu niekto, kto takéto veci vyrába, alebo tak, lebo ja som technický antitalent, totálny :oops: no a vo svojom okolí nemám nikoho, komu by som to vedela zveriť, zamýšľam sa nad ujami alebo známymi, nik mi nenapadá, staršia generácia je určite šikovnejšia, ako tá dnešná naša :( no nič, len som chcela, že keby teda nikoho nemám, a nikto to tu nezostavuje za peniažky a vďaku :roll: tak že či kúpa toho super ravo zapperu je riešenie, nie že by som mala kopu peňazí na míňanie, len som sa vlastne chcela spýtať, či ak si ho kúpim, má to vlastne svoj zmysel, a účinok na zdravie, ďakujem veľmi pekne za odpoveď, chcela by som ho kúpiť v najbližšej dobe a začať zapperovať :) ďakujem, krásny deň prajem :D


lena

zapping

Příspěvek od lena »

no spatny zapping neni, ale je to predrazena vec, ten kdo moc penez nema tak si to musi vzdy dobre promyslet,


jinak pouziti neni spatne, prave kdyz je cloveku nedobre nebo ma bolesti se s tim da rychle pomoci

poslala jsem Vam soukromou zpravu

hezky den


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re:Software

Příspěvek od milda »

Soft s MMS nevím, tam to ani není tak moc složitý, spíš je to to o vlastním pozorování a individuálně se mění síla a množství.

Ale už párkrát jsem zalitoval, že není nějaký softwar k Zappingu. jde o to, že je popsáno mnoho frekvencí (v caflu) na zappování a je to "neučesané".

Přitom mnohé konkrétní frekvence fungují hned na několik problémů.

Jednoduše řečeno - v Caflu jsou frekvence řazeny podle nemocí a dobrý by bylo mít seřazený frekvence a k nim nemoci, na které působí. :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re:Software

Příspěvek od Bardioc »

milda píše:dobrý by bylo mít seřazený frekvence a k nim nemoci, na které působí. :D
Ahoj - třeba tady - http://www.electroherbalism.com/Bioelec ... erence.htm


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re:Software

Příspěvek od milda »

Bardioc píše:
milda píše:dobrý by bylo mít seřazený frekvence a k nim nemoci, na které působí. :D
Ahoj - třeba tady - http://www.electroherbalism.com/Bioelec ... erence.htm
Jj, to je wono. .... a teď, kdyby to bylo (pokud možno česky) v jednoduchým softíku.... :D

Klik na nemoc a ukázalo by se několik použitelných frekvencí. další klik na vybranou frekvenci a ukázaly by se problémy, který se tím řeší.

ono se to může zdát jako blbina, ale většinou když už dojde na zapper, máme víc problémů v těle a nezbyde než tužka a papír...(nebo soft?) :D :lol:


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

zapper s týmito parametrami:áno či nie?

Příspěvek od indiga »

Ahojte, som úplný amatér a rozhodujem sa či si kúpiť alebo nie ZAPPER s týmito parametrami. Budete takí dobrí a poradíte mi, lebo som po čítaní diskusie o zapperi, keďže technickým opisom nerozumiem už dosť zmätená.
Parametre zappera:

2500Hz 90% cyklus

8V-výstupní napětí při použití baterie 9V,

10-11V-výstupní napětí pro vnějšízdroj

90% cyklus!,vstup pro vnější zdroj ,kontrola vybití baterie7,2V

přístroj vyrábí perfektní pravoúhlé kmity(hrana se nedeformuje) i při zátěži . Přístroj vyrábí jen kladné impulzy-je nastaven tak že napětí nezačíná na 0 voltech,ale až na +0,2-0,3voltech.Tak je zajištěno 100% kladné výstupní napětí,ruční a nožní elektrody z nerezové oceli,


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: zapper s týmito parametrami:áno či nie?

Příspěvek od lajos »

Dej nám odkaz na prodejce, tvůj popis je k ničemu, chybý cena a ostatní apropriety přístroje


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Zapper a úspěšnost na candidu a plísně

Příspěvek od muflon »

Má někdo zkušenosti s likvidací candida albigans a plísní pomocí zapper (zajímají mne konkrétní nejvíc osvědčené frekvence a jak dlouho trvalo než se dostavil výsledek a hlavně zda se candidoza vrátila nebo jste měli na delší čas pokoj....
...zda jste si taky dělali např.test na kvasinky...to se jen flusne co nejvíc slin do skleničky s vodou ráno před jakýmkoli jídlem a pitím, a počká se půl hodiny....pokud klesají ke dnu ve vláknech a nedrží se na hladině, tak je to kvasinková nákaza...ať už candidóza nebo jiná potvůrka....

Případně co se týká plísní tak jak jste zjistili zlepšení a po jaké době (mikroskop s tmavým polem, zmizení plísně na pokožce apod.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zapper a úspěšnost na candidu a plísně

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Muflone,

Pokud jsi to tady projel, najdeš tu ode mne, že R. Beckův zaper vyráběný Sota instruments a domácí Godzila vymlátí dostatečným používáním za dostatečnou dobu bakterie a plísně z krve, sledováno tmavým polem, osobní zkušenost. Zbytek těla to může udělat a v mnoha případech udělá, ale to už bude víc otázka uvolněných rezerv imunního systému a není to spolehlivé. Taky to dělá velice dobře červeným krvinkám. Godzila za 10 dolarů mi přišla mnohem účinnější než Sota zapper za 230 chechtáků a žádný špekulování nad frekvencema.

Je dobré si uvědomit, že při tom zapování dochází k elektrolýze v krvi a míze a ke vzniku jejích produktů. Nikdo pokud vím se nezabýval rozborem, který by zjistil, zda antiseptické účinky pochází z působená proudu jako takového, nebo z působení produktů elektrolýzy, nebo obojího. Mně osobně říká chemie elektrolýzy minerálních fyziologických roztoků a účinky těchto produktů doručených ústně, že účinky zapingu jsou hlavně chemického původu, i když ressonanční působení vysokých frekvencí si zaslouží také pozornost.

Haf haf, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: Zapper a úspěšnost na candidu a plísně

Příspěvek od lena »

muflon píše:Má někdo zkušenosti s likvidací candida albigans a plísní pomocí zapper (zajímají mne konkrétní nejvíc osvědčené frekvence a jak dlouho trvalo než se dostavil výsledek a hlavně zda se candidoza vrátila nebo jste měli na delší čas pokoj....
...zda jste si taky dělali např.test na kvasinky...to se jen flusne co nejvíc slin do skleničky s vodou ráno před jakýmkoli jídlem a pitím, a počká se půl hodiny....pokud klesají ke dnu ve vláknech a nedrží se na hladině, tak je to kvasinková nákaza...ať už candidóza nebo jiná potvůrka....

Případně co se týká plísní tak jak jste zjistili zlepšení a po jaké době (mikroskop s tmavým polem, zmizení plísně na pokožce apod.

Sice jsem zapping take pouzivala, ale nejak me to jiz nelaka, nevim proc. Ale kdo vi treba se k nemu jeste nekdy vratim.

Radeji jsem zacala plisen likvidovat oresakem, je nutne ho ale brat dlouho a to tolik kapek denne kolik vazis. Muzes si tuto davku rozdelit na 2-3 porce na den.

Take je dobra na plisen houba Shi take.

zdravim


Ludmila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 26 kvě 2010 11:17

Re: Zapper a úspěšnost na candidu a plísně

Příspěvek od Ludmila »

Ahoj Slávku,
jaký zapper bys doporučil k nákupu v ČR? Je tento zapper vhodný?: http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=34

Děkuju moc
L.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Zkusenosti s candidou a plisnemi(zapper)

Příspěvek od muflon »

Ono to není jen pro mne, ale prom příbuzenstvo...které godzille a domácky vyrobeným přístrojům moc nevěří, ale ten zapper by rádi zkusili....

Nemám moc času projíždět všechny příspěvky...

Zatím sem objevil toto(pokud máte někdo lepší frekvence a zkušenosti s nimi, přivítám!) :
My máme od Crafta zapper, příbuzní mají Ravo...

Ohledně zkušeností např.zde:
http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php
http://www.dedekkorenar.cz/diskuze/tema/116.html
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... c&start=45

u Craftova CPZ se píše:
(má) Velmi bohatou databázi frekvenčních sestav. Po instalaci je k dispozici až 1935 základních frekvenčních sestav, které jsou rozlišeny dle názvu, umožňující tak jejich snadnou identifikaci a použití, případně je lze dále uživatelsky snadno a rychle upravovat.

------------------------------------
Ravo:
Candida Albicans1...15m

384-389 Hz
ničení plísní

Candida Albicans2 21m

254-466 Hz
likvidace plísně – CAFL

Játra – žlučník 20m

750-752 Hz
podpora, regenerace funkce jater, při bolestech kloubů, šlach

Lymfatický systém 30m

586-589 Hz
urychlení odstraňování zplodin z těla

Mykozy 30m
851-853 Hz
-----------------------
CAFL:
Candida (also see Parasite general, roundworm, and ascaris if these don't work long term. Some think that chronic candida cannot be cured unless toxic metal accumulation is reduced or eliminated by using a metals cleanse. 464*) - 3176, 2644, 1403, 1151, 943, 886, 877, 866, 762, 742, 661, 465, 464, 450, 414, 412, 386, 381, 254.2, 120, 95, 64, 20
Candida_1 - 10000, 5000, 3176, 2489, 1395, 1276, 1160, 1044, 928, 877, 812, 728, 696, 580, 465, 464, 381, 348, 232, 116, 58, 20
Candida_2 (includes candida carcinomas and tropicalis) - 1403, 675, 709, 2167, 2128, 2182, 465, 20, 60, 95, 125, 225, 427, 464, 727
Candida_albicans_HC – 19217.81, 956.80
Candida_carcinomas - 2167, 2128, 2182, 465
Candida_secondary (also use other parasite sets esp roundworm freqs if necessary) - 72, 422, 582, 727, 787, 802, 1016, 1134, 1153, 1550, 2222, 412, 543, 2128
Candida_sweep_TR (sweep from 12006.25 to 12137.5 by .03125 dwell 0.5 pulse 64 75)
Candida_tertiary (some causal factors) - 880, 95, 125, 20, 60, 225, 427, 240, 650, 688, 152, 442, 8146, 751, 1146
Mycosis_fungoides (a form of skin cancer resembling eczema) - 532, 662, 678, 852, 1444

Dr.Clark:
Candida albicans
(pure powder) 384200 388400 386000

R.Rife:
Candida Albicans 254, 414, 450, 465

Nekonsolidovaný seznam frekvencí:
http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci. ... -frekvenci

Mid 1990’s Rife Researchers’ List
464 candida pad used Bare book (70)
873-883 candida range theory/440 Clark book (563)
877 candida theory/440 Clark book (563)

Kinnaman Frequency list and possible effects:
465 Candida, Fatigue, Pancreas?

Mexican Clinic-Frequencies
Candida Albicans: 20, 60, 95, 125, 225, 427, 727. 28 min.

Bio-Energetic Frequency Chart
Candida (a genus of yeastlike fungi normal to the human body but capable of harmful overgrowth): 866
Mycosis fungoides (a form of skin cancer resembling eczema): 532, 662, 678, 852, 1444

Vega Derived Frequencies
Candida Albicans 414
Mycosis Fungoides 852

Frequency Sets from an Unknown Device
candida 465 Often accompanied by other organisms. Try 880, 787, 727, 95, 125, 20
candida carcinomas 2167, 2182, 465

PS: asi je pravděpodobné že co zabere u jednoho(frekvence), nemusí zabrat u jiného člověka... ;)
(přesto určitá statistická výpověď největšího počtu odstranění potíží při urč.frekvencích, má jistý orientační smysl)

;)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“