Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Moje "škodovka" na vodík!

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: za 55 oooo,-

Příspěvek od poota »

felda píše:.. to víš , jak to má 4 mikrokontrolery ..
Čtyři je málo - dokonale vyvážit všechny síly i momenty jde u řadového nejméně šestiválce, cokoli jiného, a třeba i vidlicového, má vždycky něco, co se vyvážit nedá. U těch mikrokontrolerů to bude stejné, takže seriozní řešení je jich prostě šest - jinak tomu nedůvěřuji, i kdyby cenu zvedli třeba na dvojnásobek. :D

Zdravím - poota
P.S. Proto jsem si to také nekoupil!


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Auto na vodu - jak? Tak!

Příspěvek od martin11 »

...zdarec...ze zájmu jsem se podíval .....to tedy čumím...myslím, že pánovi nabídnu muj MM....jako stavebnici....myslím že prodejní cena by mohla být tak kolem 100 000.- kč / sto tisíc..../ nabízím 45% marži..../ cena vč DPH/....zdarví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

já jsem pro.

Příspěvek od jarda ovčák »

55 litrů není až tolik, enem fakt nevím, co to má dělat. Jako tupej koncovej zákazník vidím 55 tisíc a automatickou vodíkovou jednotku... může být i kyslíková nebo dusíková.
Možná nějaké nadšené a spokojené zákazníky by to chtělo uveřejnit v referencích.
Jináč pokud prodává zázrak, může žádat zázračné peníze.Nic proti. Zadarmo to rozdávat nemusí.
Pokud to je bouda, tak mu musí být naprosto jasný, že za tyhle prachy se drtí kolena nebo přeráží páteř.......
a je jen otázkou času, kdy se to ucho utrhne.
To jsou však pouze domněnky....
Takže, milý vynálezče, jste na tahu.


J.K
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 12 led 2007 8:00

ELABS - (Mikrasoft) ?

Příspěvek od J.K »

Pánové, ja se Vám divím, že se někdo ještě pozastavujete nad Elabsem.... Myslím že už ho tu všichni známe.... Jen mi vrtá hlavou, pročpak má najednou firmu s novým názvem. Starý název už byl možná až příliš znamý ?
Mimochodem, pro ty co už zapomněli - koukněte sem.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=847


J.K.
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Protože to zblbnul

Příspěvek od hapalainen »

Asi chtěl dát Mikrosoft.
http://mikrasoft.eshop-zdarma.cz/g70.Au ... a+3.0.html
Tohle je ještě lepší, tam má 5 procesorů, jeden na automatické vyrovnání PH. Škoda, že nepíše na kolik vyrovnává.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Protože to zblbnul

Příspěvek od poota »

hapalainen píše: Tohle je ještě lepší, tam má 5 procesorů, jeden na automatické vyrovnání PH. Škoda, že nepíše na kolik vyrovnává.
Tak von se přece jenom na těch ideálních 6 procesorů dostane.
Jak jsem si všim, tak s každým dalším procesorem stoupne cena na víc než dvojnásobek, takže ten šestiprocesorák bude bratru za tři stovky, tedy tisíc :shock:
Aby se mi to za ty prachy vyplatilo, tak by to mušelo vyrobit čistýho a prvotřídního vodíku tak nejmíň na eště jednu fungl novou galaxii.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Protože to zblbnul

Příspěvek od lajos »

hapalainen píše:Asi chtěl dát Mikrosoft.
http://mikrasoft.eshop-zdarma.cz/g70.Au ... a+3.0.html
Tohle je ještě lepší, tam má 5 procesorů, jeden na automatické vyrovnání PH. Škoda, že nepíše na kolik vyrovnává.
Nevím jak si na to přišel že je to Elabs, ale vypadá to na to. Jseš šikovnej z toho finska- máš asi ligovou přestávku, že jo, polární noc(nebo den)? To je fuk, máš bod


Mikrasoft.cz
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pon 19 dub 2010 7:47

Re: Protože to zblbnul

Příspěvek od Mikrasoft.cz »

Zdravím, musím tě zklamat, ale 6. procesor ti na přání dodám zdarma, jen si musíš sám vymyslet, co má dělat, jelikož já jej v systému k ničemu nepotřebuji. Pokud ale považuješ procesorek FTDI taky za procesorek, tak jich tam vpodstatě 6 je.

Jinak můžu vás ujistit, že páteř i kosti mám vpořádku.
Za celou dobu od prodeje prvního kusu této jednotky, jsem jediný kus opravoval a to pouze spálenou vnitřní pojistku, kvůli špatnému připojení. Takže poměr cena / kvalita / spolehlivost je rozhodně velmi vyvážený, narozdíl od čínských krámů.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Mikrasoft

Příspěvek od lajos »

Ježiši Kriste a kolik toho prdí a z kolika???? Za kolik to už víme, nenech nás v té sladké nevědomosti?


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Protože to zblbnul

Příspěvek od lajos »

hapalainen píše:Asi chtěl dát Mikrosoft.
http://mikrasoft.eshop-zdarma.cz/g70.Au ... a+3.0.html
Tohle je ještě lepší, tam má 5 procesorů, jeden na automatické vyrovnání PH. Škoda, že nepíše na kolik vyrovnává.
Ježíšku Marja ja su zapomněl podívat na kontakt. tak že Milane, už jen vstupní a výstupní parametry, jinak si to nekoupím, opravy domluvíme dodatečně?????!!!!!!


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Milan

Příspěvek od lajos »

Jsem ale stejně rád že si se zase vyloupl na tom netu, konečně se něco děje, sice za jiné prachy, než dříve ale lepší něco než nic.
Co ojnice u pokusných povozů, vykukujou občas nebo jsi to už zvládl?
Já vím že se v elektronice vyznáš ale stejně mám díru v boku, jestli ty převratné záležitosti dřívější a dnešní mají nějaký fyzický základ.
Abys neřekl, hlásím se na první na vizuální a taky trochu funkční návštěvu u tebe- můžu dorazit v sobotu. Jestli nebereš, tak půjdu na střelnici ale nechoď pak kolem, střílí se z malorážky a z pistole. Zatím se ovládám ale je to bez záruky.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Vracov

Příspěvek od lajos »

Ještě malá drobnost, ta cena je s DPH nebo bez?? Při těchto částkách by to mohlo být rozhodující a u zajetých obchodníků na netu to bývá zvykem to uvádět minimálně na konci objednávky? Prosím buď tak hodný a uprav to.


Mikrasoft.cz
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pon 19 dub 2010 7:47

Re: Milan

Příspěvek od Mikrasoft.cz »

Vizuální návštěva se nekoná, ikdybych rád... [b][u]Uživatel "Hatlík" z tohoto fóra se mě pokusil vydírat a poté co zjistil, že ode mě mu nic nekápne, mi neustále vyhrožuje udáním na České Obchodní Inspekci.[/u][/b]
Vzhledem k tomu, že na provozování technického muzea nemám živnostenské oprávnění, žádné výstavy ani prohlídky se konat nebudou. Nestojím o zbytečné problémy navíc.

Kolik jich "prdí" vám neprozradím, nemám potřebu někomu cizímu veřejně sdělovat své obchodní úspěchy, ale je to víc než dva :)
Za kolik je nepřesné, jelikož cena se dost změnila.
Oficiálně jsem neplátce DPH (Kontrolu z finančáku prosím neposílat :-D ), tj ceny jsou bez DPH, ale s 15% Daní... Konečná cena, kterou zákazník zaplatí.
Vstupní a výstupní parametry jsou někde tady na fóru ve starších příspěvcích. Jednotky jsou stejně určeny jen pro určité lidi, kteří vědí k čemu to je a jak s tím zacházet. Pro ostatní je to asi jen těžítko na stůl.

Přeji hezký den.

Milan.

[color=#0000FF]Edit - zvýraznění "zajímavé" části - poo.[/color]


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

..jak to vyrovnává Ph...??...

Příspěvek od martin11 »

...zdarec všem...mikrasoft vzláště....martin11 :lol: ..se ptá...jakým způsobem se vyrovnává Ph.....myslel jsem , že vlastností jakékoli sloučeniny
...nebo prvku...nebo směsi je její Ph...a proč se zde musí Ph vyrovnávat.....to jako v té vodě z které se vodík vyrábí...se musí udržovat stabilní Ph...???.....a to tam je nějaká nádobka a dávkování nějaké kyseliny a zásady....a jak se dávkuje...???....to dávkování je také řízené mikroprocesorem.....???...no nějak se mi to Ph nezdá...ale budiž......rád bych se o tom něco dozvěděl.....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Milan

Příspěvek od Palo »

Mikrasoft.cz píše:...Kolik jich "prdí" vám neprozradím, nemám potřebu někomu cizímu veřejně sdělovat své obchodní úspěchy, ale je to víc než dva :)...
No já nevim, ale přes 130 táců bych za rozmazanej obrázek nedal ;) Co to nafotit trochu líp? ;)

No jesi je to udělaný stejně kvalitně jako ten obrázek, tak teda potěš koště :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“