Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Voda!

Příspěvek od Merlin »

"... 0,2l vlažné vody před a 0,3l vody poté.."
To je velice málo!!! Minimálně 4 dl ČISTÉ studené vody předtím a 2 dl téhož poté.

MMS 1 (ClO2) působí hlavně v krevních cestách a do dvou hodin se rozpadá, MMS 2 působí v lymfě a tělo si dokáže vytvořit určitou zásobu. Reaguje prakticky až při styku s jistým proteinem, který je vlastní jen patogenům.

Z MMS 2 se vyvíjí kyselina chlorná, což je látka, kterou lidský imunitní systém používá k hubení patogenů všeho druhu a mnoha dalších věcí, které občas musí být v těle zlikvidovány. Například když zestárnou zabijácké buňky a začnou se obracet proti nám; imunitní systém tento problém rozpozná a přejde k vyhlazení opotřebovaných buněk právě kyselinou chlornou.

Tato přirozeně se vyskytující kyselina je pravděpodobně to nejdůležitější, co si tělo vytváří k udržení zdraví. Vytváří si ji sám imunitní systém. Nevyrábí se v žádné chemické továrně. Kyselina chlorná umí zabít většinu patogenů v těle, ale jen v případě, že jí tělo má k dispozici dostatek.

Matka příroda však z nějakého důvodu nevybavila lidské tělo možností vytvářet tolik kyseliny chlorné, aby likvidovala všechny choroby. Možná, že tvorba této kyseliny je příliš komplexní, aby jí bylo možné vytvářet množství nezbytná k poražení „nevyléčitelných“ onemocnění, která se dnes objevují. V dokonalejším světě by jí asi nebylo zapotřebí tolik.

Kyselina chlorná získaná z MMS 2 zabíjí patogeny a současně napomáhá léčení. Co se týče antibiotických vlastností, zabíjí patogeny okamžitě proražením otvoru v jejich buněčné membráně. Ne jako známá antibiotika, jimž může trvat hodiny až týdny, než patogenům "proniknou pod kůži", a pak pomalu likvidovat jejich jádro nebo něco jiného uvnitř buňky – pokud se ovšem patogen proti nim mezitím nestal resistentním... Při použití MMS 2 patogeny provázející onemocnění všeho druhu nemohou vůči kyselině chlorné vyvinout žádnou obranu. Tělo volilo dobře, když si vyvinulo schopnost vytvářet látku, vůči níž žádný patogen po celá staletí nikdy nezískal rezistenci. (volně podle J.H.)

DŮLEŽITÉ: Před spolknutím kapsle s MMS 2 je nezbytné vypít 2 sklenice (4 dl) vody a k zapití vždy ještě nejméně jednu sklenici (min. 2 dl).


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Merlin

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Krásně a přehledně vysvětleno. Za sebe též děkuji :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda!

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:Z MMS 2 se vyvíjí kyselina chlorná, což je látka, kterou lidský imunitní systém používá k hubení patogenů všeho druhu a mnoha dalších věcí, které občas musí být v těle zlikvidovány.
Předpokládám, že to je HClO, o čem mluvíš. A HCl je zase něco jiného. Ještě jsi nám nevysvětlil hromady věcí - co se týče důvodu, proč někteří povídají, že když drtí chlornan vápenatý, tak proč ho cítí v žaludku ještě 45 po požití.

A taky jsi mi povídal něco o mém postupu "léčení" a o ledvinách. Považuji to za "jedna paní povídala", nebo za věc "všeobecně známou" (v obou případech to vyjde nastejno). Zřejmě jsi to slyšel od svého kamaráda doktora, co si pořídil za nějaký to mego mašinu na rozbor krve... Nechceš mu navrhnout, aby si pořídil diagnostiku Salvia? Ta to tiž nestojí tolik a řekne mnohem víc... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

žaludek

Příspěvek od milda »

Celkem bez problémů jsem užíval MMS2 i tři kousky denně. Pak jsem nějaký čas, asi tři týdny vynechal a teď mě po jedné tabletě parádně zazlobil žaludek. Pobolívání, plynatost a posléze rychlejší posuny ve střevech celé odpoledne, a zase bolení.
Všiml jsem si, že podle orgánového kalendáře právě probíhá "období žaludku" (konec dubna-konec května).
Asi tam byly nahromaděný nějaký breberky navíc, ale mohlo to ovlivnit i "žaludeční období".

Tak mě napadlo, jestli ještě někdo měl v posledním měsíci problémy se žaludkem při braní MMS? :)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

MMS2 + zapper

Příspěvek od hanka »

Ahoj Mildo,
já si dávám dohromady to, co píšeš tady, s tím, co píšeš ve Zkušenostech o zaprování - a tak si myslím, že jsi dal MMS2-kou pořádnou ránu breberkám, které před frekvencemi utekly do žaludku a střev, tam se zapper dostává velice těžko.
Už jsem párkrát psala i v jiných vláknech o mých zkušenostech se zaprováním + se současným braním MMS1. MMS1 jsem při zaprování snášela mnohem hůř, ačkoliv samostatně s MMS nebo samostatně se Zapperem jsem neměla problém. Musela jsem si vybrat, buď MMS1, nebo Zapper. MMS2 tehdy ještě nebylo, ale dovedu si lehce představit, že reakce by byla stejná, jako u Tebe :)

Jsem přesvědčena, že Tvoje zkušenost také potvrzuje to, že ZAPPER + MMS DOHROMADY MAJÍ OHROMNOU ÚČINNOST!
Je velká škoda, že nemáme k dispozici Salvii nebo Oberon, které by to potvrdily.

Škoda, že to nechce vykoušet více lidí, měli by jsme ověřenou a potvrzenou novou účinnou metodu, dokonce i s dávkováním :P .
Není přece nutné, abychom čekali na to, až nám to někdo naservíruje ze zahraničí, je nás dost (i na tomto fóru), kteří by jsme ke stejnému závěru dospěli sami, jenom kdyby jsme se navzájem slyšeli a nepřehlíželi zkušenosti jiných.

Na základě mých zkušeností Ti mohu poradit pár dnů pauzu, než přestane účinkovat zapping a pak si zkusit dávkovat, kolik čeho sneseš dohromady, nebo si vybrat - buď zapper, nebo MMS ;)
Vím, že elektřina v těle ještě pár dnů účinkuje, protože přehnaná reakce na MMS u mne pak ještě pár dnů přetrvávala.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

....

Příspěvek od aragonit »

Stáhl jsem jediný soubor rtf a to tenkle:
Jim Humble oznamuje nový objev!
a tam není kromě omáčky spousty konkrétnéch, podrobných informací, jako např, má se modrý blesk ještě s nečím míchat a podobně..
nevíte kde bych našel podrobný návod použití bez oslavných řečí kolem..?
Jinak je pro mně toto forum naprosto nepřehledné, takže se omluvám že jsem tady kjako slon v porcelánu.
díky


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ....

Příspěvek od Palo »

aragonit píše:a tam není kromě omáčky spousty konkrétnéch, podrobných informací, jako např, má se modrý blesk ještě s nečím míchat a podobně..
To bude asi tím, že se to s ničím nemíchá... Ale jestli máš nedostatek žaludečních šťáv, které MMS2 potřebuje k aktivaci, tak si to klidně namíchej s Betainem HCl z tobolek...

Nějak jsem nepochopil, proč si vytořil nové téma hned kousek od MMS2. Na něco si vzpomenout a hnedka vytvořit nové téma, to umí každý...

Připadá Ti to tu nepřehledné? Co kdybys začal třeba u sebe, nepřidával na nepřehlednosti a trochu se snažil při zjištění informací, které chceš?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS2 + zapper

Příspěvek od milda »

hanka píše:
Jsem přesvědčena, že Tvoje zkušenost také potvrzuje to, že ZAPPER + MMS DOHROMADY MAJÍ OHROMNOU ÚČINNOST!
Je velká škoda, že nemáme k dispozici Salvii nebo Oberon, které by to potvrdily.
Jj, je to tak. Ještě tam bude víc vlivů- třeba to, že breberky zezačátku utlumíme, pak zase třeba zaprujeme jimou frekvenci a oni mršky se zase vesele rozmnožej ;)
..no, a když pak dáme správnou frekvenci a ještě MMS, je z toho taková menší herxka... :D , která se může i víckrát během léčení opakovat...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

aragonit píše::) nové téma je trochu přehnané, uznávám nicméně, na moji otázku mi nikdo v místnosti MMS2 NEODPOVĚDĚL.
Všem (opět) stačily informace zde obsažené, proto nemáme potřebu odpovídat.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

...

Příspěvek od aragonit »

všem možná, mně nikoli, pro mně v tom základním dokumentu je prostě málo informací, bylo by hezké kdyby vždycky někdo shrnul dosavadní poznatky do podrobnějího dokumentu, např.vyzkoušeny koupele u jednoho člověka s výbornými výsledky, jeden člověk přidal svůj rozporuplný hlas,
jak moc plné tobolky musí být?Jak moc brzo po nasypání do tobolky se musí sníst?
něco podobného jako bylo pěkně popsáno zde:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1076


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Palo »

Dobře, udělej seznam otázek, na tom základě odpovím a vytvoříme něco podobného. Souhlasíš?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: žaludek

Příspěvek od Mo »

milda píše:Tak mě napadlo, jestli ještě někdo měl v posledním měsíci problémy se žaludkem při braní MMS? :)
Ahoj :) ja som brala minulý mesiac mms1+2 intenzívne 2 týždne, čo sa týka žalúdku sa dalo, iné veci sa mi povyskytovali, ale to pôsobením, asi, minulý týždeň som mala pauzu, a od včera som zas začala, a hoci už nie je kveten, dala som si 9 kvapiek mms1 3xdenne v pondelok a jedno mms2, ako tak sa ešte dalo, a včera 10 kvapiek mms1 a jedno mms2, a to som myslela, že sa mi niečo stane, ťažko mi bolo, som nevedela, či vracať, grgať, alebo čo, nič sa mi nedalo, akurát ma prehnalo, predtým som zvládla aj 5-6 toboliek mms2 denne, tak neviem, či to je spôsobené mms 2 alebo tými dávkami mms1, ale mám pocit, že mms2 by som ani dve denne nezvládla, uvidím, čo vôbec dnes to jedno mms2, teda, neviem, čo sa týka mms1 som trochu otrundžená, ale dá sa, tak neviem, či to spôsobuje to mms2, alebo čo, ale je to divné :shock: neviem, či to bolo k veci, asi ti to ani veľmi nepomohlo, to to je môj poznatok k mms2 momentálne ;) pekný deň :)


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

MMS2,žaludek, velikost pauzy od lehkeho jidla

Příspěvek od muflon »

Zajimave ze vetsinou po jidle(do 1h po jidle) je brani MMS2 mnohem snesitelnejsi(spolu se zapitim studene nebo jeste lepe premrazene vody s kousky ledu 8) ...).

TECHNICKY PROBLEM:
Pokud vime ze MMS je zasadite(predpokladam ze MMS2 take, jako MMS1), navic jeste s nutnym mnozstvim vody(ktera je take samozrejme zasadita-okolo ph 7,5) - tak vlastne dochazi k redeni nebo dokonce neutralizaci kyseliny solne(HCL) kterou si telo vyrabi nebo kterou nekdo prida behem jidla....- a tim nejspis dochazi k nedokonalemu traveni potravy... :cry:

Jaky pracovni postup pro brani MMS zvolit - jaky odstup od lehkeho(u tezkeho jidla by melo byt vic jak hodina, u lehkeho by snad mohla stacit pulhodina az hodina?) jidla....a od HCL(nebo betain HCL) ? :?:
Naposledy upravil(a) muflon dne stř 02 čer 2010 20:54, celkem upraveno 2 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS2,žaludek, velikost pauzy od lehkeho jidla

Příspěvek od Palo »

muflon píše:TECHNICKY PROBLEM:
Pokud vime ze MMS je zasadite...
MMS1 se běžně aktivuje kyselinou citronovou. MMS2 se aktivuje žaludečními šťávama, tzn. dochází částečně jak píšeš k něčemu jako ph neutralizaci. Jestli chceš aktivovat betainem HCl, tak bys udělal dobře ;) Tzn. můžeš si namíchat třeba 1:1 betain HCl společně s MMS2 do tobolky. Pak logicky brát dvě tobolky ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: MMS2,žaludek, velikost pauzy od lehkeho jidla

Příspěvek od isabel »

nepsalo se tady náhodou někde,že MMS2 se aktivuje vodu a né žaludečními kyselinami? :lol:


isabel
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“