Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

teplota

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Včera večer jsem po tom dni měla večer zimnici s teplotou 38°C. Ráno jsem dnes vstala a je mi fainově. I ta teplota byla normálka prosím?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: teplota

Příspěvek od Palo »

Samozřejmě ;) Při zimnici přece tělo bojuje s mrtvolkou parazita, ze které se uvolnilo opravdu hodně špatného, takže je to vlastně boj s breberkami z brebery. Říkáme tomu herxka. Dej si chvíli pauzu, nech tělo vzpamatovat, nějaký vitamínky a pak pokračuj s "očistou" dále ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

k HCL

Příspěvek od shine »

Zdravím všechny,

pro zájemce o Betain tohoto výrobce a složení
http://www.swansonvitamins.com/Search?k ... 1&x=39&y=7

uvádím následující odpověď ze swanson.cz:

Dobrý den,
bohužel není možné objednávat přímo jednotlivé výrobky. Produkt Betaine HCL však máme v úmyslu zařadit do našeho sortimentu. V našem sortimentu by se mohl jako novinka objevit na přelomu června/července. U nových výrobků vždy objednáváme pouze 5 balení, pokud je to pro Vás nedostatečné množství, prosím, sdělte nám to.
S pozdravem za Swanson.cz
Djurgarden s.r.o.
Pavlovova 2626/33
Ostrava
700 30
http://www.swanson.cz
tel:777 86 77 39

Takže, pokud máte zájem, napište jim, kolik kusů byste si vzali a příští měsíc bychom to tu mohli mít. Cenově swanson považuji za nejvýhodnější, takže nepředpokládám, že by to stálo majlant.


Marcela+
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: pon 11 led 2010 18:03

zanet mocoveho mechyre

Příspěvek od Marcela+ »

Mate prosim nekdo zkusenosti s lecenim zanetu mocaku(z prochladnuti) pomoci MMS? Se me nechce laborovat...


dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

Sarkidosa

Příspěvek od dodo13 »

Děkuji za odpověď,ale nejsem v tomto oboru asi dost znalý .Znám MMS asi týden,tak že nevím že existuje 1 a 2 . Myslím že mám snad 2-koupeno minulý týden.Nikde to není uvedeno Na lahvičce modré je 1 na zelené 2,ale to si myslím je jen k rozeznávání.S tou sarkoidosou te není až tak zlé ,mám ji od r.2000 přeléčenou prednizonem od té doby větší problémy nemám plíce mi jedou asi na 75-80% ,ale ještě s tím hraji hokej a in-line jen hůř stíhám z dechem,tak jsem si řek že bych do toho moh jít jsem na 11 kapkách 2x deně při 13 jsem se předevčírem trochu podělal asi tak celý den.To je shruba vše.Uvítal bych další vědomosti zatím díky


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: teplota

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Palo píše: Říkáme tomu herxka. Dej si chvíli pauzu, nech tělo vzpamatovat, nějaký vitamínky a pak pokračuj s "očistou" dále ;)
Ahááá. Tak to je dobře. Přes den jsem byla jakš takš, a už zase zimnice a teplota 38°C. Zalezu do péří. Takže začnu zase dělat MMS1 atd., až ty zimnice a teploty pominou, rozumím tomu dobře, že ano. Průjmy už nemám žádné. Děkuji ti za vysvětlení.


dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

sarkoidosa

Příspěvek od dodo13 »

už vím mám 1


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: teplota

Příspěvek od Palo »

SVĚTLUŠKA píše:Ahááá. Tak to je dobře. Přes den jsem byla jakš takš, a už zase zimnice a teplota 38°C. Zalezu do péří. Takže začnu zase dělat MMS1 atd., až ty zimnice a teploty pominou, rozumím tomu dobře, že ano. Průjmy už nemám žádné. Děkuji ti za vysvětlení.
No ono logicky by se mělo tělu pomoct MMSkem i při herxce, ale může to být celkem o hubu, tohle doporučovat nemůžu ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sarkoidosa

Příspěvek od Palo »

dodo13 píše:už vím mám 1
Začni tou jedničkou. Když nepomůže, dáš dvojku. Když ani to nepomůže, tak to vidím na Praziquantel a Albendazol a potom ještě dočistit MMS1. Ale řekl bych, že ta první varianta (MMS1) by mohla pomoct sama o sobě...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

sarkoidosa

Příspěvek od dodo13 »

mám pokračovat 2x 11 kapek denně nebo stačí udržovací 2x 6kapek


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sarkoidosa

Příspěvek od Palo »

Pokračuj, navyšuj... Podle starého návodu. Když se nebudeš cítit, udržuj, nebo uber...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

MMS a HCL !!!

Příspěvek od marlenka »

Ahojte všetci aj Palino!!!

Prosím mohol by mi niekto opätovne vysvetliť (nechcem sa k tomu vracať, ale nejak to neviem pochopiť) prečo by malé dávky mali zničiť úplne HCL v žálúdku? To akože veľké dávky túto kyselinu nezničia?
Pred užívaním MMS som mávala pálenie záhy dosť často. Už po prvej kúre s MMS neviem čo je to pálenie záhy a nemám prekyslený žalúdok. Tí ktorí užívajú povedzme 2x denne 10 kvapiek si šetria viac HCL ako tí čo užívajú častejšie malé dávky alebo ako?
Lebo aj tí čo musia dlhodobo užívať MMS kvôli chorobe si potom poškodia alebo im úplne zmizne HCL.
Nejak tomu nechcem uveriť že by MMS-ko natrvalo spravilo organizmu to ,že HCL by sa prestala vytvárať.
Prosím, vyjadrite sa aj tí ktorí pochytili viac z chémie ako ja laik, ktorý tomu stále nejak nechce uveriť.
Ďakujem.
Marlenka.

Nepatrné dávky zásady, tedy MMS (navíc neutralizované kyselinou), nemohou v žádném případě poškodit tvorbu HCl v žaludečních buňkách. Ne tak nadměrné dávky, které u některých lidí mohou vyprovokovat tvorbu většího množství žaludečních kyselin s následnou "únavou" buněk, v nichž se tato kyselina tvoří. Důsledkem je snížení tvorby HCl a její nedostatek v krevním oběhu vedoucí k acidóze - překyselení jinými kyselinami, které jinak HCl pomáhá dostávat z těla a všechny z toho vyplývající zhoubné procesy.
Co se týče dávkování, vezměte si příklad z penicilínu. Bere se tak, aby se v těle vybudovala jistá dlouhodobě udržovaná hladina. Podle některých "rad" by ovšem bylo mnohem lepší spolykat celou krabičku prášků hned potom, jakmile dorazíme domů z lékárny...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a HCL !!!

Příspěvek od Palo »

Zkušenosti lidí (se kterými jsem v kontaktu) ukazují, že MMS1 pomáhá jen tehdy, když spolupracuje s kyselinou HCl. Té je tvorba jak to vypadá omezená. Takže když dáváte málo kapek, tak spotřebováte možná zlomek HCl, avšak Vám MMS pomůže asi tak, kolik Vám bylo HCl "spotřebováno".

Takže je NESMYSL brát malé množství často po sobě. Mnohem lepší by bylo kombinovat MMS1 s MMS2, nebo přidávat HCl zvenku, ať už v podobě 3,5% roztoku z lékárny nebo tablet/tobolek Betainu HCl.

Lidí, co mi píší o tom, jak jsou nešťastní z toho, jak MMS vůbec nezabírá a že tomu dávali obrovskou naději, totiž po vydání nového návodu - jak MMS1 používat přibylo neuvěřitelně mnoho.

Nechci, aby zkrz hloupost autora Humbla bylo nahlíženo na MMS1 jako na nějaký podvod.

Tak tomuhle už se říká nebetyčná nadutost... vejce se rozhodlo, že naučí orla lítat. Myslím, že to nepotřebuje žádný další komentář.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS a HCL !!!

Příspěvek od Batles »

Palo už hodně kecá blbosti a svoje názory vydává za nejsprávnější pravdu. Jak se někdo ozve jinak, hned po něm vyletí.
Merlin už se na to nemohl dívat, tak ho sprdl a Palo se z toho nemůže vzpamatovat.

Marlenko, mám naprosto stejnou zkušenost, co ty. Už během kůry s malými dávkami MMS jsem si všiml, že odpolední kávu snesu naprosto bez potíží a to jsem se před tím už skoro kroutil bolestí. Ostatně, psal jsem to sem na diskuzi někdy v dubnu.
Opak je tedy pravdou a ne ty Palovy názory vydávané za fakta.

Toto fórum bylo nejlepší, ale od jisté doby sem nikdo nesmí dát jiný názor, než má Palo.
Proto odcházím z tohoto fóra a budu diskutovat jinde, než se to tady vrátí do normálních kolejí.

Stejně vás mám všechny rád i Pala, no a dědu Slavíka miluju, je to Pasr :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a HCL !!!

Příspěvek od Palo »

No někdo začal brát MMS kvůli např. alergiím, cukrovce, chronickým syndromům a někdo, jak to vypadá, že nemohl pít kávu...

Taky mám někdy chuť odejít z tohoto fóra...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“