Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: PARAZITI a jak na ne...

Příspěvek od la »

Můj názor,jasně že se to nesmí smíchat hned všechno dohromady, :shock: Každá látka má svůj postup ,takže třeba napřed zabít brebery nechat působit a pak vypláchnout jedy.Enterosgel(sanogel)je velká síla (ten se míchá s vodou bez chloru)na menší záležitosti stačí zelený jíl nebo bylinné čaje. :oops:


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

co to je????

Příspěvek od shine »

Hezkou neděli, prosím o konzultaci, co to je. Ve čtvrtek jsem dělala tu rychlou jaterní očistu....bez přípravy, ale byla to nouzovka. V 19. a 21. hod. sírana hořečnatého (epsomská) a 23.hod. MMS2, ráno v 6.h.epsomka. Průjem atd. Pláty bahenné lítaly jak o život, špatně mi bylo ajajaj, i včera cca do 15.hod.. Nicméně, důležitý dotaz, na kamenech, resp. z té žlutozelené hmoty koukaly takové bičíky s malými jehličkami. Takže to vypadalo jako smrková větvička s jehličím (ale ne tak hustým), trochu průhledné, slabě mléčné barvy. Co je to za potvoru?


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Isabel

Příspěvek od shine »

K enterosgelu: Já beru MMS1 (v průběhu dne sem tam i MMS2 místo1), s braním přes den končím kol. 19:30 hod. Ve 21:00 h. beru hořčík, nebo trochu epsomky, a ve 23:00h. s klidem Enterosgel. MMS1 působí v těle nejdéle 2 hoďky a mění se na sůl. Takže v podstatě ve 21:30 hod. už žádný chlór v těle nemáš a jestli vznikl nějaký toxic.odpad, Ent.ho přes noc pěkně zabalí a ráno v .rar nebo .zip pošle pryč. Takže dle mého názoru 1x denně, tedy večer před spaním Ent. neškodí, spíš může pomoci při neutralizaci toxinů, než je tělo ráno pošle ven.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je????

Příspěvek od Palo »

shine píše:Hezkou neděli, prosím o konzultaci, co to je. Ve čtvrtek jsem dělala tu rychlou jaterní očistu....bez přípravy, ale byla to nouzovka. V 19. a 21. hod. sírana hořečnatého (epsomská) a 23.hod. MMS2, ráno v 6.h.epsomka. Průjem atd. Pláty bahenné lítaly jak o život, špatně mi bylo ajajaj, i včera cca do 15.hod.. Nicméně, důležitý dotaz, na kamenech, resp. z té žlutozelené hmoty koukaly takové bičíky s malými jehličkami. Takže to vypadalo jako smrková větvička s jehličím (ale ne tak hustým), trochu průhledné, slabě mléčné barvy. Co je to za potvoru?
Pláty bahenné = motolice (množné číslo); u klasické jaterky - takové "pláty", pokud vím, nelítají...
Bičíky s jehličkami = to mohly být klidně ty "krátké vlasy", co tu probíráme, zejména u rakoviny = vajíčka z motolic

Jinak prosím - pokud je to možné, vždy fotit a dávat sem na fórum, když se chci ptát na něco okem viditelného ;)

Motolice můžou mít s játry hodně společného. Troufl bych si říct, že v tomto případě zřejmě nebylo přetím tělo proléváno MMS1, nebo málo kapek, ikdyž třeba častěji...
Většinou motolice na játrech způsobují hodně alergií... Co máš vlastně za zdravotní problémy?

Brala jsi MMS1? Kolik maximálně kapek dohromady (např. v rámci jedné hodiny)? A měla jsi i nějaké MMS2? Řekl bych, že žádné ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Palo

Příspěvek od shine »

Ahoj Palo, forky jsem nestihla, měla jsem co dělat sama se sebou a táhne se mi to i dnes. Diagnoza: po žlučníku ven v 1994 jsem minulý rok dostala zánět žlučovodů. Liknavostí Mudrců jsem se k ATB dostala cca po 2 měsících šílených bolestí. V květnu r. 09 jsem nasadila MMS1, nejdřív kláru celý týden, pak klasika navyšování až na 7 kapek po 2 hodinách cca 6x denně. To bylo v červenci a pro zhoršení stavu (znova bolesti, ale ukrutné) a návštěvou pohotovosti se stále stejnými výsledky (stenoza žlučovodů) jsem MMS vzdala s tím, že megaskorbická léčba. Brala jsem do průjmů 20-23g vit. C + další vit. a doplňky (aminy, vilcacora). Jenže v lednu mě to zase sťalo a jsem na neschopence doteď. Mám za sebou GFS, EMR, CT a teď mě čeká protažení žlučáků ERCP. MMS jsem začala brát opět před 3 týdny, 3 kapky každou hodinu, 1-2x denně MMS2. Vzhledem k tomu, že ty žlučáky jsou nápor na játra a je to řácky cítit (bolí, bolí, bolí) a hrozí (po protržení) cirhoza, nesnesu - i po zkušenostech z loňska - víc kapek. V současné době jsem vlastně na 30 kapkách za den, což je u mě úspěch (nemám ty průjmy, jako loni). Pláty: tím jsem myslela tu hmotu, ale jináč to byly šutráky. Tak jak bys to viděl...?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 4Palo

Příspěvek od Palo »

MMS1 ber jen jednou denně a maximum, co sneseš. Vitamin C jestli jsem správně pochopil, tak nepomáhá, ten omezit, bral bych maximálně jednou denně a né víc jak 2 g. Měla bys přejít na MMS2 a to co nejdříve. Při té příležitosti začít s troškou Epsomské soli, tu na základě zkušeností navyšovat, ale tak, aby nedošlo k průjmu. Udělal bych to asi tak, že bych vzal 1 tbl MMS2, napil, spolkl, zajed, zapil a po 15 minutách bych dal trochu epsomské soli (kávovou lžičku asi do 200 ml a všechno vypil). Každou druhou hodinu bych opakoval, pokud to stav dovolí. Pokud ne, vynechat, den počkat, promačkat bolavá místa a ohodnotit, napsat sem ;)

Možná před tím vším ještě zkusit nechat tělo třeba 3 dny nastartovat Betainem HCl, který jsme tu probírali...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Palo

Příspěvek od shine »

rozumím, tedy MMS1 pro mě v tuhle chvíli zas takovou sílu nemá (ne v tom množství a frekvenci braní), měli by se tím MMS2 odklidit paraziti a pak se uvidí. Epsomka mě prohání fest, ale je s podivem, že když si dám 7 tbl. Magnesii Lacti, tak neběhám.........ale síran je síran, vím :) Jinak, ještě mi prosím vysvětli, proč většina si po MMS2 po 15 min. odříhne a má klid, kdežto já i po 40 minutách říhnu a je to to samé........jako by se to ne a ne pořádně rozpustit. Beru tobolku nadrcenou, vel. 0, naplněnou 1/2 - 2/3, piju poctivě 5-6 dcl vody. Pálení žáhy jsem nikdy neměla a nemám. Helicobacter negativní (vzorky z GFS 20.3.t.r.). Děkuji


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 4Palo

Příspěvek od Palo »

To MMS2 by mělo s tou Epsomskou hodně propucovat játra. Betain HCl by měl fungovat dost podobně, ale s tím, že dodá zřejmě víc HCl než MMS2 a bez chlorových "příchutí". Řekl bych ale, že MMS1, MMS2 a Betain HCl - všechno funguje jedinečně a na něco jiného, ikdyž naoko na to stejné. Takže kombinace bude určitě dobrá, ale použít takový poměr, který nejvíc zabere. Ty parazity to vezme zřejmě takto celkem dost (v té kombinaci MMS2 s eps. solí), ale celkem možná ne úplně všechno, ale pročistit by to mělo opravdu hezky a tak, že bys na tu operaci nemusela... Ale doktoři mají "vždycky pravdu", takže budeš muset vycházet ze svých pocitů, pokud odmítnou dělat znovu testy, že bys chtěla vědět, jestli ta operace nebude zbytečná.
To, že máš po 40 minutách chlorové brkance bych přičítal tomu, že granulát drtíš. Nedrť ho. Je to nesmysl, zajímalo by mě, kterej trouba tohle vymyslel. Vem si to logicky - když dáš do skleničky na třeba 4 cm od dna krystalového cukru a do druhé skleničky dáš moučkový cukr, třeba i na váhu stejně, zaliješ pomalu a opatrně teplou vodou - u kterého cukru se dostane voda dřív na dno? Klidně si to vyzkoušej ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Palo

Příspěvek od shine »

Moc dík za povzbuzení. S tím ERCP - oni mi ani tak ty žlučáky neplánují protáhnout, jako spíš 7mm z hlavního uřezat, že ten je prý už úplně na odpis........Takže budu bojovat o každý mm, páč se mi nezdá košér, když není žlučník, aby mi to ještě osekali na nějaké torzo :( Než se ozvou s termínem, tak zkusím to MMS2 + Epsomku a snad to uhraju zatím na pouhou diagnostiku tím ERCP (to dělají tuze rádi). Je mi i divné, že mi nanabídli nějaký Ursofalk........mno, jak pravíš, "dochtoři maj´ vždycky recht" :D


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

OPATRNE s hrebickem a pelynkem!

Příspěvek od muflon »

poota píše:Hulda Clark doporučuje jako účinné odčervovadlo i rozemletý hřebíček - sice zvířatům do krmení, ale chci to vyzkoušet i do kapslí. Možná by to šlo přidávat i k menším dávkám MMS2, aby se využil ten prázdný prostor. :D
Pozor na ten hrebicek, OPATRNE!!! :!:
V dobe kdy MMS jeste ani v CR nebylo, jsem si vyrabel sam smes pro svarene vino - a prehnal sem to- misto celeho hrebicku sem dal rozemlety...a skoncil sem na pohotovosti...!!!!
Od te doby hrebicek mohu jen velmi zdalky... :cry:

Podobne OPATRNE s pelynkem !!
Jarda Zajicek pise:
"..pravidelně se odmořovat preventivně pomocí bylinných kůr, kde se používá hlavně pelyněk a hřebíček. Oboje je ovšem při laickém používání dost nebezpečné a dávat takto veřejně návody asi není moc vhodné, protože při neopatrném použití těchto rostlin si jde dost uškodit a může to mít i trvalé následky..." :!:
http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php ... 8533#p8533
Naposledy upravil(a) muflon dne čtv 13 kvě 2010 9:12, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

OPATRNE s hrebickem a pelynkem!

Příspěvek od muflon »

...
Skocilo to sem 3x...Prosim admina o vymazani dvou mnou smazanych kopii....Dekuji :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Foto vajíček ze zlikvidované motolice

Příspěvek od Palo »

Tak mám dnes jedinečnou možnost ukázat příklad vajíček ze zlikvidované motolice. Vyšly při klystýru pouze s vodou... A jak jsem poznal, nemusí být nutné černé, jak to bylo v mém případě...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

vajíčka motolic???

Příspěvek od Craft »

Tak nevím jestli tohle není opožděný aprílový žert, nebo spíše už prášilův syndrom? Ale pokud to myslíš vážně, kdo a jak určil, že jsou to dle tebe vajíčka motolic a ne úplně něco jiného? Máš snad doma kvalitní mikroskop nebo jiný spolehlivý diagnostický přístroj? Nebo ti to jenom někdo nakukal a řekl od pohledu, ano jsou to vajíčka motolic. :roll:
Sorry, ale začínám silně pochybovat o tvém objektivním úsudku a ve tvém případě už mi to přijde jako hon na chiméru...


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pelyněk

Příspěvek od Craft »

Jinak souhlas s muflonem, všechno v neúměrném množství může škodit a pelyněk je ve větším množství už toxický, dokonce na to pamatuje i příloha vyhl. 225/2008 Sb. Takže na to fakt majzla.
Co na to třeba literatura:
Pelyněk by se neměl užívat dlouhodobě, může způsobit pokles krevního tlaku, srdeční arytmii, popřípadě poškození nervového systému (absinthismus). Těhotné ženy by se měly přípravkům z pelyňku vyhýbat, pelyněk způsobuje stahy dělohy (v minulosti se používal k vyvoláváni potratů).
Pelyněk se dá použít jako rostlinné antihelmintikum, zabíjí střevní parazity. Používá se i jako koření na maso nebo do polévek.

Takže všeho s rozumem a ne jako Palo, čím více, tím lépe ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: vajíčka motolic???

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Tak nevím jestli tohle není opožděný aprílový žert, nebo spíše už prášilův syndrom? Ale pokud to myslíš vážně, kdo a jak určil, že jsou to dle tebe vajíčka motolic a ne úplně něco jiného? Máš snad doma kvalitní mikroskop nebo jiný spolehlivý diagnostický přístroj? Nebo ti to jenom někdo nakukal a řekl od pohledu, ano jsou to vajíčka motolic. :roll:
Sorry, ale začínám silně pochybovat o tvém objektivním úsudku a ve tvém případě už mi to přijde jako hon na chiméru...
Máš s tím nějaké zkušenosti? Já totiž mám.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“