Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Magda Lorencová
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07 kvě 2010 23:39
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od Magda Lorencová »

děkuju moc


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Denny

Příspěvek od Palo »

poota píše:Hulda Clark doporučuje jako účinné odčervovadlo i rozemletý hřebíček - sice zvířatům do krmení, ale chci to vyzkoušet i do kapslí. Možná by to šlo přidávat i k menším dávkám MMS2, aby se využil ten prázdný prostor. :D
Zkoušel jsem a řekl bych, že by to sice bylo fajn, ale toho hřebíčku bude potřeba víc... Dal jsem jednou dvě nadupané kapsle a nic v žaludku necítil, takže dnes zkusím dát tři plné kapsle "0" jestli už něco konečně ucítím ;) Před nějakou dobou jsem rozžvýkávat v puse jeden hřebíček a trvalo to asi hodinu, abych to snesl. Ale namletý v tobolce, kde je ho zřejmě víc než jeden, v žaludku není vůbec cítit...
Sodu se sirupem už od včerejška nepraktikuju, překyselení opravdu dobře zvládá Betain HCl. Je to skoro neuvěřitelné ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Jim Humble!!!

Příspěvek od marlenka »

Ahojte všetci!!!

Prosím, nebol niekto na tej prednáške dnes v Prahe kde vystúpil Jim Humble?
Ak tam niekto bol, napíšte aké sú nové informácie o MMS, prípadne o čom sa tam hovorilo. Myslím že by to zaujímalo viacerých.
Ďakujem pekne.
Marlenka.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

nohy

Příspěvek od isabel »

chtěla bych se zeptat co si myslíte že udělá MMS1+DMSO na nohy které jsou po 4operacích-zlomené holeně,kotníky.Myslíte že se budou lépe hojit?mému chlapovi hrozí 5 operace. :oops:


isabel
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: nohy

Příspěvek od milda »

Tady máš nějaký informace o DMSO:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... sc&start=0


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: nohy

Příspěvek od isabel »

vím o tom jen tam nic není o zlomeninach..teda jestli jsem četla pozorně


isabel
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: nohy

Příspěvek od milda »

Nečetla; jinak bys tam našla, že MMS1+DMSO dohromady nesmícháš ;) Jsou tam i další vifikundace, jak to nahradit.
Nenapsala jsi, proč se operuje víckrát. Je to proto, že kost nesrůstá, nebo byla špatně narovnána? Nebo je jiný důvod?

Jenže, co se týká zlomenin, MMS podle mne může působit jen nepřímo. Pokud kost špatně srůstá, hledal bych spíše vnitřní problém a tam by MMS mohlo pomoci odstranit problém, (zánět, nebo skrytou nemoc?)který způsobuje špatné srůstání. Ale tzn. užívat, ne mazat.
Co se týká obkladů a mazání, možná jsou, ale MMS tady spíš jako koupele.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: nohy

Příspěvek od isabel »

prosííím???vždyt hnedka na první straně je navod jak to smíchat! jinak ty nohy se mu špatně hojí,špatně srůstají


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nohy

Příspěvek od Palo »

milda píše:Nečetla; jinak bys tam našla, že MMS1+DMSO dohromady nesmícháš ;)
Tak proč se DMSO radí přikapávat do aktivovaného MMS roztoku pro vnější použití?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nohy

Příspěvek od Palo »

isabel píše:...co si myslíte že udělá MMS1+DMSO na nohy které jsou po 4operacích-zlomené holeně,kotníky.Myslíte že se budou lépe hojit?mému chlapovi hrozí 5 operace. :oops:
Příklad mé mamky - stále si na něco stěžuje, když dávala klasicky MMS, tak dala do 4 kapek, pak dál odmítla, že to pít nebude. Vysvětlování, že přestat je nesmysl, nepomohlo. Takže se jí hodně zhoršily zejména nohy...
Po asi měsíci v jeden pátek jí tak řachlo koleně, že jsem musel pro ní dojet a když nasedala do auta, tak bolestí brečela...
Doma na to dostala obkládek s MMS. V neděli večer prohlásila, že jí MMS nepomohlo a pondělí šla štramácky do práce. Kdyby mě takhle řachlo v noze, tak by to byl bez MMS průšvih minimálně na týden...

Závěr: Obkládkem nic nezkazíš. Určitě to zkus. Jak to zaktivuješ (případně přidej trochu DMSO), tak dolej minimálně jednou tolik teplé (skoro horké) vody, dej to na obkládek. Pomůže to i bez DMSO - s ním zřejmě buď trochu víc, nebo trochu rychleji ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: nohy

Příspěvek od milda »

Palo píše: Tak proč se DMSO radí přikapávat do aktivovaného MMS roztoku pro vnější použití?
Tak teď přemýšlím, čím to, že se mi to pepodařilo smíchat. Dejte mi taim přes večeři, domyslím to. ;)
Jinak co jsem napsal ohledně vnitřního užívání a zlomenin platí.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: nohy

Příspěvek od isabel »

Nečetla; jinak bys tam našla, že MMS1+DMSO dohromady nesmícháš- Tak teď přemýšlím, čím to, že se mi to pepodařilo smíchat..
tak ted vidím že si to nečetl pozorně ty..


isabel
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: nohy

Příspěvek od milda »

Palo píše: Tak proč se DMSO radí přikapávat do aktivovaného MMS roztoku pro vnější použití?
Už vím; snažil jsem se onehdy smíchat MMS1+DMSO+konopnou mast a to doopravdy nešlo. Takže SRY, za střelbu od boku .. :oops: ;)

Jinak věřím tomu, co jsem psal výše, že problém bych hledal spíš vnitřní, i když mazání, nebo koupele zřejmě neuškodí.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

míchání

Příspěvek od la »

Jde to jednoduše používal jsem to na potírání.
postup:
aktivovat patřičný počet kapek
přidat vodu
zamíchat
přidat DMSO
zamíchat
Voda je nutná protože se to přidáním DMSO zahřeje,nemíchat prstem můžem si udělat bebino,dobře se to vsakuje i přes nehty :D
Za nehtama je špína a DMSO dopraví všechno.
Před použitím DMSO vyzkoušet jestli nejsme alergitčtí na sírany na malém kousku pokožky(zrudne)
potírat třeba vatou na špejli.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Hojení ran.

Příspěvek od Batles »

Nemám osobní zkušenost s MMS na rány, no myslím si, že na krvavé či otevřené rány by to nebylo dobré - asi by to pálilo i při vyšším naředění.
Mám ale zkušenost s postřikováním sprejem a přikládáním obvazů Koloidním stříbrem. Aplikoval jsem ho synovi na deseticentimetrovou pooperační krvavou ránu, manželce na operovaná horní i spodní víčka a 60ti letému kámošovi na otevřené bércové vředy. Vždycky perfektní výsledky, rychlé a hlavně čisté hojení bez zánětlivých procesů. Takže tento způsob můžu jen doporučit, třeba tahle osobní zkušenost někomu pomůže.
Hezký večer.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“