Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Moje zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Palo »

Inge79 píše:asi už nikdy nebudu doma mýt záchod :mrgreen: přesně ten smrad ze mě vyšel :roll: to byl mazec. ale slin mám jako při pokusech ...
20minutový průlet MMS2kou zažívací traktem? Není to trochu fofr?
Nevšimlas si, jestli z toho, co z Tebe vyšlo, nebyly něco jako tmavé nitky? No jestli jo, tak z Tebe vypadne možná i pár motolic... Tzn. plochý červ od cca 1 cm do asi 8 cm... A možná jich bude víc... A jestli to tak bude, tak to zkus vyfotit... Je to sice nechutný, ale nutný pro ostatní uživatele na fóru - aby to začali brát vážně ;)

No a jinak to znamená, žes se příčiny rakoviny zbavila ;)

Studený pot, popř. zimnice je u tohoto normální. Mohla by to být i herxheimerova reakce...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Inge79 »

zhruba 20 min před podáním MMS2 jsem si dala jako každý den v tuto dobu lžičku javorového sirupu se sodou b. Tak nevím zda ta reakce nebyla tak silná i proto, ale zážitek to byl :oops:jo a 1/2 hodiny před MMS2 5 kapek MMS1, ale to by mělo být v pořádku, protože i v knize je tak psáno. Podávat MMS2 nejméně1/2 hod po MMS1. :lol:


Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Inge79 »

...hurá tak ten psych.blok mám za sebou, včera dle rad Pavla jsem do sebe kopla1/4 dávky MMS2 a do večera byly už 4. Dokonce je to příjemnější než MMS1. Ale MMS1 musím brát taky aby rak ustoupil.


Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

cierne nitky

Příspěvek od Joy »

Palo, prosím ta co by mali byt tie cierne nitky?


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Mo »

Inge79 píše:...hurá tak ten psych.blok mám za sebou, včera dle rad Pavla jsem do sebe kopla1/4 dávky MMS2 a do večera byly už 4. Dokonce je to příjemnější než MMS1. Ale MMS1 musím brát taky aby rak ustoupil.
Tak to gratulujem :D super, že sa Ti darí, dodávaš odvahu aj mne, určite to vyskúšam, ako dlho plánuješ túto kúru držať?? v knihe sa píše mms 1 tri týždne a mms 2 štyri týždne?? plánuješ to tak?? či dlhšie?? či kratšie?? teraz myslím mms 2 ;)
ja som dnes dala 4 kvapky mms 1 každú hodinu, aj včera, predtým len 3 kvapky po osem hodín, no ale o pol dvanástej som 2x vracala :( ale len vodu, a kŕče v bruchu som mala, už to prešlo, tak spomaľujem, na 2 kvapky, a budem zas pomaly zvyšovať, čakám kým mi príde to mms 2 a idem tiež na to ;)
ďakujem za odpoveď :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: cierne nitky

Příspěvek od Palo »

Joy píše:Palo, prosím ta co by mali byt tie cierne nitky?
Černé nitky do 5 mm délky jsou dle Clarkové výměšky z mrtvých motolic - jde převážně o (zřejmě) nedokončené vajíčka - zárodky dalších motolic.
Tzn. pokud jdou tyto "nitky" z těla, zcela jistě byla minimálně jedna z motolic "popravena" ;) A je celkem možné, že brzy opustí tělo (pokud se tak již nestalo).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

Re: MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Inge79 »

... plánuješ to tak?? či dlhšie?? či kratšie?? teraz myslím mms 2 ;)

zdravím MO, no držet to budu až do té doby- než mi v Motole sdělí, že jsem čistá. Příští týden ve čtvrtek mám kontrolu tak uvidíme co kde objeví?????????????


Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

cierne nitky

Příspěvek od Joy »

no teda, ak si este pametáte na tie nase problémy stekania hlinov po hrdle, ktoré sa nedali vyfúkat uz roky. No tak teraz v tych hlienoch nachádzame presne nieco podobné ako cierne nitocky. Dakujem za odpoved


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: cierne nitky

Příspěvek od Palo »

Mohl bys to rozvést? Moc to nechápu... Odkud že se to šíří? A to je u člověka, nebo u zvířete? A vyfúkat?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Mo »

Inge79 píše: zdravím MO, no držet to budu až do té doby- než mi v Motole sdělí, že jsem čistá. Příští týden ve čtvrtek mám kontrolu tak uvidíme co kde objeví?????????????
Tak daj potom vedieť :D lebo ja neviem, koľko to mám držať, ale uvidíme, to budem zvládať ;)


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: cierne nitky

Příspěvek od Mo »

Palo, prepáč, mám ešte otázku, máme tie prúžky na cikanie a určenie ph doma, ak som si ho urobila, a ph mám 6 - to je asi dobre, či?? no a ketóny a glukózu dobre, ale bielkoviny mám takej farby, že snáď ani na pásiku nie je, takže zrejme nejaké vysoké, nevieš, prosím, alebo aj ostatní, čo to môže znamenať?? na nefrológiu som chodila, kvôli vysokému krvnému tlaku - už mám dobrý, nič mi nerobili, len na kontroly, ale pri rakovine som mala veľmi vysoký vápnik, vraj až v takých hladinách, že zo mňa mohol byť blázon, ale krvné testy pri kontrolách ukazujú, že je v norme, po vybraní nádoru hneď klesol, tak s tými bielkovinami si teda teraz ozaj neviem rady :?
ďakujem za pomoc :roll:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Palo »

Inge79 píše:...držet to budu až do té doby- než mi v Motole sdělí, že jsem čistá. Příští týden ve čtvrtek mám kontrolu tak uvidíme co kde objeví???
Prosímtě, v Motole akorát zjistí, že se Ti to buď stabilizovalo, nebo že je to na ústupu. Nevěřím, že by tělo ten rakovinovej zmatek zlikvidovalo okamžitě. Jak jsem psal, tak rakovina je příznak motolice v těle. Tzn. zbavíš se motolice - důvodu, ale rakovinu musí ještě tělo vypucovat ;) Můžeš odstraňování podpořit ještě odkyselující směsí, aby to bylo rychleji pryč... Ale ne dlouhodobě, to už pak nemá význam, jedině, kdyby byl náznak okyseleného organizmu...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

Re: MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Inge79 »

Palo píše: Prosímtě, v Motole akorát zjistí, že se Ti to buď stabilizovalo, nebo že je to na ústupu.
Pavle já si taky nemyslím, že je to zlikvidované, :shock: ale jelikož mám povinnou kontrolu tak jsem zvědavá co mi budou povídat. :?: Sama na sobě cítím, že je to s mým hlasem opět o něco lepší něž to bylo. :lol:


Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

cierne nitky

Příspěvek od Joy »

Je to problém mojej dcery, má 17 a asi pred 5 rokmi sa jej zacali prblémy stekania hlienov po hrdle vedela ich len ako sa zvykne povedat vykrachnut ale vyfúkat nesli. Potom sa k tomu pridali problémy v uchu cítila ich aj tam. Boli sme samozrejme u lekárky ale pokazdé bolo povedané, ze to nic závazné nie je, nech zostane pár dni doma a oddychuje. Bola unavená a taká precitlivená....teda roky, clovek si povie puberta alebo nieco podobné. V posledne dva roky jej bolo casto na vracanie a bolel ju zalúdok ale lekári na nic neprisli to blo okolo vianoc asi vtedy sme zacali s mms, brala som ho aj ja aj ona. Veru jej som sa ho bála dat nebolo este tolko príspevkov ako teraz, ale sople sa pohli. Ked sme s mms prestali opat tie hlieny zacali stekat po hrdle tak to brala dalej, ráno vecer dostala sa na 12 kvapiek a vtedy sme prvy krát objavili tie nitky v hlienoch. Naozaj vyzeraju ako cierne cverenky. pytala sa ma co to je ale nevedela som jej odpovedat, len ze sa cistí. Stav sa jej viditelne zlepsil. Asi dve tri mesiace nebrala nic, len som zmenila radikálne kuchynu, him.sol,hroznovy olej, Budwig pomazánky,lisovaná stava z púpavy, domáci tvaroh a vajícka kozie mlieko, proste do obchodu skoro nechodím, má chut do zivota má viac energie ale az teraz asi posledné tri tyzdne. S mms sme teda prestali a kupila som jej colonix. Berie ho druhy mesiac, cierne nitocky sa objavili asi v tretom tyzdni pozívania. Teda ale som sa rozpísala, tak aby sa to dalo pochopit


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Palo »

Inge79 píše:Pavle já si taky nemyslím, že je to zlikvidované, :shock: ale jelikož mám povinnou kontrolu tak jsem zvědavá co mi budou povídat. :?: Sama na sobě cítím, že je to s mým hlasem opět o něco lepší něž to bylo. :lol:
Jsem rád, že se to zlepšilo ;) A s tou kontrolou - OK :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“