Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Pro Craft

Příspěvek od Batles »

To máš Crafte velkou pravdu, že jsme si užili své. Syn byl vždycky na smrt vyděšený, když se vrátil z nějaké kontroly od své lékařky. I to co se mi točilo hlavou byla síla, hezky jsi to vystihl.
Co se týče druhu rakoviny, tak syn v rukou nic nemá, pouze mi řekl informaci od doktorky, že rakovin jsou 4 stupně a on že má 2. stupeň pěkně rozjetý v těle. Asi proto pak ten údiv po kompletní kontrole, že je zcela čistý.
Co se týče odkyselení těla, tak sem dávám odkaz na stránky: http://www.odkyseleni.cz/vyrobcich.php
Je tam vše a velmi hezky, srozumitelně a jasně napsáno.
V sekci "kontakty" jsem použil jedno z tel. čísel a ozval se mi skvělý člověk jménem Vladimír Prokeš. Se zájmem vyslechl náš postup léčby a doporučil mi přesně to, co jsem si vybral. Jsou to přípravky koncentrovaný prášek SuperGreens, kyslíkový katalizátor kapky Prime pH a 4 Salts (kombinace 4 účinných minerálních solí - hydrogenuhličitanu sodného, uhličitanu horečnatého, hydrogenuhličitanu draselného a uhličitanu vápenatého).
Budu se ještě snažit zjistit, jaký přesně druh rakoviny to byl a pak to sem dám.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: skorice + med a jinne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:
S CHLEBEM Z OBCHODU DO KAMEN!!!

Prihodim vam neco.

Uz asi 40 let se pouzivaji slouceniny bromu pro stabilizaci kvasnic pri prumyslove vyrobe peciva. Drive to byly jodove slouceniny, ale jod byl vyhlasen za nepritele lidstva v Amerive a V Evrope asi take, tudiz brom je timto dnes. Precte-li si nekdo neco o bromu, co dela v tele, naskoci mu husi kuze. Jedinnym protijedem bromu je zase jod. Pokud nekdo stoji o Anglicky odkaz na studie, tady je. Omlouvam se za trochu plevele, ale s tim cervenym chlebem jsem to nemohl necha jit kolem.

http://www.healthsalon.org/274/iodine-d ... braham-md/

Odtud se da take pokracovat. Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

"Jak se léčit" od paní Bláhové

Příspěvek od Palo »

Paní Bláhová mi zaslala soubor ohledně parazitů a léčby. Mám od ní povolení tento soubor zde umístit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: "Jak se léčit" od paní Bláhové

Příspěvek od milda »

Výborný, Palo, už to tisknu ! :good: +1 :D

...a velký poděkování p. Bláhové :D


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Pro Batles

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Batles píše:To máš Crafte velkou pravdu, že jsme si užili své. Syn byl vždycky na smrt vyděšený, když se vrátil z nějaké kontroly od své lékařky. I to co se mi točilo hlavou byla síla, hezky jsi to vystihl. ...
Je mi moc líto, že v rodině zápasíte s takovým vážným onemocněním, ale ty jsi fakt velký šikulka, určitě to zvládneš vymýtit! Odkyselovat se tělo musí! Kniha PRYČ S KYSELOSTÍ (Kert Tepperwien) - jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti, mohu jen vřele doporučit (mně byla z celé škály podobných knih doporučena také).

A co toto-Jukni ještě sem, znáš to? http://www.harmoniezivota.cz/javorovy%20sirup.html


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Také moc děkuji za zveřejnění toho znění od paní Bláhové. Je moc hodná, že ti dovolila to zveřejnit a ty jsi hodný, žes to udělal. :lol:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Světlušce.

Příspěvek od Batles »

Díky za odkaz. To víš, že to znám a velice dobře.
Koukni sem: http://www.stesticko.cz/casopis/leceni/ ... mment-2359
V mém příspěvku ze dne 8.4. ve 23.33h. je vše popsáno.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Batles

Příspěvek od Palo »

SVĚTLUŠKA píše:A co toto-Jukni ještě sem, znáš to? http://www.harmoniezivota.cz/javorovy%20sirup.html
Hodně lidí s rakovinou tvrdí, že javorový sirup jim prakticky vůbec nepomohl... Navíc se do těla musí dávat velké množství, aby to účinkovalo. Často se toho dává - byť i podle návodu - příliž málo. Jde totiž jen snižování účinků motolic na takovou úroveň, kdy je tělo se schopno samo dát do pořádku. Záleží na rychlosti rakoviny (na velikosti a počtu motolic v těle).

Navíc javorový sirup je slabý. Jde o to, aby došlo k jakési reakci, kdy se naváže soda na jednu (mě neznámou) složku čehokoliv sladkého. Řekl bych, že účinnější by bylo používat běžné sirupy, jak se neustále zmiňuji - rychlejší, efektivnější, levnější. Mám takový pocit, že někdo chtěl pouze zvýšit prodejnost javorového sirupu...

No a opět jsme u nedostatku HCl v těle ;)
Naposledy upravil(a) Palo dne pon 03 kvě 2010 16:04, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Pro Batles

Příspěvek od cimirek »

SVĚTLUŠKA píše:....... Odkyselovat se tělo musí! Kniha PRYČ S KYSELOSTÍ (Kert Tepperwien) - jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti, mohu jen vřele doporučit (mně byla z celé škály podobných knih doporučena také).
.........
Právě to čtu a myslím, že by to měla být povinná četba ve škole.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Batles

Příspěvek od Palo »

Měla, ale nikdy nebude. Školy jsou pod dohledem iluminátů a jejich záměry jsou naprosto opačné ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Pro cimirek

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Ano, je to super kniha, já vím! Tak hezky čti.. Tam je asi ten základ všeho - to odkyselení. Kyselost vadí tělu moc a moc, proto všecky ty nemoce, paraziti....
Ale to vše je tu již napsáno.
Krásný den!


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Pro Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Palo píše: Hodně lidí s rakovinou tvrdí, že javorový sirup jim prakticky vůbec nepomohl...
Navíc javorový sirup je slabý.
No a opět jsme u nedostatku HCl v těle ;)
Mně nadchla u sirupu se sodou (jen z lékárny, tam není přítomen hliník) ta jednoduchost.. Ale určitě máš pravdu v tom, co říkáš, že to bude slabý "odvar" pro takovou chorobu.. A navíc máš dobrou úvahu v tom, že to bude propaganda pro prodej.. Javorový sirup tu nebyl, nikdo ho neznal. Já jsem se s ním poprvé sešla v Canadě v 87.. Najednou se tu objevil, ale v jakých cenách! Teď to leží v regálech.. Ale kdo ví, o té léčbě jako takové píší dost přesvědčivě. Jsem taková důvěřivka. :lol:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Palo

Příspěvek od Palo »

SVĚTLUŠKA píše:Jsem taková důvěřivka. :lol:
Jsem taky taková důvěřivka ;) Zatím o všem povídali jako o zázraku a všemohoucím, ale... Třeba to i funguje, ale ani náhodou tak, jak se o tom píše... Proč mám pocit, že je v tom často jen byznys...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Proč? No protože je všecko jiné, než bývalo. Dříve se to aspoň tvářilo čistě.. Dnes to najdeš jen šťouráním v kupce sena špendlíkem. I kurzy, které se tu vyrojily, byly jiné.. Podívej dnes, co jich je a kolik stojí! Věříš každému? Já nikoli. Už ne!
Dříve jsem navštěvovala (v jednom i pracovala v organizaci, než byl také finančně přehodnocen o čtyřikrátkrát tolik.. tak jsem odešla, nemohla jsem kvůli lidem unést) kurzy, četla o zdraví, hltala knihy.. Od té doby jsou regály přecpané, prohýbají se pod tíhou, ale která z nich chce něco skutečného a přínosného lidem říct? Kolik jsem jich musela koupit, než jsem nacházela ty "správné". Podívej se na Virtue Dorren. Mám jí moc ráda! Když vyšla její první knížka, druhá, třetí.. Bylo to fain. Dnes jich je už tolik, a vykládacích karet neméně, že už se v tom ztrácím a myšlenky mi jdou zase k byznysu. Že by?? Nevím, nemám právo soudit, to byl příklad.
To je ovšem "vodička" proti tomu, co nám podsouvají ohledně zdraví. Co všecko je ověřená a svatosvatá pravda pravdoucí.. Bojím se nevěřit, podle pravidla topícího, co si dělá legraci, všichni ho už znají a on se fakt topit začne-nikdo mu nevěří. A tak věřím. Jsem fakt důvěřivec, ale trochu ponaučený, a tak než úplně bezhlavě podlehnu, ověřuji, pátrám, hledám informace, čtu..
Totální vyjímkou v tom výčtu je Humble. O tom jsem si poprvé přečetla na Osudu a bylo vymalováno bezmezně...


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

vsuvka...

Příspěvek od Craft »

Tak, tak, to vše jsou mimo jiné důvody proč se všichni snažíme hledat způsoby, které opravdu fungují a nic nám nezbude, než si vše odzkoušet na sobě, nedělám to jinak. To je také důvod, proč už jsem mnohdy skeptický na různé superlativy v alternativě, i když je to trnem v oku mnohých. Dokonce i některým tady :D Mnohdy prohlášený zázrak není zázrakem, ale sprostým podvodem, i když třeba staví na něčem co funguje, ale stejného výsledku lze dosáhnout i za zlomkovou cenu nabízených a mnohdy nechutně předražených "zázraků". Schválně se zkuste zamyslet, kolik takových opravdu funkčních prostředků znáte a zjistíte, že jej jich poměrně málo. O to jednoduchší je vynaložit více času na jejich nastudování a využívání v praxi. Pak si uvědomíme, že to není až tak šíleně složité, jak nám každý prezentuje. Ale je to obrovský žrout času, ale když si někdo vezme třeba jogíny, ti se v tom zdokonalují celý život a myslím, že není na psychiku nic lepšího, pokud nejsou v těle příliš silné prazitální zátěže než umění meditace, což opravdu dokáže v těle ovlivňovat spoustu chemických pochodů. Sám jsem ale jeden z mnoha, kdo toto ale neumí. Prostředky jako KS, zaping, MMS jsou sice velmi účinné, ale pouze dočasná řešení. Mám totiž zkušenosti, že pokud se vysadí, mají problémy se tendenci pomalu, ale jistě vracet zpátky. Je potřeba si uvěmit, že opravdu každý máme své nechtěné podnájemníky v těle a pokud jim budeme stále dopřávat podmínky, které jim vyhovují, budou se stále vracet. Prostě tyto všechny prostředky pouze suplují vlastní činnost IS, který by toto měl dělat již sám a slovům typu, že MMS dokáže IS vycvičit k lepším výkonům osobně vůbec nevěřím. Stačí si pročíst příspěvky i zkušenosti z hledika jeho dlouhodobějšího užívání i zde na fóru, kdy se po jeho vysazení mají tendenci problémy zase pomalu vracet. Dle mě prostě neexistuje takový preparát, který by uměl IS opravdu nakopnout již k samostanosti a neřešil pouze důsledek jeho selhávání. Ale je to prostě v našich návycích, zlozvycích a pohodlnosti a taky životním prostředí velkoměst...

Ten javorový sirup dle mě nebude jen tak nějakou boudou, protože je opravdu velmi sladký a princip tohoto spojení je snad znám každému, kdo si o tomto něco přečte. Ale pravdou je, že je to takovej slabej odvar a lepší je klasická cesta udržování zásaditosti v těle, tj. Mg, Vápník a hodně pití klasické čisté vody a pokud tohle nestačí sáhnout po zásadité směsi nebo Dologranu (je lepší na zásaditost než samotná soda), co mám na sobě odzkoušeno a poctivě odměřeno, takže lakmusové papírky nebo měříč pH by mělo být klasickou výbavou domácí lékarničky, stejně jako třeba klasický teploměr. Tu směs jsem si pořídil také, ale je poměrně slaboučká, ten Dologran vs. dostatečné pití čisté vody je mnohem lepší.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“