Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Uprava davkovani BEHEM PRACOVNIHO DNE

Příspěvek od muflon »

Deane píše:Nemám možnosť napr. v práci užívať MMS, (myslím tým pravidelné užívanie) takže pre mňa to je neaktual,
S tim aktivovanim MMS1 behem pracovniho dne to opravdu neni jednoduche--(prirucni kabelku(batuzek)....na WC??)...dalsi duvod proc casem zkouset MMS2(to nema interval 1h ale 2h..!) nebo PO KURE trech tydnu zkusit navysovat pocet kapek v jedne davce a ubirat pocet davek(interval davek po 2hod se doporucuje MMS2 ale lze pouzit i na MMS1)...jak si clovek rozlozi BEHEM PRACOVNIHO DNE celkove doporuceny pocet kapek(24) je uz jen na nem a na okolnostech behem dne.

I kdyz pokud to jen trochu pujde tak kazdou 1-2 hod. MMS1 brat, kdyz to NEKDY bude po 3h tak se zas tak moc nestane si myslim(co ty na to gewo??- :?: :?: nechtene prestavky delsi nez 1h(treba 3h) pri brani MMS1(pripadne MMS2,MMS3)...kdyz to drive slo 2x denne po 15 kapkach a taky to fungovalo...tak ASI NEZ UZKOSTLIVE DODRZOVANI PRESNYCH ODSTUPU JE myslim DULEZITEJSI DENNI CELKOVY POCET kapek u MMS1(nebo plus kapsle MMS2).

Ja bych volil opet selsky rozum... :) Nez se uzkostlive tetelit ze sem nedodrzel presne hodiny(stresu mame jinych dost tak proc je jeste zvysovat..!), tak bych KLIDNE DOHNAL CHYBEJICI POCET sve DENNI DAVKY VECER PO PRACI, nebo bych proste vecer pokracoval v brani kazdou hodinu(a co se stihne stihne se, ???i kdyz tady by se mohlo namitnout ze pokud bude kazdy den celkovy pocet kapek vyrazneji jiny, nemuselo by to byt moc dobre...CIL JE DRZET CELKOVY DENNI POCET KAPEK NA STEJNE UROVNI NEBO O 1 KAPKU VIC(pokud se teprv dostavame na uroven 24kapek za den).

Jeste mne napada :idea: . Co takhle Behem dne brat co proste pujde a vecer dat Klaru(6kapek za hodinu)??(ale jen
pro ty co to snesou!!), a doplnit tak chybejici celk.denni pocet kapek do 24kapek za den. ;)

....je jasne ze presne dodrzeni doporuceni povede rychleji k lepsim vysledkum, ale ja se osobne nebudu zlobit kdyz mi zlepseni prijde misto za 3 tydny(Humble pise ze vetsinou je to drive..), treba az za mesic, nebo za rok...!!!

Jak to delate ostatni pracujici....?? toto tema je pro vetsinu lidi co pracuji(vcetne mne) velmi :!: potrebne!!! (nechat v tomto vlaknu nebo dat nove??) :?: :lol:


Dulezite je hlavne vytrvat!, nevzdat to pri prvnich nesnazich a dal zkouset, upravovat davky, cistit se atd(viz ruzna vlakna) ;)
Naposledy upravil(a) muflon dne pon 03 kvě 2010 9:25, celkem upraveno 2 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Setkánís Jimem Humblem....!!!!!!

Příspěvek od hanka »

Vinc píše: Myslím, že se to bude nahrávat a později to bude k mání, podobně jako přednáška s Dr. Jelisejevovou :lol:
:lol: Sláva, to je moc dobrá zpráva :lol: !


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

zvídavá isabel :o)

Příspěvek od isabel »

moc se omlouvám všem za své otázky..to už mně tak nějak provází celým životem..nejenom u MMS..když něco nevím tak se zeptám nebo si to vyhledám..u MMs to tak jednoduše nejde,když tu odpoved nenajdu .. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a protože tady jsou hodně zkušenní uživatelé MMska tak jsem myslela že mi na moje všetečné otazky odpoví..někdo to zkoušel na střecké skvrny ale nikde jsem se nedočetla jaky pomer vody do toho vrazit když je to na obličej na pihy :mrgreen: tak jsem otevřela hobo a zeptala se. :mrgreen:


isabel
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Nejsem přesvědčena

Příspěvek od hanka »

Batles píše:Máš úplnou pravdu s tou rakovinou u syna. Všechno mi to došlo. Můžu ji klidně dostat i já.
Nejsem přesvědčena o tom, že rakovinu můžeš dostat taky. Tohle jsi četl? http://www.pilhar.com/News/Praesentation_CZ.pdf
:lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

CHlubím se, chlubím...

Příspěvek od Palo »

Tak jak se pořád chlubím, že jsem ještě nebyl nemocný (o té doby co jsem začal brát MMS), tak v posledních 48 hodinách jsem měl celkem slušnej bolekrk a přicpanej nos... Ale stále bez teplot a bez potřeby ležet delší dobu v posteli...

Byl jsem na malém srazu u kámoše a ládovali jsme se tam alkohólem od 18 vol.(tů) výše... Jak jsem přišel dom, tak jsem si dal dvě lžičky odkyselující směsi do vody a vypil, pak ještě na to dvě tbl. Albendazolu... :lol: Následující den to začalo ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Setkánís Jimem Humblem....!!!!!!

Příspěvek od martin11 »

hanka píše:
Vinc píše: Myslím, že se to bude nahrávat a později to bude k mání, podobně jako přednáška s Dr. Jelisejevovou :lol:
:lol: Sláva, to je moc dobrá zpráva :lol: !
...no asi nepotěším....ještě nevím, jestli pojedu...a jestli ano...tak to nemám na co nahrát...při nejlepší vůli nemám žádný Mp...protože ho nepotřebuji...ani videokameru...protože ji nepotřebuji....mám jen fotoaparát../profi/..a ten videozáznamem neoplývá...../..ani telefon s videofoto nemám..../protože chci "jen telefonovat"...a pochybuju , že tam někdo bude oficielně natáčet....napadlo mě ...zkusit napsat.- zatelefonovat...každý sám...na adresu toho pořadatele...jestli udělá s diskuse nějaký záznam...a ten potom koupit....to by bylo asi nejjednodušší. :idea: ...zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsem přesvědčena

Příspěvek od Palo »

hanka píše:
Batles píše:Máš úplnou pravdu s tou rakovinou u syna. Všechno mi to došlo. Můžu ji klidně dostat i já.
Nejsem přesvědčena o tom, že rakovinu můžeš dostat taky. Tohle jsi četl? http://www.pilhar.com/News/Praesentation_CZ.pdf
:lol:
Jsem přesvědčen, že existuje možnost, že Batles může dostat rakovinu s tím, že to je ve spojitosti s jeho synem. Germánská medicína v tomhle nemá co dělat. Dobrých 90 procent jedinců s rakovinou bude pochybovat, že to bylo psychického původu...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Nejsem přesvědčena

Příspěvek od Batles »

90% může pochybovat, ale pravdu s velkou pravděpodobností nemají. Vše je řízeno myšlenkou (psychikou) a stačí se zeptat při rakovině sám sebe: Čím se sžírám? A je to.
Strava a nápoje se pak na rakovinovém procesu s radostí podílejí a vyživují. Je proto nezbytné změnit přístup k životu (opět psychika) a ledacos si uvědomit sám o sobě(opět psychika). Je to ovšem velmi náročný proces k provedení změn.
Naprosto každý pohyb a čin je řízen psychikou, ne tělem. A v podvědomí začínají veškeré nesnáze, nikoli v orgánech!
Kniha o MMS mi dala odvahu léčit syna sám (opět psychika)...je to všechno na strašně dlouhé povídání.
Hanko, díky za článek. Naprosto s ním souhlasím!!!!


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Světlušce.

Příspěvek od Batles »

Odpoledne ti pošlu na SZ návod na proplach ledvin a očistu jater.
Hezký den všem. :lol:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsem přesvědčena

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Naprosto s ním souhlasím!!!!
Já ne :)

Nesouhlasím s tím, že když bude 10 lidí a budou mít všichni špatnou psychiku, tak všichni dostanou rakovinu. To je blbost. Tohle vyplývá z tvrzení germánské medicíny. Nezlobte se na mě, ale jsou to idioti. Jen to jen část z pravdy a podle nich je jediná a úplná.
Jak jsem psal o těch deseti lidech, pak rakovinu dostanou třeba jen dva. Jak to vysvětlíte? Já jednoduše - ostatní nemají motolice.

Dávat důvod psychice je nejdrzejší příklad. Psychika totiž nejde změřit, aby se to potvrdilo nebo vyvrátilo. Tohle dělají srabové.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Rakovina.

Příspěvek od Batles »

Motolice je jen důsledek, ne příčina.
A radši neztrácejme čas touto diskuzí, protože veškeré nedorozumění pochází ze slovní komunikace a z našich paradigmat.
Jsem Palo naprosto přesvědčen, že kdybychom si s polu sedli, tak bychom zjistili, že naše názory jsou velmi podobné. Máš toho za sebou už také velmi mnoho, mnoho toho víš, ale jsou okamžiky v každém z nás, kdy se psychika zablokuje a začne oponovat za každou cenu a nemíní připustit názory jiných - toto je projev našeho spirituálního těla zvané EGO.
Všichni ho máme :lol:


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Zapijeni MMS premrazenou(nebo studenou)....!

Příspěvek od muflon »

Hola hej,

pouzivate nekdo premrazenou NEBO i studenou vodu na zapijeni MMS? :roll:
V cem ji davate do mrazaku krome PET flasky? :?: :idea:

Mate nekdo nejake zkusenosti s mensi nevolnosti :lol: :lol: po MMS kdyz se zapiji rozmrzlou vodou(venku z lednice...v chladnicce jen tak nerozmrzne.. ;) , KTERA po rozmrznuti BYLA DANA DO CHLADNICKY a POPIJENA STUDENA(staci deci) NA ZALITI MMS..??!(nekde sem to cetl jako moznost hjak snizit nevolnost po MMS)
:roll:
(to same dzus, asi krome premrazeni,ale co to nezkusit, i kdyz nevim jestli to udela potrebnou kryst.mrizku jako u vody...???) :?:
Naposledy upravil(a) muflon dne pon 03 kvě 2010 18:07, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Světlušce.

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Batles píše:Odpoledne ti pošlu na SZ návod na proplach ledvin a očistu jater.
Hezký den všem. :lol:
Ty jsi ZLATÍČKO!! Moc ti předem děkuji!!!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina.

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Motolice je jen důsledek, ne příčina.
Motolice je příčina, rakovina je důsledek. Nepovídej mi, že si tělo vymyslí ve střevech motolici, když je člověku "psychicky špatně"...

http://www.rozhlas.cz/leonardo/zpravy/_zprava/643130 ...jen jde o motolice všeobecně.

Tvrdíš, že překyselený organizmus máš z psychiky? A tím že přivoláváš motolici? A že jen jen otázkou času, kdy se u Tebe projeví rakovina? To bych těžce pochyboval... Motolici můžeš mít v organizmu pořád a rakovinu z toho mít nemusíš...

Pořád máš stejný názor?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Rakovina - příčina

Příspěvek od milda »

Je mnoho dobrých a úspěšných léčitelů, kteří dokázali rakovinu vyléčit a přesto každý vidí příčinu někde jinde. A všichni mají kus pravdy a svůj úhel pohledu.

Většina se shoduje na špatném stravování a životním stylu, včetně duševní ne-očisty.
Známý Josef Zezulka-dnes pokračovatel p. Pfaifer léčí energeticky a nařizují "Zezulkovu dietu" - zakázáno pečené, smažené (oheň)
Mirka Mašková léčí energií a řekla by nejspíš, že rakovina je z nedostatku lásky (láska=silná dobrá energie)
vynikající Jarda Zajíček říká, že nádor je uložiště tělního odpadu - třeba je nadměrný odpad nevytvářet!
další vidí duchovní příčiny apod. Píšu to z hlavy a velmi zjednodušeně, tak mne prosím nechytejte za slovo. ;)

Chci jenom říct, že příčin je určitě hned několik u každého jedince, a když se sejdou v době nějakého oslabení, tak to propukne. Stejně tak léčení může být úspěšné jen ve více rovinách, (aspoň třech) které se vzájemně "netřískají"


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“