Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

...je možný že by mi z MMS začaly padat více vlasy.????.jsem z toho trochu v šoku..včera jsem se česala a bylo jich tam o hodně více než jindy a tedka kdy si šahnu do vlasů tak mi tam par taky zůstává :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


isabel
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: .

Příspěvek od muflon »

isabel píše:...je možný že by mi z MMS začaly padat více vlasy.????.jsem z toho trochu v šoku..včera jsem se česala a bylo jich tam o hodně více než jindy a tedka kdy si šahnu do vlasů tak mi tam par taky zůstává :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A delas koupele nebo jen vnitrne beres??!!!
Koupele by meli cistit pokozku a korinky vlasu, a podporit (po vypadani odumrelych...) rust novych zdravejsich... :roll:

Ale je pravda ze je to citliva otazka(zvlaste pro zeny...!), takze spis ti pujde o to nez o rust novych, zastavit co nejdriv to padani.....A to nevim zda koupele by v tvem pripade zajistily...
Naposledy upravil(a) muflon dne pon 03 kvě 2010 8:44, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: .

Příspěvek od isabel »

beru jenom vnitřně...mame zatím jenom sprcháč


isabel
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: MMS verzus infekce

Příspěvek od muflon »

děda Slavík píše:...rad o nutnosti správně jíst, dýchat, cvičit a kdoví co ještě, jsem z vás ten nejzdravější člověk. Sice již hodně dlouho nekouřím a nejsem alkoholik, ale jinak nic z toho nedodržuji.

A protože je psáno "nejen chlebem živ bude člověk" (a MMS je jen dočasnou úlevou) zvu vás se podívat na mou stránku s jiným námětem.
Urcite je velkou pomoci jak prekonat (zatim NEVYHNUTELNE) NEMOCI, stari a smrt, mit nejakou nadeji ze mozna tento zivot neni vsim co nam muze nabidnout.... :?: (jinak by asi celkem dost lidi radeji zastavalo dal nazor: "Neverte nikomu komu je pres tricet...", a "radeji si uzit zivota a zemrit mlady a zdravy nez tu byt dlouho bez kvalitniho zivota..." (to vetsina mladych ale opusti jakmile jim je take uz vice let a maji deti...a vnoucata...a furt je neco na co se lze jeste tesit(i malickosti ktere nas drive nedojimaly...). :lol:

Jinak pokud bysme brali zdravi a zivot jako dar od boha (nebo jak tomu kdo rika..."Neco vyssiho nad nami..."), tak mame teoreticky odpovednost chranit vse zive a pecovat dobre o ty dary, vcetne zdravi...(ne jako o prirodu "pecujeme".. :( )

Souhlasim ze po urcite dobe je tezke zmenit neco co jsme vsichni nejak zpackali v mladi...ale kdyz uz MMS, proc by ne i dalsi veci, dostupne nasi penezence a ztroskotavajici uz vetsinou jen na pohodlnosti nas kazdeho....
(vzpominam v te souvislosti na vyrok Ursuly Klukove o tom kam az muze takove ulehcovani si dospet...(a ted to nemyslim dedo Slaviku na Vas, Vas prispevek mne pouze inspiroval a tyka se uplne stejne mne jako vetsiny lidi..!:
(PS:chapu ze starim i mne budou ubyvat sily a clovek si pak velmi dobre rozmysli kam ty zbyle sily "investuje"aby mu pak jeste nejake zbyly na to ostatni co kazdy novy den prinasi... :oops: )

Tedy ta zkusenost Ursuly Klukove: :lol:
Vypravela jednou jak se chtela vyhnout strojeni velkych stromecku a uklizeni vsudypritomnyho jehlici:
-Poridila si tedy nejprve umely stromek...dalsi rok mensi....dalsi rok uz jen par vetvicek....dalsi rok uz jen obrazek na stenu....
Nevim uz jak presne to bylo, ale pointa spocivala v tom ze pak vysvetlila proc uz si od urcite doby snazi veci prilis neulehcovat...-rika: To bych si taky mohla rict ze ...proc stat kdyz muzu sedet...proc sedet kdyz muzu lezet....a proc vlastne chodit na zachod kdyz to muzu klidne delat pod sebe..(to je tvrde vim, a neni to mineno v zadnem pripade osobne...!) :oops:


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: .

Příspěvek od muflon »

isabel píše:beru jenom vnitřně...mame zatím jenom sprcháč
A co ti brani udelat si do lavorku velmi horkou vodu(jak je doporucovano pro koupele) a pridat odhadnuty mensi pomer MMS1 a BEZ SAMPONU(!!) masirovat pokozku vlasu?? :lol:


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: .

Příspěvek od isabel »

nebrání..já to zatím ani nechtěla-mam svoje vlasy tmavé a ještě je barvim na černo ,takže jsem nechtela aby se mi to odbarvovalo...mně jde jenom o to jestli muže z MMS vypadávat vlasy :oops:


isabel
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Isabel - vlasy

Příspěvek od Batles »

No, tak až po té 50ti denní kůře s MMS jsme si s manželkou všimli, že synovi zarůstá nepatrná pleška krásnými tmavými vlasy. Řekli mu to i 2 jeho kamoši, takže to není omyl.
Já se po té celé kůře stále nějak nemohu vzpamatovat, jsem jakýsi hodně rozladěný a MMS stále nesnáším ani v tobolkách, natož vypít.
Jsem už vlastně na udržovacích dávkách (6 kapek denně) a dávám si už týden přestávku. Dnes dopoledne jsem si vzal a stále nic moc. Musím ještě čekat.
Faktem je, že jsem byl velmi překyselený, takže denně polehoučku pracuji na alkalizaci a v odpoledních hodinách se mi moč konečně dostává nad 7 pH.
Asi to vše souvisí s tím mým divným stavem.
Jo, porazit boreliozu není lehké, J.Humble píše, že léčba může trvat i rok.
Ať žije zdraví! :lol:


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Isabel - vlasy

Příspěvek od muflon »

Batles píše: Jo, porazit boreliozu není lehké, J.Humble píše, že léčba může trvat i rok.
Preju Batles hodne vytrvalosti a zdaru. Ty asi beres jen MMS1?? viz take muj prispevek ve vlakne Borelioza...Viz zde:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 7&start=30

Pokud mas nejake dalsi pomucky na potirani borellky mimo MMS tak se podel ;) , rad se neco dozvim protoze sem ji pred 2 lety taky mnel a dodnes se dolecuju... :roll:


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Isabel - vlasy

Příspěvek od isabel »

No, tak až po té 50ti denní kůře s MMS jsme si s manželkou všimli, že synovi zarůstá nepatrná pleška krásnými tmavými vlasy. Řekli mu to i 2 jeho kamoši, takže to není omyl.
no snad to tak je a já nevyplešatím..by mně asi hráblo :oops:


isabel
Marcela+
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: pon 11 led 2010 18:03

re:vypadavani vlasu

Příspěvek od Marcela+ »

Podle meho nazoru to muze byt tim,ze telo je velmi intoxikovano.
Me se neco podobneho stalo kdysi po dlouhem pustu mi otresne 3 mesice padaly vlasy,byla jsme uz z toho na prasky.Pac jsem byla jedina,komu po pustu padaly vlasy, nakonec se ukazalo,ze kdyz vysly polypy,ktere 3 mesice putovaly strevy a ktere odpadly behem pustu,tak vlasy konecne prestaly padat.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: re:vypadavani vlasu

Příspěvek od isabel »

ahoj myslíš intoxikovano mmskem nebo něčím jinym???předtím mi nepadaly a po mms padají ...to nebude tím že v sobě něco mám ,kdy před 10dněma jsem neměla :oops: :oops: :oops:


isabel
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: re:vypadavani vlasu

Příspěvek od muflon »

To ze se pred 10 dny nic neprojevovalo, jeste neznamena ze jsi v sobe nic nemela... :( Nemohlo by jit o nejaky projev obrany breberek(nebo jineho do te doby spiciho problemu v tobe) ktere se pred branim MMS nemeli duvod branit...??(tak nejak sem pochopil zkusenost marcely+ ....nebot ostatni delaly totez co ona a NEMELY stejne problemy....).

Stejne tak MMS - zacne-li brat MMS deset lidi ve stejny den, stejne mnozstvi, pocet davek atd...neznamena ze vsichni budou mit stejne projevy detoxikace...MMS muze byt (neni-li prekracovano davkovani) pouze spoustec ozdravnych pochodu ktere vsak nemusi byt casto prijemne.... :roll:

Otazka zda-li na nejakou dobu snizovat nebo brat udrzovaci davky(jako Batles) nebo jit dokonce na minimalni davky ci si dat pauzu.....:ethink: NEVIM, nevim zda ti nekdo presne rekne co je zrovna pro tebe to prave orechove....ZKUS POSTUPNE VSECHNY MOZNOSTI, uvidis sama zda se neco zmeni. Zvol si asi nejdriv tu zmenu davkovani ktera se ti zda nejoptimalnejsi nebo treba jeste preptej na nazor zde:
http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php ... &start=495

ALE ROZHODNUTI BUDE STEJNE nakonec na tobe, i kdybys mela tri ruzne nazory....Muzes zkusit postupne vsechny. :)
NECEKEJ NA VSECHNO ODPOVEDI, neboj se zvazit co mas k dispozici za moznosti(klidne si je napis na papir...) a sama dospet k vlastnim zaverum. :!:
Naposledy upravil(a) muflon dne pon 03 kvě 2010 8:33, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: re:vypadavani vlasu

Příspěvek od isabel »

ano tak nějak jsem si myslea že to marcelka myslela ale raději jsem se zeptala ..a tobě děkuji za vše :oops:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Isabel - vlasy

Příspěvek od Palo »

Batles píše:No, tak až po té 50ti denní kůře s MMS jsme si s manželkou všimli...
A měl jsi jen MMS1? Nebo jsi měl i MMS2, příp. MMS3?

Povídal jsi o synovi s rakovinou - nepřemýšlel jsi nad tím, že máte stejný problém v celé rodině? Povídáš okyselený organizmus... Netvrdím, že Tě čeká to, co syna, ale zdroj překyselení bude stejnej...

Slyšel jsem o jedné rodině, kde snad nikdo není zdravý, buď mají rakovinu nebo Crohnovu chorobu. Což je v obou případech motolice v zažívacím traktu, akorát na jiném místě...

No radši to tady vybafnu na plnou hubu, než abych si pak rval vlasy, že jsem měl být "opatrnější".

Mě stejná očista čeká, takže jsme na tom stejně, jestli Ti to aspoň trochu zlepší náladu...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od děda Slavík »

A delas koupele nebo jen vnitrne beres??!!!
Podle předchozích příspěvků mám dojem, že Isabel dělá občas něco navíc, jakéhosi pokusného králíka. A tak se snadno a NEVĚDOMKY PŘEDÁVKUJE. Já ten sklon mám taky. Chtěl bych něco rychle a hned.
Je to ale běžná lidské vlastnost. Oslíku otřes se, ubrousku prostři se, sedmimílové boty, hrnečku vař atd. Většinou to ale chce pomaloučku a dát si na čas. Vyzkoušet odkud pokud je to bez nožnosti "vedlejších účinků".


Kluci, do toho.
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“