Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Setkánís Jimem Humblem....!!!!!!

Příspěvek od martin11 »

zdravím...v mailu se mi objevilo tohle....


Vážený pane

jelikož jste v nedávné době zakoupili produkt MMS, jsem
nucen Vás
seznámit s velmi důležitou informací.

Před 10-ti dny jsem absolvoval
pracovní cestu do Dominikánské
republiky. Cílem této cesty bylo osobní setkání
s Jimem Humblem v jeho
školícím centru. Při našem setkání se mi podařilo Jima
Humbla
přesvědčit, aby navštívil Českou republiku!

Dne 8.5.2010 od 14 hodin
se uskuteční v Praze přednáška Jima Humbla o MMS.
Cena za jednu osobu: 480,- Kč.

Máte
všichni možnost osobního setkání s geniálním člověkem, který
světu představil
MMS. Jim Humble přednese nejnovější poznatky o MMS,
poté bude zodpovídat Vaše
dotazy a po skončení přenášky bude možnost
přímých osobních konzultací Vašich
problémů přímo s Jimem Humblem.

Rezervace vstupenek - zasílejte na mail: jim@emms.cz
. Uveďte, prosím,
své jméno a počet rezervací.

Případné dotazy volejte na telefonní
číslo 775 189 701.

Adresa konání přednášky:
Hotel Olšanka
Táboritská 1000/23
130
00 Praha 3



S pozdravem

Váš
John Wayne


.....pojedete tam někdo....osobně bych se docela rád podíval....ozvěte se mi na SZ....kodo by přijel.....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS 2 a 3

Příspěvek od Batles »

Tohle jsem posílal svým přátelům do Švýcarska, třeba to někomu pomůže, než si koupí knihu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS 2 a 3

Příspěvek od děda Slavík »

Batles píše:Tohle jsem posílal svým přátelům do Švýcarska, třeba to někomu pomůže, než si koupí knihu.
Tak jsem to rozbalil a bylo z toho asi deset obrázků (naskenovaného textu) Bylo to dost malé na čtení, tak jsem to převedl do PDF. Vyšlo z toho tohle. Jsou tam nějaké chyby, protože ABBY Fine Reader 10 se pořád ještě učí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

psychika

Příspěvek od isabel »

..jina co se týče psychiky-tak dobře mi nebylo už dlouho..těší mně i uplné maličkosti.... ;) :D :P


isabel
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Setkánís Jimem Humblem....!!!!!!

Příspěvek od martin11 »

...hele ...LIDI....jsem sem dal...setkání s Jimem Humblem.. :!: ..a nikdo nereaguje...!!!!! :shock: ....víte kdo je ..Jim Humble...???.... :idea: ....tak alespoň napište....že na to kašlete...a neřešte tady chemtrails..TO SEM NEPATŘÍ....PLEVELIČOVI TOHOTO VLÁKNA :bad: ...snad se polepší....napište jestli někdo pojedete na to setkání..je to příští týden.....sám tam nepojedu....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Setkánís Jimem Humblem....!!!!!!

Příspěvek od kutil »

Ahojky,
já to mám trochu z cesty, šak víš, a nějak mi tam nepasuje to vstupný... pro mně je dnes 10,- Kč móc peněz :oops:
No a bude hůř-grrr
Je pravdou že díky p. Humblovi jsme na tom se zdravím lépe a radostněji, ale vnější okolnosti dokáží ovlivnit i tvá zbožná přání...
Jestli pojedeš, tak vyřiď že jej pozdravuje celá řada neznámých lidiček kteří jsou mu móóóc vděčni ......
H.v.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Přednáška

Příspěvek od Batles »

Mám to 250 km daleko a ani bych ten den asi nepřežil :(
Za chemtrails se omlouvám, no byl jsem z toho fakt v šoku. Snad se tak moc nestalo, už jsem na správném vlákně, všem se omlouvám! :lol:


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

já to mam taky kolem 280km...a nemám finance :cry:


isabel
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Setkánís Jimem Humblem....!!!!!!

Příspěvek od muflon »

martin11 píše:.....pojedete tam někdo....
Jak je videt vetsina z nas nema bud penize, nebo jine okolnosti spojene s cestovanim. :(
Idealni by bylo kdyby to nekdo natocil treba na MP3 diktafon (se souhlasem J.Humbla), aspon zvuk, a dal to na Youtube(a odkaz na toto forum).....bez obrazku, staci nejaka fotka jako pozadi... :P ;)

Tak snad tam nakonec pan Humble nebude sam spolu s par lidmi do mariáše...Ale pokud to zprostredkujou dale, tak i to by melo smysl, jen J.Humble by do CR priste uz asi nezavital...ona letenka dnes neni zrovna levna vec.... :? :?:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Setkánís Jimem Humblem....!!!!!!

Příspěvek od hanka »

Taky bych ráda jela, kdybych to neměla tak daleko a finanční otázka i u mne hraje nezanedbatelnou úlohu :roll: .
Máš dobrý nápad, muflone, byla bych všemi deseti pro!!!


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
keft
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 30 bře 2010 19:47
Bydliště: Rožnov
Dostal: 12 poděkování

MMS verzus infekce

Příspěvek od keft »

Hezký den,
už nějaký čas mám s MMS zkušenosti, je fajn-že pomáhá. Jak sleduji některé příspěvky zde, (Lena atd) budí to dojem, že MMS je všespasitelné. Není tomu tak. Proto jsem se nakonec rozhodl zde vstoupit s tímto textem.

Nemoc VZNIKÁ PORUŠENÍM ROVNOVÁHY a zanedbáním minimálně jedné z těchto 4 složek: Psychiky, Pohybu, Stravy nebo Dechu. (PPSD)
Zjednodušeně řečeno, když několik měsíců až let budeme jíst častěji NEVYVÁŽENOU stravu s přepálenými tuky (brambůrky atd),sladkosti, uzené, salámy, paštiky.. když nebudeme pít dostatek kvalitní neslazené vody,(nedá se ničím nahradit) přivodíme si nemoc.

Stejné je to z nedostatku pohybu- trávením mnoha hodin u kompu bez kompenzace vhodným sportem. Jedna léčitelka mi napsala: "dokud nebudeš denně aspoň 30 minut mít pohyb takový, že jen těžko u toho můžeš mluvit, neuzdravíš se. Pohyb nebo cviky musí být přiměřený věku." Jak čas ukázal, měla pravdu.

Takže můj názor po letech zkušeností je ten, že je nezbytné držet se PPSD. Pro úplnost dodávám, že Psychiku trénujeme relaxací nebo lépe meditací. Do psychiky patří i správná mluva, (upřímnost, nepomlouvat) ochota pomáhat lidem i přírodě, ochota chránit zvířata, dobro atd. Zraňujete-li častěji někoho slovy, jednáme-li proti zákonům přírody, nemůžete počítat s pevným zdravím.
Dech má probíhat hrudí jako vlna (učí joga-správně dýchá většina miminek-hýbe se jim bříško i hrudník).
Podle míry zanedbávání té které složky PPSD postupně vznikne nemoc. V některých případech to trvá třeba 20 let, v jiných dny, týdny, měsíce - podle závažnosti přestupku vůči sobě.
MMS je skutečně skvělý prostředek, ale léčbu je nutno spojit s TRVALOU změnou špatných životních návyků-což je pro většinu lidí velmi těžké ne li nemožné, protože tato změna není na týden, ale musí být doživotní.
Bohužel spoluviníky jsou i moderní lékaři, kteří v nás vzbuzují dojem, že za vše můžou viry a bakterie a ŽE STAČÍ NĚJAKÝ ČAS JÍST ODPOVÍDAJÍCÍ MEDIKAMENT, dočasně rehabilitovat, jíst vitamíny, atd atd a problém se vyřeší.
NE- problém se jen oddálí a nebo nevyléčí vůbec. Pokud se nezměníme podle těchto 4 zásad, nemoc jednoho dne udeří znovu. A jednou to může být angína, jindy bolesti kloubů atd. Bude se vracet v různých podobách. Ty přestávky mezi návraty mohou trvat různě a nebo nemoc spadne do chronického stadia= nemocný nepochopil- že musí změnit sebe a spoléhá jen na lékaře.


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Dávkovanie a potrava

Příspěvek od Deane »

Chcel by som sa spýtať ako to riešite s jedlom pri dávkovaní povedzme čo hodinu. (napr. ak beriete 8x4 kvapky) Ja som v čase intenzívneho užívania bral 3x denne 15 kvapiek hodinu po jedle, skúsil som aj hodinu po jedle 8 kvapiek a o ďalšiu hodinu znovu 8 kvapiek. Nemám možnosť napr. v práci užívať MMS, (myslím tým pravidelné užívanie) takže pre mňa to je neaktual, no len sa pýtam. Ide mi o to, že občas niekomu poradím MMS, kamarát ho užíva, tak aby som vedel poradiť.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
keft
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 30 bře 2010 19:47
Bydliště: Rožnov
Dostal: 12 poděkování

MMS verzus jídlo

Příspěvek od keft »

Pokud budu mluvit za své zkušenosti, při několikadenním braní MMS se mi překyselí tělo a pálí mne žáha. Proto je nezbytné stejně pravidelně kyselost v těle neutralizovat. Já to dělám tak, že několikrát za den po braní MMS vypiji půl kávové lžičky jedlé sody ve vodě. Nebo sním půlku syrové brambory.
Snažím se, aby časový rozestup mezi MMS a sodou byl uprostřed.

Také je velmi nutné jíst zásadité potraviny. viz "Překyselení vede k mnoha obtížím: chronický únavový syndrom, napětí ve svalech, bolesti hlavy, zad, pokožka inklinuje k ekzémům, ovlivňuje učení...a také je jedním z předpokladů vzniku rakoviny. Kyselost našeho organismu ovlivňuje: Nevhodná strava, nevhodné stravovací návyky. Nasycené mastné kyseliny. Jedovaté látky v životním prostředí, chemická léčba, negativní emoce - zlost, stres, nahromaděná duševní zátěž. Jedná se vždy o změnu celého stylu života nejen o stravování." na: http://poradny.abecedazdravi.cz/homeopa ... -potraviny.

Takže na Tvou otázku bych odpověděl takto:
- při častém, pravidelném braní MMS v době nemoci bych spíše jedl málo ale častěji
- MMS bych bral cca 30 min po jídle.
- každý jsme poněkud jiný a každý si proto sám musí vybádat, jak jeho tělo reaguje.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: MMS verzus infekce

Příspěvek od muflon »

keft píše: nemocný nepochopil- že musí změnit sebe a spoléhá jen na lékaře.
Naprosty souhlas i s dalsimi vecmi v prispevku(spravne dychani, pohyb, strava, psychika...to zde v mnoha vlaknech JE TAKE probirano...A dalo by se pokracovat: Ocisty, Odkyselovani,atd atd(to vse najde clovek na tomto foru, nikoli v sekci MMS, ale v sekci Zdravi-nutno trochu hledat...tech vlaken je tam vice, kazdy si snad prijde na sve a pokud ne muze sam prispet nesobecky se svou troskou do mlyna nebo zalozit vlakno ktere ma pocit ze tam chybi...! :oops:

Ale za to dychani poklona to zde nezazniva casto :eclap: :eclap: . Ted nam tady sprchnulo-vzdy po desti je procisteny vzduch plny zdravych iontu--doporucuje se CASTO po desti jit ven a pomalu dlouze se zhluboka parkrat nadychnout a na par vterin zadrzet dech, a opet pomalu vydechnout. Procisti i plicni sklipky ktere se jen tezko cisti---stejne jako zahyby a divertikuly strev....) :P :idea:

Dovolil jsem si vyse citovany vyrok upravit(nebot souhlasim ze to plati i na MMS - nespolehat na jakoukoli vec za cenu toho ze nejsem ochoten udelat zmeny v zivote bez kterych se nemoce vraceji...-ono s MMS mozna dosahne nekdo perfektniho zdravi ale co zdravi psychicke, dusevni,a chcete-li tak i duchovni.:ethink: :epray: :ewhistle:

Ale to je uz jina kapitola, i ten kdo zacne pecovat aspon s MMS nebo cimkoli jinym PRAVIDELNE o zdravi sve a svych blizkych, udelal jiz ohromny PRVNI krok ke zmenam....(vse chce svuj cas...).
:roll: :| :D

Pouzil jsem cast vyse zmineneho citatu ve vlakne o Prevenci a Experimentovani se zdravim-prinosy a rizika:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 5&start=15

:arrow: :idea:


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS verzus infekce

Příspěvek od děda Slavík »

Ale to je uz jina kapitola, i ten kdo zacne pecovat aspon s MMS nebo cimkoli jinym PRAVIDELNE o zdravi sve a svych blizkych, udelal jiz ohromny PRVNI krok ke zmenam....(vse chce svuj cas...).
Ano, všechno má svůj čas.

Jsme skutečně každý jiný. Podle těch posledních úvah a rad o nutnosti správně jíst, dýchat, cvičit a kdoví co ještě, jsem z vás ten nejzdravější člověk. Sice již hodně dlouho nekouřím a nejsem alkoholik, ale jinak nic z toho nedodržuji.

Kdesi jsem četl, že "co si v mládí do svého pohárku naleješ, to si v stáru vypiješ".
Kdo si ale v mládí dá vyprávět o nějakém zdravém stylu? Chce si užít života tak jak to dělají ostatní. Na stará kolena je pozdě to nějak měnit a taky zbytečně. Nic se nevrátí. A mudrovat "kdybych se znovu narodil, tak bych....".je k ničemu. Nemoc se hlásí o svá práva, která jsme ji v mládí přislíbili a vybudovali.
Takže jedině MMS na ulehčení následků, snad na chvilkové potlačení a jakoby vyléčení, které se po chvilce nepozornosti ztratí a nemoc znovu propukne.
Ale i těch několik snad let, o které si ten mizerný život prodloužíme stojí za ten pokus.

Na světě je strašně hezky...

A protože je psáno "nejen chlebem živ bude člověk" (a MMS je jen dočasnou úlevou) zvu vás se podívat na mou stránku s jiným námětem.

http://bibleforum-net.9forum.biz/zaklad ... cc2675afa6


Kluci, do toho.
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“