Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tobolky.

Příspěvek od Palo »

isabel píše:...jo a ještě jsem zapomněla napsat že krátce po užití mám hroznou ziminici ;)
To je správně ;) MMS ber dokud zimnice po MMS nezmizí ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

už nepotřebuji antidepresiva

Příspěvek od isabel »

moc všem děkuji za rady...
jo a další věc na kterou jsem přišla až dnes po třech dnech Beru 2roky antidepresiva..chtěla jsem s nimi už přestat ale kdykoliv jsem si snížila davku bylo mi špatně atd..a až dneska jsem zjstila že už je neberu třetí den!!! :o :o :o to přece není možný :o :o :o :o co má MMS společného s antidepresivama..mám z toho teda obrovskou radoooost..předtim po snižení davky jsem měla motanici a mela asi něco jak mívají alkoholici když jim vemete pití-(ne z mé zkušenosti)-


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

arytmie a vysoký tlak

Příspěvek od isabel »

dneska mi odvezli tatku rychlou kvuli arytmii srdce,má vysoký tlak a chtěla jsem se prosím zeptat kdo má zkušennosti s MMs a vysokým tlakem budu velise ráda za každou radu, jestli :oops: to pomohlo nebo je to naopak horší..našla jsem jen jednu odpoved vic ne.


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: už nepotřebuji antidepresiva

Příspěvek od Palo »

isabel píše:...co má MMS společného s antidepresivama..mám z toho teda obrovskou radoooost..předtim po snižení davky jsem měla motanici a mela asi něco jak mívají alkoholici když jim vemete pití-(ne z mé zkušenosti)-
Tak to gratuluju :)

No a čemu se divíš? Antidepresiva nejsou nic jinýho než výplod farmaceutických firem pro zisk - dlouhodobé užívání nějakýho marastu. V těle máš problém, kterej ty antidepresiva akorát zašpuntujou. MMS zlikviduje problém celý.

Sice nevím o co konkrétně jde, ale funguje to ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: arytmie a vysoký tlak

Příspěvek od Palo »

isabel píše:dneska mi odvezli tatku rychlou kvuli arytmii srdce,má vysoký tlak a chtěla jsem se prosím zeptat kdo má zkušennosti s MMs a vysokým tlakem budu velise ráda za každou radu, jestli :oops: to pomohlo nebo je to naopak horší..našla jsem jen jednu odpoved vic ne.
Paraziti. Nic neobvyklýho. MMS často pomáhá, ale neuškodilo by odčervit taťkovo tělo. Stálo by za to skočit na EAV diagnostiku (Salvia) včetně cizopasnické sady. Oberon zatím pokud vím nikomu diagnostikoval motolice, takže Oberon nebrat...

S krevním tlakem a MMS má (dobré) zkušenosti kutil...

Jinak taťka by měl začít solit směsí KCL (40 %) + NaCl (60 %).

Příští týden bych to měl mít, tak můžu poslat.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: už nepotřebuji antidepresiva

Příspěvek od NAVAR »

Palo píše: No a čemu se divíš? Antidepresiva nejsou nic jinýho než výplod farmaceutických firem pro zisk - dlouhodobé užívání nějakýho marastu.
S tím souhlasím, je to dobrý byznys a účinky nic moc. Lepší jsou jiné metody léčby a člověk taky musí jít sám do sebe, ono se to lehko řekne ale to je jak kdyby člověk měl sám sebe na laně vytáhnout ze studny.
Deprese poškozují srdce a to se může projevit i pálením žáhy.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
lena

Re: už nepotřebuji antidepresiva

Příspěvek od lena »

isabel píše:moc všem děkuji za rady...
jo a další věc na kterou jsem přišla až dnes po třech dnech Beru 2roky antidepresiva..chtěla jsem s nimi už přestat ale kdykoliv jsem si snížila davku bylo mi špatně atd..a až dneska jsem zjstila že už je neberu třetí den!!! :o :o :o to přece není možný :o :o :o :o co má MMS společného s antidepresivama..mám z toho teda obrovskou radoooost..předtim po snižení davky jsem měla motanici a mela asi něco jak mívají alkoholici když jim vemete pití-(ne z mé zkušenosti)-

leky jenom potize potlacuji, ale neleci, proto kdyz se vezme mms tak to misto, kde problem je otevres a take zlikvidujes, jedna se jenom o viry, parazity, bakterie atd., ktere deprese zpusobuji, nic jineho to neni, s mms to muzes uplne vylecit, to znamena, ze je nicis, likvidujes a take tim padem cistis telo. kazdy z nas ma v tele jinde choulostiva mista nebo slabost, kde se parazit, cizopasnik usadi, tam to dela potize a tim padem take nemoci, ne kazdy mame stejne. cim jsme starsi a pokud zavcas nic nepodnikneme, muzou z toho vzniknout nemoci tezsiho razu. proto je dulezite stale telo udrzovat v jakesi pohode, to znamena stale je cistit, aby nemoci nemohly vzniknout.

vrele doporucuji mms brat i nadale.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: arytmie a vysoký tlak

Příspěvek od isabel »

Paraziti. Nic neobvyklýho. MMS často pomáhá, ale neuškodilo by odčervit taťkovo tělo. Stálo by za to skočit na EAV diagnostiku (Salvia) včetně cizopasnické sady. Oberon zatím pokud vím nikomu diagnostikoval motolice, takže Oberon nebrat...

S krevním tlakem a MMS má (dobré) zkušenosti kutil...

Jinak taťka by měl začít solit směsí KCL (40 %) + NaCl (60 %).

Příští týden bych to měl mít, tak můžu poslat.

Moc děkuji .zkusím se podíva na netu co je to ta EAV diagnostika a tu sul bych mu určitě vzala :oops: :)


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

angína

Příspěvek od isabel »

mám vážně radost :cry: :? :? ..před více než tydnem mi syn onemocněl anginou..ještě jsem neměla MMS tak jsem musela trpět jak do něj cpu antibiotika..tři dny jsem MMS schtěla vykoušet na sobě než to synovi dám a dneska jsem mu to zrovna chtěla dát ale ještě pořád spí a je nějaky teply..takže tedka mám možnost začít boj s MMskem proti bacilum u syna..doufám že bude za cvíli zdravý jako rybička :cry: :)


isabel
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

re :angína

Příspěvek od ba-ruska »

MMS zkus .Minulý týden mě začalo škrábat v krku a teplota šla mírně nahoru ,tak jsem si několikrát denně dala 6 kapek MMS a za dva dny jsem byla v pohodě,ale nvím jak to zabere na angínu , u mě to bylo asi jen něco lhčího ,spíš virového původu


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re :angína

Příspěvek od Palo »

Na angínu to zabere nabeton.

No jinak stále platí, že od doby, co jsem začal s MMS (asi červen 2009), tak jsem nebyl dosud ještě nemocnej. Maximálně trochu bolest v krku, ale ta i bez MMS dosud samovolně do dvou dnů vymizela.

Jsou známy informace, kdy i hodně škaredý chřipky MMS zvládá do 3 dnů.

MMS v poslední době neberu vůbec. V průběhu dvou měsíců jsem dal jen jednou 4 x 4 kapky po půl hodině.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: arytmie a vysoký tlak

Příspěvek od poota »

isabel píše:.. tu sul bych mu určitě vzala.
Solné mlýny Olomouc dodávají, například i do Kauflandu, solící směs MARY (půl kila za dvacku), a máš to už namíchané i s doplňky. Hledej u solí malé červeno-modré sáčky s bílým nápisem.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: arytmie a vysoký tlak

Příspěvek od Palo »

Já to v pár kšeftech hledal a nenašel. Takže taky zkusím Kaufland a Mary;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Ph

Příspěvek od isabel »

děkuji za tip zrovna dneskajsem si koupila mořskou sul ale koupím i thlet.

jinak jsem si měřila papírkem PH ..žlutý papírek zustal stejný,takže PH nic moc a syn ji má o tři barvy-supně vyšší..jsem ráda že alespon on to má dobré jupí :D


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

překyselení

Příspěvek od isabel »

ještě bych potřebovala poprosit o radu ,ptala jsem se na to už ale ještě nikdo nenapsal nic konkrétního takže nevím-muže MMS poškodit už tak překyselený žaludek?před MMS samozřejmně jím a zapíjím hodně vody ale posledni den a půl cítím že jsem díky tomu ještě více překyselená.


isabel
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“