Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re:zentel

Příspěvek od milda »

Jj, na Dasenu jsem myslel, ale už jsem delší dobu nechodí. Když říkáš, že to byl asi Ravo- znamená to, že Ravo neumí motolice? Všiml jsem si, že má nastavené jiné frekvence, než jsou v Caflu. Ty budu teď zkoušet. Ale je jich tam víc, tak to bude motolicovej guláš. :lol:


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re:zentel

Příspěvek od Craft »

Já už k Ravu tady radši nic nepíšu, ať nikomu neberu iluze, to už tady totiž jednou bylo ;) Vyzkoušej určitě na Ravu tlačítkovanou dle CAFL, mohlo by to být lepší a hlavně zaprovat přímo ty oblasti a nedržet elektrody pouze v rukou.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re:Re:zentel

Příspěvek od milda »

Jj, podle caflu to udělám a dám elektrody přímo na břicho. Dobrá rada, dík. :good:
Mám ještě kousky nerezu, tak si udělám malý plochý elektrody.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zapping

Příspěvek od Craft »

Většina frekvencí, které jsou na Ravu přednastaveny vycházejí ze seznamu dle Clarkové, která používala frekvence od 77kHz do 878kHz. Hlavně se ale při tom zaprování s těma plochýma elektrodama nespal ;) V tom spočívá taky velká nebezpečnost plochých elektrod nejen z vodivé gumy. Pokud se nepoužívá zároveň dostatečné množství vodivého gelu, protože voda, byť slaná u nich nestačí - moje osobní zkušenost dvě malinké jizvyčky na břiše, dle konstatování jedné doktorky, pozůstatek laparoskopické operace, kterou jsem nikdy neměl :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ZENTEL

Příspěvek od Palo »

milda píše:Na Salvii mi byla opakovaně nalezena motolice v játrech a slinivce.
Tak to máš cukrovku jak vyšitou, ne?

Albendazol mám. 30 Kč/tbl. (200 g). Stačí napsat. Zentel jaksi ne.

To co píšeš, asi bude jediné řešení. Ale nešetřil bych se. Ať se to nemusí opakovat...

Ten zapper asi by taky mohl pomoct, ale moc šancí tomu nedávám... No zkus a uvidíš... Byl by to mazec, kdyby se někdo zbavil motolic zapperem ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

To je divné...

Příspěvek od Craft »

Palo neuznává zapper, zatímco motolice na slinivce jsou pro něj jasným důkazem cukrovky. Když ti napíšu, že jsem se zbavil obou echinokoků v těle svojim zapperem (pravda Ravo to nebyl), bude to taky mazec? Což jsou daleko houževnatější a nebezpečnější týpci než tvé oblíbené a všudy přítomné motolice?
Tak schválně, co na to Milda a dle tebou okamžitě vyřčená diagnóza?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: To je divné...

Příspěvek od Palo »

No, tak to by mě fakt zajímalo ;)

Ravo občas něco zvládne, ale né vždycky je úspěšnej. Tvoji mašinu neznám, ale podle toho, co jsi psal jí věřím víc než Ravo zapperu. Chápeš? ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: ZENTEL

Příspěvek od milda »

Cukrovku mám, takovou menší, ale svoji. :lol:
Ale i jiný problémy, jako astma, spojený se špatnou funkcí slinivky a jater. Palo, ozvu se ještě dneska, teď musím opustit počítač. Zentel a Albendazol prej je to samý.
Já zapperu docela věřím, ale musí se zřejmě správně nastavit, jinak je to k prdu. Mám taky mezní nález na boreliozu, a tam cítím po zapprování příjemnou odezvu. :D


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re:Re:zentel

Příspěvek od Denny »

milda píše:Jj, podle caflu to udělám a dám elektrody přímo na břicho. Dobrá rada, dík. :good:
Mám ještě kousky nerezu, tak si udělám malý plochý elektrody.
Mildo s těma frekvencema v Cafl bacha! Ty skutečně fungují, tak ať si neuženeš nějakou pěknou herxku, jako já a přede mnou další a jiní :!:
Tu potvoru jsem také měl naměřenou - i ve žlučníku. Zbavil jsem se jí prazíkem, zaprováním, jaterníma kůrama a změnou stravování :roll: .


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ZENTEL

Příspěvek od Craft »

Cukrovku mám, takovou menší, ale svoji
Zvláštní vysvětlení... Pokud ano, tak je to bod pro Pala ;)
Mildo s těma frekvencema v Cafl bacha! Ty skutečně fungují, tak ať si neuženeš nějakou pěknou herxku, jako já a přede mnou další a jiní

Jojo CAFL funguje velmi dobře, ale u toho Rava, no nevím, nevím Denny...pak dej vědět Mildo jestli nějaké reakce vůbec byly, viz. možné reakce http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg475

P.S. Ten Zentel je jak píšeš pouze obchodní název antihelmitika, kde účinou látkou je Albendazol, takže je jedno jak se lék nazývá, důležitá je právě ta látka v něm obsažená.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ZENTEL

Příspěvek od Palo »

milda píše: Zentel a Albendazol prej je to samý.
Ok, na motolici sice běžně dáváme Praziquantel, ale ten Albendazol samostatně by mě zajímal, jestli zabere. Určitě bych k tomu přidal ještě namletý hřebíček (jak často doporučuje Craft či Vinc jestli se nepletu) v tobolkách, ať se to nevrátí. Tobolky mám, hřebíček se koupí normálně v obchodě... Další věci probereme s mildou na SZ.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ZENTEL

Příspěvek od Palo »

Jinak jsem byl včera u saa a společně jsme udělali takovou "univerzální" kůru proti rakovině, ať už je to opravdová rakovina, nebo rakovina falešná (cizopasnické cysty).

Zakázal mi ji zde na fóru sdělovat, dokud nebude vyzkoušená... Nóóóó, prozatím škoda ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Craft je tady!

Příspěvek od Batles »

Ahoj milý Crafte,
strašně rád tě tady vidím. Ano, jsem to já, co jsem byl v diskuzích o zkušenostech s Ravo Zapperem. A díky za pochvalu.
Tomu mému protirakovinnému postupu samožřejmě předcházely desítky a desítky hodin studií a výběru toho správného. Tvoje stránky mám v "Oblíbených",
čerpal jsem i z nich.
Máš absolutní pravdu s tím odkyselováním, ani paraziti by nemělli úspěch v zásaditém prostředí, takže syn mimo jiné alkalizuje prostředí těla snad tím zdá se nejlepším, co se dá sehnat. Koupil jsem mu přípravky sestavené doktorem Youngem. Ten chlap ví, o čem mluví a hlavně čím a jak na to v dnešním uspěchaném světě.
Přeji hezké dny.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pro Batles

Příspěvek od Craft »

Ahoj příteli, tak to jsem rád, že mi ještě paměť slouží :D
Sem tam se tady mihnu, ale není čas všechno pročítat, pouze nahlídnu do několika témat a tohle je jedno, kam vždy kouknu a tak jsem narazil i na tvůj povědomý nick :)
Fakt mám obrovskou radost z vašeho společného úspěchu. Konečně to někdo vzal, jak se říká od podlahy a na nic nezapomněl. Ale obdivuji vaši výdrž z toho tlaku mudrlantů o urychlenou aplikaci CIS platiny, (mimochodem tohle je jedna z nejsilnějších druhů chema) a hlavně co se ti muselo honit hlavou, jak jsi to bříme vzal z velké části i na sebe, to by každý neudělal. Znám totiž případ, kdy syn pro svého otce v tomhle neprojevil ani náznak snahy a zájmu, i když jsem se snažil mu dát informace a zbaběle to radši nechal na doktorech, bohužel.
Jo stránky, ty už by potřebovali aktualizaci jako sůl pravda, ale nějak na to není stále čas. Od té doby člověk nabral spoustu nových informací, taky nějaké vlastní experimentování ve stylu pokus-omyl, ale tak se člověk aspoň nejvíce naučí, než někde pouze něco slepě opisovat, tak to aspoň sem tam napíšu k sobě do fóra nebo tady. Každopádně tvůj protokol se mi natolik zamlouvá, že by stál za větší zveřejnění. Možná by nebylo od věci ještě prozradit jaký stupeň a typ nádoru jste tímto zvládli. Znám totiž někoho, kdo se k alternativnímu způsoby léčby staví silně nedůvěřivě a rád bych mu to dal přečíst ;) Můžeš tady taky uvést, které přípravky od toho doktora to jsou konkrétně, to by mě zajímalo.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: ZENTEL

Příspěvek od milda »

Palo píše:Ok, na motolici sice běžně dáváme Praziquantel, ale ten Albendazol samostatně by mě zajímal, jestli zabere. Určitě bych k tomu přidal ještě namletý hřebíček (jak často doporučuje Craft či Vinc jestli se nepletu) v tobolkách, ať se to nevrátí. Tobolky mám, hřebíček se koupí normálně v obchodě... Další věci probereme s mildou na SZ.

No, cukrovku mám vlastně normální, dostal jsem na ni prášky, jen se s ní tak nějak nechci smířit. (dřív měli cukrovku starý babky a dědkové, a teďkonc ji máme i my mladý kluci, co nám ještě zbejvá pár týdnů do důchodu :lol: :lol: )

Palo, jdu napsat SZ. Zkusím ten Zentel, přístroj ho vyhodnotil pro mě jako vhodnější, tak snad spolu se zapperem to zafunguje. Mletý hřebíček zkusím, je to moje oblíbený koření třeba do prdelačky ho vždycky přidávám. :D


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“