Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Obecné choroby

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lola
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 27 lis 2009 10:32

Re: Leukémie

Příspěvek od Lola »

dobry den,

urcite by som skusila okrem ineho (B17-hlavne infuzne, infuzny vitamin C, surova strava a ine) aj MMS, ved leukemia je vraj predovsetkym z plesni v organizme. urcite MMS-ko aj oralne (ja ho pijem aj s DMSO, kedze rakovinu tiez mam a vraj je to potom este ucinnejsie), treba pekne pomalicky navysovat davkovanie, popritom mozte skusit aj natierat na kozu s pomocou DMSO (tu mozete hned od zaciatku zacat 15 aktivovanymi kvapkami), kupele alebo aj vyplachy. na nete su navody, ako MMS-ko natierat, ja som sa drzala ineho postupu, tak neviem, ktory je spravny, nechcem vas zavadzat. ja uz na na kozu nenatieram, parkrat som skusila, som ale velmi chuda a popalilo mi to kozu, tak som ostala pri piti, kupeloch a vyplachoch. ale vy vykusajte, poznam pani, ktorej to nerobi problem.

prajem skore uzdravenie a netreba sa vzdavat

zaroven dakujem tomuto foru a vsetkym ludom, ktori sem prisptevaju, velmi mi to pomaha


Si.Pavel
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: sob 03 říj 2009 12:21

Díky

Příspěvek od Si.Pavel »

děkuji všem za rady


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky

Příspěvek od Palo »

Si.Pavel píše:děkuji všem za rady
No, ale hlavně zvolit vhodné antiparazitikum a zbavit se střevní motolice...

V případě zájmu napíšu, kde sehnat.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Si.Pavel
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: sob 03 říj 2009 12:21

Re:

Příspěvek od Si.Pavel »

Budu rád pokud napíšeš kde to se hnat! Jinak jsem laik za což se omlouvám! Můžeš mi napsat co je střevní motolice??Díky


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Palo »

Motolice je parazit a podle toho, kde je, má druhý název - plicní, střevní, jaterní...

Jinak si skoč do vlákna Paraziti (ve Zdraví) a počti si. Paraziti nejsou nic neobvyklého, jen naši doktoři je úspěšně přehlíží, a jak to vypadá, tak s pomocí nejmodernějších technologií - jako by ty technologie byly udělány tak, aby parazity nenašli.

Odkaz ohledně parazita a jeho hormonu tu byl, ale přidávám, přeci jen to patří to leukémie:
http://www.rozhlas.cz/leonardo/zpravy/_ ... odnoceni=2

Jen dodám, že podle Huldy Clarkové tato motolice (Fasciolopis buskii) způsobuje kromě rakoviny a leukémie ještě HIV, Alzheimerovu chorobu, Crohnovu chorobu, Kaposiho sarkom a endometriózu.

Jo kde to sehnat Ti dám vědět na SZ.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Palo »

Co se týče nákazy:

K infekci dochází pouze alimentární cestou - pozřením metacerkarií na vegetaci. Nejčastějším zdrojem nákazy člověka jsou syrové saláty z vodních rostlin (např. potočnice), které jsou v některých oblastech velmi oblíbené. Vzhledem k tradici některých národů jsou tyto saláty nadále připravovány z čerstvých rostlin i přes opakované varování WHO.[3]
Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Fasciol%C3%B3za

Další odkazy:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Motolice_jatern%C3%AD - takhle způsobuje pouze cukrovku

Fasciolopis buskii (Google) - toto je taky odkaz ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
habana

Mononukleóza

Příspěvek od habana »

Vážení přátelé, dneska jsem dostal echo od svého parťáka vodíkáře Luboše, že se mu podařilo během pár dnů vyléčit svojí dceru z mononukleózy a to koloidním stříbrem, které ode mne odebírá.
Protože to považuji za dost závažné téma, poprosím luboše, aby se na tomto místě k tomu nějak vyjádřil a popsal vám způsob léčby, resp. dávkování stříbra.
TAK LUBOŠI, DO TOHO... :P


lena

mononukleoza

Příspěvek od lena »

to by me take zajimalo, jak to kl.stribro uzivala,

tak Lubosi, kde jsi s tou zpravou


habana

luboš a mononukleóza

Příspěvek od habana »

dal jsem lubošovi zprávičku, aby se tady o to postaral. Tak snad...
Nicméně mě povídal, že to mladá užívala tak nějak víceméně v množstvích jako čaj a také jako kloktadlo.
Nevidím problém, taky nemám modrý jezevčíky a co toho holki vypili! :P :P :P
I když teda nekloktali... :shock: :shock: :shock:


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

mononukleóza

Příspěvek od Novák »

Předně musím poděkovat kamarádovi Habanovi.To jeho KS je opravdu malý zázrak.
-
Začalo to celkem nevinně.Dcera dostala horečku,tak šla k obvoďákovi a ten stroze prohlásil......virová nákaza....dostala antibiotika a ještě jí poradil,aby si po cestě domů koupila panadol.Když horečky neustávali a měla je už čtvrtý den 39,8 tak jsme ji vzali do Motola v domnění,že ve veliké nemocnici se jí budou věnovat a na něco přijdou.Dostala jiná antibiotika a pan doktor do zprávy napsal neindetifikovatelná virová nákaza.Mám ji doma schovanou.Sedmý den měla pořád horečky 39,9 tak znova do Motola a zase to samé.Jiná antibiotika a zase virová nákaza.Dcera pořád dělala hrdinku/je jí 20/ a nechtěla se léčit stříbrem.Devátý den už brečela v posteli a byl na ní opravdu žalostný pohled a hlavně rezignovala a souhlasila s tím,že já totální neodborník ji budu léčit.Napoprvé dostala deci KS.Dost slušná dávka,ale po půl hodině jí horečka klesla z 39,8 na 37,5 a tam se jí držela přes 3hodiny.Okamžitě se jí ulevilo a bylo to na ní vidět.Pak následovali tři dny,kdy byla jako na houpačce.Půl hodiny 39,5 a 3-4hodiny 37,5.Po těch třech dnech klesla teplota na normál 36,6 a je tam dodnes.Celkem jsem do ní nalil během čtyř dnů 3/4 litru KS.Samozřejmě jsem jí "vymlátil" veškerou střevní flóru.Ví o tom a už začala s obnovou.Zatím je na přísné dietě a hlavně jaterní testy neprokázaly žádné poškození jater.Už má dva testy za sebou a pořád dobrý.
-
Mimochodem na to,že má mononukleózu přišla náhodně až 12-tý den obvoďačka,která zastupovala toho původního doktora.Asi už s tím měla nějaké zkušenosti a hlavně požádala laboratoř o rozbor právě na tohle onemocnění.
Pak jsem si také nastudoval,že na mononukleózu antibiotika nezabírají a vlastně jí lékaři neumí pořádně léčit.Spousta lidí to odnese poškozenými játry a to doživotně a občas je z toho i pěkná žloutenka.Poptával jsem se i kamarádů a sousedů a vesměs se všichni shodli,že to je pěkný svinstvo a kdo tohle onemocnění měl,tak s tím byl velice dlouho doma na neschopence.Jsou to měsíce a vyjímkou není ani půlroční neschopnost.
-
Dcera je zatím měsíc doma,na další testy jde za čtrnáct dní.Je opravdu žalostné,koukat se na vlastní dítě v lehce zeleném provedení se zarudlíma očima klepající se pod dvěma peřinama.Bez možnosti jí pomoci bych asi brečel s ní a zoufale ji vozil po doktorech v naději,že jí někdo pomůže.S doktory mám opravdu velmi špatné zkušenosti a je dobře,že existuje tohle fórum a lidé si mohou vzájemně pomoci.Mě osobně totiž léčili přes rok na žlučník,až mi prasklo slepé střevo a probudil jsem se na JIPce.Lidé si často myslí,že veliká nemocnice je zárukou kvalitní péče.Omyl.Pouze znalosti a zkušenosti.
-
Ještě jednou děkuji HABANO a Rivale tobě taky ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mononukleóza

Příspěvek od Palo »

Novák píše:Dcera dostala horečku,tak šla k obvoďákovi a ten stroze prohlásil...
Tak jestli to byla fakt mononukleoza ála EB vir, tak to teda čumím, že to zvládlo koloidní stříbro.

Jinak předpokládám, že u toho žádné MMS nebylo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
habana

mononukleóza a zelené provedení - to je potěšitelné!

Příspěvek od habana »

Lehce zelené provedení dcery - jen si to pěkně všichni přečtěte.
Nezmodrala mu ani po těch koňských dávkách stříbra.
Tak už se ho konečně přestaňte bát. :P :P :P


habana

Re: mononukleóza

Příspěvek od habana »

Palo píše: Tak jestli to byla fakt mononukleoza ála EB vir, tak to teda čumím, že to zvládlo koloidní stříbro.
Milé Palo, stříbro skvěle zabírá na virózy. To by jsi teda mohlo už vědět. :shock: :shock: :shock:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mononukleóza

Příspěvek od Palo »

No jo, když se dá koňská dávka stříbra, tak to potom jo... Jen bych na tohle spíš nasadil MMS. Tedy když to vezmu v poměru cena/riziko/aplikované množství/účinek ;)

Tvé koloidní stříbro je jistě perfektní, na plísně je bezkonkurenční. Ale na viry bych opravdu dal spíš MMS...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

KS a MMS

Příspěvek od lena »

diky za informace ohledne likvidace mononukleozy, musime to vzit do nasich rukou, pokud doktori si nevi rady a nebo leky nezabiraji, bohuzel, ale pri nasem selskem rozumu si myslim zde nemuzeme udelat chybu, nutna je vymena informaci zde na forum, preji hodne zdaru a nedejte se, proste podporit telo i nadale, az nebudou mit breberky sanci, cetla jsem uz jednou na internetu pozitivni vyleceni teto nemoci jenom s KS,



nevim, ale ja beru KS skoro denne, ne takove davky, jenom si dam opravdu na jazyk par kapek, ale muzu rici, ze ze zacatku jsem citila mista v tele, kde bych nikdy nerekla, ze by tam mohlo neco byt, od te doby je na techto mistech klid. KS urcite vyborne zabira, beru, ale nekdy taky mms, zalezi na momente jak me je, mms zabere vyborne, kdyz musim hodne komunikovat s lidmi a citim, ze jsem zase chytla nejake breberky, ty se prenasi u me rychle a mms tu zabere za pul hodiny, jinak bych mela probdelou noc a takhle mam kvalitu spanku.

myslim si, ze kombinace s KS a MMS neuskodi, nebot ty potvory viry atd. se take dokazou stale menit, proto si myslim, je nutne je likvidovat z ruznych pozic, nedat jim moc casu aby, se mohli zase mnozit,

to je jenom moje pozorovani a zkusenost,

zdravim


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“