Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Free Energy - Volná Diskuze

Praktické poznatky a projekty uživatelů tohoto fóra.
Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

éééé

Příspěvek od lajos »

A kdo máte čidla a vyhodnovací PC centrum na ty srážky????????????? Jinak se dá cyklovat cokoliv (až na magnety-zatím).


majlando
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: úte 05 led 2010 21:55

Re: free energy

Příspěvek od majlando »

Slavek Krepelka píše:
majlando píše:LOL :eclap: kam sme sa to dopracovali od volnej energie až k urychlovačom toto je zabitá diskusia ! Kdo má PROSIM doma urychlovač částic??? Všetci že? :P títo teorie sú pro bežného človeka v praxi neuskutečnitelné
Nazdar Majlando,

Postavit doma maly jednoduchy cyclotron je mozne. Jenom si nejsem jisty, k cemu by to komu moc bylo. Ty mozna na to koukas tak, ze: "K cemu je znalost principu urychlovacu a deju urychlovacich dobra?" Ja na to koukam tak, ze vse souvisi se vsim a kazda znalost, alespon znalost principu, je k necemu dobra. Jelikoz vse souvisi se vsim, i znalost principu urychlovacu ma co rici k VE.

Mezi nami, sel jsem s krz nejake vlakno s mnoha odpovedmi na tve vzkazy, akorat ze ty jsi ty sve vygumoval, takze se z toho vlakna, ci jeho velke casti stal nesmysl. Neni mi tedy jasne, proc mas problem s timto vlaknem, ze bloudi do pro tebe zdanlive nesouvisejicich odnozi, kdyz ty sam nemas problem udelat z existujiciho vlakna utrzkovou [zachodovou] literaturu.

S laskavym pozdravem, Slavek.
Ano dá sa postavit uznávam , já urychlovače neodsudzuju iba konštatuju že sú tu veci realné z kterýma sa dá pracovat t.j. sú únosné pro rozpočet, domácí laboratorium atdl. , ale aj také náročné že nemá cenu to rozebírat a já nikomu nic nezakazuju !

Néé že problém Jáá problém nemám normalne sem sa opýtal , odpísal a nic akurát blbé keci ked sa úroven a chápaní tehoto fora nezmení tak je to potom o ničem ps.: škoda že si tu nedošel od začátku aspon bys to pochopil


majlando
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: úte 05 led 2010 21:55

Re: Urychlovač částic

Příspěvek od majlando »

Jim68 píše:Já ho mám taky. Koupil jsem ho za pětikilo... ;) . Majlando, jsi vedle. Kašleš na svoje vlákno, tak jsme ho obsadili.... :D . vymyslels něco za ten měsíc? Nemám na mysli nějaké vulgarismy.... ;) ...

Dobre já sa s tubú nehádam ono sa dá aj vyrobit pár návodú sem videl létat po nete. Ano povím to narovinu kašlu už na toto vlákno lebo sem sa nedovedel odpoved. Máš pravdu aj vulgarismy sa dajú vymyslet ale to néé nic takového. A vymyslet no jak sa to vezme no ono vlastne všecko nad čím rozmýšláme,bádame bylo už vynalezené daleko pred nama :!: A ešte víc teho bylo , tito nekteré vynálezy co sa tu rozebírajú sú tak primitivné že na to človek ešte dlúho nedojde lebo je zvyklí rešit zložité spalovací motory a podobné. Chcu povidat že na nekteré vynálezy sem došel co sú zač a jak pracujú sice iba teoreticky ale aspon neco !!! Pravda chystám sa aj po praktickej stránke neco porobit ale spomalilo mna tu pár vecí že mi zrušili nekolko obchodú takže budu muset najít náhradu , další zdržení je že mi zrušili elektroobchod ze súčástkama takže kuchám z PC zdroja takže paráda :good:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: free energy

Příspěvek od Slavek Krepelka »

majlando píše:
Néé že problém Jáá problém nemám normalne sem sa opýtal , odpísal a nic akurát blbé keci ked sa úroven a chápaní tehoto fora nezmení tak je to potom o ničem ps.: škoda že si tu nedošel od začátku aspon bys to pochopil
Nazdar Majlando,

O to prave ide. Nebol som tu od zaciatku a ludia prichadzaju a odchadzaju. Preco si myslis, ze ty tunaj rozpravas s ludmi enem teraz? Znas ty slovo trpezlivost?

Ahojka, Slavek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: free energy

Příspěvek od Ilem »

majlando píše: Jáá problém nemám normalne sem sa opýtal , odpísal a nic akurát blbé keci ked sa úroven a chápaní tehoto fora nezmení tak je to potom o ničem ps.: škoda že si tu nedošel od začátku aspon bys to pochopil
To je právě to, že ses nezeptal normálně
majlando píše:...na plky a žvásty nejsu zvedavý !!!!
majlando píše:... já hledám návod + repliku že to funguje...
Tady je spousta lidí, kteří tomu věnovali spoustu času i peněz a ty si přijdeš a dejte to sem, a hlavně rychle, ať tady nemusím číst ty žvásty. Tohle je cítit z tvých dotazů. Tak se nediv, že ti bylo odpovězeno tak, jak si zasloužíš. Chybí ti aspoň troška úcty a pokory. Slůvko prosím nejspíš vůbec neznáš. Takhle ti nikdo nic nedá.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: free energy

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ilem píše:Tohle je cítit z tvých dotazů.
Diky Ileme.

Uz je mi to jasny :-) Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
majlando
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: úte 05 led 2010 21:55

Re: free energy

Příspěvek od majlando »

Slavek Krepelka píše:
majlando píše:
Néé že problém Jáá problém nemám normalne sem sa opýtal , odpísal a nic akurát blbé keci ked sa úroven a chápaní tehoto fora nezmení tak je to potom o ničem ps.: škoda že si tu nedošel od začátku aspon bys to pochopil
Nazdar Majlando,

O to prave ide. Nebol som tu od zaciatku a ludia prichadzaju a odchadzaju. Preco si myslis, ze ty tunaj rozpravas s ludmi enem teraz? Znas ty slovo trpezlivost?

Ahojka, Slavek
Ano poznám slovo trpezlivost ale trpezlivost neni večná a odpovedi co sú úplne mimo tak tí mám fakt najradši


majlando
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: úte 05 led 2010 21:55

Re: free energy

Příspěvek od majlando »

Ilem píše:
majlando píše: Jáá problém nemám normalne sem sa opýtal , odpísal a nic akurát blbé keci ked sa úroven a chápaní tehoto fora nezmení tak je to potom o ničem ps.: škoda že si tu nedošel od začátku aspon bys to pochopil
To je právě to, že ses nezeptal normálně
majlando píše:...na plky a žvásty nejsu zvedavý !!!!
majlando píše:... já hledám návod + repliku že to funguje...
Tady je spousta lidí, kteří tomu věnovali spoustu času i peněz a ty si přijdeš a dejte to sem, a hlavně rychle, ať tady nemusím číst ty žvásty. Tohle je cítit z tvých dotazů. Tak se nediv, že ti bylo odpovězeno tak, jak si zasloužíš. Chybí ti aspoň troška úcty a pokory. Slůvko prosím nejspíš vůbec neznáš. Takhle ti nikdo nic nedá.
No ked myslíš že sem sa nezeptal normálne tak si mysli , ale já sem to aj upresnil jak vidíš a co sa stalo? NIC!!! iba blbé keci

Ano dávam ti za pravdu to co nekterí jedinci tady splodá hlavne z elektroniky je k pobavení ;) Tak ta velice ale aj iných PROSIM či vúbec existuje neco na volnú energiu stačí návod + nejakú repliku link že to vúbec funguje a neni to pohádka. Ono 100-krát sa vymlúvat to či ono je ohodne lepší než dat neco realného do placu !!! Sú tu aj realné veci a fungujú !!! Ale mna zajímá aj proč nekdo neco začne ale nedotáhne to do konca večšinú to končí vetú :Idu bádat dalej.

Jestli sa to nekoho dotklo že sem NEPOPROSIL tak sa omluvám nechcel sem tu nikoho dráncovat ani zbíjat


Anonimný

Zariadenia

Příspěvek od Anonimný »

Majlando, a prečo dúfaš, že ti volakdo poskytne zadarmiko svoj vývoj a výzkum? Jasné, za nad tým bádame. Ale do boha, co ty s tým? Dlhujeme ti niečo? ;)
Robin :evil:


majlando
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: úte 05 led 2010 21:55

Re: Zariadenia

Příspěvek od majlando »

Anonimný píše:Majlando, a prečo dúfaš, že ti volakdo poskytne zadarmiko svoj vývoj a výzkum? Jasné, za nad tým bádame. Ale do boha, co ty s tým? Dlhujeme ti niečo? ;)
Robin :evil:
Néé o to mi nejde iba chcu vyskúšat či to tak zázračne funguje jak je to prezentované


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Zariadenia

Příspěvek od Akord »

Anonimný píše:Majlando, a prečo dúfaš, že ti volakdo poskytne zadarmiko svoj vývoj a výzkum? Jasné, za nad tým bádame. Ale do boha, co ty s tým? Dlhujeme ti niečo? ;)
Robin :evil:
Já som sem zopár opakovateľných vecí z vývoja poskytol zadarmo. Píš o tom, čo si poskytol Ty, a za seba v jednotnom čísle, inak sa iba zbytočne miešaš do bezplatnej diskusie. Zverejnené informácie na fóre nie sú platené, a preto Majlando alebo hocikto iný môže očakávať, že sa dozvie niečo, za čo nemusí platiť.


Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: Urychlovač částic

Příspěvek od spaceball »

majlando píše:...ono sa dá aj vyrobit pár návodú sem videl létat po nete
:)
Jim68 píše:Já ho mám taky. Koupil jsem ho za pětikilo... .
Za pětikilo - to jde. Já si ho uchoval z dob nedávných - miniaturní.
lajos píše:A kdo máte čidla a vyhodnovací PC centrum na ty srážky????????????? Jinak se dá cyklovat cokoliv (až na magnety-zatím).
Stačí vizuální kontrola - speciální bariéra ve dráze elektronů emituje fotony.
Pokud bys chtěl vyhodnotit pomocí PC, je třeba snímat intenzitu fotonů vhodným
fotodetektorem (fotorezistorem). A/D převodník se vleze i do konektoru RS232... Zbývá už
jen napsat jednoduchý počítačový program v JSA a přeložit assemblerem do strojáku.


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
majlando
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: úte 05 led 2010 21:55

Re: Zariadenia

Příspěvek od majlando »

Akord píše:
Anonimný píše:Majlando, a prečo dúfaš, že ti volakdo poskytne zadarmiko svoj vývoj a výzkum? Jasné, za nad tým bádame. Ale do boha, co ty s tým? Dlhujeme ti niečo? ;)
Robin :evil:
Já som sem zopár opakovateľných vecí z vývoja poskytol zadarmo. Píš o tom, čo si poskytol Ty, a za seba v jednotnom čísle, inak sa iba zbytočne miešaš do bezplatnej diskusie. Zverejnené informácie na fóre nie sú platené, a preto Majlando alebo hocikto iný môže očakávať, že sa dozvie niečo, za čo nemusí platiť.


Já nechcu nikoho využívat len chcu overit či tí zázraky mnohokrát prezentované jak revolúcia fungujú. Je na tem neco zlé?? :shock:


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zariadenia

Příspěvek od Ilem »

majlando píše:
Já nechcu nikoho využívat len chcu overit či tí zázraky mnohokrát prezentované jak revolúcia fungujú. Je na tem neco zlé?? :shock:
To chtějí všichni. A proto se tu sdružujeme na tomto fóru a vyměňujeme si zkušenosti. Je tu pár lidí, kteým se něco povedlo, ale když to po nich zkoušeli další, tak jim to nefungovalo. Tak jsou dvě možnosti. Buď ti první lhali, nebo ti druzí někde udělali chybu. Takže nikdo ti nedá víc, než se dočteš tady na fóru mezi těmi plky a žvásty. Uděláš velmi záslužný čin, když vybereš to podstatné a sepíšeš to do jednoho dokumentu. Ušetříš tím spoustu práce těm, kteří přijdou po tobě a budou se stejně, jako ty shánět po hotovém fungujícím řešení.


"Dum spiro spero"
Ciceron
majlando
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: úte 05 led 2010 21:55

Re: Zariadenia

Příspěvek od majlando »

Ilem píše:
majlando píše:
Já nechcu nikoho využívat len chcu overit či tí zázraky mnohokrát prezentované jak revolúcia fungujú. Je na tem neco zlé?? :shock:
To chtějí všichni. A proto se tu sdružujeme na tomto fóru a vyměňujeme si zkušenosti. Je tu pár lidí, kteým se něco povedlo, ale když to po nich zkoušeli další, tak jim to nefungovalo. Tak jsou dvě možnosti. Buď ti první lhali, nebo ti druzí někde udělali chybu. Takže nikdo ti nedá víc, než se dočteš tady na fóru mezi těmi plky a žvásty. Uděláš velmi záslužný čin, když vybereš to podstatné a sepíšeš to do jednoho dokumentu. Ušetříš tím spoustu práce těm, kteří přijdou po tobě a budou se stejně, jako ty shánět po hotovém fungujícím řešení.
To nerobí problém ale odkád začat??


Odpovědět

Zpět na „Lidé sobě“