Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Mikrobi jako pomocníci + pH těla.

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Myslíte, že bychom měli za každou cenu likvidovat bakterie?

ano
8
15%
ne
47
85%
 
Celkem hlasů: 55

Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Zásaditá směs

Příspěvek od poota »

hanka píše:... metodu i na mužskou část ...
Hezky ses politovala, jen co je pravda.
Podej čertu prst... - to si vážně myslíš, že i do vlastních řad??
"Všem milost, jenom zrádcům ne!"
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zásaditá směs

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Určitě máš stejně dobrou metodu i na mužskou část doktorů - jaké "kouzlo osobnosti" používáš na ně?
Náhodou, to platí i na mého dochtóra - ze začátku mu řeknu, co mám za problém, hned na to mu řeknu, co po něm chci a pak už to jen vysvětluju tak dlouho, dokud se mu nezačne stýskat po dalším pacientovi – vyjde mi vstříc :lol:

Když to tak vezmu... Ještě že u doktorů máme to čárkování obslouženého "dobytka" :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zásaditá směs

Příspěvek od hanka »

poota píše: - to si vážně myslíš, že i do vlastních řad??
Škoda :( . Myslela jsem si...když jsme tady taková jedna velká rodina...
... metodu na doktorky máš dobrou :lol:
Palo píše:...pak už to jen vysvětluju tak dlouho, dokud se mu nezačne stýskat po dalším pacientovi
Zdá se, že to bude rada univerzální, ovšem asi bude záležet na trpělivosti každého z nich a taky kolikátý je pacient na řadě.
Na konci směny jsou dvě možnosti:
1. doktor vyhodí pacienta s křikem ven
2. doktor je tak unavený, že napíše cokoliv, jenom aby se pacienta zbavil

Jít tam ráno, když je odpočatý:
1. Doktor se dobře vyspal, tak udělá pacientovi radost a napíše mu kýžený recept
2. Doktor je odpočinutý a tudíž těžko prolomitelný

Tak kdy tam teda zajít :cry: ?

Zdravím, :lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zásaditá směs

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Tak kdy tam teda zajít :cry: ?
No musíš si být jistá, že máš dost argumentů na to, aby Ti vyšel vstříc :)

Znáš to - buď záleží na kvalitě nebo na kvantitě :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Hezký

Příspěvek od Denny »

Hezký.... si tady plkáte, různé fígle na MUDrci používáte, jen co je pravda. A člověk tady trpí herxkou. Ale protože mi to nebrání ve čtení, tak jsem si také objednal ten odkyselovací elixír (Hani +1 :good: ) . A to přímo u nás v lékárně (Vrbno pod Pradědem). Mám to zařízeno tak, že jim jakýkoliv svůj požadavek napíšu ,,emilem" a oni mi ho zpětně potvrdí a když je hotovo, tak mě ještě telefonicky vyzvou k odběru :!:
Chvíli to trvalo, než jsem je to naučil, ale teď to funguje bezvadně . Ani recept nepotřebovali a vše řádně objednali. Dokonce i Epsomskou sůl sehnali a ještě si při tom pískali :ewhistle:
Takže žádné stresy ani úsměvy zdarma - a tak mě napadá, nebude to spíše tím, že tam pracují ochotné dámy (+ mé kouzlo osobnosti, - ten si ale fandí) :P :


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Hezký

Příspěvek od poota »

Denny píše:...+ mé kouzlo osobnosti, -
tak tím to bude určitě
- jenom je tu ještě taky docela nepatrná možnost, že si ty dámy při svém vzdělání dokázaly spočítat, že pro ně bude lepší, když se toho co nejvíc vyřídí "na dálku" :D
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Komplet v blešáku

Příspěvek od Palo »

Za malou chvíli bude v blešáku dostupný komplet k vyzkoušení: MMS1+kyselina citronová+DMSO+MMS2+odkyselující směs+jedlá soda bicarbona+epsomská sůl.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Hezký

Příspěvek od Denny »

poota píše:
Denny píše:...+ mé kouzlo osobnosti, -
tak tím to bude určitě
- jenom je tu ještě taky docela nepatrná možnost, že si ty dámy při svém vzdělání dokázaly spočítat, že pro ně bude lepší, když se toho co nejvíc vyřídí "na dálku" :D
Zdravím - poota
A mám po radosti, jó člověk se nemá zbytečně moc chlubit :oops:

PS. ta Epsomská je skutečně na jaterní očistu vhodnější, nezatěžuje tolik ledviny (ale zase není z ní tak krásná sra.ka, jako z Glauberky) :)
A před chvíli mi dámy z naší lékárny volaly, že mám odkyselovací směs připravenou. Takže jim to i se sháněním přísad ,,trvalo" celkem necelé 3dny. Teda klobouk dolů.
Hanko, to máš blbý, ale jsem z téhož kraje jako ty. Jenže tady se lékarnice snaží (alespoň ta jedna s kterou komunikuji) :lol:
Naposledy upravil(a) Denny dne stř 17 bře 2010 15:10, celkem upraveno 1 x.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Zásaditá směs.

Příspěvek od hanka »

Tak jsem se po týdnu zašla znovu zeptat do lékárny jak jsou daleko s výrobou zásadité směsi. Věnovaly se mi dokonce všechny 3 lékárnice + ještě jedna, která je přišla navštívit z jiné lékárny. Držte se - podařilo se jim sehnat pouze 1 surovinu, a to sobu bicarbonu. Další suroviny prý ve skladech nemají! Váhám, jakého smajlíka mám k textu umístit, jestli :shock: nebo :laugh: nebo :evil: - cítím totiž všechny tři emoce + ještě bezmoc, na kterou tady smajlíka nemáme.

Já tady pátrám, jaký fígl použít na doktory, a oni i kdyby byli ze zlata, tak je mi to stejně na dvě věci...
Denny, máš to s lékárnou zařízeno skvěle, teď se ještě ukáže, ve kterých skladech nakupují. DržímTi palce, ať nenakupují v našem kraji!
Nebýt Pala, tak bych si v tom našem "podělaném" kraji ani neměla odkud tu směs pořídit!

To je prima, Denny, klobouk dolů před lékárnicemi z Vrbna p.P :) ! Vlastně jak tak koukám, tak přede všema lékárnama, kromě těch u nás - jedna je horší, než druhá. Mám chuť říct i město, ale až tak špatnou reklamu jim dělat nechci, přece jenom tady žiju, a turistů už tady jezdí i tak málo :roll: .

Denny, zkus si vzít trochu víc (aspoň 2 plné lžičky) na jedno užití, rozpuštěné v teplé vodě, ale ne naráz, postupně popíjej, jestli Ti to nezabere na tu herxu. Já si předevčírem večer vzala větší dávku a do rána se mi moc ulevilo, včera jsem byla takřka OK! Až si v tom udělám více jasno, napíšu o tom.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Dna - pakostnice.

Příspěvek od hanka »

Dna – pakostnice

Původcem dny je přemíra močoviny v krvi, avšak skutečná příčina tohoto onemocnění je v překyselení těla. Neboť při akutním nedostatku zásaditých látek inklinuje kyselina močová k tomu, že se shlukuje do malých krystalků. Dokud není dostatek zásad v těle, nemohou být neutralizovány ani vyloučeny a usazují se v pojivovém vazivu. Často se zadržují v kloubech, především na vnitřní straně kloubního pouzdra, kde působí jako smirek a vyvolávají zánětlivé procesy spojené se silnými bolestmi. Nakonec vedou ke známému ztuhnutí, takzvaným „dnovým“ uzlinám.

Krystalky močoviny se mohou usazovat také ve šlachové pochvě a tíhovém váčku kloubu nebo dokonce v kůži, např. v ušním boltci. Ukládají se však často i v ledvinách, kde zapříčiňují jejich postupné tvrdnutí nebo tvorbu ledvinových kamenů. Ledviny, vystavené tímto velké zátěži, nakonec nemohou řádně plnit svoji funkci a po čase selhávají.

Sklon k pakostnici je sice dědičný, ale i přes tuto vrozenou dispozici nemoc nemusí vždy propuknout. Mnohem častěji se jí dá zcela vyhnout, pokud se do jídelníčku důsledně zařazuje zásadotvorná strava s dostatečným množstvím zásaditých potravinových doplňků a v případě potřeby se redukuje tělesná váha.
Zvlášť u dny je třeba dbát na pravidelnou denní dávku zásad s pH 7,5 nebo 8. Již během několika málo hodin po první dávce zřetelně pocítíte úspěch: Bolesti poleví, klouby se stávají pohyblivější a zánětlivý otok splaskne.

Také zde se doporučuje dopřát si plnou vanu zásadité koupele s pH hodnotou 8,5. Aby byla co nejefektivnější, měla by trvat nejméně 2 až 3 hodiny, protože až tehdy se začne projevovat její účinek. Pakliže na závěr ještě jednou změříte pH vody, zjistíte, že výrazně klesla, jak se z vašeho přetíženého organizmu uvolnily kyseliny :lol: .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
jarda ovčák svitavy

Dna...

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Jasně, dna postihuje mnohem více lidí, než se ví obecně. dna může způsobit i bolest hlavy i páteře vč uložení šlach.
Může být, že někomu nezabere alter léčba, nebo se tím nechce zabývat. K tomu slouží dlouholetě prověřený a bezpečný milurit. Prý to je maďarský majstrštyk..... Opravdu funguje a předchází se ledvinovým potížím vč žločníkových.
Přirozeně ph organismu řízené přiměřenou stravou je nejbezpečnější. Ovšem, sám jsem důkazem, že dna může zcela zmizet.
A né že bych držel nějakou neluštěninovou dietu. Naopak.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dna...

Příspěvek od Palo »

jarda ovčák svitavy píše:...né že bych držel nějakou neluštěninovou dietu. Naopak.
Spotřeboval jsi tu mňamku, co jsme na zahradě vytvořili? Nebo se povaluje u MMS? ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jarda ovčák svitavy

hoj příteli.

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Poslušně hlásím, že jsem mňamku vypotřeboval dle doporučení a celé stádo odčervil pomocí mms. Čekám na koprologickej rozbor a když to bude gut, tak si to nechám patentovat a..........
Dělám si to.....
Musíš přijet, až bude trošku sucho. Budem blbnout, až se z nás bude hulit.Daco zjeme, popijeme, dobre budě......


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hoj příteli.

Příspěvek od Palo »

To rád slyším ;) No ta jedlá soda s rádoby javorovým sirupem Tě měla zbavit té dny. Nevím teda, jestli s tím budeš souhlasit, ale jsem rád, že jsi zase o něco "zdravější" :) Přiznám, že moc nevěřím, že by MMS stoprocentně zbavilo Tvé otroky cizopasníků, ale kdyby ano, bylo by to fajn :) No spíš bych vsadil na ten Albex nebo co si to dáváš do polívky :lol:
Určitě ale už nemají toxoplazmu, jestlis na nich MMSkem nešetřil, no aspoň můžeš k levandulím přidat duchovní výchovu otroků, s odůvodněním "aby líp chutnaly" (Y je správně - pro ostatní) :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Artróza.

Příspěvek od hanka »

Artróza – degenerativní postižení kloubů

Artróza je chronické onemocnění kloubů, jež postihuje především starší generaci. Jednostranný pohyb a vybočení pánve, většinou způsobené rozdílnou délkou končetin, jež by se v podstatě dala snadno odstranit, podporují a urychlují artrózu kolen a kyčlí. Degenerativní změny postupují ruku v ruce se sníženým obsahem minerálů v chrupavkách a kloubech. Především v kloubních pouzdrech se vyskytuje dostatečné množství zásaditých vazeb, které mohou být použity při neutralizaci zatěžujících vazeb, které mohou být použity při neutralizaci zatěžujících kyselin. Opotřebování kloubů tudíž není podmíněno stářím ani přetížením, nýbrž především překyselením těla.

Odebráním zásaditých látek dochází k zhuštění kloubního mazu. Ve spojení s uloženými krystalky soli se vytvoří hmota podobná smirku, která při každém pohybu poškozuje chrupavku a způsobuje bolest. Z tohoto důvodu se člověk snaží pohyb omezit, což následně vede k nedostatečnému vyživování chrupavek, k němuž dochází pouze při pohybu. Celou situaci může ještě dodatečně zhoršit přibírání na váze, kdy jsou klouby zbytečně a neúměrně zatěžovány.
Tělo však může vytvořit nový kloubní maz spojením hodnotných proteinů s vápníkem. Vedle odkyselení je k tomu třeba zajistit i doplňkovou přirozenou výživu s vápníkem a fosforem. Aby mohlo dojít k proteinové syntéze, jež je velmi důležitá pro tvorbu kolagenu, potřebuje tělo také hořčík. Protože většina lidí trpí jeho nedostatkem, je obzvlášť nutné dbát na jeho doplňování, stejně jako na pravidelné užívání vitamínu C a selenu.

Pro výstavbu tkáně je velmi důležitá aminokyselina tryptofan, bohatě obsažená v avokádech, banánech, ořechách, čerstvém mléce, v ovčích a kozích sýrech nebo rybách.
Ze všeho nejdůležitější je však pravidelný pohyb po celý život, jelikož pouze tímto způsobem je zajištěno zásobení živinami, neboť klouby nemají žádný vlastní vyživovací oběh.
:lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“