Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

DMSO

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: recepty?

Příspěvek od milda »

Odpověď v SZ


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

DMSO

Příspěvek od milda »

Našel jsem něco podrobnějšího.....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

DMSO

Příspěvek od Merlin »

Zdroje a použití.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

DMSO -zdroj

Příspěvek od milda »

už jsem to psal některým v SZ, tak teď pro všechny:

DMSO vyrábí http://www.penta-chem.cz/ciste-laborato ... query=dmso

neprodají sice malé množství, ale telefonicky poradí prodejce chemikálií ve větších městech, kteří vám to DMSO objedají (min 1 litr, cca 860kč)


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

EXPERIMENT

Příspěvek od milda »

Po několika nesmělých pokusech s pár kamkami DMSO jsem včera dal trochu větší ránu :D
Musím předem podotknout, že mě MMS nevadí a dávám si poměrně hodně i do koupele. Platí, že kdo to chce zkusit , musí nejdříve od malých dávek! :!:

Každou zimu, díky suchému vzduchu a slabým kalhotám, mě vždycky svědí lýtka, obzvlášť ve vaně v horké vodě. Tak jsem se do toho včera pustil:

Připravil jsem do skleničky 1 čajovou lžičku MMS + 4 lžičky kyseliny citronové. K tomu 1dcl vody + 2 lžičky DMSO. Po vylezení z vany jsem potřel lýtka a kotníky. Nabíral jsem lžičkou směs ze skleničky, vylil na nohu a rezetřel rukou. Natřel jsem i kotníky a klouby v zápěstí. Rozdrampaná místa trochu pálila, ale bylo to spíš příjemné. S jednodenním odstupem můžu říct, že se lýtka sklidnila a budu procedůru určitě opakovat.

Po cca hodině jsem šel udělat klystýr a nalil jsem do 2litrové nádobky asi 15 - 20 ml směsi, co zbyla. Klystýrování proběhlo v pohodě.
Po půl hodině začalo běhání. :lol: :D
Ještě ráno dvakrát rychlým krokem, :P a pak se to zkonsolidovalo. Pocit vyčištění ale je fajn. :D

Do klystýru dávám 8-10 kapek MMS, tak ještě budu přidávat cca 10 kapek DMSO. (ale pozor, tady obzvlášť opatrně) :!:

TADY OPRAVDU POZOR! TO BYCH NIKDY NEDĚLAL!!
DMSO s sebou přes kůži vnese do těla kde co, proto se má používat jen na čistou pokožku. Umíte si představit, co s sebou vtáhne z tlustého střeva sliznicí do těla?!?

Železné pravidlo – nikdy vnitřně, s jedinou výjimkou, a to je výplach úst při abscesu. NEPOLYKAT!


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: EXPERIMENT

Příspěvek od Modest »

Jaký DMSO používáš? Stačí čistý 98 % nebo by měl být čistší?


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: EXPERIMENT

Příspěvek od milda »

Používám 98%, jiné se ještě hůř shání. Protože dáš jen pár kapek do nálevu, je to řekněme 0,5-3% DMSO do MMS+trochu vody.

Takže příměsí může být 2% ze max3% = 0,02 x 0,03 = 0,0006. Tedy od oka přibližně šest desetitisícin z malé skleničky směsi. ;)

A to je určitě zanedbatelné, vzhledem k tomu, že ty 2% v DMSO není nic škodlivýho. :D


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pozor

Příspěvek od rival »

Pozor, důlžitá červená poznámka od Gewo:
milda píše:Po několika nesmělých pokusech s pár kamkami DMSO jsem včera dal trochu větší ránu :D
Musím předem podotknout, že mě MMS nevadí a dávám si poměrně hodně i do koupele. Platí, že kdo to chce zkusit , musí nejdříve od malých dávek! :!:

Každou zimu, díky suchému vzduchu a slabým kalhotám, mě vždycky svědí lýtka, obzvlášť ve vaně v horké vodě. Tak jsem se do toho včera pustil:

Připravil jsem do skleničky 1 čajovou lžičku MMS + 4 lžičky kyseliny citronové. K tomu 1dcl vody + 2 lžičky DMSO. Po vylezení z vany jsem potřel lýtka a kotníky. Nabíral jsem lžičkou směs ze skleničky, vylil na nohu a rezetřel rukou. Natřel jsem i kotníky a klouby v zápěstí. Rozdrampaná místa trochu pálila, ale bylo to spíš příjemné. S jednodenním odstupem můžu říct, že se lýtka sklidnila a budu procedůru určitě opakovat.

Po cca hodině jsem šel udělat klystýr a nalil jsem do 2litrové nádobky asi 15 - 20 ml směsi, co zbyla. Klystýrování proběhlo v pohodě.
Po půl hodině začalo běhání. :lol: :D
Ještě ráno dvakrát rychlým krokem, :P a pak se to zkonsolidovalo. Pocit vyčištění ale je fajn. :D

Do klystýru dávám 8-10 kapek MMS, tak ještě budu přidávat cca 10 kapek DMSO. (ale pozor, tady obzvlášť opatrně) :!:

TADY OPRAVDU POZOR! TO BYCH NIKDY NEDĚLAL!!
DMSO s sebou přes kůži vnese do těla kde co, proto se má používat jen na čistou pokožku. Umíte si představit, co s sebou vtáhne z tlustého střeva sliznicí do těla?!?

Železné pravidlo – nikdy vnitřně, s jedinou výjimkou, a to je výplach úst při abscesu. NEPOLYKAT!


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

DMSO aplikace

Příspěvek od milda »

citace z J.Humbleho. Při vážnějších chorobách se aplikuje i přes pokožku, aby se dostalo víc MMS do těla:

Držte se přesně následujícího postupu:
Namíchejte si dávku aktivací 10 kapek MMS 50 kapkami citrónové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Několik sekund protřásejte sklenici a vyčkejte 3 minuty.
Přidejte jednu čajovou lžičku DMSO a promíchejte pohybováním sklenicí, ale ne déle, než asi 15 sekund.

Roztok okamžitě rozetřete po stehnech pažích nebo po břiše. Při ošetření jiné osoby můžete použít igelitovou rukavici nebo při aplikaci na vlastní tělo holé ruce. Jestliže pocítíte pálení, můžete příště přidat asi 1 čajovou lžičku vody nebo pleť po aplikaci ošetřit směsí olivového oleje a šťávy z aloe vera. K aplikaci použijte pokaždé jinou oblast těla.

Takto postupujte každou druhou hodinu prvního dne a druhý a třetí den každou hodinu. Pak 4 dny vynechejte a příští týden začněte stejně. Přitom ovšem nikdy nepřestávejte brát pravidelné, snášené orální dávky MMS.


-Z toho vyplývá, že DMSO spolu s MMS se musí aplikovat poměrně rychle a raději opakovaně na malých částech těla. :idea: :D


atrab
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28 led 2010 22:17

DMSO

Příspěvek od atrab »

PROSÍM PORAĎTE NĚKDO KDE SEHNAT DMSO. DÍKY


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

kde sehnat?

Příspěvek od milda »

sehnat se dá; dal jsem to do blešáku:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1445


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DMSO -zdroj

Příspěvek od Merlin »

milda píše:už jsem to psal některým v SZ, tak teď pro všechny:

DMSO vyrábí http://www.penta-chem.cz/ciste-laborato ... query=dmso

neprodají sice malé množství, ale telefonicky poradí prodejce chemikálií ve větších městech, kteří vám to DMSO objedají (min 1 litr, cca 860kč)
Není tomu tak, někdo Vám pověsil bulíka na nos. Prodají vám to i přímo:

Dobrý den.

Cena dimethylsulfoxid p.a. … 590,- Kč/1000 ml + 20 % DPH. Zboží si můžete osobně vyzvednout - exp. poplatek 50,- Kč - v Praze 10 Hostivař, Radiová 1, úhrada zboží: placeno hotově - nebo zboží lze poslat přepravní službou CS expres (cena dopravy závisí na hmotnosti a vzdálenosti, úhrada na dobírku. Doprava autem dodavatele stojí 250 Kč.

Termín vyřízení objednávky je týden, pokud je zboží skladem.

Hezký den

Zuzana Zuntová

Obchodní oddělení Ing. Petr Švec - PENTA
Radiová 1, 102 27 Praha 10
tel.: 246 080 397
fax.:246 080 398
e-mail: zuntova@pentachemicals.eu
http://www.pentachemicals.eu


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: DMSO -zdroj, bulík na nos :(

Příspěvek od milda »

Jj, pověsil bulíka .....

Někdo na expedici v Pentě. Zaregistroval jsem se tam a poslal písemnou objednávku. Bohužel jsem poštu už smazal.
Přišla mi odpověď že neprodávají tak malé množství. Jezdím autem aspoň dvakrát týdně okolo. :?

Takže jsem to měl o cca 25% dražší a s problematickým parkováním v Praze + později. :evil:

Příslušnému pracovníkovi :bad: :enaughty: :!:


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: recepty?

Příspěvek od Iv »

milda píše:Existují nějaké recepty na použití DMSO? Zajímají mne především klouby.... :)

DMSO (dimetyl sulfid) existuje i jako gel. V některých mastech, právě na klouby a revma, je ho až 90%, jen se rozhlédnout. Taková mast smísená s výtažkem z kostivalu... hmm.
Dolobene gel (cca 90,- Kč/50mg


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

DMSO a masti

Příspěvek od laik »

Zdravím
Vařím konopnou mast (snad mě za to nezavřou :D )
a chtěl bych tam přidat DMSO co si o tom myslíte?
a v jakém tak poměru či množství na oběm masti by jste doporučovali ?...
a přidávat určitě až v poslední fázi před rozlitím do kelímku že?....
:bye:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“