Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Metody léčení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

energie...

Příspěvek od laik »

EFT ,Germánská medicína ,Etikoterapie , (či Toltécká cesta rekapitulace ,o které ted zrovna čtu)..... a pod....
Pořád se motáme kolem harmonizování našeho energetického těla.....našeho pravého já.....
:bye:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
jarda ovčák svitavy

No jasně,toltékové.

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Na začátek čtyři dohody, pak láska vstahy přátelství a budeš v tom až po uši.
Je to paráda. U počítače mám balíček karet ČTYŘI DOHODY....
Sáhnu po nich a vylosuju si jednu z nich. Táááák....
Chci odpověď na otázku, co mám dělat.
Píše se tam:Jste naživu,tak vezměte život do svých rukou a radujte se z něj.Narodili jste se s právem na štěstí, na lásku a na to svou lásku sdílet.Sebrat odvahu a radovat se ze života, zkrátka být štastný, to je jediné, na čem záleží.
Tak psáno jest. Jdu se radovat. Počkat, já se raduju od rána.Tak znova a víc......


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: energie...

Příspěvek od Jayo »

laik píše:EFT ,Germánská medicína ,Etikoterapie , (či Toltécká cesta rekapitulace ,o které ted zrovna čtu)..... a pod....
Pořád se motáme kolem harmonizování našeho energetického těla.....našeho pravého já.....
:bye:
Presne o tom to je. A najhlbsie lezi duchovno. ;-)


Návštěvník

Reconnection

Příspěvek od Návštěvník »

Zkoušeli jste nekdo reconnection? Ja byla u pani smolejove na reconnection a musim rict ze to byl neuveritelny zazitek :) nejenze jsem prestala mit migreny, ale zaktivizovala se ma energeticka centra v rukou a zacala jsem citit energii :) doporucuji :)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: energie...

Příspěvek od hanka »

Jayo píše:
laik píše:EFT ,Germánská medicína ,Etikoterapie , (či Toltécká cesta rekapitulace ,o které ted zrovna čtu)..... a pod....
Pořád se motáme kolem harmonizování našeho energetického těla.....našeho pravého já.....
:bye:
Presne o tom to je. A najhlbsie lezi duchovno. ;-)
Je to o odstraňování emočních bloků - zkoušel to už někdo? Jaké máte zkušenosti? "Klopkali" jste si sami, nebo jste se nechali vést EFT terapeutem?


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: energie...

Příspěvek od Jayo »

Ja som to skusal sam, ale iba raz, velmi ma to nebavilo, bolo to strasne otravne. To by som si uz radsej zacvicil nejaku jogu. :-) Ale mozno to este vyskusam.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: energie...

Příspěvek od hanka »

Zkoušel jsi to jenom tak, bez toho, aby jsi odťukával nějaký problém? Máš nějaké materiály, podle kterých jsi se řídil? Promiň, že se tak vyptávám, ale je to důležité, jinak to nebude fungovat. :)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Liečba svetlom

Příspěvek od sano »

uvádzam preklad zo zaujímavej debaty na energeticforum. Pôvodne bolo vlákno venované pestovaniu rastlín pomocou LED, ale začali sa tam objavovať aj nápady a informácie o liečbe svetlom.


Originál:
http://energeticforum.com/agriculture/1 ... -leds.html


Preklad:

02-17-2008, 09:14

ray0energy
Člen

Pripojiť Dátum: február 2008
Príspevky: 31
Pestovať rastliny vtip LED
Dobrý deň, mám bin štúdiu trochu na tému pestovanie rastlín pod LED, s
potom, čo som zistil, že zariadenie používať iba farba modrá a červená (objav NASA na pestovanie rastlín vo vesmíre)

, takže odtiaľ aj štart na experiment vtip to a lampy moje vlastné.








Naposledy upravil ray0energy: 02-17-2008 v 09:18.

# 2( permalink )
02-17-2008, 14:53

Aaron
Duchovný Živnostník

Pripojiť Dátum: február 2007
Miesto: Washington štát
Príspevky: 6.206
pulzné LED
Skvelá práca! LED pre rastliny sú stále viac populárne a lacnejšie.

Dr John Ott zistil, veľa z tohto je to pravda, pokiaľ ide o rôzne farby na rastliny. On je "otec celé spektrum svetla." Rastliny tak porastú len s červeným svetlom.

Bolo to vlastne LED pre liečebné účely, ktoré spôsobili, aby som sa stretnúť John Bedini, pretože spoločnosť, ktorú som bola s ním stretol na niekoľkých vzájomných advokáta verím.

si môžete prezrieť niektoré z mojich starých výrobkov ... tejto webovej stránky je veľmi OUTDATED práve teraz. Chee Energy - ZĽAVY! # 1 Impulzné LED zariadenia, Delwa, a ďalšie! tak Nesnažte sa, aby niečo cez to. Ale to, čo sme zistili, že vedľa svojej červené a infračervené svetlo, modré mal nejaký úžitok, a modrá / červená mix z fuscia farby, rovnako ako máte na vašom zariadení! Veľmi liečenie farbou. Naša svetla impulzný na rôznych frekvenciách na základe rezonančná frekvencia tkanivo z embryonálnych pôvodu buď ektoderm, mezoderm alebo endoderm tkaniva typov. Všetci sú harmonické na sebe a model sme použili bol od Dr Paul Nogiéra, otec auriculotherapy (ušná akupunktúra), v modernej dobe prinajmenšom.
"Nogiéra frekvencií"

tkanivo ektoderm 292hz
mesoderm tkaniva 584hz
endoderm tkaniva 1168hz

všetky harmonické Hudobné D Poznámka: ... našiel cez radiálne pulz reflex.

Bolo by zaujímavé vidieť, čo tieto frekvencie urobiť, aby rastliny!

# 3( permalink )
05-30-2008, 02:30
DR-zelená
Junior členských

Založený: 04. 2008
Príspevky: 11
Veľmi zaujímavé! Na strane na vedomie, z mojej skúsenosti pestovanie rastlín konope v minulosti, počas rastu modré spektrum svetla sa neodporúča, pretože červené svetlo podporuje (nie som si istý, či je to správne slovo) stonku rast, čo má za následok dlhší / vyššie rastliny ktoré sa zdajú byť vystreté. Aj tento spôsob v dolnej časti rastliny dostáva menej svetla ako STEM / top neustále rastie ďalej a musíte byť neustále v pohybe svetlo vyššie a vyššie. Tak k zníženiu tohto obdobia "rastu" Priebeh a maximalizovať celého závodu pôsobením svetla, odporúča sa modré svetlo. Kým červené svetlo podporuje rast stonky počas "rast" fázy života, rastlina používa tiež červené svetlo pre kvitnutie. Tak to je dôvod, prečo vo všeobecnosti ľudia budú využívať halogenidové (modrá) svetla pre rast, a sodíka (červená) pre kvitnutie. Výsledkom je kratšia bushier závodu.

Ale to sa vzťahuje na konkrétne cykly rastlín, nie som si istý, ako informácie, by to mohlo použiť pre všeobecné rast rastlín.

# 4( permalink )
05-30-2008, 06:05

Aaron
Duchovný Živnostník

Pripojiť Dátum: február 2007
Miesto: Washington štát
Príspevky: 6.206
červené svetlo pre rastliny
Hi DR-Green,

pravdepodobne ste videli čierneho plastu, ktorý ide okolo stonky rastliny rajčiaka pre vedenie pozemné teplý, atď ..

V poslednej dobe v niektorých záhradníctve projekty, som našiel na záhrade skladovanie rovnakého plastu, ale to je červená ( a perforované nechať ho dýchať). Červené plastové odráža červené svetlo späť do závodu zo slnka (alebo čokoľvek pestovať svetla) zvyšujú paradajok rast rastlín až o 20%.

# 5( permalink )
05-30-2008, 07:47
DR-zelená
Junior členských

Založený: 04. 2008
Príspevky: 11
To je dobrý bod. Aj keď som nerobil kvôli pozorovania účely vtedy, bol som veľmi nadšený celý podnik, takže som si všimol (skoro) všetko ... Myslenia späť na červené svetlo Zdá sa, že v skutočnosti spôsobí, že stonka rast, čím svetlo vyššia je len nešťastná strana-účinok, ktorý môžete znateľne vidieť, že si stmievač dole.

Ale vysvetliť to, čo som mal uvedené v prvej post, I nemohol povedať, že rozdiel v raste hovoria týždeň alebo mesiac, ale pri použití modrého svetla pre "rast", stopky (alebo uzlami?) bol cca 1 cm od seba, že je každá vrstva slamy vyrastať z hlavného stonky bola 1 cm od seba, z ktorej vyplýva veľmi nízkej produkcii kmeňových hlavnej, alebo stále na dosah svetla (čo v tejto časti je irelevantné, pretože červené svetlo môže byť rovnako blízko k vrcholu (hlavná stonka), pretože jeho rastúci smerom nahor), zatiaľ čo závod vyrástol miesto nahor. Po prepnutí na červené svetlo na kvitnutia, a znížiť svetlo až 11 hodín 45 minút denne na vyvolanie kvitnutia (rast bol 18 hodín, 6 off), ale nemám pochýb, že niektoré chemické zmeny boli deje vo vnútri zariadenia, ako je to chystal sa kvet, hlavná stonka po dobu niekoľkých dní by sa aspoň 2 cm na dĺžku, ako iný súbor pochádza zrejme rastúci smerom von, tak na základe veľmi drsné rozsudku konštatoval, že je aspoň dvakrát hlavným stopkou rast medzi vrstvy. Nie som si istý, či znížené hodín svetla by spôsobiť rast viac či menej rastú, pretože by to nemala byť "siahal po svetle" počas tmy, takže možno to je niečo, čo sa pozrieť do.

A tak sa zdá byť účinok skutočného rozdielu v raste rastlín, a nie len zrejmý nedostatok svetla, alebo rastúce dostať svetlo.

A jeho dlho, čo som sa pozrel do tejto veci, a ja nemôžem byť istý, či som vlastne čítal to, aby porodila v mysli, aby som mohol byť úplne aby to hore ... Ale to je farba svetla, ktoré prichádza od Slnka sa mení v priebehu obdobia roka, sa pod rôznymi uhlami a je filtrovaný odlišne, a čo nie, rovnako ako jeho ďalší červenú počas večera, pretože zemskej atmosféry a tak ďalej ... Možno sa tak stane prirodzene v priebehu celého roka, postupne sa meniace medzi modrou a červenou, takže rastliny sa správajú odlišne.

[upraviť] Má farbu svetla, ktoré vidíme na Zemi prichádza zo Slnka zmeny, nie skutočné svetlo prichádzajúce zo slnka

I ' ll mať až k brať má "pestovať box" späť znovu získať experimentovať s rôznymi rastlinami
Naposledy upravil DR-zelená: 05-30-2008 v 07:51.

# 6( permalink )
05-30-2008, 19:36

Redmeanie
Senior členských

Pripojiť Dátum: august 2007
Príspevky: 365
Dobrá práca! Asi pred 3 mesiacmi som videl nejaký chalan na "Instructables" to urobiť. Keby som išiel pestovať rastliny by to určite bola moja cesta.

# 7( permalink )
05-31-2008, 16:56

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Veľké tému
Za nejaký čas som premýšľal začleniť LED s ORGON generátora na posvätné geometrické pole. Aj teoreticky, že to mohlo použiť pre uzdravenie a manifestácie účely. Predstavte si, že ORGON generátor emisiami zdravie dáva energiu Ak sa dobre, potom celé spektrum svetla (LED), a geometrie, ktoré dokonca boli na kus papiera mohol dať veľa chi. Všetci vo všetkých, ktoré by mohli byť po-zabiť?

Potom som videl, perkl-svetlo, ktoré predáva za takmer 500 dolárov, Predpokladám, že pre ľudské telo uzdravenie? Avšak nevidím geometrie alebo uviedla ORGON technológie a podobne.

Myšlienky do cestovných ... No, niektorí to


Henrim
Naposledy upravil Henrim: 05-31-2008 v 17:17.

# 8( permalink )
05-31-2008, 18:40

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Citácia:
Pôvodne odoslal Aaron
Skvelá práca! LED pre rastliny sú stále viac populárne a lacnejšie.

Dr John Ott zistil, veľa z tohto je to pravda, pokiaľ ide o rôzne farby na rastliny. On je "otec celé spektrum svetla." Rastliny tak porastú len s červeným svetlom.

Bolo to vlastne LED pre liečebné účely, ktoré spôsobili, aby som sa stretnúť John Bedini, pretože spoločnosť, ktorú som bola s ním stretol na niekoľkých vzájomných advokáta verím.

si môžete prezrieť niektoré z mojich starých výrobkov ... tejto webovej stránky je veľmi OUTDATED práve teraz. Chee Energy - ZĽAVY! # 1 Impulzné LED zariadenia, Delwa, a ďalšie! tak Nesnažte sa, aby niečo cez to. Ale to, čo sme zistili, že vedľa svojej červené a infračervené svetlo, modré mal nejaký úžitok, a modrá / červená mix z fuscia farby, rovnako ako máte na vašom zariadení! Veľmi liečenie farbou. Naša svetla impulzný na rôznych frekvenciách na základe rezonančná frekvencia tkanivo z embryonálnych pôvodu buď ektoderm, mezoderm alebo endoderm tkaniva typov. Všetci sú harmonické na sebe a model sme použili bol od Dr Paul Nogiéra, otec auriculotherapy (ušná akupunktúra), v modernej dobe prinajmenšom.
"Nogiéra frekvencií"

tkanivo ektoderm 292hz
mesoderm tkaniva 584hz
endoderm tkaniva 1168hz

všetky harmonické Hudobné D Poznámka: ... našiel cez radiálne pulz reflex.

Bolo by zaujímavé vidieť, čo tieto frekvencie urobiť, aby rastliny!
Bolo by zaujímavé vedieť, frekvencia DNA. Tak to je veľmi možné aktivovať DNA. To bude alternatívou k ThetaHealing aktivácie DNA.

Zaujímalo by ma, kde by som mohol získať tieto frekvencie, alebo nástroj na kontrolu týchto, alebo stará metóda proutkaření?

Hmmm ...

Henrim

# 9( permalink )
05-31-2008, 18:44

** ~ Imhotep ~ **
Senior členských

Založený: 04. 2008
Príspevky: 396
Zdá sa, ako by to ušetriť oveľa viac elektriny, než s vysokou poháňal rast svetla. výborný

# 10( permalink )
06-26-2008, 03:28

Amigo
Senior členských

Pripojiť Dátum: august 2007
Príspevky: 678
Ahoj,

Ak budete čítať Tajný život rastlín, tam sú podrobnosti o experiment, kedy bol závod pestuje v krabici bez svetiel. Ak si dobre spomínam, jediná vec, ktorú urobiť, aby to bol drôt vedúci k anténe / doska vonku na slnku pripojený k zemi závod bol rastie dovnútra

aj s LED nebudete dosiahnuť full-spektrum osvetlenia, pretože LED vyžarujú iba v špecifických vlnových dĺžkach, s vrcholom na určitej frekvencii, tak prevláda farba.
Aby sa dosiahol full-spektrum musíte bývať do Wave domény a ľahké motory, ale to je oblasť nanotechnológií, že normálne ľudia nemajú prístup k , ale vzhľadom ku všetkým veciam (stále v rámci výskumu, IP / patentov, ďalšie firemné býčie ****, nákladov na materiál a výrobu, atď).

Či tak alebo onak, bolo by zaujímavé zopakovať, že experiment z uvedenej knihy a uvidíme, čo sa stane ...

# 11( permalink )
06-26-2008, 03:54

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Dobrý deň, amigo

Citácia:
Pôvodne odoslal Amigo
Ahoj,

Ak budete čítať Tajný život rastlín, tam sú podrobnosti o experiment, kedy bol závod pestuje v krabici bez svetiel. Ak si dobre spomínam, jediná vec, ktorú urobiť, aby to bol drôt vedúci k anténe / doska vonku na slnku pripojený k zemi rastlina rástla palcov
Znie ako Reichenbach.

Citácia:
Pôvodne odoslal Amigo
Tiež s LED nebudete dosiahnuť full-spektrum osvetlenia, pretože LED vyžarujú iba v špecifických vlnových dĺžkach, s vrcholom na určitej frekvencii, tak prevláda farba.
Aby sa dosiahol full-spektrum musíte bývať do Wave domény a svetlo motory, ale to je oblasť nanotechnológií, že normálne ľudia nemajú prístup k, ale vzhľadom ku všetkým veciam (stále v rámci výskumu, IP / patentov, ďalšie firemné býčie ****, nákladov na materiál a výrobu, atď) .

Či tak alebo onak, bolo by zaujímavé zopakovať, že experiment z vyššie uvedených knihy a uvidíme, čo sa stane ...
Áno, ja s vami súhlasím, to nebude dosiahol plný spektra. Myslím ale, nejako to môže byť tak blízko k plnej spektrum, vzhľadom k miešaniu farieb svetla, infračerveného, červená, oranžová, žltá, zelená, modrá, fialová, ultrafialové - všetky LED.

Wave domény a ľahké motory? To je tak nad mojou hlavou, mi to vysvetliť?

Vďaka!
Henrim

# 12( permalink )
06-28-2008, 02:25

Amigo
Senior členských

Pripojiť Dátum: august 2007
Príspevky: 678
Svetlo motory môže v podstate vytvoriť s ohľadom na akékoľvek vlnovej dĺžky, pretože svetlo nie je vytvorená pomocou konvenčných prostriedkov, ale namiesto toho VIA Nano veľké pole antén, ktoré vyžarujú vlny špecifických vlnových dĺžok v spektre.

Samozrejme môžete vidieť výhodu, že namiesto použitia červená LED môžete jednoducho nastaviť oscilátor z nano poľa na 630nm napríklad a dostať červenú chcete, alebo akejkoľvek inej vlnovej dĺžke.
u toho môžeš nastaviť niekoľko vlnových dĺžok a dostať celé spektrum ...

žiaľ väčšina z nich sú buď klasifikované, na vojenské, alebo niektoré iné non-verejná výskumná, že samozrejme sme zaplatili za, ale nebude využívať pre iného 20-30 roky ... postavy.

# 13( permalink )
06-28-2008, 05:03

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Vďaka Amigo!

Teraz, ako môžeme zlomiť, že technológia ...

Henrim

# 14( permalink )
06-30-2008, 17:06

Amigo
Senior členských

Pripojiť Dátum: august 2007
Príspevky: 678
Táto spoločnosť, okrem iného, sa vlámal do technológie: http://www.creative-technology.net/CTECH.html

Bohužiaľ, všetko ostatné, stredom a hradené Gov / vojenskej, tak nás prostých občanov budú páčiť nebude vidieť, že v dohľadnej dobe.

# 15( permalink )
07.02.2008, 06:31
vzon17
Senior členských

Pripojiť Dátum: máj 2008
Príspevky: 115
LED a rastliny
Citácia:
Pôvodne odoslal Amigo
Ahoj,

Ak budete čítať Tajný život rastlín, tam sú podrobnosti o experiment, kedy bol závod pestuje v krabici bez svetiel. Ak si dobre spomínam, jediná vec, ktorú urobiť, aby to bol drôt vedúci k anténe / doska vonku na slnku pripojený k zemi závod bol rastie dovnútra

aj s LED nebudete dosiahnuť full-spektrum osvetlenia, pretože LED vyžarujú iba v špecifických vlnových dĺžkach, s vrcholom v určitej frekvencii, teda prevažujúca farba.
Aby sa dosiahol full-spektrum musíte bývať do Wave domény a ľahké motory, ale že to oblasť of nanotechnológie, že normálne ľudia nemajú prístup k , ale vzhľadom ku všetkým veciam (stále v rámci výskumu, IP / patentov, ďalšie firemné býčie ****, nákladov na materiál a výrobu, atď).

Či tak alebo onak, bolo by zaujímavé zopakovať, že experiment z uvedenej knihy a uvidíme, čo sa stane ...
Pre pestovanie rastlín nepotrebujete celé spektrum. rastliny používať iba dva rôzne wavelegths zo všetkých slnku rovnako. všetko, čo potrebujete, je červená a modrá. Väčšinou červená s malým percentom modrej a rastliny sú šťastní. všetky ostatné collors nie sú potrebné a môžete ušetriť veľa energie tým, že nemusel vyzvořit ethe inej farby. Bol som budova LED jednotiek aqui chvíľu.

ručné Svetelná terapia panely, infračervené svetlo terapia, červená LED svetlá, liečenie sa svetlom

# 16( permalink )
07.02.2008, 12:07

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Ľad, LED, Led!
Citácia:
Pôvodne odoslal vzon17
Pre pestovanie rastlín nepotrebujete celé spektrum. rastliny používať iba dva rôzne wavelegths zo všetkých slnku rovnako. všetko, čo potrebujete, je červená a modrá. Väčšinou červená s malým percentom modrej a rastliny sú šťastní. všetky ostatné collors nie sú potrebné a môžete ušetriť veľa energie tým, že nemusel vyzvořit ethe inej farby. Bol som budova LED jednotiek aqui chvíľu.

ručné Svetelná terapia panely, infračervené svetlo terapia, červená LED svetlá, liečenie sa svetlom
Dobrý deň vzon,

ste spojený s, že odkaz, alebo je to, že vaše webové stránky?. Čítal som všetky stránky, myslím.

New Page 1
Citácia:
Hĺbka prestup svetla Ako sme vypracovali viac typov svetiel s rôznymi geometrickými tvarmi, sa nám podarilo skutočne získať svetlo hlbšie do tela bez toho, aby prostredníctvom meridiánov. Spočiatku, jediný frekvencie svetla prenikli približne palec a pol, ale dnes, môže väčších celkov preniknúť až osem centimetrov. To bude pokračovať cez lebku.
Čo je to väčšie celky? To však znamená viac (700 ks) super jasne červenej LED?

Ak ste niekedy čítali knihu uvedené na tomto mieste Amazon.com: Light rokoch: Ilustrovaný sprievodca Full Spectrum a farebným svetlom v Mindbody Hojenie: Brian Breiling: Knihy

Má kniha odhalí o rôznych farbách LED príliš a ich účinky? Účinky na žľazy, psychické stavy, cakras, atd?

žltá LED, je pre?
Violet LED?
Orange LED?
zelená LED?

alebo niekto, kto vie o rôznych farebných LED a účinkov prosím akciu.

To je zaujímavé:

New Page 1
Citácia:
Mozgových vĺn štúdiách sme študovali diagnózu choroby, ako je
leukémia, etc pomocou mozgových vĺn vzory. Boli sme prekvapení nájsť
, že keď rokujeme s osobou so svetlom, alebo teplo, že keď sa
telo začne hojenia, presúva do tzv liečenie profil
, kde beta vlny zmizne, a alfa, theta a delta vyzerať ako
bys ' t ani nájsť v jogín.
Vďaka všetkým
Henrim

# 17( permalink )
07.02.2008, 17:21

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Zažal môj záujem
QUANTUM ALLIANCE, INC
$ 3,300.00 USD - Ou!

Ja som hádať, môžem to urobiť s fialovými LED bez humbuk s "quantum studenej laserové technológie" a bude to lacnejšie cenu

dám to na mojom psychotronickej orgonite, ale budem nie len dať LED tam. Bude nakonfigurovaný pre Emitting Diode farby svetla aby informačnej oblasti / s (program / y) psychotronickej orgonite.

Hmmm ... Mám o čom premýšľať znova!

robí mi radosť, keď mozog je moja všetky vyhodil do
Henrim
Naposledy upravil Henrim: 07.2.2008 v 17:24.

# 18( permalink )
07.05.2008, 02:09

Amigo
Senior členských

Pripojiť Dátum: august 2007
Príspevky: 678
Henrim,

čo ste dúfal, že to, alebo aké sú vaše oblastí záujmu?

I zhromaždiť od svoje príspevky vyššie, ktorú hľadáte do alternatívnych liečebných zariadení ...?

# 19( permalink )
07.06.2008, 08:44

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Citácia:
Pôvodne odoslal Amigo
Henrim,

čo ste dúfal, že to, alebo aké sú vaše oblastí záujmu?

I zhromaždiť od svoje príspevky vyššie, ktorú hľadáte do alternatívnych liečebných zariadení ...?
Ospravedlňujeme sa Amigo keď môj príspevok nie je v spojení s rastúce rastliny

, ale som si vybral nejaké zaujímavé info s touto niťou a zažal môjho záujmu.

http://www.energeticforum.com/genera....html # post5387

To je môj starý info na mojom alternatívne liečebné zariadenia, V súčasnej dobe som upgrade, aby účinok mysli nielen telo. Táto technológia tu uvedené QUANTUM ALLIANCE, INC myslím, že nie je nič nové aj keď 100 programov zahrnutých hovorili, ja som špekulovať sú digitalizované.

Vidíte, svetelné vlny môžu niesť ľudského myslenia programy, a odhalil niečí fyzické telo, aby svetelné vlny dopravcu bude mať účinok. Môžete povedať, je to kvantová teória príliš. Radionic lekárov to vedel celú dobu, a to nie je príliš nová.

Ste v alternatívnych liečebných zariadení príliš?

Vďaka za čítanie,
Henrim

# 20( permalink )
07.09.2008, 02:53

Amigo
Senior členských

Pripojiť Dátum: august 2007
Príspevky: 678
Ahoj Henrim

Áno, ja som bol výskum alternatívne liečenie už nejakú dobu a som rád, že som našiel niekoho v tomto fóre s rovnakým záujmom. Iných fórach som sa ísť do, nie je veľa ľudí, urobiť niečo, alebo uvažujú, a sú väčšinou zamerané na "voľnú energiu", a poháňať ich autá s vodou - čo ma nudí k slzám, keď na ceste.

Snažím sa pochopiť, že Quantum Aliancia skalárne laserový produkt, nevidím anthing skalárne tam. Oni používajú koherentné laserové svetlo o špecifickej vlnovej dĺžky robiť čo? Ak som pochopiť, skalárne (pozdĺžna) vlny sú vyrábané pomocou interferencie dvoch priečnych vĺn.
Tam, kde sú dve vlny vyrábajú a kde sú krížiace sa pomocou tohto zariadenia?

Čo prístrojmi, Deen, je to, že elektronika, radionics alebo niektoré iný druh jednotky. Iní môžu stavať a testovať to, plány sú k dispozícii?

Vďaka!

# 21( permalink )
07.09.2008, 17:18

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Citácia:
Pôvodne odoslal Amigo
Ahoj Henrim

Áno, ja som bol výskum alternatívne liečenie už nejakú dobu a som rád, že som našiel niekoho v tomto fóre s rovnakým záujmom. Iných fórach som sa ísť do, nie je veľa ľudí, urobiť niečo, alebo uvažujú, a sú väčšinou zamerané na "voľnú energiu", a poháňať ich autá s vodou - čo ma nudí k slzám, keď na ceste.
No vlastne ja chcem výskumu taky, ale teraz mám nejaké priority. Čoskoro budem jedným z nich

Citácia:
Pôvodne odoslal Amigo
Snažím sa pochopiť, že Quantum Aliancia skalárne laserový produkt, nevidím anthing skalárne tam. Oni používajú koherentné laserové svetlo o špecifickej vlnovej dĺžky robiť čo? Ak som pochopiť, skalárne (pozdĺžna) vlny sú vyrábané pomocou interferencie dvoch priečnych vĺn.
Tam, kde sú dve vlny vyrábajú a kde sú krížiace sa pomocou tohto zariadenia?
nepovažujem za skalárne technológie taky, ale neviem, že určite

Citácia:
Pôvodne odoslal Amigo
Čo prístrojmi, Deen, že elektronika, radionics alebo nejaký iný druh jednotky. Iní môžu stavať a testovať to, plány sú k dispozícii?

Vďaka!
to bolo testované, ale ja som to upgrade. Jo, to je určite elektronika. Plány nie je k dispozícii. Urobil som vlastný schémy. Úplne nové schémy teraz zlúčili, staré elektroniky s twist programovaných orgonite ovplyvniť myseľ telo a svoje aktuálne situácii; ako majú viac sebavedomia, povzbudiť cakras, alebo možno im prejavujú schopnosti. Takže to nie je váš pravidelný liečebné zariadenia.

Děkuji moc
Henrim

# 22( permalink )
07.09.2008, 23:30

Amigo
Senior členských

Pripojiť Dátum: august 2007
Príspevky: 678
Ahoj Henrim,

To je zaujímavé počuť, že ste kombinujúci elektroniku s orgonite, zvuky netradičné ...

Budete zdieľanie, že nové zariadenie so zvyškom sveta, alebo sme všetci budeme musieť čakať na teba zomrieť (Bože chráň) a nechať nás patent, rovnako ako zvyšok vynálezcov robiť?

Vďaka.

# 23( permalink )
11.07.2008, 00:32
vzon17
Senior členských

Pripojiť Dátum: máj 2008
Príspevky: 115
Ľad, LED, Led!
Citácia:
Pôvodne odoslal Henrim
Dobrý deň vzon,

ste spojený s, že odkaz, alebo je to, že vaše webové stránky?. Čítal som všetky stránky, myslím.

New Page 1


Čo je to väčšie celky? To však znamená viac (700 ks) super jasne červenej LED?

Ak ste niekedy čítali knihu uvedené na tomto mieste Amazon.com: Light rokoch: Ilustrovaný sprievodca Full Spectrum a farebným svetlom v Mindbody Hojenie: Brian Breiling: Knihy

Má kniha odhalí o rôznych farbách LED príliš a ich účinky? Účinky na žľazy, psychické stavy, cakras, atd?

žltá LED, je pre?
Violet LED?
Orange LED?
zelená LED?

alebo niekto, kto vie o rôznych farebných LED a účinkov prosím akciu.

To je zaujímavé:

New Page 1


Vďaka všetkým
Henrim
Jo to je moje webové stránky. I stavať a predávať LED jednotiek. Som, že knihy ste spomenul, ale nemáte-li ju prečítať všetky doteraz.

# 24( permalink )
07-15-2008, 20:53

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Citácia:
Pôvodne odoslal Amigo
Ahoj Henrim,

To je zaujímavé počuť, že ste kombinujúci elektroniku s orgonite, zvuky netradičné ...

Budete zdieľanie, že nové zariadenie so zvyškom sveta, alebo sme všetci budeme musieť čakať na teba zomrieť (Bože chráň) a nechať nás patent, rovnako ako zvyšok vynálezcov robiť?

Vďaka.
Ďakujeme za váš záujem amigo.

som mal v úmysle predať ju čoskoro samozrejme za $ 1000. So všetkými technológiu som prakticky skúmaných rokov a stále pokračuje, mal by som byť venovaná S schopnosť a efektívnosť tohto nového prístroja, $ 1000 USD je lacné ceny, myslím. Ak sa pozriete všetky tie drahé liečenie strojov na trhu neexistuje nič podobného - pre liečenie a pre poskytovanie pozitívny výhľad do života a za to, že manifestujúcich moc.

Teraz, zdieľanie časť bude z niektorých príjmov-peniaze na humanitárne príčin.

Než technológia sama o sebe bolo jednoduché, ale teraz je to naozaj zložité.

Zatial technológia sama o sebe budem mať. Dúfať, že v nadchádzajúcich budúcnosti budem zdieľať. Jo, tak uveríte, že je to v mojej mysli. Pre tých, ktorí nemôžu čakať, že dostatočne dlho, môžu kúpiť moje uzdravenie zariadenia a otvoriť / pitvať to, problém je, ako asi môj krok za krokom pri budovaní kvantovej technológie?

Na zdravie!
Henrim
Naposledy upravil Henrim: 07-15-2008 v 20:55.

# 25( permalink )
07-15-2008, 20:56

Henrim
Senior členských

Založený: 04. 2007
Umiestnenie: Maharlika, Filipíny
Príspevky: 199
Citácia:
Pôvodne odoslal vzon17
Jo to je moje webové stránky. I stavať a predávať LED jednotiek. Som, že knihy ste spomenul, ale nemáte-li ju prečítať všetky doteraz.
Vďaka za Vašu odpoveď
Henrim

# 26( permalink )
07-17-2008, 03:29

ashtweth
Senior členských

Pripojiť Dátum: január 2008
Príspevky: 1.123

Vidím všetky ilegálne marihuana rastie izby teraz používa lacné energeticky úsporné LED

# 27( permalink )
05.08.2008, 00:24
vzon17
Senior členských

Pripojiť Dátum: máj 2008
Príspevky: 115
Internetová stránka
Citácia:
Pôvodne odoslal Henrim
Dobrý deň vzon,

ste spojený s, že odkaz, alebo je to, že vaše webové stránky?. Čítal som všetky stránky, myslím.

New Page 1


Čo je to väčšie celky? To však znamená viac (700 ks) super jasne červenej LED?

Ak ste niekedy čítali knihu uvedené na tomto mieste Amazon.com: Light rokoch: Ilustrovaný sprievodca Full Spectrum a farebným svetlom v Mindbody Hojenie: Brian Breiling: Knihy

Má kniha odhalí o rôznych farbách LED príliš a ich účinky? Účinky na žľazy, psychické stavy, cakras, atd?

žltá LED, je pre?
Violet LED?
Orange LED?
zelená LED?

alebo niekto, kto vie o rôznych farebných LED a účinkov prosím akciu.

To je zaujímavé:

New Page 1


Vďaka všetkým
Henrim


Áno tha sú moje webové stránky. Robím všetko pod vedením jednotky.
V

# 28( permalink )
10-21-2008, 12:23
byjoveoldchap
Senior členských

Založený: 04. 2008
Príspevky: 115
Rastliny môžu byť pestované v úplnej tme - Krajina energiu?
Citácia:
Pôvodne odoslal ray0energy
Dobrý deň, mám bin štúdiu trochu na tému pestovanie rastlín pod LED, s potom, čo som zistil, že zariadenie používať iba farba modrá a červená (objav NASA na pestovanie rastlín vo vesmíre) , takže odtiaľ aj štart na experiment vtip to a lampy moje vlastné.
Skvelý nápad ray0energy !

Ako ďalšie myšlienka na to, si pamätám učenie, ktoré rastliny môžu byť pestované v pivnici v úplnej tme .

je len 1 požiadavka, že som si vedomý, spustiť medeného drôtu z rastliny pôda / kompost do vonkajšieho a pochovať ho v zem...!

Tak to je to, čo hovorím Krajiny energiu

~ ~ ~
Rád by som vám poďakoval ray0energyza to bolo cez váš U-trubice videá, ktoré som sa rozhodla budovať môj prvý Newman motor. Ste skvelá inšpirácia pre ostatných, a ~ ~ Teslaby bol na teba hrdý.

Veľká práca ~ By Jupiter!

# 29( permalink )
10-30-2008, 12:24
Jules Tresor
Senior členských

Pripojiť Dátum: október 2007
Poloha: južnej Ázie
Príspevky: 156
O rastliny rastúce v tme:
Na konci stránky dole nájdete výkresu o tom, ako pestovať rastliny v tme:

Poľnohospodárstvo: Electroculture, biodynamické poľnohospodárstvo, Joel Sternheimer rastlinných bielkovín Hudba

je to Cosmiculture
Dr Thomas G. Hieronymous


- mimochodom podporu na internetových stránkach Rexresearch podľa bying jeho CD, so všetkými svojimi súbormi! len 13 USD (balenie 3 CD plné)

- tiež navštíviť mojej webovej stránky na http://energy.100free.com/m_index.html

veľmi zaujímavé, že tento systém pestovania rastlín s jedným alebo dvoma farbami!

MDG

# 30( permalink )
02.7.2009, 08:28
Vír
Senior členských

Pripojiť Dátum: júl 2008
Príspevky: 849
Citácia:
Pôvodne odoslal stephenafreter
Na konci stránky dole nájdete výkresu o tom, ako pestovať rastliny v tme:

Poľnohospodárstvo: Electroculture, biodynamické poľnohospodárstvo, Joel Sternheimer rastlinných bielkovín Hudba

je to Cosmiculture
Dr Thomas G. Hieronymous


- mimochodom podporu na internetových stránkach Rexresearch podľa bying jeho CD, so všetkými svojimi súbormi! len 13 USD (balenie 3 CD plné)

- tiež navštíviť mojej webovej stránky na TRUE MEDECINES - Index - prehľad dostupných liekov - MDG 2006-2007

veľmi zaujímavé, že tento systém pestovania rastlín s jedným alebo dvoma farbami!

MDG
Pri čítaní webových stránok a patent Hieronymous dostal americký patent # 2.482.773,
neobmedzuje prenose po drôte iba slnečné svetlo.
Zdá sa, naznačujú, že umiestnenie krabici Miracle Grow alebo čo
rastliny jedla budete chcieť použiť na prijímač dosku by mohla mať rovnaký
efekt ako to "POTRUBIA-In", cez medený drôt, že slnečné svetlo mali.
Alebo to možno bolo znamenalo, že ste miesto minerálov blízko slnku prijímača
dosky bolo, ako do rúrky-IN minerály .. Nie som si istý, že bod.

takže predpokladám,
priamy kontakt s minerálmi pôdy alebo zariadenie nie je vyžadované.

Čo úspory, box rastlinných potravín by sa dalo posledných desaťročiach
Mohol by to byť v kombinácii s Aeroponics?
č pôdy, Nie minerály, žiadne svetlo, len vodu?

Hmmm,
Randy


Strana 1 z 3 1 2 3 >

« Predchádzajúca téma | Ďalšia téma »

Nahrávam ( ? )
LinkBack k tejto téme: http://www.energeticforum.com/agricultu ... -leds.html
Posted By Pre Typ Dátum
Pestovať rastliny vtip LED Toto vlákno Refback 06-14-2008 00:48
Nástroje tém
Zobraziť verziu pre tlač
Poslať túto stránku

Pravidlá prispievania
Ty nesmie zakladať nové témy
Tie nemožno vkladať nové príspevky
Tie nemusia post príloh
Tie nemusia upravovať svoje príspevky
vB kód je On
Smajlíci sú On
[IMG] kód je On
HTML kód je Vypnuté
Spätné odkazy sú na
Pingbacks sú na
Refbacks sú na


Podpora energetickej fórum


Všetky časy sú GMT. Čas: 07:14.

Energetické fórum - Archív - Ochrana osobných údajov - Hore

Powered by vBulletin ® verzia 3.6.4
Copyright © 2000 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd
Vyhľadávač Friendly URL podľa Monitoring 3.0.0 RC8
2007 Copyright? Energetické fórum? Non Profit Corporation - Všetky práva vyh


lena

OZONOVA terapie

Příspěvek od lena »

uz jsem se zde zminila nekde, ze zacinam brat ozonove tobolky, kde je hodne kysliku,

zacinam 3.tyden a nevim jestli snim, ale me vlasy jsou zase barevne jako za mlada. asi to opravdu neco dela, moje sediny skoro vsechny zmizely, uvidim co bude dale, zatim jsem na zacatku a nechci prehanet, ale jsem mile prekvapena, pisou, ze je to dobry anti angingovy prostredek a asi na tom neco bude.

pusobi to proti parazitum, silny Anti-Agingovy prostredek, proti hoube, take candida albicans, zlepsi vitalitu a prisun energie, vyvadi to tezke kovy, cisti krev a zlazy ci lympfaticke cesty, proti bakteriim, cisti zaludek, streva, jatra, vyvadi a neutralizuje zbytky leku, take plastikove hmoty, to jsou jenom nektere pozitivni vlastnosti,

zde jeste jednou kratce:

- vitalizuje cevy
- zlepsi koncentraci a slovni zasobu
- pozornost a bdelost
- reflexe
- pamet a zvyseni inteligence
- zpomaluje starnuti t.j. (Anti-Aging) pusobi pozitivne proti Alzheimer (zapomnetlivost) nebo Parkinson
- likviduje nadory bez toho, ze narusi ci nici zdrave bunky
- pusobi proti rakovine
- cisti krev (zarodky, viry, protozoen, bakterie, houbu a kvasinky)
- lepsi cirkulace krve


uvidim co se bude dale dit. je to vlastne silnejsi jako chlor, ale beru take jednou denne vecer pred spanim 3 aktivovane kapky, a to od posledni soboty, mam pocit, ze se to navzajem podporuje, :roll:


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: OZONOVA terapie

Příspěvek od chiq »

lena píše:... pisou, ze je to dobry ...
...takto neurčito... môžeš napísať názov, výrobcu, príp. zloženie... ? nech to rozoberieme a zhodnotíme... :D určite to nebude chápané ako nemiestna reklama


lena

Re: OZONOVA terapie

Příspěvek od lena »

ano, pisu, nebot to beru 2 tydny a psala jsem, ze jsem na zacatku, takze ti vice nemuzu dodat.

a neni to reklama, koupila jsem si to, prave nedavno a jsem sama pokusny kralik, ale jenom proto, ze je to pro me zajimave, nebot je to kyslik jako se ziskava branim mms, ale tento kyslik je pry silnejsi.

ozonovy (ozonator) obohaceny vzduch po bourkach, voda, olej, je znamy uz dost dlouho, vetsinou to pouzivaji alternativni lekari, teda ja neziji v Cechach,

zdravim


mahatma

re : ozónové tabletky

Příspěvek od mahatma »

tiež ma zaujíma o aký prípravok sa jedná....


lena

ozon

Příspěvek od lena »

tohle jsem zde nedavno nasla, tedy i v Cechach, nebot ziji mimo CZ, chtela jsem vedet, kde se v CZ neco takoveho da take sehnat.

uz je lepsi mit svuj vlastni ozonator,

neco takoveho je mozne po bource, na horach, u more(pohyb vln), nebo u vodopadu, kde tento vzduch vznika, proto se citime v techto oblastech velmi dobre, to je tim ze nadechujeme vice cisteho kysliku,


zde je prelozeny text linku z nemciny:

http://translate.google.com/translate?h ... p-105.html



toto jsem nasla v Cechach:

http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=31

nekdo to zde dokonce komentoval, ze je nekde ve Zline firma, snad se ten dotycny zase ozve

zdravim


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

hirudoerapie

Příspěvek od jarda ovčák »

Vrátil se mi známý z dlouhodobého pobytu v petrohradě a..... Nepoznal jsem ho. Byl ve službách jistého oligarchy a když odjížděl, tak to byl šedivožlutý človíček s kalným pohledem a mrtvolným dechem....
Vrátil se jura s jiskrným okem a tvářičkama jako selátko. Od mala byl chudokrevný a navíc silný kuřák a diabetik. Po dvou letech bych ho nepoznal. Dostával kůry pijavic pouze tyto jej prý proměnily.Myslel jsem, že zdravý ruský boršč,pití vodky a svěží ruské veřejné domy..... Bohužel, prý se stravoval výhradně u strýce mac donalda.....
Nemáte někdo osobní zkušenost s přikládáním pijavic, nebo info o jejich chovu??
Taky tam je moderní pouštění žilou, tak i na tohle bych chtěl upozornit.
Jo, a v rusku stojí pijavice 5kč a u nás 100 až 300. asi bych si nechal kýbl poslat.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

voda

Příspěvek od isabel »

kupuji si vodu z Lidlu..tu 2litrovku..už v těch vodách mám takový zmatek že vlast :oops: ně nevím co je správně..my máme vodu z kohoutku jak "močufku" a hnusně smrdí.Na nějaký přistroj zatím peníze nemám..myslíte že voda(nemyslím mineralku) v petkach je špatná dobrá nebo prostě neutral???


isabel
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“