Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Metody léčení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

ASD - medecina z Ruska

Příspěvek od Pego »

Alexei Dorogov (+):
http://alexp.eto-ya.com/

Stranka vyrobce:
http://www.areal-medical.ru/

Muze se hodit...
Přeloženo strojově:
http://translate.google.sk/translate?pr ... ry_state0=


lena

detox vanicka

Příspěvek od lena »

taky jsem se o toto zajimala,

moje jedna kamaradka si to vyzkousela na navsteve u kamaradky v Canade a voda byla take tmave hneda s bublinkama

a rikala, ze se ji potom velmi dobre spalo


nevim jestli to opravdu ucinek ma, chtelo by to vyzkouset, ale tyto pristroje jsou dost drahe a sama si to vyrobit na to nemam odvahu nebot se jedna o proud

snad se zde nekdo vyzna a muze to lepe vysvetlit jak by toto bylo mozne vytvorit

dekuji predem


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: detox vanicka

Příspěvek od poota »

lena píše:...snad se zde nekdo vyzna a muze to lepe vysvetlit jak by toto bylo mozne vytvorit...
Pokud si ten odkaz necháš strojově přeložit, třeba
http://translate.google.cz/translate?hl ... 26hs%3DKj1
tak i z mizerné češtiny můžeš rozeznat, že smyslem článku je dokázat, že ten "sajrajt", který se ve vodě objeví, není vyluhován z lidských končetin, ale vzniká úplně stejně i bez nich.

Dále se tam hovoří v tom smyslu, že přes kůži detoxikace nemůže probíhat, neboť v kůži nejsou žádné "čistící" orgány. Účinky solných koupelí, bylinkových koupelí a konečně i přídavek MMS do koupele toto tvrzení ovšem odkazují do říše bajek.

Dále se tam zdůrazňuje několikrát možnost úrazu elektrickým proudem, ovšem na to, aby to vyznělo dostatečně věrohodně, předložená tvrzení nestačí. Na účinné zastrašování by bylo potřeba argumentovat mnohem odborněji, což by docela snadno šlo.

Můj názor na možnost léčení touto vaničkou - naznačený proces považuji za obyčejnou elektrolýzu nějakého roztoku. Strkat nohy do elektrolytu během elektrolýzy se mi nezdá být dobrým nápadem, i když nevylučuji, že některý elektrolyt škodit snad nemusí. Na běžnou elektrolýzu je použité napětí zbytečně vysoké. Při elektrolýze většinou (nebo vždycky?) dochází k reakcím mezi elektrolytem a elektrodami, běžně je to tak, že co z jedné elektrody ubude, vyloučí se na té druhé. Není mi jasné, jaký užitek by z tohoto "putování" kovů měly mít tomuto procesu přítomné končetiny. Vzhledem k tomu, že většina kovů v těle škodí, se mi zdá být nejpříznivější ta možnost, že se jich to vůbec netýká. Při elektrolýze také vznikají plyny, ale nejsem si jist, zda při různých elektrolytech tytéž či různé. K tomu by se mohl lépe vyjádřit někdo, kdo má k chemii podstatně vyšší afinitu nežli já. Tedy účinek těchto plynů by snad eventuálně mohl mít nějaký příznivý účinek, ovšem pro jejich působení by bylo možné mít nohy i nad hladinou.

S živou a mrtvou vodou to souvisí jenom zdánlivě - voda zde není čistá a elektrody nejsou oddělené membránou, takže ionty putují rovnou od elektrody k elektrodě a obě "vody" se navzájem promíchávají.

Tedy čistě soukromě se domnívám, že je to jenom další ze způsobů, jak z lidí vytáhnout peníze. Prostá koupel nohou, navíc s přídavkem solí nebo bylinek, je sama o sobě dostatečně účinná. Ta přidaná elektřina se mi tam zdá zbytečná, takže ji považuji jenom za "přidanou hodnotu" za účelem zisku.
Pozor! Nevylučuji, že se mohu mýlit, a to dokonce i zásadně, takže to berte jenom jako můj osobní názor a raději vyčkejte na názory odbornější.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

vanička

Příspěvek od felda »

no já si myslím - o tom to je , že jen myslím, že strkat nohy do cesty 24V do přostředí které je ,,Mokré" je docela odvaz ( v mokrém prostř. je bezpečné napětí 12V ) a proud které tělo unese než ho složí je taky jen velice nízký -jsou to mA! je fakt , že je tam jakýsi roztok více či méně vodivý - čili proud se kterým se tam lze teoreticky setkat je bůh ví jaký, ale -budu-li počítat s nejhorší možnou variantou.....
a ted , když si představím šetřílka , který si to postaví doma sám a prdne to přes napaječ jako někteří zappery , no ....


felda
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: vanička

Příspěvek od la »

Ono to bude jako ten pokus se žabíma stehýnkama ,svaly sebou budou cukat. jenže nohy sou obvykle dvě a mezi nima může vzniknout problém :bhead: :cry: :pivko:


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: vanička

Příspěvek od gromit »

ten "problém mezi nohama" se sice může cukat, zvlášť u pánů, ale co by člověk neudělal pro zdraví... ;)
Vaničku provozují nedaleko od nás, můžu se zajít příležitostně pozeptat, jak to funguje.


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

masážní vanička

Příspěvek od Denny »

Já již několik let, využívám masážní vaničku na nohy z hypermarketu, asi za 500Kč. Poskytuje bublinkovou i vibrační koupel a taktéž masážní válečky. Co si do vody přidám k ,,detoxikaci" je jen na mě a nohám to dělá velice příjemně - dokáže to prohřát celé tělo. :D S klidným svědomím mohu konstatovat, že vanička poskytuje za málo peněz hodně muziky :!: A tak by to mělo být se vším.
Všem přeji šťastný a veselý :lol:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

za 500,-

Příspěvek od felda »

ano, to jistě, ale šlo tam o tu stavbu vlastní vaničky s elektrikou--- jinak si nasaď na hlavu třeba papińák, když se vtom budeš cítit dobře...nic proti tomu


felda
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Za 7.500,-

Příspěvek od Denny »

Fildo, jsi tak trošku protivný..... :evil:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: za 500,-

Příspěvek od poota »

felda píše:ano, to jistě, ale šlo tam o tu stavbu vlastní vaničky s elektrikou--- ...
Myslím, že primárně tady jde o zdraví, zde konkrétně o to, jestli má Detox vanička vůbec smysl, a které provedení má nejlepší poměr výkon/cena. V tomto ohledu zatím vede Denny, který prezentuje dobře fungující vaničku za 500,- Káčat, dalo by se tedy říci "kultura za 500".
Elektro varianta: gromit se zřejmě pokusí vyzvědět něco konkrétního z praxe, jinak proti hovoří především cena, a dále názory několika členů, mě nevyjímaje.
Závěr: elektrickou vaničku nebrat, tedy rozhodně ne do té doby, než někdo přijde s něčím novým, co by hovořilo výrazně v její prospěch.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

protivný

Příspěvek od felda »

nevrč Denny ,já to myslel dobře
Nebudu ohrnovat nos nad tvojí zkušeností- opravdu -když tito je fajn -je to jedině dobře ( i kdyby to měl být ten papiňák :D )


felda
lena

Re: vanička

Příspěvek od lena »

gromit píše:ten "problém mezi nohama" se sice může cukat, zvlášť u pánů, ale co by člověk neudělal pro zdraví... ;)
Vaničku provozují nedaleko od nás, můžu se zajít příležitostně pozeptat, jak to funguje.

to by bylo velmi mile pokud by jste se na to podival ci ziskal vice informaci!!!


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jóga Nidra

Příspěvek od Craft »

Mohu všem doporučit, blahodárné na relax a krásně se tak dostáváte do hladiny alpha.
Stačí pustit CD, pohodlně si lehnout a začnete dle instrukcí na CD s uvolňováním celého těla. Vhodné i pro ty, co mají potíže s usínáním :) Používám jej už skoro půl roku a fakt je to znát, když si dám relax, dle této techniky. Mám jich doma několik, ale jednoznačně nejlepší je CD s názvem Jóga Nidra, klíč k vnitřnímu úklidu, fakt velmi povedené a praktické "cedlo".
Je to ale poměrně těžké setrvat v hladině alpha a pak zase procitnout a neusnout, chce co cvik ;)

Až teď jsem si všiml, že jsem to nechtíc, vložil do fóra o MMS, můžeš to Rivale prosím tě přesunot do kategorie Zdraví?
Díky


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Klopkacia terapia

Příspěvek od Jayo »

Pocul o tom niekto, alebo skusal?
http://www.kleine-feine-kur.at/sk/index ... erapy&s=t1

Ja som videl jedno video na youtube, co vyzeralo dost podobne, a v commentoch pisali, ze im to dost pomohlo. Tak asi na tom nieco bude, asi to vyskusam. :-)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Klopkacia terapia

Příspěvek od hanka »

Ve světě i u nás se jí říká EFT terapie. Přečti si http://www.EFT.cz.
Zdravím, Hanka
_________________
Slunce v duši.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“