Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
JardaXXX
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 10 pro 2009 15:51

knia

Příspěvek od JardaXXX »

aha jasne rozumim, udelal jsem ze sebe blbce no :-D, ja nevedel ze to jde i tak, ale do obchodu se to asi nedostane, to si myslim, ze by nejaka cenzura shora zavladla, nejaka farma lobby na velka vydavatelstvi a ochodniky s knihami :-P


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: knia

Příspěvek od děda Slavík »

"JardaXXX"]aha jasne rozumim, udelal jsem ze sebe blbce no :-D, ja nevedel ze to jde i tak,
Jardo, a proč "blbce"?? Nikdy jsi to nepotřeboval, tak se o to nezajímáš. Já jsem se o tom dozvěděl a použil, jen proto, že jsem to někde zaslech a potřeboval to.

Posloucháním mezi lidmi a čtením různého vyprávění se člověk dozví spoustu věcí.
Například-

"mezi tím první čekatelé vcházeli do ordinace a vraceli se s recepty na léky. Julínek by měl asi velkou radost z takové účasti pacientů, i když se ještě nevybírá „návštěvné“ a za recept od dětí a starých lidí. Farmaceutické firmy, kterým jde „naše vláda přímo na ruku“ si neustále zvyšují své zisky. Bohužel ne tím, že lidé jsou díky lékům zdravější, ale naopak! Za posledních 25 let stoupl obrat farmaceutického průmyslu o 500%."


Kluci, do toho.
marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Červený fľak na stehne!!!

Příspěvek od marlenka »

Ahojte všetci!!!

Nedávno som písala že som bola na Oberone a tam mi bolo povedané že parazita nemám a že mám adenovírusa na štítnej žľaze a neaktívnu boreliózu. Po turbokláre sa mi vyhodil na stehne červený fľak a podľa obrázkov z netu je presne taký istý ako pri borelióze. Odvtedy prešli už štyri týždne, dvakrát som aplikovala turbokláru,pri tej druhej som myslela že ráno nevstanem z postele,ale po štyroch dňoch sa mi neskutočne uľavilo.Bolo mi super. Ale fľak na stehne mám stále,neprešiel ani po cesnakovej masti ani po kúpeloch v MMS-ku. Myslím si že borelióza nie je u mňa neaktívna ale naopak veľmi aktívna.
Palo ty si tu na fóre niekde písal ktorý protiparazitný prípravok je vhodný pri borelióze. Prosím ťa, mohol by si napísať jeho názov? Lebo parazita určite mám, keď mám boreliózu.(môj úsudok)
Chcem ísť aj k obvoďákovi,nech mi z krvi zistí či nemám boreliózu.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: knia

Příspěvek od poota »

děda Slavík píše:...Za posledních 25 let stoupl obrat farmaceutického průmyslu o 500%.
Žijeme ve státě, kde musíme platit za rozhlas, televizi a zdravotní péči, a to ať chceme nebo ne. Tyto služby pak můžeme, ale naštěstí nemusíme využívat. Když si najdeme lepší zábavu a nebo lepší způsob léčení, tak už nám do toho stát nezasahuje - hlavně že z nás vydřel peníze. Je jich sice věčná škoda, ale pokud se na to budeme dívat jako na prosté výpalné, kterým si vykupujeme možnost bavit se po svém, a taky léčit se sami tak, jak uznáme za vhodné, není to vlastně ani tak špatné. A navíc máme pořád možnost podívat se třeba na to, jaké má být počasí, a taky máme možnost dojít si k ranhojiči, protože třeba na kost v krku MMS přece jen nezabírá. O to, co ušetříme na lécích, vlastně obíráme ten farmaceutický kšeft, a ještě to můžeme daleko vhodněji investovat do bylinek a zdravé výživy.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: knia

Příspěvek od chiq »

poota píše:...Žijeme ve státě, kde musíme platit za rozhlas, televizi a zdravotní péči, a to ať chceme nebo ne. Tyto služby pak můžeme, ale naštěstí nemusíme využívat. ... pokud se na to budeme dívat jako na prosté výpalné, ... není to vlastně ani tak špatné...
Zdravím - poota
...je to moc špatné. Lebo pred nedávnom rozhlas a tv nebolo nutné platiť, stačilo prehlásenie, že nič také nevlastním. Teraz je zásuvkový zákon, a tak plať! či chceš alebo nie. O chvíľu budeme platiť zo zákona aj za obranu - zvlášť na policajtov, zvlášť na OTAN, takisto zo zákona na "neprispôsobivých spoluobčánov", na úradníkov na okrese, na kraji... Vyvstáva otázka: na čo to platiť zvlášť (zloženkou, z účtu...)? Veď štát od nás už raz vybral dane na platbu "vecí verejných", a tam predsa základná starostlivosť o zdravie patrí. A tiež štátna tv a rozhlas, podobne ako policajti, či armáda.
Áno, všetko naviac je sprosté výpalné...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: knia

Příspěvek od poota »

chiq píše:...je to moc špatné....Veď štát od nás už raz vybral dane ...
Máš sice naprostou pravdu, ale Tvůj přístup je od základu nesprávný, protože Ti škodí.
Zaplatit musíš - s tím nic nenaděláš. Ale rozhodně si můžeš vybrat, co potom. Jestli se tím budeš užírat a zdvihat si zbytečně hladinu adrenalinu v krvi - a nebo jestli nad tím jenom mávneš rukou a řekneš si : Třeba se tím udavte, stejně vám to k ničemu dobrému nebude - hlavně že já klidně spím, protože mám čisté svědomí a dobrou náladu.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: knia

Příspěvek od chiq »

...určite nemávnem rukou, je to totiž najlepšie nakopnutie k "elektrickej sebestačnosti": nemáš "koncernové" zásuvky - neplatíš telekomunikačné poplatky! Podobne by sa dalo vybehnúť aj s ostatným výpalným... chce to len systém... ;)


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

kdepak

Příspěvek od jarda ovčák »

ONI tě donutí platit jim ušlý zisk díky tvému nemorálnímu počínání s nějakou soběstačností.nedejbože energetickou. svobodu ano, ale vocamcáď pocamcáď.
Jsou to desátky, posnopné a výpalné dokupy. Systém nemá šanci přežít, pokud by takto smýšlejících bylo více než 10 procent.Platíme reálných 80% daní a nikoho to netrápí. Za blbost se....... platí.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: knia

Příspěvek od děda Slavík »

pokud se na to budeme dívat jako na prosté výpalné, ... není to vlastně ani tak špatné...
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůř. A jak je vidět, má Bible i v tom pravdu, že svět JDE OD ŠPATNÉHO K HORŠÍMU. Ti poctivci u kormidla se o to ve všech státech postarají.

Bible píše.-

2. Timoteovi 3:13 Avšak se zlými lidmi a podvodníky to půjde stále k horšímu, neboť klamou jiné i sebe.

Jinými slovy, chudáci naše omladina. Ta důvěřivá a naivní telátka si nechají zdělovacími prostředky mazat med kolem huby, ale až zestárnou, nebude pro ně ani na žebračenku.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pro Děda Slavík

Příspěvek od Iv »

Pane Slavík, ti mladí to už nebudou potřebovat ! Už se hrozně těším na ten okamžik, kdy těm Materialistickým Predátorům spadně brada a nebudou mít šanci se něčeho chytnout na co byli zvyklí. Vše je tak, jak má být ! A MMS je taky jeden faktor, který v tuto dobu neměl jít mezi lidi, dnes se každá dobrá věc co pomáhá lidem tutlá, ale jestli ta a ta celebrita nosí třeba růžové kalhotky, tak toho jsou hned noviny plné a většina mladých to hltá jak evangelium. Mějte se kluci, jdu studovat VE, tedy se vzdělávat, abych neumřel Blbé, jak říká náš Kutil !


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro Děda Slavík

Příspěvek od děda Slavík »

Vše je tak, jak má být !
S tím souhlasím. Nevěřím na náhody, ale na to, že vše souvisí se vším a je plánováno a řízeno. Ve všem je nějaký záměr. Asi i to MMS přišlo včas a ve vhodnou dobu.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: knia

Příspěvek od milda »

děda Slavík píše:
Jinými slovy, chudáci naše omladina. Ta důvěřivá a naivní telátka si nechají zdělovacími prostředky mazat med kolem huby, ale až zestárnou, nebude pro ně ani na žebračenku.
Neviděl bych to s našimi mladými až tak zle. Tedy jako, že zestárnou....
Když je nezničí válka, ani rok 2012, ani naši politici, zbývá ještě "moderní" zdravotnictví, nějaké to očkování.... :laugh: :lol: :D :) :roll: :| :cry: :help:


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: knia

Příspěvek od děda Slavík »

zbývá ještě "moderní" zdravotnictví, nějaké to očkování....
No, nebudou to mít lehký...

Ale z jiného soudku. Pročítal jsem diskuzi, stránky a poučky od Humbla a vše dosažitelné o MMS a mám nějaké nejasnosti.

Někde se doporučuje MMS 2 (chlornan vápenatý v prášku) v kapslích bez kyseliny citronové,
jinde MMS 1 (chloritan sodný, tekutý) aktivovaný kyselinou citronovou a někde OBOJÍ.
To, co tady používáme jsem se domníval, že je MMS 2, ale je to MMS jednička (asi to vyšlo z chemické značky, kde je ta dvojka NaCIO 2)
MMS dvojka by tedy měla být dokonalejší???


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: knia

Příspěvek od milda »

děda Slavík píše: To, co tady používáme jsem se domníval, že je MMS 2, ale je to MMS jednička (asi to vyšlo z chemické značky, kde je ta dvojka NaCIO 2)
MMS dvojka by tedy měla být dokonalejší???
To nevychází z chemického vzorce, ale MMS1 byla objevena prostě dřív. MMS "jednička" je chloritan sodný ( NaClO2) aktivovaný 10% kyselinou citronovou
MMS2 je Chlornan vápenatý (CaClO2) - "Modrý šíp" samotný, jen v tobolkách velikosti "0" a zapitý hodně vodou (reaguje až v žaludku), kde se vytváří kyselina chlorná.

PS: MMS2 není asi dokonalejší, spíš je vhodná na cesty, vzít s sebou do práce apod. MMS1 je náročnější na nádobíčko, na pobryndání ubrusu atd.
Naposledy upravil(a) milda dne pon 28 pro 2009 18:37, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: knia

Příspěvek od poota »

děda Slavík píše:...MMS dvojka by tedy měla být dokonalejší???
Řekl bych, že obě MMS jsou si přibližně rovnocenné - když tak mě někdo opravte, prosím.
Chemické reakce budou logicky trochu jiné, i když zřejmě obdobné. Rozdíl vidím hlavně v užívání - někomu může vyhovovat víc MMS a jinému MMS2. Kdosi se tu zmiňoval o potížích s MMS, které neměl při používání MMS2. Předpokládám, že nějaké rozdíly v účincích nejspíš budou, v tom případě by asi bylo vhodné ty kůry střídat.
U MMS2 vidím několik výhod:

zcela primitivní příprava a užívání
chlornan cestuje do žaludku ve futrále, takže nepoleptá jícen
aktivace probíhá v žaludku, takže se nic neztrácí, nevyprchá a reakce se ničím nezpomaluje
k jedné dávce se pije 6 dcl vody, což už samo o sobě je silně léčivé - v některém vlákně je to tu zmíněno

Částečnou nevýhodou je, že si musí každý tobolky plnit sám, protože v nich se to prodávat legálně nedá.
Dávkování se nedá přizpůsobit tak citlivě, jako u MMS počtem kapek. Dají se použít tobolky plněné jen částečně, a pak už se reguluje denní dávka jenom počtem aplikací.

Koho ještě něco napadne, tak mě doplňte, případně opravte.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“