Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Original MMS

Příspěvek od Palo »

děda Slavík píše:Palo, tady tu větu bych formuloval trochu jinak.
Pochopil jsem, upravil jsem - jen trochu jinak. Snad je to teď už srozumitelnější :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

Denny píše:Asi na tom Palo něco bude. No schválně jsem to přeměřil ,,šuplérou,, - originál kapátko od MMS má půměr díry 3mm a oční jen 2mm :!:
Díky ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
JardaXXX
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 10 pro 2009 15:51

MMS

Příspěvek od JardaXXX »

nasel jsem konecne v Praze Lidl a koupil zasoby ananasoveho Vitafitu, jak vetsina pise ze jej pouziva :-D
koukal jsem schvalne i na youtube a vetsina lidi co pouziva MMS tam ukazuje ze pouziva jako "kapatko" primo z te male lahve, treba jako z emms obchodu, takze tak spatny to zase nemuze byt prece, jeste mne napadla takova teorie, at si kazdy z toho neco vezme. Si myslim ze nezalezi az tak na velikosti kapatek, a velikosti kapek, samozrejme velikost kapek MMS i aktivatoru musi byt 1:1, protoze kdyz nakapu teoreticky nejakych treba 10 kapek a 50 kapek aktivatoru o velikosti kapatka 2mm, nebo 3mm, nebo treba 1cm(vim prehanim, jde jen o teorii, naznak :-D), tak je dokazano, ze se vypari stejně stejné mnozstvi chlordioxidu a nikdy ne vice


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od děda Slavík »

No schválně jsem to přeměřil ,,šuplérou,, - originál kapátko od MMS má půměr díry 3mm a oční jen 2mm
Z tohoto faktu tedy plyne poučení, že množství kapek může být rozdílné, podle použitého kapátka. Na příklad. Já beru 16 kapek a s jiným kapátkem by to bylo třeba jen polovina. Nemůže se proto nikdo řídit tím, že někdo bere 16 kapek a on to chce dosáhnou také, protože při jeho průměru kapátka by bral možná množství, které odpovídá 25 kapkám. A ...... by se.

Takže jsme u toho, co okopíruji ve větě od Palo.

"vždy berte jen takovou dávku, kterou Vaše tělo s jistotou zvládne..


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

Reeeeeeeee

Příspěvek od FrancJoeseph »

Ovšem další problém je v tom, jaké kapátko používáte na kyselinu. Ta originální flaštička od emms na kyselinu se mi zdá na kapky menší než z lahvičky na mms.

Překopíruju odpověď od emms na dotaz ohledně kvality:

Dobrý den pane .......
Opravdu se jedná o originální MMS. V České republice se prodává o koncentraci 24,5%.

Postup užívaný panem Humble vypadá následovně:

Je připraven 28% zásobní roztok 80% (technického) chloritanu sodného (NaClO 2). Zbývajících 20% tvoří směs obvyklých látek nezbytných při výrobě a stabilizaci práškového nebo vločkového chloritanu sodného. Jde převážně o chlorid sodný (NaCl) – 19%. Zbytek tvoří hydroxid sodný (NaOH) <1% a chlorečnan sodný (NaClO 3) <1%. Skutečný obsah chloritanu sodného v roztoku je proto 22,4%.

Kapátko funguje, chce to jen trochu trpělivosti, jakmile se do lahvičky dostane trochu vzduchu, začne odkapávat. Na podobném principu je kapátko pro vonné oleje.

Hodně spokojenosti s MMS. Omlouváme se za nedorozumění. Ale na našich stránkách neuvádíme, že koncentrace MMS je 28%.
Přeji krásný večer za Cz MMS Ing. Libor Mazal


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reeeeeeeee

Příspěvek od Palo »

FrancJoeseph píše:Opravdu se jedná o originální MMS. V České republice se prodává o koncentraci 24,5%.
Hmm... A jakou odpověď jste čekali? "Omlouváme se, zjistili jsme, že jsme nedopatřením naředili chloritan sodný ve všech prodaných baleních?"
Vždyť to je k smíchu :lol:

Domluvili jsme se s LA na otestování - porovnání "origo" 25% MMS - chloritanu sodného s "PALOvým" chloritanem sodným.
Naposledy upravil(a) Palo dne úte 15 pro 2009 11:22, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

Reeeeee

Příspěvek od FrancJoeseph »

No čekal jsem takovou či velmi podobnou odpověď. Je to ovšem silně stupidní a absurdní. Něco jako : V České republice se používá penycilin každou hodinu a ne jak ve světě každých 6-8 hodin. :D :shock:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reeeeee

Příspěvek od Palo »

To jsou běžné pochody. Nic si z toho nedělej. To co jsi napsal mohl napsat kdokoliv, klidně i já :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Reeeeeeeee

Příspěvek od jvj56 »

Palo píše:
FrancJoeseph píše:Opravdu se jedná o originální MMS. V České republice se prodává o koncentraci 24,5%.
Hmm... A jakou odpověď jste čekali? "Omlouváme se, zjistili jsme, že jsme nedopatřením naředili chloritan sodný ve všech prodaných baleních?"
Vždyť to je k smíchu :lol:

Domluvili jsme se s LA na otestování - porovnání "origo" 25% MMS - chloritanu sodného s "PALOvým" chloritanem sodným.
Domnivám se, že měřit se snad ani nemusí. Vždyť to údajné originální MMS stojí přes 5.000 Kč za litr. I kdyby mělo o pár procent chloritanu navíc, cena mluví za vše. Dávkování si musí každý osobně vyzkoušet.
PALO kazíš kšeft obchodníkům s lidským zdravím, tak se nediv.
:D :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reeeeeeeee

Příspěvek od Palo »

No na férovku - ať si klidně někdo udělá stránku s "originálním MMS", ale ať to aspoň nefláká!!!

Je mi jasný, že určití lidé "chtějí prostě originál", ale tohle vypadá jako evidentní selhání... Prostě kvalita žádná a cena - řekněme odpovídající originálu... Jakoby pěkně zasmrděla lidská chamtivost :lol:

Ale jsem zvědavej na naše porovnání co dnes uděláme s LA... potvrdí to nebo vyvrátí naše podezření. Bylo by mi pěkně blbý osočit někoho neprávem... Pak bych se totiž musel omlouvat a to dělám srašně nerad :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Dnes jsem si dal 6 kapek, koupel dle návodu a navíc si ještě umyl hlavu podle návodu na začátku tohoto vlákna...ve vaně ...no a už toho asi bylo moc...musím běžet...


Mirrek
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 14 pro 2009 20:04

Otázky,začátek

Příspěvek od Mirrek »

Chtěl jsem to do "Zkušenosti"

Zdravím všechny příznivce MMS-lidi, kteří chtějí být zdávi.

Moje krátké zkušenosti.

Chřipka /dva dni ještě bez SMS jen paralen-horečky/ po prvním dnu užívání kapek SMS dle dop. ústup příznaků,další den pocit zdraví,čistá hlava,plíce radikální ústup, jen nohy slabší, ale nastoupila velká bolest kyčelních kloubů. /Dříve borelióza,chlamydie/, na noc paralen, nedalo se vydržet . Jedna koupel s MMS. Po 5 dnech přerušení léčby. Vitamíny,Céčko, mumio. Po týdnu opět MMS přes den 2:10. Bolest kloubů slabá jen první dva dny. Teď týden MMS, potom pokračuji udržovací cyklus a na jaře delší kůra. Třetí den byl nutný pohyb venku-OK. Pátý den tůra po horách. Tělesná kondice jako po zimě, ale po několika dnech v plné síle. Omezil jsem kafe, jaksi necítím potřebu, kratší spánek nedělá problém,psychicky větší pohoda./asi tím, že máme pomocníka…/

Moje známá prasečí /potvrzená/, horečky.Kvůli starosti o děti /dítě prasečí/začala s kapkami dle dop. ještě ten den pokles teploty. Na druhý den pocit zdraví,radost. Za 7 dní do práce.Její manžel astmatik,alergik,cukrovka, nemůže MMS, nevěří, bojí se.Dětem se bojí MMS dávat. Kdyby nedostala prasečí, kapky by si nedala.

Plíce do dvou dnů ústup, záleží na postižení, opar do druhého dne neaktivní bez bolesti atd. Samozřejmě je třeba pokračovat v léčbě.

- Zajímala by mne možnost využití a postup MMS na bradavice a jaterní „stařecké“ skvrny na rukou. Rady typu- ruce ponořit do kyseliny a skvrny zmizí, to je až ta poslední možnost. J

- Jak postupovat při kolísavém tlaku a zvýšeném tepu

- Jak postupovat při silné alergii a astmatu s cukrovkou? MMS 2 ?

Lidi se mě ptají, co na to játra???

Díky za Vaše zkušenosti.Mirek


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reeeeeeeee

Příspěvek od děda Slavík »

Postup užívaný panem Humble vypadá následovně:
Takže návod známe, problém kapátek vyřešen, nákup kvalitního NaCIO2 také. Množství kapek podle toho, jak komu pasuje na míru, také. Je tady ještě jedna věc, kde není stanoveno, musíš tak a nebo tak, ale je to na našem uvážení. A to MNOŽSTVÍ DENNÍCH DÁVEK.
Někdo preferuje menší množství po asi dvou hodinách, jiný velkou dávku jednou až třikrát denně. Je to ale zase na uvážení každého a na tom, jak mu to vyhovuje.
Trošku jsem nad tím uvažoval a usuzuji v tomto směru takto. PŘÍKLAD.
Moje denní dávka je 50 kapek NaCIO2 plus aktivátor. Když ji rozdělím do sedmi dávek po dvou hodinách, tak toto množství se nedoplňuje, ale vždy před novou dávkou z těla zmizí. Promění se v sůl a vyplaví z těla. To znamená, že každé dvě hodiny dodám tělu jako pomoc jen malé pohlazení pro svinstvo, které chci z těla odstranit.
Když ale dám tři dávky za den po 16 kapkách, tak je to třikrát za den pořádná rána pěstí do nepřítele a šance úspěšnosti vyšší, něž dlouhodobá hlazení.

Třeba je to jinak, ale takový na to mám názor. Je to i praktičtější, vždy po snídani, obědu a večeři si vzít svou dávku, než hlídat čas, abych něco nezanedbal a nebo neuspěchal.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

Ree

Příspěvek od FrancJoeseph »

A já si myslím pravý opak. Vitamin C je také lepší brát s dlouho dobou rozpouštění než ve velkých dávkách, které se rychle odplaví. Co rozbije kámen dřív? Vytrvalé kapání, nebo 3x denně chrstnout kýbl vody? Já myslím že účinnější je udržovat si hladinku. Ale opravdu asi nejvíc záleží na každém jednotlivci dle nátury!


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Origo vs chemička

Příspěvek od la »

Tak tu je u mě Palo a připravil mě o trochu originálního MMS v rámci vědeckého výzkumu - porovnání orig. MMS a chloritanu sodného z chemičky.

Pro porovnání jsme použili oční kapátko na dávkování obou kapalin MMS.

Výsledky jsou následující:
Rozdíl byl shledán v rámci koštu - originální MMS se jevilo o něco málo slabší, avšak né až tak výrazně.

Co se týče velikosti kapek, měřili jsme originální kapátko od MMS a oční kapátko (vždy MMS). Plnili jsme injekční stříkačku do obsahu 1 ml. U originálního MMS kapátka jsme naměřili 14 kapek a u očního kapátka jsme naměřili 16 kapek.

Myslíme si, že originální MMS bylo naředěno zřejmě na 22,4 % s tím, že kapky jsou o malý zlomek větší. Výsledek by měl být tedy stejný.

Pokud si tedy někdo nalije chloritan sodný do originálního balení - lahvičky od MMS s kapátkem, pak s největší pravděpodobností dosáhne silnější koncentrace při stejném počtu kapek.

Ještě dodatek k měření hifi :
pokus č 2
10kapek origial MMS bez kyseliny a original kapátko + štamprle vody = PH 9,5
10kapek Palova MMS bez kyseliny a oční kapátko + štamprle vody = PH 9,5
jo a Brněnská kohoutí voda měla PH 7,8
měřidlo ADWA tester AD 100 má to automatickou teplotní kompenzaci.
http://www.growplanet.cz/index.php?call ... =86&idk=25
:D
Naposledy upravil(a) la dne úte 15 pro 2009 22:14, celkem upraveno 2 x.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“