Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky za rady

Příspěvek od rival »

Celé fórum o MMS moderuje hlavně Gewo. Od něho jsou všechny rady psané modrou barvou do Vašich příspěvků. Pokud píši modře já, tak přidávám i svůj podpis Rival. Gewo svůj podpis nepřidává... Takže hlavně děkujte jemu ;).


Jarka
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08 pro 2009 21:34

Úprava děkovačky

Příspěvek od Jarka »

V tom případě díky Tobě Gewo, ( jsem holt nový člen a nevyznám se)- předchozí díky ovšem platí také


Kok
Uživatelský avatar
Lívia
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: ned 15 lis 2009 17:59
Bydliště: PD-SK

Re: Original MMS

Příspěvek od Lívia »

Přiznám se, že se mi nezdá, když dost uživatelů píše, že 10 kapek je v pohodě...
U chloritanu sodného, který je odtud z fóra, je problém dostat do sebe 8 a víc kapek - doslova "těch 8 kapek, to je fakt už síla".
Jaký máte pocit - originální MMSkáři? Je taky 8 kapek už síla?
Toto fórum som začala čítať skôr ako sme si objednali origin. MMS. Berieme ich dvaja a priateľ začal mať problémy od 9-10 kvapiek a to váži okolo 100 kg. Ja. /80 kg/ som začala mať problémy pri 13 kvapkách a dovtedy vôbec nič. Určite je možné, že má na prehánky vplyv aj jedlo a keď to u nás prepuklo,tak to bolo po brokolicovej, mliečnej polievke.
Priateľovi som zaviazala na krku takú malú odstávajúcu bradavicu, aby sama odpadla, ale ona sa len nafúkla a nič sa s ňou nedialo. Keďže mal ísť na preventívnu prehliadku, tak sme ju dovtedy chceli zlikvidovať. Začal si to potierať aktivovaným MMS, najprv z jednej kvapky a vatovou tyčinkou si to potieral viackrát. Potom keď sa nám zdalo, že sa s tým nič nedeje, tak urobil MMS zo 6 aktivovaných kvapiek a potieral znovu. Keď išiel piť MMS, tak predtým než to zalial džúsom, tak si do toho namočil tyčinku a potieral s tým. Naša milá bradavička začala černieť, a na druhý deň sa začala zmenšovať. Dva dni ju mal ako sušenú čučoriedku, držala mu len na kúsku, ale dnes som ho nahovorila, aby si to už dal preč. Úspešne ju odstrihol a vyzerá to dobre. Miesto okolo bradavice bolo dosť červené, no natieral si to mastičkou z jednej kozmet.firmy.
Kúpeľ si nevieme vynachváliť . Kúpili sme si od mahatmu chloritan, už je aj zarobený, tak keď ho budeme užívať, tak dám vedieť, či je to silnejšie.
Ja teraz beriem už asi druhý týždeň 15 akt.kvapiek 2x denne, keď si dám 3x, tak už mám prehánky. Priateľ ostal na 10 kvapkách 2x denne.


Šťastný je ten, kto sa pri západe slnka teší z vychádzajúcich hviezd (Shakespeare)
Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Já teda nejsem chemik, ale pokud má to "originálmí" balení jen 24,5 %, není potom /aktivováno kyselinou/ úplně jiné? Vždyť i poměr kyseliny k NaCl2 bude jiný. Takže nejen slabší, ale i víc zředěné...


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: re

Příspěvek od milda »

Ono to nemusí být zas až tak precizně přesný.
zaprvé poměr 25%chloritan : 10% kyselině citronové je doporučován většinou 1:5, ale může být 1:4 ale i 1:3 (nedoporučuje se)
zadruhé každý si bere množství, jaké snese. Takže můžeš mít třeba 10kapek silnějšího, nebo 11 kapek trochu slabšího.... ;)


Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

Re: Original MMS

Příspěvek od FrancJoeseph »

Livia psala : Ja teraz beriem už asi druhý týždeň 15 akt.kvapiek 2x denne, keď si dám 3x, tak už mám prehánky.

Já myslel, že pokud je dostatečný časový odstup, tak je jedno kolikrát beru stejné množství. Tedy pokud snáším např. 5 kapek, tak si je bez problémů mohu dopřát víckrát denně?


lena

kolik kapek

Příspěvek od lena »

ano mas pravdu, pokud beres 5 kapek pak je muzes vzit vicekrat denne a je stejny efekt ci dokonce lepsi, nebot ucinek pry opadne za 2 hodiny.

beru taky jenom 3 kapky a to vicekrat za den, snesu do lepe a ucinkuje to take

dulezite je brat to dle potreby tveho tela, nesnese kazdy stejne

ja vnimam co me me telo rekne a jdu dle toho

zdravim


devaa
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: ned 28 čer 2009 15:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Original MMS

Příspěvek od devaa »

Palo píše: Jaký máte pocit - originální MMSkáři? Je taky 8 kapek už síla?
13 kapek bez problému piju zředěnou s 1dc vodou.
"fórové" mms nemám možnost posoudit


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

FrancJoeseph píše:Já teda nejsem chemik, ale pokud má to "originálmí" balení jen 24,5 %, není potom /aktivováno kyselinou/ úplně jiné? Vždyť i poměr kyseliny k NaCl2 bude jiný. Takže nejen slabší, ale i víc zředěné...
Jestli jsem to správně pochopil, tak v "originálním MMS" je 28 % práškového chloritanu (včetně solí), který obsahuje 80 % chloritanu sodného. To znamená, že tento originální MMS má ve výsledku obsah 22,4 % chloritanu sodného. Pokud - jak tu dal chiq - ATEST ukazuje, že v roztocích, u kterých se udává 24,5% je chloritanu něco přes 25 %, pak obsah práškového chloritanu (včetně solí) musí být kolem 31 % namísto původních 28 % (originálního MMS od Humbla).

Takže chloritan nemá "jen" 24,5 %, ale má víc, než origo MMS (22,4 %). A MMS ze stránek http://www.emms.cz - ještě doplním, že "kapátor" má pěkně velkou díru, tak je celkem možné, že se snažili naředit, ale zároveň zvětšit maximálně kapky tak, aby kapky seděly, ale spotřeba byla co největší... No šlo by o to porovnat kapky z "dávkovače", očního kapátka a PE/LD lahvičky...

Neříkám, že je to tak - jak píšu, spíš bych své tvrzení potřebova potvrdit. Zkuste někdo porovnat kapky z origo MMS a očního kapátka... Nebo zjistit, kolik kapek se vleze do 10 ml...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Original MMS

Příspěvek od Palo »

devaa píše:
Palo píše: Jaký máte pocit - originální MMSkáři? Je taky 8 kapek už síla?
13 kapek bez problému piju zředěnou s 1dc vodou.
"fórové" mms nemám možnost posoudit
Hmm, tak z tohoto to vypadá, že nám to kluci ředí z 25% na 10%...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Original MMS

Příspěvek od děda Slavík »

Já myslel, že pokud je dostatečný časový odstup, tak je jedno kolikrát beru stejné množství. Tedy pokud snáším např. 5 kapek, tak si je bez problémů mohu dopřát víckrát denně?
Asi jsme každý jiný, máme jinou potřebu i odolnost. NaCIO2 je pro naše tělo v podstatě jed. A jako většina jedů, může v určitém množství být pro tělo prospěšný. Tím, že jej neutralizujeme kyselinou citronovou, je aktivovaný (připravený) pro naši potřebu.
Tady bude asi záležet i na naši hmotnosti a celkovém stavu. Já beru 16 kapek třikrát denně (asi půl hodiny po jídle) a s vynikajícími výsledky. Ta "hnačka" se začala objevovat při 18 kapkách. Proto jsem se vrátil okamžitě zpět na 16.
Z toho bych usuzoval, že každý si musí odzkoušet tu SVOJI DÁVKU, a nenapodobovat nikoho druhého.

Minulý týden jsem byl u doktora a chytil tam chřipku. Ten den jsem přerušil MMS A IHNED v půl litru čaje rozpustil vrchovatou kávovou lžičku kyseliny askorbové (práškový vitamin C) Mám ověřenu tu důležitost slova IHNED. Nedovolit aby se virus namnožil natolik, že boj s ním je komplikovaný a nepříjemný. Za dvě hodiny od prvního pocitu nákazy a nasazení céčka byla chřipka ZLIKVIDOVÁNA. Druhý den jsem opět normálně pokračoval s MMS.

To jsou moje poznatky a názory. Každý musí zvážit TU SVOU SITUACI.
A taky, že každý a tedy i já MUSÍ ZA SVOU BLBOST ZAPLATIT.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: re

Příspěvek od poota »

Palo píše:... Zkuste někdo porovnat kapky z origo MMS a očního kapátka... Nebo zjistit, kolik kapek se vleze do 10 ml...
Z kapátek, která se prodávají samostatně, i z kapátek, která jsou z lékárny rovnou s flaštičkami, to dělá 15 kapek na 1 ccm. Myslím, že u nás je "jedna kapka" daná nějakou normou.
"Americké" kapky jsou jiné, mám pocit, ale neručím za to, že se Jim Humble zmiňuje o 20ti kapkách na 1 ccm.
U těch "originál", tedy asi míněno z emms, se bude nejspíš jednat také o "evropskou" velikost.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Original MMS

Příspěvek od Palo »

FrancJoeseph píše:Já myslel, že pokud je dostatečný časový odstup, tak je jedno kolikrát beru stejné množství. Tedy pokud snáším např. 5 kapek, tak si je bez problémů mohu dopřát víckrát denně?
U MMS prakticky nejsou žádná pravidla. Jen doporučení, každý jede sám za sebe :)
Můžeme jen říci, že je nesmysl brát hned ze začátku velké množství.
Kdo chce návod, může brát dvakrát denně nebo po dvou hodinách, to záleží na každém. Kdo chce, může brát i po půl hodinách.

Vždy ale platí, nebuďte do toho HRR a vždy berte jen takovou dávku, kterou Vaše tělo s jistotou zvládne.
Naposledy upravil(a) Palo dne pon 14 pro 2009 14:15, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Original MMS

Příspěvek od děda Slavík »

Vždy ale platí, nebuďte do toho HRR a vždy si buďte jisti, že tu dávku, kterou do sebe dáváte, Vaše tělo bez problémů zvládne.
Palo, tady tu větu bych formuloval trochu jinak. Někdo by to mohl chápat, že "buďte si jistě, že cokoliv do sebe naperete, tak vaše tělo zvládne." Vím jak je to myšleno, ale ne každý má tvoje zkušenosti.

Napsal bych to třeba takhle. "Mějte ale vždy jistotu, ZDA DÁVKU KTEROU BERETE, JE SCHOPNO VAŠE TĚLO ZVLÁDNOUT". Nebo tak nějak.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: re

Příspěvek od Denny »

Palo píše:Neříkám, že je to tak - jak píšu, spíš bych své tvrzení potřebova potvrdit. Zkuste někdo porovnat kapky z origo MMS a očního kapátka... Nebo zjistit, kolik kapek se vleze do 10 ml...
Asi na tom Palo něco bude. No schválně jsem to přeměřil ,,šuplérou,, - originál kapátko od MMS má půměr díry 3mm a oční jen 2mm :!:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“