Nova čast fora ...

Rôzne informácie o kluboch, ich aktivitách, aktuálne správy z domova i zo sveta ako i rôzne návody, inzeráty a podobne. Ale viac ako v minulosti sa budeme zameriavať na voľnú energiu.

Moderátor: Waldes

Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nova čast fora ...

Příspěvek od Waldes »

Ahojte vsetci, tu mozete diskutovat o pracach a projektoch zverejnenych na nasom webe, ale samozrejme aj o inych ...
Waldes.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Ahoj...

Příspěvek od Mim »

Mě to zajímá...ale bylo by třeba toto vlákno nějak oživit....Co takhle dát otázky k tématu? Určitě by se rozpoutala vášnivý diskuse....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

impulsní motory

Příspěvek od jeff »

S imuplsními motory jsem též dělal nějaké pokusy, ať už jde o Bediniho, nebo Millera a jsou i další, všechny vycházejí z Adamsova motoru, o kterém se dá říci, že je takovým praotcem všech impulsních motorů. Je zde zajímavé využití jak rekuperačních impulsů, tak i mechanické síly, která při vhodné konstrukci dokáže podstatně zvýšit jejich účinnost. Tyto motory si jistě najdou své uplatnění i v praktickém životě.

Jeff


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

hapalainen píše:Provedení moc pěkné, přímo profesionální ale nikde tam nemůžu najít kudy se do toho pouští proud. Žádná cívka, žádné svorky.
Jo jo je to nádhera,mít takový možnosti co jsou na těch fotečkách :cry:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Aquarius1 píše:Před nedávnem jsem v jiné sekci nakousl můj pokus s válcovým magnetickým motorem a dnes jsem se dozvěděl že to již úspěšně bylo vyzkoušeno ,,Prevendev motor".Moje zásadní chyba byla že jsem magnety uspořádal kolmo k ose.Ctěl bych se optat zdali má někdo zkušenosti s touto problematikou a jeho názor na možnost využití.

Díky ;)

Tohle jistě znáte ale opakování je matka moudrosti :lol:
Výborne Aquarius1 :!: Zaves to prosím ťa do: Jak na to - Seriál o magnetoch. Toto je ten pointzero, tieto fotky chýbali..


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

chiq píše:
Aquarius1 píše:Před nedávnem jsem v jiné sekci nakousl můj pokus s válcovým magnetickým motorem a dnes jsem se dozvěděl že to již úspěšně bylo vyzkoušeno ,,Prevendev motor".Moje zásadní chyba byla že jsem magnety uspořádal kolmo k ose.Ctěl bych se optat zdali má někdo zkušenosti s touto problematikou a jeho názor na možnost využití.

Díky ;)

Tohle jistě znáte ale opakování je matka moudrosti :lol:
Výborne Aquarius1 :!: Zaves to prosím ťa do: Jak na to - Seriál o magnetoch. Toto je ten pointzero, tieto fotky chýbali..
Asi to tam patří ale jak to tam dát? Nejsem tak zběhlej a kopírovat to tam??
Poraď :epray:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

Jsem asi trochu natvrdlej, ale jestli se do toho nepouští žádnej proud a je to motor, který se točí tak mi to připadá, jako kdybych tvrdil, že jsem dal bez hokejky gól a ještě jsem při tom seděl na střídačce.


Hlavní je vyhrát zápas
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

hapalainen píše:Jsem asi trochu natvrdlej, ale jestli se do toho nepouští žádnej proud a je to motor, který se točí tak mi to připadá, jako kdybych tvrdil, že jsem dal bez hokejky gól a ještě jsem při tom seděl na střídačce.
Presne tak, a ešte si pri tom popíjal dobré tokajské :D
Doteraz som kutil s obdĺžnikovými magnetmi, s úspechom odhadujem tak asi COP=1,5 ... teda verím, že to systémom Perendev musí ísť !!!!


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

chiq píše:
hapalainen píše:Jsem asi trochu natvrdlej, ale jestli se do toho nepouští žádnej proud a je to motor, který se točí tak mi to připadá, jako kdybych tvrdil, že jsem dal bez hokejky gól a ještě jsem při tom seděl na střídačce.
Presne tak, a ešte si pri tom popíjal dobré tokajské :D
Doteraz som kutil s obdĺžnikovými magnetmi, s úspechom odhadujem tak asi COP=1,5 ... teda verím, že to systémom Perendev musí ísť !!!!
Koukal jsem že už je to tam :good: :eclap:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Pre hapalainen

Příspěvek od sano »

Fyzici teoretizujú o nulových poliach, v ktorých jeden centimeter kubický má toľko energie, že sa ním dajú vypariť všetky svetové oceány.
Dosť často sa tu píše o zariadeniach ZPO/ Zero Point Energy/, zrejme Tesla a jeho nasledovníci predbehli teoretickú fyziku a v praxi sa napájajú na tieto polia. Odtiaľ zrejme účinnosť vyššia ako 100%.


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

zrejme Tesla a jeho nasledovníci predbehli teoretickú fyziku a v praxi sa napájajú na tieto polia. Odtiaľ zrejme účinnosť vyššia ako 100%.
Něco na tom bude. Těžko dokážu předběhnout teoretickou fyziku, někdy už nemůžu ani dohonit ten gumovej vdolek.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
sabous
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 12 čer 2008 20:43
Bydliště: český krumlov

Příspěvek od sabous »

nemáte někdo nšjaké nové zkušenosti s magnetickým motorem ? předem děkuji dělám na tom už půl roku a stále se mi nedaří.


malej proudík taky proudík
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Zkušeností je spousta ale zatím to k ničemu nevede.Mrkni do sekce Jak na to...Seriál o magnetech+Diskuse ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Darius
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 29 čer 2009 10:34

zdroj info

Příspěvek od Darius »

Několik stovek záhad naleznete v archivu besedy s názvem UFO na serveru http://www.pandora.cz


Návštěvník

Pre Waldes

Příspěvek od Návštěvník »

Možno sa ti to bude hodiť.
P.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Asociacie UFO Badatelov - http://www.aufob.org“