Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ultrazvuková mlha - oponentura

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Karban

Příspěvek od Karban »

Anonymous píše: Měření je většinou při nestandartních podmínkách. Člověk nikdy neví kolik uspoří lehkou nohou a kolik namontovaným zařízením.
P.
To je pravda.

Motor by musel běžet na brzdě, za stejných podmínek udělat měření bez přídavného zařízení a poté se zařízením - od každého nejméně jedno.

Pak někdo může házet čísla jako "až 65%" a podobně, jako ten pan kouzelník, co se stydí.

8)


Návštěvník

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od Návštěvník »

aNONym píše:
Poslouchej, "občas" máš nějaký podnětný nápad, ale zjevně se začínáš ztrácet v souvislostech. Takže jestli chceš najít ten ztracenej konec červenýho klubíčka, tak se budeš muset vrátit na začátek tohoto vlákna a znovu si ho přečíst.
Na rozdíl od tebe jsem stále v obraze. Úspora paliva náhradou jiným palivem není úspora paliva.
P.


Návštěvník

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od Návštěvník »

aNONym píše:
Poslouchej, "občas" máš nějaký podnětný nápad, ale zjevně se začínáš ztrácet v souvislostech. Takže jestli chceš najít ten ztracenej konec červenýho klubíčka, tak se budeš muset vrátit na začátek tohoto vlákna a znovu si ho přečíst.
Na rozdíl od tebe jsem stále v obraze. Úspora paliva náhradou jiným palivem není úspora paliva.
P.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od aNONym »

Anonymous píše:
aNONym píše: Poslouchej, "občas" máš nějaký podnětný nápad, ale zjevně se začínáš ztrácet v souvislostech. Takže jestli chceš najít ten ztracenej konec červenýho klubíčka, tak se budeš muset vrátit na začátek tohoto vlákna a znovu si ho přečíst.
Na rozdíl od tebe jsem stále v obraze. Úspora paliva náhradou jiným palivem není úspora paliva.P.
Ano, pokud i vodu považuješ za palivo, tak s tebou plně souhlasím. 8) Non


Návštěvník

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od Návštěvník »

aNONym píše:
Anonymous píše:
aNONym píše: Poslouchej, "občas" máš nějaký podnětný nápad, ale zjevně se začínáš ztrácet v souvislostech. Takže jestli chceš najít ten ztracenej konec červenýho klubíčka, tak se budeš muset vrátit na začátek tohoto vlákna a znovu si ho přečíst.
Na rozdíl od tebe jsem stále v obraze. Úspora paliva náhradou jiným palivem není úspora paliva.P.
Ano, pokud i vodu považuješ za palivo, tak s tebou plně souhlasím. 8) Non
Voda není palivo. Alespoň v tomto případě.
P.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od aNONym »

Anonymous píše:
aNONym píše:
Anonymous píše:Na rozdíl od tebe jsem stále v obraze. Úspora paliva náhradou jiným palivem není úspora paliva.P.
Ano, pokud i vodu považuješ za palivo, tak s tebou plně souhlasím. 8) Non
Voda není palivo. Alespoň v tomto případě.
P.
A kam se poděla tvá věta: "A proč toto nemůže probíhat i uvnitř motoru (nebo tak nějak, pokud na to narazím, tak sem dám odkaz na tvůj příspěvek)." ;) Non

Ale jak říkám, Karban opět argumentuje nemožností víc jak 50 procentní úspory v případě GEETu, ty obhajuješ Karbano názory, takže se v tom ztrácíš. I v rámci pár příspěvků. Co dodat. No, raději už nic.


Karban

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od Karban »

aNONym píše: Ale jak říkám, Karban opět argumentuje nemožností víc jak 50 procentní úspory v případě GEETu,....
Jo, panáčku, já vím, co v této věci lze a co ne.

Proto si tahle tvrzení mohu dovolit.

:lol:


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Rivale, prosím Tě

Příspěvek od aNONym »

Počínaje mým příspěvkem http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 2861#42861 až pocaď to všechno přesuň do vlákna "Ultrazvuková mlha - oponentura". Zde tyto příspěvky nemají žádné opodstatnění. Děkuji :| Non

A tento pak následně smaž.


Návštěvník

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od Návštěvník »

aNONym píše: A kam se poděla tvá věta: "A proč toto nemůže probíhat i uvnitř motoru (nebo tak nějak, pokud na to narazím, tak sem dám odkaz na tvůj příspěvek)." ;) Non
Klidně to sem dej. Včetně souvislostí. Dokážu přiznat svůj omyl. Geet i motor můžou být palivem.
P.


Karban

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od Karban »

Anonymous píše:....(xxx) i motor můžou být palivem.
P.
Ano, i sám motor může být palivem.

Znám takový...

8)


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od Ilem »

Karban píše:
Anonymous píše:....(xxx) i motor můžou být palivem.
P.
Ano, i sám motor může být palivem.

Znám takový...

8)
Na Silvestra jich takových lítá po obloze, že člověk neví kam dřív koukat.


"Dum spiro spero"
Ciceron
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od aNONym »

Ilem píše:Na Silvestra jich takových lítá po obloze, že člověk neví kam dřív koukat.
Nejen na Silvestra, ale i na Vánoce. :D Non

Jmenují se: Dasher, Dancer, Prancer, Vixen, Comet, Cupid, Donner, Blitzen + Rudolph (ale ten je vlastně jenom navigátor). :lol: :lol: :lol:


Dvell
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: pát 05 čer 2009 20:15

Příspěvek od Dvell »

Ja nevim ale neni nahodou "motor" v rachejtlich vlastne jen trubka a palivem je naky druh strelneho prachu (ci jineho paliva neznam presne slozeni) nerekl bych ze tam hori motor..

Dvell


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od Akord »

aNONym píše:Akorde, já jsem se ptal LoKomoušna. Copak ty jsi jeho tiskový mluvčí, že už se k tomu zase vyjadřuješ ?? :|
Když já Tebe hanlive otituluju, to bude jako v porádku? To se učí deti ve školce.

Dvell, voda umožní palivu lépe shoret, nebo pro určitý prípad optimalizovat časový prubeh tlaku a teploty pri horení. Neznamená to, že by energii dodávala voda, energii stále dodává jenom palivo.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od aNONym »

Akord píše:
aNONym píše:Akorde, já jsem se ptal LoKomoušna. Copak ty jsi jeho tiskový mluvčí, že už se k tomu zase vyjadřuješ ?? :|
Když já Tebe hanlive otituluju, to bude jako v porádku? To se učí deti ve školce.
LoKomouŠn Men je hanlivá přezdívka?? Hm. Tak asi jo. :ethink: Non

Dobrá, omlouvám se tedy všem lokomotivám. I těm důlním na vzduch. :?


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“