Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Relax u kávičky

Společenské dění u nás i ve světě.
Zamčeno
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

pro sano

Příspěvek od martinq »

Takový hračky jsem dával do sekce co kde na netu, pročti si pořádně co tam en mladý kluk kutí, ty čísla LASER teploty nejsou nijak nereálné a ty hračky pulsní a magnetické taky ne a to montuje doma na koleně, copak by asi vyráběli vojáci, kdyby takové hračky hromadného ničení co se vejdou do ruky nebyly zakázané.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Zbran

Příspěvek od lajos »

Jsem rád že jsem tě pobavil, tak že vysíláš frekvenci světla o vysoké energetické hladině, nebo jsem úplně mimo mísu. Asi to nebude veřejné, co používáš jako emitor, vysílač nebo měnič, jsem jen zvědav.


termit
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15 bře 2006 16:21

Příspěvek od termit »

Tak a jsme u zbraní!!! Už Tesla něco podobnýho navrhoval.

Já navrhuji téma zbraně z lehkostí vynechat. 8)


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Termit

Příspěvek od ElabsVracov »

:!:
Naposledy upravil(a) ElabsVracov dne ned 02 dub 2006 18:41, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

štít

Příspěvek od martinq »

Už abych takovou supr vychytávku měl kolem pozemku a domku v kterém se pohybuji. Naudin měl Teslovu houfnici na stránkách, na papírové trubce zajímavě namotány dráty (asi jako protiběžné sinusovky), Prý odstřelovaly i základny na Měsíci, jedna ruská houfnice je postavena kdesi v Africe.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

skalární interferometry

Příspěvek od jeff »

Taky by se mi to líbilo. Stačil by štít přes vstupní branku a pozvat nějakého škodiče na návštěvu, bylo by perfektní, kdyby se vypařil...
Kdeže to ten Naudin na těch jeho stránkách má?

Jeff


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

re.zbrane

Příspěvek od sano »

Mládenci,
keď Tesla( vážim si ho) nemal rozum, aspoň vy ho majte.
sano


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Elabs

Příspěvek od martinq »

Ale, že by cenzura ? Copak jsi napsal takového, že je to nutno odstranit ? Kdopak dělal bububu ? Přeci jen jsme oproti velkým státům "prdel" a zmáknout kohokoliv, kdekoliv, když zem přejedete autem za cca 4 hodiny od nejzápadnějšího bodu k nejvýchodnějšímu, je hračka.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

relax u pivečka

Příspěvek od jeff »

Že ale ten poslední týden byl rušný! Až se mi o tom někdy v noci i zdálo. Milan strkal do velikého hrnce po okraj naplněného vodou nerezové elektrody, mezi nimiž sršel výboj podobný, jako na Teslově transformátoru, když tak učinil nastala ohromná exploze, při níž se všechna voda rozprášila po okolí a už to nebyl hrnec, byla to rozvodněná řeka a Milan s těma elektrodama mě pořád ohrožoval, ten výboj měnil barvu, plavali jsme v té řece na voru, okolo plavala zvířata, která nestačila utéct té vodě, všechno kolem dunělo... a že to neuděláš!! Ale udělám. A Milan strčil ty elektrody do vody...
A zase je ráno, Sluníčko vychází, co asi bude nového na fóru? Zaplať pánbu, že to byl jenom sen.
Musím udělat opatření proti nočnímu běsu, půjdu na pivo a dnes si dám Svjanské, doporučuji je nepasterované!

Sorry, Jeff


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

re

Příspěvek od martinq »

ten mini vrhač skalárních vln je už 404, psal tam i že mozek má dvě hemisféry a kdo ho trénuje je schopen vysílat mozkem skalírní vlny ohromné destrukce, ty které nazáváme bohy to jistě už zmákly ...

Jeff
tady opravdu chyběla trocha humoru, přidam, hovadinu co se mi zdálo, šel jsem po poli a přiletěl talíř, pozvali mně dovnitř a vzali na projíždku na orbit a já jim kradl jak straka, CD, krystali, vše co vypadalo jako pamětová nosič, doma to rozházel na 80 DVD a přemýšlel co s tim dál, než jsem to vypálil přišla polonahá holka ......


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Jeffovo sny...

Příspěvek od rival »

Teda Jeffe, už dlouho jsem se takhle nenasmál. Máš fakt divoký sny :D. Já asi do půl čtvrté ráno honil přílohového šotka. A Ty ses zatím projížděl s Milanem na voru. Jo, někdo si to prostě umí zařídit...


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Pro zasmátí

Příspěvek od lajos »

dlouho jsem nemohl přestat se křenit

zlatý český ručičky

Na ostrově kanibalů ztroskotá Rus, Číňan a Čech.
Příjde za nima šaman a říká: "Jsme kanibalové, ušetřím váš život jen pod
jednou podmínkou.
Na měsíc vás zavřu do chýše se dvěma skleněnými koulemi a když mi s těma koulema ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežerem."
Za týden příjde šaman do chýše k Rusovi. Ten sedí v prostřed a nad hlavou se mu ty koule vznášejí.A šaman řekne: "To jsem viděl, do kotle!"
Tak jde do chýše za Číňanem, ten sedí a skleněné koule létají po celé chýši a šaman řekne: "To jsem taky viděl, do kotle!"
A tak dojde do chýše k Čechovi, otevře dveře a říká:
"Ty vole, tak to jsem eště neviděl. Ten debil jednu ztratil a druhou
rozbil..."


Collodi
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: pát 14 dub 2006 21:22
Bydliště: Miroslav (u Znojma)
Kontaktovat uživatele:

Vlny z mozku

Příspěvek od Collodi »

Jen sem si precetl prispevek od martinq hned sem si rikal to musim skusit. Ale jak se soustredim jak chcu, tak ne a ne nic rozbit. Nemate nekdo nekej tip jak ten mozek konecne zacit pouzivat. :D Uz to skousim tak 3 dny a nic. Jen navrh principu jak by to mohlo fungovat. No nebylo by to super?


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Brain Scalar Wave

Příspěvek od martinq »

To bys musel trénovat od tří let, soustředění, práce s vysokým napětím (statika). On mozek je takový zajímavý kondenzátor, náboj létá z jedné hemisféry do druhé a odtud skáče po celém těle. Když zkratujeme tento kondenzátor chemií, která se běžně v těle nevyskytuje třeba kafe, alkohol, omamné látky, vytvoříme uplně jiné cestičky (drátky) a vnímáme jinak, uvažujeme jinak než jsme zvyklý. Mozek lze formátovat, také lze jako u magnetických disků ukládat "hluboko" a "povrchně. Většinou máme v hlavě nahráno všeobecné vzdělání, je sice k ničemu, dodnes jsem potřeboval tři věci, číst, psát a počítat a vše ostatní mi pouze "zašpinilo, ucpalo" mozkovou kapacitu, dá mnoho práce tyto nesmysly z povinné školní docházky odfiltrovat a stát se člověkem rozumným. Až si uvědomíte jak mozek funguje, bude vám jasné jak se učit jazyky a které vzdělání je užitečné a které jen "nucené", aby si si mohl povídat o těchto nesmyslech se sousedem v hospodě a nepřipadal si "divný".

Třeba postava "tvořitele", poruč dešti poruč vodě, nemohu k hoře, tak si jí přiblížím, bereme to jako pohádky, ale mozek to opravdu dokáže, zase elektřinou, polarizovat okolí a masa se pohne stejně jako magnet pohybuje železem. Taky je kolem nás kolektivní vědomí (galaktické, božské), taková knihovna informací o všem možném i nemožném, málokdo se umí "připojit", vyžaduje to obrovské soustředění, hlubokou meditaci, nebo astrální odpoutání se.

Neni to moc chytrý od soustružníka co má tři roky odborného učiliště ?

Možná kecam, ať žije ŠVEJK !!!

Svět je divnej ...


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
termit
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15 bře 2006 16:21

Příspěvek od termit »

to martinq:

Možná nejsi daleko od pravdy,
já například věřím, že jakékoliv paranormální schopnosti jdou naučit.

srk srk, dneska ta kávička bodne...


Zamčeno

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“