Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Smith.S
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pát 19 pro 2008 14:47

Pro Všechny

Příspěvek od Smith.S »

OK. pořád chcete abych vám něco posílal tak mi nejdřív něco pošlete vy, ale z vlastní hlavy ne nic z youtube nebo internetu jak nám poslal např. "jarda ovčák svitavy" kde video vypadá jako počítačová animace navíc poloha magnetů neodpovídají točivému momentu a to užasné zrychlení mě uplně dojalo. Takže ať to stojí trochu za to a ne jak ze školky ne že bych já sám měl něco úžasného, ale snažím se aby to bylo aspoň teoreticky reálné.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

pepe, zaskočil si ma, cítim sa ako kedysi, keď sa nás v prvej triede zédéešky učiteľ opýtal, kto pootočí strelku kompasu vždy na sever? Myslím, že odpoveď vieš...
Možno sa mýlim, ale na začiatku tohto vlákna bolo toto: http://peswiki.com/index.php/Directory: ... _Generator a : http://www.hvlabs.hu/zpe/tpu/mpi-patentapplication.pdf


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

pepe píše:...prúdenie ,,niečoho niekam"...
Chiq , týmto nie je myslené len to , čo možeš ,,chytiť do ruky". Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

pro...Smith.S...další MFAAA na scéně..!!!

Příspěvek od martin11 »

...hele...mladej.... brzdi.....přilezl jsi sem a ...něco jsi chtěl....seš nějak voprsklej.....tady na to nejsme zvědavý....
my po tobě nic nechcem....tak se podle toho chovej....osobně...muj motor je tady k dispozici...přečti si vlákno adambenda...magnetické motory....
...jo...a doplň si vzdělání v Českém jazyce....nevypadá to dobře, když nevíš, jeké se kde píše i a y.......lájo...ty máš omluvenka..a bratia Slováci, ktorí píšu česky....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

pepe píše:Chiq keď už si dal ten magnetizmus do téj paraeli s tou vodov , tak musíš spraviť to isté aj s tým pohybom , preto že , tam gde nie je ,,pohyb" (prúdenie ,,niečoho niekam") tak tam nie je ani energia ktorá by sa dala odoberať - čerpať . Pepe
S tím prouděním nemohu s tebou souhlasit. Vem třeba orgonovou energii, nebo energii vakua. Možná že neproudějí? Zatím neznáme jejich vlastnosti i když snaha o popis je, ale jistota žádná.
Proto je škoda trvdit skálopevně něco, co vlastně vůbec tak nemusí být.


Smith.S
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pát 19 pro 2008 14:47

Pro Martina11 a spol.

Příspěvek od Smith.S »

Martine11 Martine11 v jakém slově jsi to Y a I myslel? Myslím že by ses měl vrátit do školy nebo rovnou do školky. Y a I mám všude dobře. Když po mě nic nechceš OK jsem rád. Asi si všichni myslíte jací jste Einsteini když tady jste už dlouhý roky a stejně vás za tu dobu nic nového nenapadlo jen kopírujete z netu. A speciálně pro pana martina11 a spol. asi jste si spletli fórum víte na jakém fóru vůbec jste???? O magnetických motorech!!!! a ne ve vzdělávacím kroužku českého jazyka a bůh ví co tady ještě všechno rozebíráte taková debata je akorát na dvě věci. Co jsem zde hledal jsem nenašel a to pomoc při stavbě svého motoru. Takže Zbohem!


nula

Martin11

Příspěvek od nula »

Delší dobu již sleduji diskusi a Martin11 jen loudí nápady. Jeho MM také
není jeho. Stačí projít net. Pokud někdo chce zveřejnit svůj nápad,
tak to udělá. Pokud ne, asi ví proč. Posílat někomu svůj nápad, pokud
ho nemá ověřenej a posychrovanej na SZ je holý nesmysl.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

tak to spláchnu najednou

Příspěvek od martin11 »

...zbohem a šáteček.... spamovej robote.....


Ahoj kluci jsem tu teprve ani ne 3 dny a myslím si že jsem toho přečet vic než dost. Navíc tady řešíte takoví nesmysli co jsem napsal nebo nenapsal a slovně mě napadáte takže od této chvíle na takoví debilní připomínky nereaguju. A k tomu videu od "Jardy ovčáka svitavy" chci říct že je to PODVRH absolutní píčovina vůbec bych si stim hlavu nelámal.

.napsal Spamovej robot...ve slově nesmysl se píše jaké .....I...Y


...martin11 nepotřebuje loudit nápady...anonymní NULO....
...a moc tě prosím ...ukaž mi jeden jedinej motor jako mám já.....budu moc vděčnej...protože ten muj ne ne ne nejede...
...jinak.....jestli někdo něco má...a nechce to zveřejnit...tak proč na začátku škemrá o spolupráci.....nějak mi to neleze do palice....no jsem Karkulka červená....takže také ....nazdar....ale pošli kde najdu na netu co jsem vymyslel....rád se poučím....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

lajos píše: ...nemohu s tebou souhlasit....
Lajoš som velmi rád , že somnou nesúhlasiš , pretože aj o tom je toto fórum tj. o rôznorodosti názorou . Mimochodom , dávam ťi bod za tvoj 1000 - ctý príspevok . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Dojení...

Příspěvek od tbest »

Omlouvám se, že sem vstupuju ne zcela k věci, ale považuji tento příspěvek od "pepe" za natolik důležitý, že je potřeba jej zachovat v citaci, aby nedošlo k jeho zmizení. Myslím, že na něj ještě v budoucnu přijde čas. Pepo dík.
pepe píše:
jarda ovčák svitavy píše:To jistě, já bych dojil, až bych plakal....
Ak ti stačí ,,liter - dva" t.j množstvo úmerné tvojéj nevihnutnéj (nie ,,nenažratéj) potreby , nevidím v tom velky problém . Stač si vybrať či chceš isť cestou legálnou npr. ,,priestorový náboj" z ktorého energiu si čerpá aj príroda alebo isť cestou nelegálnou tj. v SR porušiť §247 a dopustiť sa krádeže el.energie . A ešte jedna ,,maličkosť" - pohrať sa s KONDENZÁTOROM . Pepe
Akvarius1 a jarda ovčák svitavy, moc vám fandím.
Tom.


Smith.S
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pát 19 pro 2008 14:47

Pro Martina 11

Příspěvek od Smith.S »

Možná jsem napsal špatný Y ve slově, ale zato ty seš lhář nejvyššího kalibru psát o sobě že ti je 60let někde dokonce 58let a přitom máš v živnostňáku napsaný datum narození 28.07.1981 což ti musí být 27 hňupe a tvoje fotka tomu taky napovídá. A samozřejmě že bych svému kolegovi ukázal svůj nápad, ale také by do něho musel něco investovat jak vlastní kapitál tak i manuálně u mě není vůbec problém jít na půl. Nemám důvod zde něco vystavovat to by zde museli být čestni féroví lidé kteří NELŽOU a nepachtí se chamtivě za něčím jako ty. Příště si můžeš loudit a dělat si prdel z někoho jinýho.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Pepo, nauč nás dojit....prosíííííím. Budeme hodní, nebudem odporovat ani dutat. A každému otravovi nechám zavirovat komp, na znamení oddanosti myšlence. Jistě chápeš, že o mne osobně nikterak nejde. Mám mnoho známých, jenž ryjí hubou do země brázdu hodně hlubokou. Vlastně by mne zajímal, nač je u nás antimonopolní úřad........Asi na vybírání úplatků......


Uživatelský avatar
Míra966
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pon 03 lis 2008 15:48

Re: Pro Martina 11

Příspěvek od Míra966 »

Smith.S píše:Možná jsem napsal špatný Y ve slově, ale zato ty seš lhář nejvyššího kalibru psát o sobě že ti je 60let někde dokonce 58let a přitom máš v živnostňáku napsaný datum narození 28.07.1981 což ti musí být 27 hňupe a tvoje fotka tomu taky napovídá. A samozřejmě že bych svému kolegovi ukázal svůj nápad, ale také by do něho musel něco investovat jak vlastní kapitál tak i manuálně u mě není vůbec problém jít na půl. Nemám důvod zde něco vystavovat to by zde museli být čestni féroví lidé kteří NELŽOU a nepachtí se chamtivě za něčím jako ty. Příště si můžeš loudit a dělat si prdel z někoho jinýho.
Kdybys nebyl tak zbrklej při hledání na netu ale trochu trpělivější, zjistil bys, že se martin narodil v roce 1950, a tudíž zasluhuje mnohem víc úcty, než Ty tady ve vlákně předvádíš!


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

smith.S

Příspěvek od martin11 »

...hele...spamovej blbečku....mě tady zná a to osobně..nejméně 20-30 lidí....nemám zapotřebí se bavit s takovejma NULAma jako jseš ty...
....a jak bych bral bejt ročnik 1981...
...nevim , kde jsi vyhrabal čí živnosťák...ale pravděpodobně máš stejný problem jako náš milý MFAA...to se tady stane asi přezdívkou....mysli si co chceš....mě může nasrat jen inteligent....
...já tě na nic, ale opravdu na nic nepotřebuju...jen lituju času , který jsem ti věnoval...ale je to zase jedno pouční....tak...tady na tom našem Foru jsi si moc neškrt....přemejšlej si v klidu nad svým magnetickým motorem....třeba se ti bude i chvilku točit...když ho sestrojíš....
...jsem docela rád , že jsi z Brna...ale nesnaž se někam vloudit....myslím , že tě poznám...ale ty stejně nemáš žádnou šanci na nic....uý jenom....jak jsi sem přilezl..... "hledám někoho kdo by ".....
...zoufalec ze seznamky....hledám holku, která by.....typuju , že ti je tak 19....vyučenej klempíř....a bez práce.....tak tebe bych chtěl mít v kolektivu....nebudeš to mít v životě lehký....a na češtinu se vykačli....to tě živit nebude....
...tak si ještě jednou projeď ty živnosťáky....zjevně ti to udělá dobře....doufám, že se u toho uděláš....jo a hezký Vánoce......martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Tak sis ulevil , někoho nařknul a odsoudil. Boží mlýny melou pomalu a jistě. Nechtěj, aby tě semlely. Přišel jsi, viděl jsi a zvítětězil jsi. Udělej si čárku a jdi o dům dál. Všechny jsi nás prokouknul, jsme pěkná banda. Nemáš tudíž důvod setrvávat. Pokud budeš pokračovat, tak všichni uvidí, kdo jsi, co děláš a s kým trávíš den i noc. Rodné číslo, tvoji fotku i číslo trenýrek. To je demokracie. Já na to nemám nadání, ale pár hekrů potřebuje prostředky na své náročné aktivity. Navíc u mne trénují paintball. Za tvůj skalp mi to stát bude.Všichni dobře vědí, že mám k podobným praktikám odpor, ale v tomto případě se přemůžu.


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“