Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zistil som rozpor v zákonoch

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
Odpovědět
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nepomohol lebo mi to nebolo umožnené a ako sám konáš proti mojim právam si im nemal snahu pomôcť ani ty. Aspoň vidíš že porušovanie mojich práv sa ťa už týka!!! A všetko čo som písal nebolo len tak! A ver že pokiaľ budú porušované moje práva a ľudia budú konať proti základným ľudským právam tak ako vy teraz ani sebe nepomôžeš, ani svojim deťom, ap.!!! Jednoducho ste zlyhali. A konáte proti sebe a svojim blízkym.
Ja som nie povinný ti niečo darovať. A to čo ste tu napísali sú hrozné veci. Snažil som sa im aj vám pomôcť, ale pritom ako sa správate sa to nedá. Všimol si si to?


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tomu čo si napísal sa hovorí vyhrážanie!!! Tak to by už stačilo vážený!!!
Sami ste konali proti sebe a tomu kto vám chcel pomôcť sa vyhrážate a ak vám niečo nedaruje tak mu nadávate, ap.?
Tak to začnem písať aj ja vám?
Internet je o tomto presne ako som písal. Totalita takých ako ste vy. Skrátka zneužívate čo sa dá. Hanbím sa za vás.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nemůžu si pomoct

Příspěvek od 1220 »

Včera jsem viděl film: Když se svět zastavil.
Věřím, že toto vlákno uvidí někdo ve světle uvedeného filmu.Koherence lidského svazku byla velmi nízká tam i tady. Animus vítězí, aspoň statisticky. Tam šlo o osvobození Země od člověka. Ví snad někdo jak je to tady ?
K.


marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

Anonymní

ale hov** kdyz nechces poslouchat ostatni ani me, tak se jdi bodnout. ja nejsem stat ani zadna instituce ani ustava ani zadny jiny urednik.

cim ti muzu pomoct? tim, ze ti napisu:

" jo jo ty chudacky, to je tak tezky a jsi prav ve vsem co jsi napsal "

konec diskuse


Čas odhalí pravdu.
sumix
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: stř 05 lis 2008 14:44

Příspěvek od sumix »

Podivej, anonyme, ty neumis nic nez prudit. Myslim, ze ti tu vsichni dali moznost dokazat tva tvrzeni, ale tys toho nevyuzil. Tudiz nikdo o tvoje pseudovynalezy ani nestoji, protoze a) se nechovas jako clovek a b) zadne ani na 99% nemas. A s tim, kdo ci prava porusuje, opravdu opatrne, protoze ty tady siris poplasnou zpravu a urazis lidi. A navic, jestli je pravda, zes mohl zachranit lidske zivoty, a nezachranil, tak jen bud zticha a soupej nohama. Opravdu je az donebevolajici, jak velkam mira soudnosti nekomu muze chybet.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Marx to čo si napísal si nepomohol ani mne ale ani sebe a ani svojim blízkym. myslím že ti to už došlo. To si už zjavne pochopil. A už vôbec nečakám že by si si to aj uznal. Veď si predsa niekto oproti vynálezcovi a obetuješ aj známych a seba aby si si dokázal čo? Ak si pomôcť nevedel tak čo sa ozývaš do témy? Už som ti to napísal: Máš právo mlčať ...
A čo sa týka sumixa je mi jedno o čo stojíš ale prestaň porušovať moje práva a spochybňovať fakty! Myslím že som to napísal jasne že tie nápady mám. A tiež som napísal prečo si ich nemohol vidieť. Neumožnil ti to štát? Prečo? Nesťažoval si sa aby boli dodržané tvoje práva keď som ti to písal? Prečo? Ja som nie povinný ťa niečo učiť!!! Tak láskavo prestaň byť drzí.


marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

a jo uznavam svoji chybu...

kdybych necim nebo nejak mohl pomoct pis PM mam zname ve svycarsku, v rusku mam zname, polsku, v USA California, Helena v Kanade a v Izraeli a take na Ukrajine, na Slovensku v Bratislave nebo Ziline.

tak kdyby neco pis. potrebujes finance taky pis nejake najdu


Čas odhalí pravdu.
sumix
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: stř 05 lis 2008 14:44

Příspěvek od sumix »

Anonyme, ja rozhodne nejsem drzy. Uznavam, ze ve svych vyjadrenich nepouzivam zadne eufemismy, ale zpusob, kterym se vyjadrujes ty (porad mi nekdo slape po mych pravech a vy proti tomu nic nedelate a nedelate) mi docela zveda mandle. Pochop, ze tu nikdo nema zajem te urazet nebo napadat bez duvodu, ale ty se chovas tak, ze k tomu vybizis. Ja uz opravdu nevim, jak ti mam vysvetlit, ze se mas vykaslat na to, co rikaji o tve situaci zakony, ale spis se snazit to pomoci jinych zakonu obejit. Rika se, ze ucel sveti prostredky, a pokud ten ucel je dobry (coz ten tvuj bezesporu je), tak neni nic spatneho se toho rceni drzet. Nikomu to neublizi, naopak. Ale zakony tu nikdo menit nebude, bud prosim realista. Tahle spolecnost, tak, jak ji tu ted mame, se zmenam aktivne brani... cili je treba na to jit nejak jinak, "od lesa".
Takze pochop, prosim, ze snad vsichni, co sem psali, ti chteli poradit, ale ty si porad dokola meles svou o tvych pravech a o tom, jak na tebe vsichni kaslou. Ale tak to neni - jen jsme vetsi realisti... takze jestli mas opravdu ty vynalezy, je to fajn, chapu tvou obtiznou situaci, ale zkus to resit jinak nez neustalym omilanim jednech frazi porad dokola. Jestli ty tvoje vynalezy existujou a pomuzou zachranovat lidi ve velkem (jak tvrdis) a jednou nam to dokazes, tak ti zcela uprimne podekuju a omluvim se ti za pochybnosti. Ale do te doby ne. A ten pulmilion lidi, co jsi mohl zachranit, mas ted (dle tvych principu) taky na triku.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nie. Nemyslím že ste mi chceli poradiť. To vypadá inak. Ja píšem o totalitných praktikách politikov a ako ste neustrážili demokratické princípy. A vy mi zato nadávate. A váš návod ako obísť moje právo na podnikanie s mojimi vlastnými nápadmi mi pripadá ako nenormálne, nedemokratické, protiprávne a niečo neuveriteľné. Hádam mi nechcete napísať že ja nemám právo podnikať zo svojim vlastnými nápadmi??? Ale toto mi píšete. Prepáčte ale ja sa musím niečím živiť!!!
Hádam mi nechcete napísať že ak som prišiel na rozpor v zákonoch tak politici to nemali riešiť? To je ich povinnosť a jediná robota zákonodarcov!!! Koľko ich tam je??? A oni tam riešia odkiaľ zohnať peniaze na jadrové elektrárne a jadrové palivo? Tvária sa pritom ako keby som im nikdy nenapísal??? Toto si ty myslíš že ja budem obchádzať? Svoje vlastné práva? A ešte sa pritom tváriš ako nejaký dobrák a pritom mi nadávaš a zároveň píšeš daruj mi nápady? To má kde logiku také konanie?
Ty čo nedaruješ svoj majetok na záchranu životov? Vieš koľko si mohol zachrániť životov? A ešte ti vynadám že si to už neurobil dávno a kašlem ja na tvoje práva že ty môžeš niečo vlastniť!!!
Tak takéto bludy mi píšete vy.
Mňa napadajú otázky či si viete vôbec ešte niečo vážiť? Ja som normálne šokovaný z toho ako sa ľudia na internete chovajú a aj s toho ako sa politici správajú voči občanom. Toto je nonsens čo sa tu deje. A vy mi nadávate že ja jediný som na chybe lebo požadujem aby som mohol podnikať a teda mal právo slušne žiť? Zaplatiť si lekára,ap.. Vnucujete mi tu nadávaním aby som bol debil a daroval nápady spoločnosti ktorá porušuje moje práva a nadáva mi??? Vy ste nie normálny?


sumix
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: stř 05 lis 2008 14:44

Příspěvek od sumix »

Neprekrucuj to, prosim. Nikdo ti nechce tvoje napady ukrast (aspon ja za sebe ti to muzu zcela cestne odprisahnout). Jen chceme videt, ze si nevymyslis. Zkus se na to podivat treba takhle: kdyz budes mit 45 napadu a jeden zverejnis, tak ti nekdo muze ukradnout maximalne ten jeden napad, ale porad zbyva tech 44 (ale ja si nemyslim, ze tu vsichni jen krouzi jako supi a cekaji, az z tebe neco vypadne a hned s tim pobezi na patentovy urad). A i kdybys tedy o ten jeden prisel, porad lidi uvidi, ze sis nevymyslel a mozna se pak o to nekdo zacne skutecne zajimat (tisk, apod.). Mozna ne, ale ja si myslim, ze takhle by to slo.
Dale jsi nakousnul, jestli si umime neceho vazit. Ano, to je rozhodne dobra otazka, a mas pravdu, ze v dnesnim zkazenem svete si lidi cim dal tim mene vazi toho, co maji. To bezesporu. Ale jsou vyjimky, a troufnu si rict (lidi tady neznam osobne, jen vyvozuji dojem z jejich prispevku), ze vetsina lidi tady na foru nema pokrivene chovani jako 99% spolecnosti, a tudiz i verim, ze si dokazou vazit toho, co maji. Stejne tak i ja.
Pak zminujes, ze jsme neuhlidali demokracii. Pravda, ale jeste to chce dalsi otazku - jestli tu skutecne nekdy nejaka byla, nebo v jestli v roce 1989 doslo jen k jakemusi divadlu a ti "mocni" tahaji za nitky dale (jinymi slovy, ulili se na dobre placena a vlivna mista, atd.)
Dal mas pravdu v tom, ze z principu nevypada nejlip zajistovat si pravo na neco tim, ze budu obchazet zakony. Ale neni tu dost dobre jina moznost. Mame tu soudy, ale ty fungujou (nevim, jak u vas na Slovensku) casto dost pochybne. Pak si volime ve volbach zastupce, kteri maji reprezentovat vuli lidu. Ale delaji to? Nedelaji, jde jim jen o jejich zajmy. A presto jsou demokraticky voleni. Pak tu mame treba ombudsmana, ale to je zase jenom takova funkce nefunkce. A takhle muzu pokracovat dal - v predchozim prispevku jsem napsal, ze spolecnost na tomhle zakladu je velice schopna branit se zasahum "nahoru". Takze ano, muzes se soudit ohledne tveho problemu, muzes oslovovat poslance ci kdovi co dalsiho, ale nic s tim neudelas. Snad jedine, ze bys mel hodne penez na dobreho pravnika, pak by to mozna slo. Takze to prosim neber tak, ze to odsouhlasuju, to nikoliv, ale jen se ti snazim naznacit, ze vecnym rozcilovanim nic nespravis.
Ja osobne si myslim, ze lidi sou tu od toho, aby se nejak vyvijeli a postupne se tim vyvojem z nich stali "lidi" a ne "dobytek", jako je tomu dnes. Ale to asi bude jeste nejaky ten patek trvat... Takze, jak rikam, chce to hledat alternativy.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ale mne už nápady aj ukradli. Tak napríklad pády malých lietadiel (a toto som písal aj politikom aj novinárom) by nemuseli byť ak by sa použili správne padáky a dali by sa použiť rôzne. Toto mi už ukradli a dnes to vyrába jedna letecká spoločnosť myslím že v Prievidzi, ale vyrába to len na ultraľahké lietadlá. Ja to mám vymyslené aj na trošku ťažšie lietadlá, ap..
Projekty som posielal dávno predtým ako to tá firma začala vyrábať. Ale mne projekty vrátili a nápady zrealizovali síce po svojom ale pre nich je hlavné že nie ja ale oni.
A teraz čo urobíš? Chcel si nápad? Tento mi už dvakrát neukradnú. A to že to nevedia ani poriadne zrealizovať vypadá asi takto!

16.12.2008 17:49
Bratislava - Malé športové lietadlo, ktoré dnes okolo 15.30 havarovalo pri obci Cerová v nedostupnom teréne v časti Rozbehy v lokalite veternej elektrárne, patrilo Záhoráckemu aeroklubu v Senici a bolo staré tri roky. Umreli dvaja piloti.

Politikom som to písal v roku 1998! Ak by boli konali a spolupracovali včera nemuseli umrieť dvaja ľudia.


Uživatelský avatar
galapetr
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 19 bře 2007 9:28
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od galapetr »

Mám dva kamarády. Jeden vyrábí padáky pro ultralehká letadla a druhý s takovým letadlem létá. A ten druhý v letadle žádný padák nemá a tvrdí, že za raději zabije, než by si to tam dal.
Jaké z toho plyne ponaučení?
Politici s tím nic nesvedou.
Já být admin, tak anonymy zakážu. Buď se normálně zaregistruj, nebo máš smůlu.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ako som si všimol inkvizícia už začala. A predsa sa točí!
Takže po tom ako som zistil aký v skutočnosti ste opúšťam vaše fórum. Nech už hlasovanie dopadne akokoľvek.
Písal vám vynálezca Perpetuum mobile. Neveríte a nechcete sa ani presvedčiť. Ak by totiž boli zákony ako majú byť mohli by ste sa o pravde dozvedieť. Že tie nápady skutočne mám a to svinstvo ktoré opisujem sa tu reálne deje. Mohli ste sami navrhnúť riešenie ako by zákony mali vypadať. Neurobili ste to. Mohli ste sami navrhnúť čokoľvek čo by samozrejme neporušovalo moje práva a to neviete, ale idete súdiť bez dôkazov. Že by sa dejiny opakovali? A predsa sa točí!!! Tento výrok už niekto strašne dávno povedal!!!
Kde máte dôkazy že to PM nemám ak ste sa dali súdiť? Ja ho mám!!! Mám vám to zopakovať? Vymyslel som Perpetuum mobile a 45 nápadov na záchranu životov ľudí.
Mali ste možnosť sa vyjadriť k rozporu v zákonoch ale nie.
Na všetkých fórach kde už nepíšem a už ani písať nechcem mali tie isté požiadavky: Ukáž aké máš nápady, ak nám neukážeš aké máš nápady uzamkneme tému, si debil a nič nemáš, kašleme na tvoje práva, ap..
Nie ste iný.
Koľko vás je? 40 proti jednému? A 40 ľudia ste nie schopný vyriešiť rozpor v zákonoch??? Ak niekto nemá na patentovanie ale má nápady na záchranu životov tak má urobiť čo podľa zákonov??? Podľa vás by to mal darovať to zákon nepíše??? Prečo sa to nepíše? Lebo je toto v zákonoch vôbec nie riešené!!!
A ak neslúžia zákony na záchranu životov načo teda slúžia?
Takže máte nad čím uvažovať lebo podľa toho ako ste sa správali tak rýchlo moje nápady asi neuvidíte lebo neexistuje zákonná cesta okrem vyvlastnenia štátom ako by ste ich mohli vidieť. A keďže politici nekonali už 8 rokov nebudú sa ponáhľať. Aspoň viete ako a prečo trpeli a boli súdený vedci, vynálezcovia, ap. ako Galileo, ap..
A ak ste niekedy odsudzovali inkvizíciu aspoň teraz viete ako vás vidím ja a ako vás uvidia v dejinách ostatný.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jedna malá oprava: Podľa vás by som to mal darovať, ale komu to zákon nepíše? Už aj z toho jasne vyplýva že záchranu životov zákony neriešia.


Habo
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 09 dub 2008 17:03
Bydliště: Krivá
Kontaktovat uživatele:

Po dlhom čase som tu opäť

Příspěvek od Habo »

Zaujala ma tato tema a preto chcem poradit vsetkym ktory budu mat problem ako MFAAA zapamatajte si: Nikdy vam nik neuveri ze mate napad (teda skor ze funguje) pokial neukazete dokaz ktory tym setkym pohne! takze odporucam precitat si knihy o Jules-a Verne-a konkr. Vynalez skazy a Neuveritelne dobrodruzstva Barsacovej vypravi - je tam uzasne popisane vzdy o vynimocnom vynalezcovy kt. (skoro) nik nechape a ked sa najde niekto rozumny zneuzije to a v konecnom dosledku z toho neni nic iba katastrofa takze by som si dal velky pozor aby som nedopadol podobne. Ja sa tiez snazim rozmyslat a vymyslat a ak na nieco pridem poriadne to odskusam (za kazdu cenu) a potom to urcite zverejnim... Ako "programator" (este nim oficialne nie som ale programovat viem) planujem revoluciu (nechajte sa prekvapit) a urcite do toho zamontujem setky napady takze MFAA zamysli sa kym ty budes "dobyvat" patentove urady zrazu bude obrovske mnozstvo ludi poznat nejake PM alebo pod. a tvoje potom aj tak nik nebude xiet ked budu ine zadarmo (ved si len kukni windows vs. linux windows stoji tisice a linux zadarmo co sje lepsie??) takze ak dasco mas a xes mat aj neejaku "slavu" musis vymysliet nieco take aby sa rychlo rozsirilo ze ty si ten autor a potom to rozsir - nik nebude pochybovat ale ak xes prachy v tom ti nemozeme pomoct lebo ja xem aby bol lepsi svet a nie sa vyvalovat na kope prachov riskujuc ze ma niekto zabije pri lupezi... a tiez suhlasim zo sumix-om ak zverejnis jeden napad kt. dokaze ze si nevymyslas a ze ti to ide iste budu ludia uctivejsi aby ziskali tie ostatne... Inak prajem uspech vsetkym (aj tebe) a snad sa daco podari...


Slobodný užívateľ slobodného softwaru....
Odpovědět

Zpět na „Archiv - Jak na to“