Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Obecné choroby

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

pozitivní myšlení

Příspěvek od kutil »

Pánové přeji hezký den.
Když jsem zabrousil na toto vlákno tak mi mluvíte z duše. Začíná se mi projevovat skleróza a zjistil sem, že je to úžasná věc :idea:
Když sem byl naposledy u doktora tak se mě ptal co mi chybí? Za boha sem si na nic nemohl vzpomenout, tak doktor konstatoval že su zdravé :lol:
Ale něco na tom pozitivním myšlení bude. Když sem ráno vstával a hekal že mě všechno bolí, tak má žena prohlásila "buď rád, alespoň víš že ještě všechno máš, tak jsem už 2 roky u doktora nebyl ;)
Můj otec celý život tvrdil že je zdravý až na ta kolena (silná altróza). Zemřel v 92 létech zdravý a měl pouze tu altrózu v kolenou.
Tak mě při čtení vašich příspěvků napadlo že to pozitivní myšlení má opravdu veliký vliv na psychycký stav člověka.
Je samozřejmé že ty drobné neduhy se pořád přihlašují, ale ty závažnější je psychycky vyrovnaný člověk schopen odbourat. Prostě si je vy svých myšlenkách nepřipustí k tělu :!:
H.v.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Honzo, Jsou studie, které dokazují, že 95-98 procent nemocí je psychického původu. Dokonce jsou známy případy úplného uzdravení z různých nevyléčitelných chorob jen díky změně myšlení.
Ale to je to nejtěžší. Od základu překopat svůj názor na vše kolem. Nestačí jen nepustit nemoc k sobě, musíš se v myšlenkách stát zdravým. Už jenom napsat "zdraví mi tolik neslouží, když ráno vstávám, všechno mě bolí", je špatně. Už tím nemoc přivoláváš. To není z mé hlavy, já to taky neumím, ale vím, že to funguje.
Hlavu vzhůru, vše je tak, jak má být, ale to už jsme skoro ve vláknu ESP. :good:


"Dum spiro spero"
Ciceron
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

máš recht

Příspěvek od kutil »

Plně s tebou souhlasím a každý ráno si říkám že su zdravé :) Díky pesanovi a procházkám mě přestaly zlobit záda a postupně se zbavuji i těch drobných neduhů.
Když už jsme zabrousili na toto téma, nevíte někdo která nemoc se projevuje plísněmi na pravé noze? Z akupunkturxy vím že jsou v těle tyto vazby propojení např. na ledviny, srdce apod. Levou nohu mám již čistou a nevím na co se zaměřit abych se očistil celý.
Pro ostatní:
Mám ověřeno :!: že na rýmu působí cca 15-30 min. posezení pod pyramidou ze svářecích drátů 1x1x1m (orientace základny sever/jih). Manželka tomu nevěří, ale přijdu z venku a teče mi z nosu, rýma jak trám, nestačí 2 kapesníky za 1/2 hodky mokrý. Sednu na 20-30 min. pod pyramidu, dám si kafíčko, relax jak blázen a vrátím se domů bez rýmy ;) Prostě na mě to funguje, žena v křesle nevydrží déle jak 5 min. a to je málo.
Na angínu mě perfektně zabralo koloidní stříbro. V práci jsem měl poctivou angínu 14 dní neschopnost s antibiotikama 2x i 3x do roka. Nyní stačí při náznaku škrábání v krku vykloktat KS nebo i pár lžiček spolknout a již 3 roky nevím co angína je a jak vypadá :lol:
Závěr:
Nezavrhujme tzv. šarlatánské způsoby léčby, mnohdy jsou účinnější než ty klasické.
Vydržať H.


Návštěvník

re:plíseň

Příspěvek od Návštěvník »

Janča mluvil v souvztažnosti s plísní na pravé noze o slezině-/někdy
to taky můžou být dispozice-kozorožci jsou na tohle opravdu hákliví/


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: re:plíseň

Příspěvek od kutil »

Díky za odpověď, já su rak, máš pravdu, se slezinou mám již léta drobné nesrovnalosti ale zatím to stačím hlídat Anacidem. Prostě už sem se s tím naučil žít a vyhýbám se jídlům které slezinu dráždí.
Ale díky za typ, zaměřím se na to.
H.v.


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Ultimate Zapper

Příspěvek od Elektro »

na nete som narazil na toto: http://www.theultimatezapper.com/
Podľa toho čo tam píšu, je lepší ako od Huldy Clark.
Myslím si, že by to nemal byť problém vyrobiť. Ak si nájdem trochu času, tak to skúsim.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Ultimate Zapper

Příspěvek od kutil »

O Zapper se také zajímám delší dobu, ale problém je v tom, že ti žádný lékař neřekne přesně který patogen ti škodí. Jedině vysledovat z různých článků vo co gou, ale nestíhám. Na Zapper se zaměřím až později. Ale je škoda preventivně projíždět širší pásmo, při tom zahynou i bacilové které potřebujeme. Je to stejné jako chemoterapie a to je špatný grrr. Lépe je zaměřit se na konkrétní oblast (zapper to na rozdíl od chemoterapie umí), ale to je na dlouhé povídání......
H.v.


Návštěvník

re:zapper

Příspěvek od Návštěvník »

Když není čas na stavbu-stačí skočit na zapper.cz,
programovatelný generátor který přechází přes nastavené pásmo-81
základních nastavení uloženo-věnoval jsem ženě-ta nebude rozhodně
nic ladit a štelovat :D


Návštěvník

re :zapper

Příspěvek od Návštěvník »

Zatím co tlacháme-gewo přeložil "Léčení a prevence všech druhů rakoviny"-H.Clark-a je to 567 str .špalík- :good:


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: re :zapper

Příspěvek od kutil »

Anonymous píše:Zatím co tlacháme-gewo přeložil "Léčení a prevence všech druhů rakoviny"-H.Clark-a je to 567 str .špalík- :good:
Posim, posim kde to hledat? Kde se to dá sehnat?
H.v.


Návštěvník

re:Léčení a prevence

Příspěvek od Návštěvník »

Taktéž v prodeji na zapper.cz-koupil jsem před pár dny /minulý týden/


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: plíseň

Příspěvek od poota »

Pokud by Ti nevadilo, že se takhle nedozvíš, s čím to vlastně souvisí, můžeš zkusit mrtvou vodu, je tu o ní také vlákno. A pro všechny: člověk je zdravý, dokud ho bolí pokaždé někde jinde !


Návštěvník

re:poota

Příspěvek od Návštěvník »

To mi připomíná tchýni, ta razí heslo, že když se po padesátce ráno
vzbudíš a nic tě nebolí, jsi najisto mrtvej :D


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: re:Léčení a prevence

Příspěvek od kutil »

Anonymous píše:Taktéž v prodeji na zapper.cz-koupil jsem před pár dny /minulý týden/
Ještě jednou díky, je škoda umřít blbé :cry:
H.v.

poota máš recht, mrtvó vodu sem eště nezkoušel a vyzkóšet se má všechno ;)
všechno :?: :oops:

PS- kókal sem se na tu stránku Zapper.cz, všechno mají 2x až 3x předražené oproti nabídce jiných firem před rokem-grrr
Hold každý se snaží vydělat na nemoci nebo neštěstí druhých. Škoda, to je to co mi na této společnosti strašně vadí- grrr
(Např. tu fialovou knížku Léčení nemocí... jsem koupil v Ol za 299,- Kč, zde je v nabídce za 490,- Kč PROČ asi :?: )


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Už znám příčinu

Příspěvek od kutil »

Cituji z google:
Slezina
je jedním z významných obranných míst těla. Oslabenou slezinu poznáme okamžitě na mandlích. Slezina reaguje při všech infekčních chorobách, nemocech krve a jater, při sebemenším rozladění organismu. Její správná funkce podporuje aktivitu a život. Slezina zachycuje unavené červené krvinky a je filtrem lymfy – zachycuje potravinářská barviva a chemii, zachycuje také naši zlobu a nešvary.Její stav ukazuje naši sympatii k lidem, přírodě, zvířatům, rostlinám. Pokud vše soudíme, hodnotíme, o vše se staráme a nad každým se rozčilujeme, poškodíme si tento měkký a citlivý orgán a nakonec, víte, jak často dochází k úrazům a nehodám s natržením sleziny, pak dojde k jejímu odstranění a protože nic není náhoda, půjde o krátké a velmi silné pročištění. Pokud je poškozená slezina, shromážděné negace musí být pročišťovány tělesným trápením a ztrátami. Nikdy nikoho nesuďte a nekritizujte, přistupujte k lidem se sympatiemi a pochopením.

No a já vůl se rozčiluji nad tím co stejně nezmněním, nad hamižností lidí a energetických monopolů. Musím pozitivně myslet
Dobře jim tak :!:
Tak ode dneška nasazuji růžové brýle a je mi šuma fuk co se kolem mně děje. Já vím že to není správné ale jak vidím, tak škodím enem sám sobě.
Vydržať H.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“