Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

vochrustidlo

Příspěvek od martin11 »

...myslím, že někdo má vochrustidlo....tim by to možná také šlo...já měl jen vohejbačku na cihly.... :jump: ....když něco sháním ....tak se alespoň podepíšu....m11 :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pepo.bn »

Martin11 zdravím ťa . Je dosť ťažké vysvetliť niekomu , kto má toto fórum za somára ktorím keď ,,zatrasie'', vyserie mu zlate bobky , že existujú aj isté pravidlá . Aj to je jeden z dövodou prečo si myslím , že ludi je treba naučiť ,,ryby chytať a nie im ich dávať''. PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

DIKY ZA VYSVETLENI CENIM SI TOHO ALE STEJNE BUDU DELAT POKUSI.A JO PRISEL SI NATO JAK TO MYSLIM.POKOUSEL JSI SE O TO TO POSTAVIT?NEBO NEKDO Z VAS?


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

Anonymous píše:DIKY ZA VYSVETLENI CENIM SI TOHO ALE STEJNE BUDU DELAT POKUSI.A JO PRISEL SI NATO JAK TO MYSLIM.POKOUSEL JSI SE O TO TO POSTAVIT?NEBO NEKDO Z VAS?
Neskúčal som to ale prečítaj si http://www.upramene.cz/forum/templates/ ... _quote.gif

možno ti to pomôže.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Elektro píše:
Anonymous píše:DIKY ZA VYSVETLENI CENIM SI TOHO ALE STEJNE BUDU DELAT POKUSI.A JO PRISEL SI NATO JAK TO MYSLIM.POKOUSEL JSI SE O TO TO POSTAVIT?NEBO NEKDO Z VAS?
Neskúčal som to ale prečítaj si http://www.upramene.cz/forum/templates/ ... _quote.gif

možno ti to pomôže.
nejde me to otevrit nemas to jeste jinak?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Anonymous píše:DIKY ZA VYSVETLENI CENIM SI TOHO ALE STEJNE BUDU DELAT POKUSI.A JO PRISEL SI NATO JAK TO MYSLIM.POKOUSEL JSI SE O TO TO POSTAVIT?NEBO NEKDO Z VAS?
Tady není co zkoušet. prostě motor i alternátor se budou točit, ale hlavně topit, dokud se nevybije baterka. Jak jsem psal, když na baterku připojíš odpor, bude výsledný efekt stejný, jen to nebude vrčet. Prosím tě přečti si fyziku pro 8mou, nebo 9tou třídu ZŠ a přijdeš na to sám.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

Anonymous píše:
Elektro píše:
Anonymous píše:DIKY ZA VYSVETLENI CENIM SI TOHO ALE STEJNE BUDU DELAT POKUSI.A JO PRISEL SI NATO JAK TO MYSLIM.POKOUSEL JSI SE O TO TO POSTAVIT?NEBO NEKDO Z VAS?
Neskúčal som to ale prečítaj si http://www.upramene.cz/forum/templates/ ... _quote.gif

možno ti to pomôže.
nejde me to otevrit nemas to jeste jinak?
Tak skús toto: http://free-energy.webpark.cz


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Ta rychlost větší než 300000 km za vteřinu upřímně zalomcovala mojí zvědavostí. To bys pepo něco mohl zveřejnit. Jistě jsi četl obecnou i speciální teorii relativity a pak musíš vědět víc než albert. To je na nobelovu cenu.Ale z jiného soudku. Tohle jste viděli? http://www.elektroworld.info/modules.ph ... le&sid=178


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

I ta nadsvětelná křivka mne zajímá.Máš o tom nějaké konkrétní informace vyjma vlastních domněnek? Vše pohybující se větší rychlostí, než je rychlost světla ve vakuu mne zajímá. Zejména prameny. Já uvádím své. Jako vždy cky. http://martin184.webpark.cz/trrysv.html Ortodoxní magnetáři nechť přijmou moji omluvu za odtažení od tématu. Bylo to však lákavé......


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

jarda ovčák svitavy píše:I ta nadsvětelná křivka mne zajímá.Máš o tom nějaké konkrétní informace vyjma vlastních domněnek? Vše pohybující se větší rychlostí, než je rychlost světla ve vakuu mne zajímá. Zejména prameny. Já uvádím své. Jako vždy cky. http://martin184.webpark.cz/trrysv.html Ortodoxní magnetáři nechť přijmou moji omluvu za odtažení od tématu. Bylo to však lákavé......
A co takhe teorie fotonového obalu kolem hmotného předmětu? Teorie praví, že pak se celek vůči svému okolí chová jako nehmotný a pak i síla o velikosti 1N dokáže tento celek urychlit nad rychlost světla. A to není můj výmysl, na to jsem moc hloupí.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Zajímavá teorie, jen tu praxi bych uvítal. Sleduji tento obor již dlouho a jediné, o čem vím, že je rychlejší než světlo je Voyager a kapitán Kirk se Spokem. Mnohokrát jsem to viděl na vlastní oči v bedně. Jsou věci, které se mění a jsou věci konečné, definitivní. Ještě dle mnoha indicií vzniká při srážce s volem mnoho rychlých myšlenek, rychlejších než světlo.


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

jarda ovčák svitavy píše:Zajímavá teorie, jen tu praxi bych uvítal. Sleduji tento obor již dlouho a jediné, o čem vím, že je rychlejší než světlo je Voyager a kapitán Kirk se Spokem. Mnohokrát jsem to viděl na vlastní oči v bedně. Jsou věci, které se mění a jsou věci konečné, definitivní. Ještě dle mnoha indicií vzniká při srážce s volem mnoho rychlých myšlenek, rychlejších než světlo.
To tedy pěkně děkuji, zajímavá teorie. Já to většinou definuji jinak. Beran je nebezpečný ze předu, kuň ze zadu a blbec ze všech stran.
Já si to nevymyslel, ale ve své podstatě to odpovídá Einsteinově teorii relativity. I když si dost dobře nedovedu představit jakým způsoben by se vytvořila a hlavně udržela pohromadě koule nehmotných fotonů, která by přikryla dané těleso. V tom asi bude ten menší zádrhel.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Peter, chápem Tvoje prirovnanie, ale zatiaľ ani nevieme isto, do akej miery je vlnenie častica a naopak. Ak hodíš do vody kameň a povedľa pláva list, tak aj keď čelo vlny sa šíri rýchlo, list zostáva na mieste. Takže ak sa vlnový rozruch šíri určitou rýchlosťou, tak to automaticky neznamená, že sa premiestňuje všetko, čo sa vlní. Ak by bola väčšia amplitúda, tak nespozorujeme zmenu rýchlosti. Takže žiadny bod na sínusovke takto jednoducho žiadnu svetelnú rýchlosť neprekročí. Zaujímalo by ma, či existujú odchýlky fázovej rýchlosti od grupovej vo vákuu, keďže sa tieto v tomto prípade normálne rovnajú.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Mimo téma (offtopic)
......je schopen v jedné a té samé vetě odporovat sám sobě. Takže..... :good: :mrgreen:

Trefa :eclap:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

Mimo téma (offtopic)
gimper píše: Gg, ty jsi kdo, že můžeš soudit lidi?
Víš prd, jen se snažíš aby si o tebe alespoň někdo to kolo opřel...
Buď zdráv. :lol:
I ty odpočívej v pokoji, nechť duše tvá nalezne zaslouženého klidu.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“