Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Ty magnety z toho udělají brzdu.

Příspěvek od Aquarius1 »

No a je to řečeno naplno a jasně ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
kacha
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15 led 2007 20:29
Bydliště: Ostrava
Dostal: 2 poděkování

Re: re:Prostor neadresných projevů

Příspěvek od kacha »

Anonymové,stejně jako Kartágo ,musí být na tomto fóru , pokud má dojít alespoň k zdání pravdivého projevu,zde probíraných témat , zničeni. Nejsem s to akceptovat zbabělost,jakékoliv, byť jenom, její psaním sdělované ,verze. Do té doby,než bude přijat,nebo racionálními argumenty odmítnut a mnou uznán můj názor jako neadekvátní t.j. v rozporu s cíli tohoto fóra se nad svými,možnými,přímo k tématu VE vztaženými konkrétními příspěvky tj. k jejich veřejnému sdělení zamyslím.
Motto:
" Uvidíme," řekl slepý a šel do kina na němý film.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Souhlasím. Je třeba zničit anynymní zlo. Jsem Jarda ovčák od Svitav, pár z vás se se mnou běžně stýká osobně a nemám pocit nakaženého leprou. Tolik k hodnocení anonymů. I když jsem zachytil mnoho mnoho urážek na anonymy, nechápu paušální osočování osobního postoje.


pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Anoným.

Příspěvek od pepo.bn »

Jarda ovčák svitavy zdravím Ťa. Asi ta to prekvapí ale podla mna anoným je len anoným a tak sa k tomu stavjam aj Ja . Vždy to tak BOLO , JE a aj BUDE . Nezmeníme na tom nič , ani Ti ani Ja . Čo anoným , to udavač a pritom je uplne jedno či "kočírujú" komunisti , fašisti alebo demokrati . PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Ahoj jarda

Příspěvek od sano »

Ahoj Jarda,

Kedy nás začneš učiť dojiť ovce?
myslím to vážne. Mám na záhrade veľa trávy, a už ma nebaví, cestovať 70 km, len aby som na chalupe pokosil trávu. Začíname uvažovať so ženou
nad ovcami.

maj sa Sano


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Čo anoným , to udavač a pritom je uplne jedno či "kočír

Příspěvek od lajos »

Dost nerad se do toho zaplétám(asi dál již nebudu), název, krytí je asi fuk-podstatná připomínka, třeba okrajová-to jo. Tyto anonymi mi vyrážku nedělají. Šmahem odmítnout cokoliv-to asi ne.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re:Prostor neadresných projevů

Příspěvek od 1220 »

kacha píše:Anonymové,stejně jako Kartágo ,musí být na tomto fóru , pokud má dojít alespoň k zdání pravdivého projevu,zde probíraných témat , zničeni. Nejsem s to akceptovat zbabělost,jakékoliv, byť jenom, její psaním sdělované ,verze. Do té doby,než bude přijat,nebo racionálními argumenty odmítnut a mnou uznán můj názor jako neadekvátní t.j. v rozporu s cíli tohoto fóra se nad svými,možnými,přímo k tématu VE vztaženými konkrétními příspěvky tj. k jejich veřejnému sdělení zamyslím.
Motto:
" Uvidíme," řekl slepý a šel do kina na němý film.
Když Vám to tak vadí pane Kacho ,dejte si to celé vlákno do privátku, tam to anonym ani nepřečte, natož aby mohl něco napsat, něco za něco, omezená obec, omezená oponentura, zničení svobody. Rétorikové by se nám všem smáli, o tom zda by měli pravdu celou, nebo její zdání, by nebylo pochyb. :ethink:
K.
Ó jak je dobré nechat věcem volný pád


Anonymní

re:Prostor

Příspěvek od Anonymní »

Zůstat v některém případě anonymní vyjadřuje přání: nemuset kdykoli diskutovat na témata,která považuji za ryze soukromá
a dále-nemuset reagovat na vznesenou otázku ,což často osvobozuje od jalové masáže "ega" i pojmového tahání se v kategoriích ano nebo ne. :D
...............


V nejtemnější hlubině oceánu se sešlo jako obvyle na tajnou schůzku zasvěcenců 12 mečounů mudrlantů.
Nejmladší to dnes nemohl vydržet a po povinném vstupním rituálu mlčenlivosti si ihned vzal slovo.
Přátelé, dnes Vám chci říct něco zásadního, velice důležitého.Donesla se ke mně tajná informace, že stranou
možností poznání obyčejné ryby existuje prý něco nekonečného,nezměrného, nádherného,ŽIVÉHO. Prý se tomu
říká oceán.Chtěl bych to jednou najít.Doslechl jsem se cosi o staré tajné cestě,která k tomu vede.Bohužel dnes
téměř nikdo neví,kde ji hledat....
Starý mečoun se dlouze zamyslel ."Dalo by se to i tak popsat,ale najít onu cestu , to není věru vůbec jednoduché."
a pak se rozesmál..
...............
Na shledanou Kacha,a opatrně-jste na začátku. :lol: ....


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Máš pravdu, pe po. Opravdu jsem konfident.Jsem odhalen a zdiskreditován. Platí mne nejen cia, fbi, vyšetřovací služby čr, ods, hzds, dokonce i ksčm. Minulý týden mi dokoce Jirka Paroubek vlepil za mé konfidentské služby štípanou pusu. A jako utajení funguju jako pasáček ovcí. Ony se vlastně pasou samy, takže i to je blamáž. pe po, Házet všechny do jednoho pytle je výraz tvého postoje a já jej plně respektuji, stejně jako ty ten můj. Pro sano:já ovce nedojím, dojil jsem kozy. s tím jsem však skrze legislativní tlaky eu praštil a nyní pouze pasu ovce a pro jehňata si jezdí muslim z rakouska. Dva kamiony ročně. A prodávám lidem živé sekačky.To jsou beránci se strangulačním kroužkem na kulkách. Ti do podzimu dorostou a zbaští. Na 1 hektar je vhodné 10 jehňat v závislosti na nadmořské výšce a kvalitě pastvy. Jak tak nad tím přemýšlím, tak když prodávám jídlo machometánům, tak budu agent oop a když si jezdí brněnská židovská obec pro košer beránky na svátky pesah i jiné, tak budu agent sionistů. Mám toho opravdu mnoho a ani nemám čas se zaregistrovat. Jinak zdravím všechny lidi dobré vůle a přátele jehněčí pečínky zvláště .


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

točíme se v kruhu

Příspěvek od Aquarius1 »

Mě osobně je jedno kdo je kdo někdo anonym jiný anonym za nickem.Někteří z vás se znají osobně jiní ne tím pádem jsem taky anonym,jen s tím rozdílem že jsem registrovaný anonym a teď mi tedy povězte co s tím.Pokud kdokoliv přinese nějakou tu myšlenku je to fajn a pokud někoho prudí anonymové stačí ho přeci ignorovat a může prudit co mu síly a chuť stačí.Každý ať si to přebere podle svého .Toť můj pohled na věc.Anonymní Aquarius1 8)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
kacha
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15 led 2007 20:29
Bydliště: Ostrava
Dostal: 2 poděkování

Re: re:Prostor

Příspěvek od kacha »

Zůstat v některém případě anonymní vyjadřuje přání: nemuset kdykoli diskutovat na témata,která považuji za ryze soukromá
a dále-nemuset reagovat na vznesenou otázku ,což často osvobozuje od jalové masáže "ega" i pojmového tahání se v kategoriích ano nebo ne. :D
...............


V nejtemnější hlubině oceánu se sešlo jako obvyle na tajnou schůzku zasvěcenců 12 mečounů mudrlantů.
Nejmladší to dnes nemohl vydržet a po povinném vstupním rituálu mlčenlivosti si ihned vzal slovo.
Přátelé, dnes Vám chci říct něco zásadního, velice důležitého.Donesla se ke mně tajná informace, že stranou
možností poznání obyčejné ryby existuje prý něco nekonečného,nezměrného, nádherného,ŽIVÉHO. Prý se tomu
říká oceán.Chtěl bych to jednou najít.Doslechl jsem se cosi o staré tajné cestě,která k tomu vede.Bohužel dnes
téměř nikdo neví,kde ji hledat....
Starý mečoun se dlouze zamyslel ."Dalo by se to i tak popsat,ale najít onu cestu , to není věru vůbec jednoduché."
a pak se rozesmál..
...............
Na shledanou Kacha,a opatrně-jste na začátku. :lol: ....[/quote]
Ne na shledanou, ale s Bohem. Toto fórum se v důsledku anonymních příspěvků,stalo téměř fórem tlachalů,kteří k podstatě téhož tj. VE nemají cokoliv objevného říci. Najde se i zde pár jedinců,kteří možná sdílejí tentýž pohled na věc jako já, protože jsou schopni dohlédnout jejich podstatu a důsledky. Většina však ne. Spěji k závěru,že aktivní účast na tomto webu je pro mě mrháním času. Deset let neaktivní účasti ,to možná ,uvede na reálně na mě nezávislou přijatelnou míru.


corp
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 18 bře 2008 19:21

Příspěvek od corp »

njn, je prostě dalši krám nanic, může to být velký jak chce.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Znalec

Příspěvek od adam.benda »

corp píše:njn, je prostě dalši krám nanic, může to být velký jak chce.
Kolik krámů na nic máš doma ty? Doufám, že hodně.


cmelo1

Re

Příspěvek od cmelo1 »

Magnetický motor mi pripadá tiež ako naháňanie sa za perpetum mobile.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Perpetuum mobile

Příspěvek od adam.benda »

cmelo1 píše:Magnetický motor mi pripadá tiež ako naháňanie sa za perpetum mobile.
Co je to perpetuum mobile? Pokud je to naháňanie sa za ním, je to špatně? Existuje? Neexistuje?
Člověče za doby starověku, co je blesk na obloze? Božská síla, že?
A pokud dokážeš využít některé unikátní vlastnosti perm. magnetu a získat z něj energii, je to perpetuum mobile?
Pokud dáš mlýnek na vodní hladinu, aby se točil, je to taky perpetuum mobile? .....


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“