Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Na Ovčárně

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Návštěvník

Na Ovčárně

Příspěvek od Návštěvník »

vlákno čisté - poo.

Čo urobí statočný bojovník, ak zistí, že nebojuje v správnej armáde ?


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Každý bojovník bojuje na špatné straně. Zeptejte se jeho protivníků . Vše je relativní a záleží na úhlu pohledu.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

"Statočný bojovník"? to je špatný vtip.. Statočný obranca, to beriem, ten niekoho, niečo bráni pred agresorom. Ale bojovník - ten pojem nevylučuje aj agresiu. Dúfam priateľu, že ste neskĺzli k mysleniu typu: "Naša sloboda je ohrozená, preto ako prví zaútočíme na územie (Iránu?). Dôvody si už vyrobíme." Svet je plný takýchto "statočných bojovníkov". Len obrancovia akosi vymreli...


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Obránci..... budou bránit americké hodnoty , srp a kladivo, vlajku se skříženými hnáty. Nevidím to takto jednoduše. Můžeme bránit demokracii na druhé straně zeměkoule..... Nebo útočit doma na agresora...... jsou to slova. Jak říkám, úhel pohledu. Záleží na mnoha aspektech , které utvoří tento s žebříčkem hodnot a orientací. Ale takto by se dalo diskutovat dlouho.Zkuste si promluvit s nepřáteli . Třeba americkým vojákem a bojovníkem za islám. Každý dělá vše s nejlepší vírou , s čistým svědomím a pro vlast. Státní úředník taky bude svoji práci dělat v nejlepší víře , že je k něčemu. Vášnivý kuřák konopí bude leštit svoji karmu až do oslnění a mandalami polepovat každý kousek zdi s upřímnou vírou , že právě tato činnost je jediná správná. Lidi by si navzájem měli přát úspěch , i kdyby tím bylo pověšení se v průvanu za malíček u nohy na prezervativ a nebo cokoli jiného, třebas zbytečného. Stříhat křídla těm, co chtějí lítat je zločin. Ještě jednou pro pravověrné magnetáře: http://www.mushield.com/


y

?

Příspěvek od y »

Podľa gulášu na všetkých netoch skôr pochopím teleportáciu chodobných za masaryka do ameriky (kým bohatší cestovali loďami) ako toto tu. Baba mala vraj obrovský rešpekt..... ...prirodzený!


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Novak-Ludvas

Příspěvek od lajos »

Nejsme ve škole ani na vojně, každý se snažíme se svou troškou do mlýna.Kolikrát jsme říkaly že i dílčí úspěch popř. i neúspěch je důležitý.
Nevím o žádných striktních ani volných pravidlech kterými by jsme byli vázány.
Pochopení je určitě důležité ale myslím že nikomu nebude vadit náhodný nebo empirický kladný výsledek?
Pandořinu skříňku otevřeli již dříve jiní lidé, že by zrovna Peter-to je nesmysl.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Pokud je volná energie určena pouze pro ty, jenž ji bezezbytku elementárně chápou, tak můžete být klidní z jakéhokoli úniku informací. Pokud by byl automobil určen pouze pro automechaniky a pivo pouze pro sládky, byl by to smutný svět.......


habana

Příspěvek od habana »

svatá pravda :good:
Mezi náma: jíš jehněčí, anebo ty němý tváře jen chováššššš pro potěchu svého srdce? :shock: :shock:


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Němé tváře konzumuju a je to moje zaměstnání. Tedy ne konzumace, ale chov. :shock:


habana

Příspěvek od habana »

jarda ovčák svitavy píše:Němé tváře konzumuju a je to moje zaměstnání. Tedy ne konzumace, ale chov. :shock:
No nemáme rozeberat kde inde, protože PePo nemá možnost posílat SZ (sakra už se přyhlaš anonyme jeden :bhead: ).
PePo prodáš? Mám velkej zájem.
Ňam ! :shock: :shock:


petr111

náhodou....

Příspěvek od petr111 »

takový trávicí trakt ovce-přežvýkavce je taky skoro VE, trochu trávy nebo lebedy a je z toho za rok metrákový zvíře :D
Taky šetřím benzín na sekání trávy......


4cut
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 11 bře 2008 6:32
Bydliště: Olomouc

nápad

Příspěvek od 4cut »

mám takovej nápad , založit nové téma na tomto foru "replika Bob Boyce z dílů od mima" třeba podle tohoto návodu je někdo pro ? zdá se mi že je hned ze začátku o hodně víc informací :-)


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Proč ne? Je to sice absurdní vynalézat vynalezené a zkoumat vyzkoumané, ale snad to bude schůdnější než planá diskuse.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

pastevec ovcí

Příspěvek od lajos »

jsem zvědav kdy se zaregistruješ, nedej bože že dorazíš na sraz????


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Obávám se, že nejsem zastáncem veškerých registrací všeho druhu. Již v útlém mládí mi zrušili registraci u jiskřiček a tak mám registrační fobii. Registrované pokladny, registrované partnerství těch čtyřprocentních, registrovaní dárci spermatu a registrovaní voliči.......Navíc vím, že moje anonymita je dávno v trapu, protože těch ovčáků od Svitav je opravdu tak málo, že jsem sám. Ti, kteří se mnou chtěli komunikovat si všimli nabídnutého mailu a komunikují. Sraz ještě promyslím.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“