Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

112
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: úte 04 zář 2007 8:22

život je plný prekvapení

Příspěvek od 112 »

:shock: chudák človiečik si to ráno valí v pohode do roboty, plný elánu, však je posledný deň v mesiaci a zrazu... :evil:
para z pod kufra, pohľad do speťáka z výfuku tiež.
A do výplaty je ešťe 10 dní...
To by jedného porazilo...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) 112 dne pát 01 úno 2008 20:48, celkem upraveno 1 x.


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: život je plný prekvapení

Příspěvek od JiMi »

112 píše:para z pod kufra, pohľad do speťáka z výfuku tiež.
Všechny vás dostal hoši. Tady máte důkaz, že někteří už doopravdy jezdí na vodu a nic než vodu.
Však ono to půjde.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: život je plný prekvapení

Příspěvek od xzzzx »

112 píše::shock: chudák človiečik si to ráno valí v pohode do roboty, plný elánu, však je posledný deň v mesiaci a zrazu... :evil:
para z pod kufra, pohľad do speťáka z výfuku tiež.
A do výplaty je ešťe 10 dní...
To by jedného porazilo...
A pak že to navodu nepojede. :)

Z.


Svět zboř! Já budu stát.
habana

Re: život je plný prekvapení

Příspěvek od habana »

xzzzx píše:
112 píše::shock: chudák človiečik si to ráno valí v pohode do roboty, plný elánu, však je posledný deň v mesiaci a zrazu... :evil:
para z pod kufra, pohľad do speťáka z výfuku tiež.
A do výplaty je ešťe 10 dní...
To by jedného porazilo...
A pak že to navodu nepojede. :)

Z.
hoši, přestaňte se škorpit kdo jako na vodu jezdí a kdo nee.
Klikněte si na http://www.radioenciclopedia.cu/
a tam klikněte hned nahoře uprostřed na modré pole s nápisem "Audio en vivo" a zaposlouchejte se do hudby, kterou denně hltá jak kubánský komsomolec tak i hnusný místní buržuj.
Neboť doba zde ustrnula a pionýři stále nosí svoje oblíbené šátky a komsomolci pravidelně po manifestacích háží z nábřeží kamení směrem ku Floridě, aby tak vyjádřili svůj jednotný názor na prohnilý imperialismus.
(...se jim to háže, když to maj jen 180 kilometrů... :P )
To rádijo hraje úplně stejně jako před třiceti léty, i ta moderátorka je ta samá.
Stojí to fak za to. Je to jiný svět.
Svět, který před desítkami let zkameněl. :roll: :roll:

Viva la revolución cubana. Patria o muerte, venceremos !


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

112ctkovi

Příspěvek od 1220 »

Na to , že to předtím jelo to je docela dobrý, určitě by to ale chtělo dát tam termostat na víc supńů vlastně ,na nejvíc co jde sehnat. Některý značky aut mají možnost jezdit dlouhodobě při teplotě přes 100 st celsia.
Např Opel, ale špatně startuje v zimě.
K.


Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Pre 112

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne sob 18 říj 2008 16:31, celkem upraveno 1 x.


112
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: úte 04 zář 2007 8:22

termostat

Příspěvek od 112 »

ten čo tam mám otvára pri 90st, to tesnenie a vyžratú hlavu má na svedomí chladiaca kvapalina dynamax modrozelená... vraj do hliníkových motorov.
Hlava je už OK stiahnutá o 0,8mm.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: termostat

Příspěvek od 1220 »

Hlava je už OK stiahnutá o 0,8mm.
Dovolil jsem si přidat jeden bod za pěkné fotky, ta teplota u škodovky asi těžko půjde dát výš , je to auto snad s největší chladicí soustavou na světě , a byl by problém s přetlakem :good:
K.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: život je plný prekvapení

Příspěvek od Iv »

JiMi píše:
112 píše:para z pod kufra, pohľad do speťáka z výfuku tiež.
Všechny vás dostal hoši. Tady máte důkaz, že někteří už doopravdy jezdí na vodu a nic než vodu.
Však ono to půjde.
JiMi
jEN TO MOC NEVYKŘIKUJTE,NEBO NÁM zdaní i dýchání.......


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: termostat

Příspěvek od chiq »

112 píše:ten čo tam mám otvára pri 90st, to tesnenie a vyžratú hlavu má na svedomí chladiaca kvapalina dynamax modrozelená... vraj do hliníkových motorov.
Hlava je už OK stiahnutá o 0,8mm.
Aký si tam teda dal? Mal som kedysi Dynagel v Citroene CX, absolútny spolah. Teraz som uvažoval o návrate k nemu, ale tie fotky mi zobrali úsmev z tváre... :shock:


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: život je plný prekvapení

Příspěvek od JiMi »

Iv píše:jEN TO MOC NEVYKŘIKUJTE,NEBO NÁM zdaní i dýchání.......
Podle mě můžem vykřikovat jak chcem, protože i tak nás zdaní.

Ono to všechno spěje k tomu, aby se zdanila samotná fyzická přítomnost. Prostě žiješ tak plať. Proč vymýšlet nějaké zašmodrchané zákony kdy kdo a kolik má platit, pak se to furt musí přepočítávat, protože lidi svině pořád chtějí na daních šetřit a vždycky se snaží vybrat tu nejméně vhodnou variantu pro stát. A považte že někteří i vědomě šidí. Vždyť po vraždě je to druhý nejtěžší zločin.

A teď si představte tu idilku. Jednou za pět let se ovce na vlastní náklady spočítají, část ovcí naverbovaná do ozbrojených složek se postará o pořádek, ovce sami se podojí, vyrobí sýr, zanesou jej na trh, zvelebují si svou ohrádku, starají se o zemřelé a bačovi odvádí částky podle toho jak moc se množí. A BAČA žije ve své offshore kanceláři na Bahamách.

Včera jsem zas viděl v TV Paroubka, jak komentoval to odpuštění daní svýmu kamarádíčkovi. Normálka, všechno je správně, toto se přece děje každý den.
Když jsem ještě měl živnost a přecházel jsem v r.1991 z jednoduchého účetnictví na podvojné, tak mi financ dopočítal daň cca 80 tis za nějaký špatný zaúčtování pronájmů. Okamžitě jsem si začal stěžovat, což ale nemá odkladný účinek. Buch, pokuty až do 150 tis. Nakonec to skončilo až na ministerstvu v r.1998, uznali že nějaká zdivočelá úřednice špatně pochopila výklad prováděcí vyhlášky, doměrek i pokuty a penále mě odpustili a kupodivu jsem nemusel platit nic, nakonec jsem tedy dopadl jak ten Paroubkův přítelíček. Akorát se mi nezdá, že by to bylo totéž.

Jenom si na to vzpomenu a už mám naježený všechny chlupy a klidně bych volil osvíceného monarchu. Proč se nenasmívám, jak ti přítelíčkové v televizi, když jim odpustí daně ? Vždyť je to přece tak příjemné, tak hezké od toho eráru, když vám něco odpustí.
Zase jsem se strhnul k výlevům.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: život je plný prekvapení -

Příspěvek od tbest »

Ale překvapeni nejsme.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: život je plný prekvapení

Příspěvek od Ilem »

JiMi píše: Ono to všechno spěje k tomu, aby se zdanila samotná fyzická přítomnost. Prostě žiješ tak plať. Proč vymýšlet nějaké zašmodrchané zákony kdy kdo a kolik má platit, pak se to furt musí přepočítávat,
Já bych to tak jednoduše neviděl. Ty zašmodrchaný zákony musí být, aby se mohla najít klička, aby někteří platit nemuseli. Ale jinak s tebou souhlasím.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Sano

Příspěvek od Iv »

Nechci zaneřádit některé vlákno polemizováním s přítelem Sanem.Proto jsem tento příspěvek dal do Boxovárny.Sano,zkus si přečíst třeba tento odkaz.Věřím,ale ne tak,jak to popisuje církev,v nějakého fousatého pána,je to úplně něco jiného,mocnějšího,ne tak slabomyslného co si vymyslelo náboženství,aby mohlo kontrolovat myšlení lidí,věřím ve Vesmír a mám před ním respekt,je to živý organismus,který vše v čem se pohybujem vytvořil a dnes vědci jen otvírají ústa v úžasu,jak je to dokonalé.Nevnucuji ti nic,je to jen Tvoje cesta a já nemám právo ji kritizovat,tak pak nekritizuj mou cestu.........
http://www.kreteni.cz/k1/bible.html
Hlavně si přešti odstavec "Nový zákon"


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Pre Iv

Příspěvek od sano »

Staroslivo som si prečítal prečítal kreténov, a sú mi sympatickí. Ale nebudem dvíhať túto rukavicu, alebo sa obávam, že by to trochu naštrbilo energiu u pramene. Zatiaľ je to pomerne čistá studánka a nech takou ostane. Nebudem tu zaťahovať omyly cirkvi.

Skôr si myslím, aby sme všetci spojili svoje sily a napomohli 1. uskutočneniu tých projektov na fóre, ktoré sú rozrobené.
2. napomohli, tým ktorí nejdú cestou originálneho projektu, aby sa dostali ku lacnej energii repliku niečoho 100% vyskúšaného.
Nakoľko absolútne nemám na vývin originálneho zariadenia, predsa mám len humanitné vzdelanie, snažím sa byť užitočný tým, že referujem o projekte, ktorý si myslím, je 100% overený, a je priebežne aktualizovaný, podľa toho, ako sa autor konfrontuje s neúspechmi replikantov, a dáva tam stále ďalšie a ďalšie podrobnosti, aby z toho urobil kuchárku, podľa ktorej skoro každý dokáže postaviť takéto zariadenie.
Ide mi o technológiu Boba Boyca.
Nemyslím si, že je to najdôležitejší projekt na tomto fóre. Osobne si cením viac originálny prístup ku riešeniu, ako ho repzentuje napr. Ty, Mim, Sao,la, Novák, Peter, Peter111, JiMi, plazma tím,pán ktorý upozornil na vyhrievanie miestnosti pomocou zariadenia starej ľadničky ( osobne tento projekt sa mi páči najviac), a mnohí ďalší.
Ale je treba písať aj o zariadení, ktorého tvorca napísal. "Je mojim zámerom aby sa táto technológia sa dostala každému. Nechcem aby sa použila na komerčné účely, alebo patentovala. Pre zabránenie patentovania som ju verejne prezentoval na internete." Takže píšem, zverejňujem priebežne jeho aktualizácie. Ale osobne viac fandím tým, ktorí majú na fachčenie v dielničke.
Takže spojme svoje sily, každý nech dá čo vie, a ukážme verejne nejaké úspešné projekty a naučme ďalších ako sa to robí.

Prajem veľa zdaru v práci a bádaní,

sano


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“