Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Efektivní elektrolýza

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
jzemlak
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: ned 09 zář 2007 19:38

SUPERNOVA 2008

Příspěvek od jzemlak »

Neni to jedno, proste neni mozne aby to slapalo... Sice ten popis je logicky posloupny, ale nejak se mi to nezda a asi nejsem sam, je to moc jednoduche, teoreticky to mam za vecer nasimulovane a tak jednoduche to neni... a na bubaka z lednice se neposila armada


JOŽIN Z BAŽIN

Příspěvek od JOŽIN Z BAŽIN »

O armádě nikdo nemluví. Ivana si najmeš jako prd a jako akcionář čezu nebo uhlobaron si koupíš klid. A ostatní uvidí, že tudy cesta nevede. Těch, co by jim to vadilo jsou tisíce. Jen u nás. Energie je droga, na které jsme závislí. Jediná cesta je, jak kdosi napsal vlnu informací rozšířit. Sice se připravíš o prachy, ale zůstane ti život. co si vybereš??????


ovčák
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: pát 23 lis 2007 1:23

a je to tak dobře

Příspěvek od ovčák »

je moc fajn, že v tomto případě ta pandořina skřínka funguje bezvadně. jsi li sobec a myslíš jen na prachy, tak si tě vezme čert. pokud to však daruješ lidstvu, zůstaneš ušetřen. není to nádherná pravda?? jsme na světě jen jednou a takhle riskovat skrze pitomý papírky by mě fakt nenapadlo. ruská ruleta je zábava na štědrý večer proti tomuhle.......všem přeju odvazový konec roku a v příštím roce všechna splněná přání.


NEJHORŠÍ JSOU DOMNĚNKY.A TAKY NASRANÝ LIDI.
eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

re

Příspěvek od eXiT »

tak to asi skončí v pekle jen tak 90procent obyvatel týhle zeměkuličky
PŘEJI BUJARÝ NOVÝ ROK A MNOHO SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ


kolemjdoucí

Příspěvek od kolemjdoucí »

peklo nepeklo, nevidím důvod, proč se nechat takhle blbě kilnout. třeba ho nebaví život. naco půldruhé giga....veselej konec roku a ještě veselejší další rok.


habana

uffffffffffffffffffff !!!!

Příspěvek od habana »

kdyby jenom to, pánové, namísto tří vykřičníků jen jeden a přibyla hvězdička.
Do dnešního hlubokého vodpoledne sem si myslel, že vůl musí fak nutně mít rohy.
Takže to vodvolávám.
Nemusí. :bad:


eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

re

Příspěvek od eXiT »

:idea: BRAL BYCH TO S REZERVOU - VRACOV - SPADÁ SILNĚ POD OBLAST SLIVOVIČNÍKU A POD JEHO VLIVEM BÝVAJÍ LIDÉ HOOODNĚ TVOŘIVÍ A VESELÍ ;)


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

Zmizely nejen dva vykřičníky, ale i ta cena 1a1/2 miliardy.
Asi sebekriticky uznal, že je to neprodejné. Je to pech, zrovna jsem začal šetřit. No nevadí, zítra to roztočíme.


Hlavní je vyhrát zápas
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

:D
Naposledy upravil(a) PeTr1 dne úte 01 led 2008 11:47, celkem upraveno 1 x.


habana

Příspěvek od habana »

PeTr1 píše:
hapalainen píše:Zmizely nejen dva vykřičníky, ale i ta cena 1a1/2 miliardy.
cena byla 1,5mil
Ale kdepak, blbě koukášššš. Jeden vykřičník (jak jsem již psal) tam zůstal a je i hvězdička :idea:


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

hapalainen píše:Zmizely nejen dva vykřičníky, ale i ta cena 1a1/2 miliardy.
cena byla 1,5mil
No tak nevím, bylo tam Cena k jednání: 1.500.000.000 Kč.
Když jsem měl sedět ve škole, tak jsem honil gumovej vdolek zahnutym klackem po ledě. Možná jsem měl v tý škole sedět, aby mne Petr1 nemusel opravovat.
Aspoň že umím používat "quote", když neumím počítat ty nuly.


Hlavní je vyhrát zápas
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

hapalainen píše:
hapalainen píše:Zmizely nejen dva vykřičníky, ale i ta cena 1a1/2 miliardy.
cena byla 1,5mil
No tak nevím, bylo tam Cena k jednání: 1.500.000.000 Kč.
Když jsem měl sedět ve škole, tak jsem honil gumovej vdolek zahnutym klackem po ledě. Možná jsem měl v tý škole sedět, aby mne Petr1 nemusel opravovat.
Aspoň že umím používat "quote", když neumím počítat ty nuly.
omlouvam se moje blbost :roll:


habana

Příspěvek od habana »

PeTr1 píše:
hapalainen píše:

No tak nevím, bylo tam Cena k jednání: 1.500.000.000 Kč.
Když jsem měl sedět ve škole, tak jsem honil gumovej vdolek zahnutym klackem po ledě. Možná jsem měl v tý škole sedět, aby mne Petr1 nemusel opravovat.
Aspoň že umím používat "quote", když neumím počítat ty nuly.
omlouvam se moje blbost :roll:

Je to fak, cena úplně zmizela. To znamená jednu věc: je furt živej. :roll: :roll:


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Tituly

Příspěvek od ElabsVracov »

Zdravím. eXITe jen pro pořádek, ve Vracově jsem nanejvýš 1/4roku a krom toho slivovici jsem v hubě nikdy neměl a ani po tom netoužím, jelikož alkohol nepiju !nikdy!. Co se týče těch oslovení, děkuji, každý má právo si myslet co chce, ale takto veřejně, no pánové.... Co se týče rozkladu, je to jednoduché pro ty kteří již vědí jak na to. Tu simulaci za jeden večer bych velmi rád viděl, to může napsat pouze někdo, kdo ji nikdy dělat nebude. Přeji efektivně elektrolytický rok 2008 a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Milan Kratochvíl
vývojové laboratoře Vracov.


habana

Re: Tituly

Příspěvek od habana »

ElabsVracov píše:Zdravím. eXITe jen pro pořádek, ve Vracově jsem nanejvýš 1/4roku a krom toho slivovici jsem v hubě nikdy neměl a ani po tom netoužím, jelikož alkohol nepiju !nikdy!. Co se týče těch oslovení, děkuji, každý má právo si myslet co chce, ale takto veřejně, no pánové.... Co se týče rozkladu, je to jednoduché pro ty kteří již vědí jak na to. Tu simulaci za jeden večer bych velmi rád viděl, to může napsat pouze někdo, kdo ji nikdy dělat nebude. Přeji efektivně elektrolytický rok 2008 a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Milan Kratochvíl
vývojové laboratoře Vracov.
No to je dobře chlapče, že je to tak jak píšeš. Už ti začínám rozumět.
Poslyš,
protože jsem měl před časem přednášku pro doktory v pražskym blázinci, znám se tak trochu s jeho ředitelem.
Kdyby jsi cítil, že máš nějaký problémy, tak se mi ozvi, udělám pro tebe co budu moct.
Ale jinak, jak sem to psal vo těch rohách a tak, tak to teda teď platí zcela a naprosto trojnásob. :bhead:


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“