Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zničí příchod VE stávající společnost ?

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Zatial XXX

Dokola a dokolečka... pre MilMAXa

Příspěvek od Zatial XXX »

Doporučujem skutočne dôkladne preštudovať!!!
Přílohy
physchemch14_311.pdf
Prof. Kanarev
(754.16 KiB) Staženo 344 x


Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva....

Příspěvek od KEXIK »

Mim píše: Není to zase až taková sranda. Znáte předpovědi významných proroků?
Ten radar se nachází totiž přesně v jejich předpokládaném jaderném úderu 2012....Ten mystický rok 2012 totiž není jen rok přírodního zlomu, ale také podle častých předpovědí rokem globálního konfliktu. Všechno se vším souvisí......Mim
No tak s tymto suhlasim ... tiez som cital tie predpovede prorokov je to cela kniha toho ... a mozem povedat ze mi v niektorych pripadoch chodili az zimomriavky po chrbte ... najhorsie je to ze zatial vsetko co predpovedali sa splnilo ... osobne necakam nejaku vojnu uz v roku 2012 ale vidim to tak ze sa moze zacat aj tam kde bude radar ... inak tiez tam bolo v tej knihe ze v cechach sa na neviem akej hore vykona najvecsia bitka v obdobi ludstva ... :? len aby rusi nepouzili tu vodikovu bombu ktoru odskusali a o 1200 KM dalej vo finsku a norsku vybilo okna ... :(

neviem ci sa jedna z nich tych prorokov nevolala SIBILA

Uz neviem ako sa ta kniha volala a asi ju uz ani nezozenem ale ked to niekto pozna tak mi prosim napiste ... fakt dobre citanie (bolo tam aj to o tych dvojickach v NewYorku)

Kexik.


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
ovčák
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: pát 23 lis 2007 1:23

ovčák

Příspěvek od ovčák »

je mi úplně jedno,v jaké kvalitě ten plyn bude, to je jen otázka seřízení,časování,komprese a mnoha dalších detailů,jenž se dají řešit s hepy úsměvem . co nevyřeším je fakt, že jsem ztroskotal na neuvěřitelné rozežranosti vyvíječe. tedy klasické elektrolýzy. pokud někdo má jiné řešení, sem s ním. nevím,kolik toho plynu budu potřebovat,páč netuším jeho složení. to není zemní plyn, nebo nitrometan či nos. můžu tě ubezpečit,že pokud by byl vyvíječ k dispozici, pak se postarám o dostatek prostředků na vývoj či úpravy motoru . moje motto je: každé auto na vodík, každá domácnost vytápěná vodíkem. uhlbaroni,čez, ropný kartely a s ním armáda vyžírků pozdechá hlady. dá se pohnout se světem , bez informací to nejde. najde se někdo,kdo ví,kterak efektivně rozložit vodu??? hele,já z toho nepotřebuju ani krejcar, sám si žiju tak akorát. ale ten nádhernej poprask,ty arabové, co si ropu budou moct nalejt na hlavu, stát se svýma daněma a vůbec principy fungování společnosti na hromadě.....to je tak lákavý,že pro to udělám cokoli. a je mi úplně jedno, co to bude stát.


NEJHORŠÍ JSOU DOMNĚNKY.A TAKY NASRANÝ LIDI.
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

uhlbaroni,čez, ropný kartely a s ním armáda vyžírků pozdechá hlady.
To kdyby se podařilo, okamžitě končím s hokejem a jdu do toho. (Stejně už mi to nejde, jako před lety).


Hlavní je vyhrát zápas
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: ovčák

Příspěvek od PeTr1 »

ovčák píše:je mi úplně jedno,v jaké kvalitě ten plyn bude, to je jen otázka seřízení,časování,komprese a mnoha dalších detailů,jenž se dají řešit s hepy úsměvem . co nevyřeším je fakt, že jsem ztroskotal na neuvěřitelné rozežranosti vyvíječe. tedy klasické elektrolýzy. pokud někdo má jiné řešení, sem s ním. nevím,kolik toho plynu budu potřebovat,páč netuším jeho složení. to není zemní plyn, nebo nitrometan či nos. můžu tě ubezpečit,že pokud by byl vyvíječ k dispozici, pak se postarám o dostatek prostředků na vývoj či úpravy motoru . moje motto je: každé auto na vodík, každá domácnost vytápěná vodíkem. uhlbaroni,čez, ropný kartely a s ním armáda vyžírků pozdechá hlady. dá se pohnout se světem , bez informací to nejde. najde se někdo,kdo ví,kterak efektivně rozložit vodu??? hele,já z toho nepotřebuju ani krejcar, sám si žiju tak akorát. ale ten nádhernej poprask,ty arabové, co si ropu budou moct nalejt na hlavu, stát se svýma daněma a vůbec principy fungování společnosti na hromadě.....to je tak lákavý,že pro to udělám cokoli. a je mi úplně jedno, co to bude stát.
jen tak bokem dokazes si predstavit co by se stalo?ekonomika a tak?kompletni krach cele spolecnosti.neni to jednoduchy to hned hodit na plac.


ovčák
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: pát 23 lis 2007 1:23

ovčák

Příspěvek od ovčák »

umím si to představit. úplně a bez potíží. tobě se tenhle svět se svým hodnotovým žebříčkem zamlouvá? ty nechceš alespoň nějakou spravedlnost?? konečně bychom se přestali klanět falešným bohům. já osobně chápu negativa, a vím moc dobře,že dopad bude drtivej. o akciové burze si nedělám iluze. a právě proto hledám někoho, kdo by něco věděl. nic hlubšího v tom nehledej.


NEJHORŠÍ JSOU DOMNĚNKY.A TAKY NASRANÝ LIDI.
jarda
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 05 lis 2007 17:12

jarda

Příspěvek od jarda »

No, a kdy bude vhodná doba? Až..... budou války o ropu všude a nebo až umře zbytečně ještě víc lidí? Dle mého to je haluz. Pokud někdo tu technologii má , tak pokud si ji nechá pro sebe bede stejné,jako radovat se sám.


JÁ NEŘÍKÁM TAK ANI TAK,ALE NA MOJE SLOVA DOJDE
Uživatelský avatar
wh173
Starší člen
Příspěvky: 101
Registrován: stř 01 lis 2006 10:05
Bydliště:
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ovčák

Příspěvek od wh173 »

ovčák píše:umím si to představit. úplně a bez potíží. tobě se tenhle svět se svým hodnotovým žebříčkem zamlouvá? ty nechceš alespoň nějakou spravedlnost?? konečně bychom se přestali klanět falešným bohům. já osobně chápu negativa, a vím moc dobře,že dopad bude drtivej. o akciové burze si nedělám iluze. a právě proto hledám někoho, kdo by něco věděl. nic hlubšího v tom nehledej.
hoho, moje řeč :good:


Who told you, you could do this like that?
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: ovčák

Příspěvek od belamachina »

PeTr1 píše:
ovčák píše:je mi úplně jedno,v jaké kvalitě ten plyn bude, to je jen otázka seřízení,časování,komprese a mnoha dalších detailů,jenž se dají řešit s hepy úsměvem . co nevyřeším je fakt, že jsem ztroskotal na neuvěřitelné rozežranosti vyvíječe. tedy klasické elektrolýzy. pokud někdo má jiné řešení, sem s ním. nevím,kolik toho plynu budu potřebovat,páč netuším jeho složení. to není zemní plyn, nebo nitrometan či nos. můžu tě ubezpečit,že pokud by byl vyvíječ k dispozici, pak se postarám o dostatek prostředků na vývoj či úpravy motoru . moje motto je: každé auto na vodík, každá domácnost vytápěná vodíkem. uhlbaroni,čez, ropný kartely a s ním armáda vyžírků pozdechá hlady. dá se pohnout se světem , bez informací to nejde. najde se někdo,kdo ví,kterak efektivně rozložit vodu??? hele,já z toho nepotřebuju ani krejcar, sám si žiju tak akorát. ale ten nádhernej poprask,ty arabové, co si ropu budou moct nalejt na hlavu, stát se svýma daněma a vůbec principy fungování společnosti na hromadě.....to je tak lákavý,že pro to udělám cokoli. a je mi úplně jedno, co to bude stát.
jen tak bokem dokazes si predstavit co by se stalo?ekonomika a tak?kompletni krach cele spolecnosti.neni to jednoduchy to hned hodit na plac.
Pripada mi strasne komicke ked sa clovek zaoberajuci sa volnou energiou strachuje o osud ekonomiky a spolocnosti pricom ekonomika a splocnost ma uplne na haku co budu ludia zrat a za co si kupia plyn na kurenie . nech sa v prvom rade zamyslia nad sebou ty hajzli co maju ropu a plyn pod palcom ze kam to do prdele cele ide . takze tak.

A na zaver este pripomeniem ze cinania makaju ako draci na vsetkom co sa len trochu podoba na VE a napchaju to do vsetkeho co vyrabaju a absolutne ich nebude srat ze USA a EU pojdu spolu s arabmi do prdele aj s ekonomikou lebo oni su komunisti je ich miliarda a potrebuju si poriesit svoje zalezitosti s energiou. Takze ani sa nenazdame a mozme to kupit za par korun na trhu od vietnamca :-)))


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: ovčák

Příspěvek od sano »

belamachina píše:
PeTr1 píše:
ovčák píše:je mi úplně jedno,v jaké kvalitě ten plyn bude, to je jen otázka seřízení,časování,komprese a mnoha dalších detailů,jenž se dají řešit s hepy úsměvem . co nevyřeším je fakt, že jsem ztroskotal na neuvěřitelné rozežranosti vyvíječe. tedy klasické elektrolýzy. pokud někdo má jiné řešení, sem s ním. nevím,kolik toho plynu budu potřebovat,páč netuším jeho složení. to není zemní plyn, nebo nitrometan či nos. můžu tě ubezpečit,že pokud by byl vyvíječ k dispozici, pak se postarám o dostatek prostředků na vývoj či úpravy motoru . moje motto je: každé auto na vodík, každá domácnost vytápěná vodíkem. uhlbaroni,čez, ropný kartely a s ním armáda vyžírků pozdechá hlady. dá se pohnout se světem , bez informací to nejde. najde se někdo,kdo ví,kterak efektivně rozložit vodu??? hele,já z toho nepotřebuju ani krejcar, sám si žiju tak akorát. ale ten nádhernej poprask,ty arabové, co si ropu budou moct nalejt na hlavu, stát se svýma daněma a vůbec principy fungování společnosti na hromadě.....to je tak lákavý,že pro to udělám cokoli. a je mi úplně jedno, co to bude stát.
jen tak bokem dokazes si predstavit co by se stalo?ekonomika a tak?kompletni krach cele spolecnosti.neni to jednoduchy to hned hodit na plac.
Pripada mi strasne komicke ked sa clovek zaoberajuci sa volnou energiou strachuje o osud ekonomiky a spolocnosti pricom ekonomika a splocnost ma uplne na haku co budu ludia zrat a za co si kupia plyn na kurenie . nech sa v prvom rade zamyslia nad sebou ty hajzli co maju ropu a plyn pod palcom ze kam to do prdele cele ide . takze tak.

A na zaver este pripomeniem ze cinania makaju ako draci na vsetkom co sa len trochu podoba na VE a napchaju to do vsetkeho co vyrabaju a absolutne ich nebude srat ze USA a EU pojdu spolu s arabmi do prdele aj s ekonomikou lebo oni su komunisti je ich miliarda a potrebuju si poriesit svoje zalezitosti s energiou. Takze ani sa nenazdame a mozme to kupit za par korun na trhu od vietnamca :-)))
Daš nejaké oinky na tých číňanov?

sano


ovčák
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: pát 23 lis 2007 1:23

poklona

Příspěvek od ovčák »

belamachina uhodil hřebíček na hlavičku. poku se někdo zajímá a bádá o volné energii a pak je tajemný jak tajemník, potom je třeba se ptát....PROČ?? je to spíše o filozofii a s dosaženým výsledkem to nemá mnoho společného. avšak to tajemno a rouška záhady či paranormálu mi připadá pošetilá.


NEJHORŠÍ JSOU DOMNĚNKY.A TAKY NASRANÝ LIDI.
universal
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 01 zář 2007 20:28

Je to v génoch

Příspěvek od universal »

Každý národ má niečo v povahe, češi budú jednoznačne jedným z najvynaliezavejších národov. A ked k tomu pridáme aj vlastnosť dobrých obchodníkov a menežerov ako sa hovorí: Dejte mi lidi a já to udělám. Alebo tuhle mi vraví známí brat čech ked som mu niečo ponúkal: Přijde hloupí všechno koupí.
Přílohy
vtip.jpg


Uživatelský avatar
nanopile
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: pon 05 úno 2007 23:03
Bydliště: Martin

Příspěvek od nanopile »

belamachina dal som Ti karmu :lol:


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od belamachina »

nanopile píše:belamachina dal som Ti karmu :lol:
sice neviem za co som ju dostal ale dik :-))) ake pozicaj take vrat :-)))


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: ovčák

Příspěvek od belamachina »

Daš nejaké oinky na tých číňanov?

sano[/quote]

myslis asi linky :-))) mam jedno pdf kde je pisane dost podrobne o tom ako cinske univerzity bez predsudkov alebo starosti o svetovu ekonomiku skumaju vsetko ohladne VE od magnetizmu az po co ja viem co. pohladam to ale mam pocit ze t mam v druhom pocitaci. :-/

Cinania si zo vsetkeho vyberu to najlepsie, to co sa im nehodi zahodia a zo zvysku vytvoria nieco uplne nove.

Cinania maju jednu veku vyhodu co ich predurcuje k tomu ze nas vsetkych vytiahne z energetickeho srabu, a to ze sami maju obrovske problemy pokryt energeticku spotrebu v rozvyjajucom sa hospodarstve a to najhlavnejsie je to ,ze je to atomova velmoc na ktoru si araby alebo americania v ziadnom pripade netrufnu nehladiac na fakt ze komunisticky rezim je v podstate sebestacny a je pre ludi takze ak budeme mat stastie tak sa zvezieme popri nich :-)))

Nezabudnite na fakt ze madarsky KEG MEG alebo co to vlastne maju objednali a instaluje sa v Cine ;-))


Odpovědět

Zpět na „Universum“